Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Negribu bērnus

 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
Man ir 23 gadi un man nekad nekad nav patikuši bērni, man vini pat smaidu neizraisa. Citas var uķināties gar svešiem bērniem nepārtraukti, bet man pat tuvāko draudzeņu sīči ir vienaldzīgi. Esmu nolēmusi, ka nekad negribēšu kuplu ģimeni. Tikai vīrs, es un kāds dzīvniecinš, tikai manējam partnerim gribās bērnus. Vinš teica, ka noteikti gribētu drīz par to domāt. Viņam ir 28.gadi. Taču es, jo vecāka kļūstu, jo mazāk to vēlos. Kad man bija 18, tad visi teica pēc 5 gadiem domas mainīsies, bet nav un nemainīsies.Man šobrīd ir bailes pazaudēt draugu, jo es patiešām gribētu dzīvi nodzīvot kopā, taču man ir bailes ka tāds aspekts kā bērni sabojās attiecības. Mēs jau esam 6 gadus kopā.
Vai es neesmu normāla, ka man nav vispār mātes jūtas un bērni ir tukša vieta? Ko jūs domājiet par šo situāciju.Man ir teikts ka jābūt godīgai pret partneri un japasaka jau tagad, lai pēc tam nav smaga šķiršanās, taču es nespētu iedomāties savu dzīvi bez viņa un izškirties. ĻOTI MĪLU VIŅU.
21.09.2014 03:32 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Tu esi pilnīgi normāla. It sevišķi 23 gadu vecumā. Vari apskaidrot draugam savu nostāju un sarunāt "testa laiku", teiksim, 3 gadus. Ja nekas nemainās, ejiet katrs uz savu pusi. Ja nu notiek brīnums un bērnus sagribi, tad viss būs ok.
Es gan teiktu, ka jums tik un tā nav pa ceļam - ja dzemdēsi, tad tikai pēc 30 un viņš diez vai gaidīs tik ilgi :)
21.09.2014 04:26 |
 
Reitings 1732
Reģ: 21.06.2012
Nu pilnigi normali, ka negribi bernu.
Man ari nepatik berni, var teikt, ka man kaitina vini.

Vienigi kopiga nakotne jums nav paredzeta.
Ja vecis grib bernu -tad grib, vins nemainis domas.
Vins atrak pametis tevi un atradis tadu, kura grib bernu.

Secinajums, ja gribi but kopa ar vinu, tad atrazo vienu siko un miers.
Ja ne, tad dzivo viena.
21.09.2014 08:01 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Visam ir savs laiks, vieta un cilvēks. Man 23gadu vecumā arī bērni nepatika un negribējās, ar svešiem neucinājos un uzskatīju viņus par maziem citplanētiešiem. Pēc 25 gadu sasniegšanas skatiens mēdza šad un tad pie kāda bēbja aizkavēties. Kad pienāca 26 gadi un blakus bija īstais cilvēks, tad sagribējās tādu mazu kunkulīti arī man. Ja paveiksies, tad šodien vai rīt man tāds būs manās rokās. Taču kuplu ģimeni man vēl joprojām negribas. Nu nav misijas-MĀTE.
21.09.2014 08:06 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Man ir 27 un arī negribu bērnus, tā kā diez vai tas atkarīgs tikai no vecuma.

Protams, Tu to negribēsi dzirdēt, bet Tev jāļauj viņam iet.
Ja Tu zini, ka bērnus negribēsi, bet viņš tos vēlas, tad būtu tikai godīgi pārtraukt attiecības tādejādi dodot viņam iespēju atrast kādu, ar kuru kopā viņš var veidot tādu ģimeni, kādu vēlas. Jo, ja, piemēram, novilksi šīs attiecības vēl kādus trīs, četrus gadus un tad izšķirsieties šī paša iemesla dēļ, tad viņam būs jau pāri 30 un tad vēl vajadzīgs laiks, lai atrastu citu sievieti, izveidotu attiecības, lai tās nonāktu līdz bērniem, tad var sanākt, ka pie pirmā bērna viņš tiek ap 40 gadu vecumu.
21.09.2014 08:10 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Man bija līdzīga negribēšana un noliegšana - es nekad, nemūžam, fū, pretīgi, un dzemdības - da nekad es sevi tam nepakļaušu un negulētas naktis, un vispār! Nu lieki teikt - meitai pus mēnesis!:D
21.09.2014 08:21 |
 
Reitings 356
Reģ: 22.10.2011
Ja teiksi kategorisku nee beerniem, tavs partneris atradiis citu, kas vinjam daavaas beernus. Ap gadiem 30- kaa jau lielaakais vairums- izdomaasi, ka varbuut tomeer gribi. Taadaa vecumaa partneri ir pagruuti atrast, jo labaakie lielaakoties ir aiznjemti. Vareesi skumji noraudziities uz tagadeejo partneri un vinja laimiigo gjimeni un domaat, ka taas otras sievietes vietaa vareeji buut tu...
Aizej pie psihologa un tiec skaidriibaa, kaapeec negribi beernus. Reti cilveekiem nav maates/ teeva instinkta- biezhaak taa ir traumatiska pieredze beerniibaa vai muusdienu sabiedriibaa uzspiests stereotips, ka buut maatei/ teevam noziimee buut neveiksminiekam.
21.09.2014 09:06 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
becky.
Apsveicu ;)
21.09.2014 09:48 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Secinajums, ja gribi but kopa ar vinu, tad atrazo vienu siko un miers.
Ja ne, tad dzivo viena.

Muļķīgākais ko sieviete var izdarīt, ir dzemdēt bērnu pašai to negribot.
21.09.2014 09:52 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Tikai neizdomā uztaisīt bērnu tikai sava drauga dēļ. Protams, pastāv iespēja, ka tu savu bērnu pa īstam mīlēsi. Bet pastāv arī iespēja, ka tev viņš neko nenozīmēs un būs tikai līdzeklis, kas saglabā attiecības. Tā tu vari izbojāt dzīvi bērnam, jaunam cilvēkam, un tas nav vajadzīgs nevienam, tici man. Ja tevī ir kaut cik veselā saprāta un līdzjūtības, tad noteikti nedari tā.
21.09.2014 09:53 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Man 23 gados arī vēl negribējās bērnus,taču tagad viss ir mainījies.
Ja viņam ļoti gribas bērnus,bet Tev nē, tad agri vai vēlu Jūsu ceļi šķirsies, taču neiedomājies radīt bērnu tik ,tāpēc ka otrs vēlas, jo pati kļūsi nelaimīga,ka katru dienu jāučinās ar bērnu ,ja neieslēgsies mātes instingts.
Otrs var paciesties, pagaidīt, kamēr Tu būsi tam gatava, taču ,ja jutīs,ka tas nenotiks nekad, tad ar laiku sāks domāt par citu,kura tam būs gatava.
21.09.2014 09:58 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
es arī tā domāju, līdz man uz vēdera uzlika mazo un mātes instinkts dzima arvien spēcīgāks un spēcīgāks nu jau vēl gribas kādu
21.09.2014 10:01 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Protams, Tu to negribēsi dzirdēt, bet Tev jāļauj viņam iet.

Piekrītu! Pastāsti viņam par savu nostāju, ja viņš vēlēsies palikt, tad paliks, bet ja nevēlēsies, tad ļauj iet un būt laimīgam! Tu nevari otram uzspiest savu viedokli, jeb to, ka nevēlies bērnu un viņš to nevar prasīt no tevis.


Man ir divi pazīstami pāri, kuriem bija šī problēma. Pirmajā pārī vīrietis kategoriski pateica, ka bērnu viņam nebūs, jo viņam rados piedzima bērns ar slimību un viņš nevēloties riskēt. Pāris apprecējās. (kopā dzīvoja kādus 5- 7 gadus). Tagad ir pagājis gads un abi šķiras.

Otrs pāris - mans brālis. Kopā viņi ir 8 gadus.Viņai tūlīt 30 gadi, viņam būs 28. Viņš jau gadus 3 sapņo par bērnu, bet dāma nevēlas. Tā nu viņi perās. Man žel, jo šķirties nešķiras. Sakot, ka tomēr ilgs laiks kopā un tā, bet es diemžēl neredzu šīm attiecībām laimīgas beigas. :(

Nebūsim egoisti un padomāsim arī par otru!
21.09.2014 10:10 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Zinu gadījumu, kur sieviete tieši tāpat - negribēja bērnus, bet vīrs ļoti,ļoti gaidīja un cerēja, ka sieva pārdomās. Un vienu tad nu sagaidīja un piedzemdēja. Vīrietis, šķiet, bērnu vairāk mīl, bet sievietei arī radušās mātišķas jūtas un mīlestība. :) Otro gan saka, ka ne pa kam nespiedīšot. :D
21.09.2014 10:16 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
Sūti dillēs, ja kāds saka, ka neesi normāla! Bet, ja vīrietis bērnu vēlas tomēr, tad uzreiz izrunājiet, ko īsti varat iesākt lietas labā. Pasaki savu nostāju, lai vēlāk nesanāk lieki pārsteigumi viņam vai tev.
Man arī nav lielas sajūsmas par sīčiem, tāpēc saprotu tevi. Draudzeņu bērni patīk, bet par svešiem vienalga. Neuķinos un nesmaidu, neuzvedos kā saulstariņš, ja redzu bērnu :D Nu, bērns, bērns, cilvēks paliek cilvēks, visi kādreiz bija bērni. Bet ir periodi, kad liekas, ka varbūt sev tomēr bērnu gribētos, jo savs tomēr ir savs. Un tomēr, ja nesagribēšu, ir pilnīgi vienalga, ko citi domās. Bet līdz šim daudzi tikai nosoda un saka savu visgudro: "Kad kļūsi vecāka, domas mainīsi".
21.09.2014 10:24 |
 
Reitings 281
Reģ: 29.01.2009
Tu veel esi jauna. Man 23 gados arii beerni nepatika, es vinjus pilniibaa ignoreeju, domaaju,ka man nekad nekad nebuus beeerns. Mazais pieteicaas, kad man bija 29. Un protams savas domas mainiiju, bet veeljoprojaam domaaju, ka ja buutu pieteicies tajaa laikaa 20- 25 es nebuutu jutusies iipashi laimiiga. Visam savs laiks. Tagad pat reizeem iezogas praataa doma, ka varbuut peec paaris gadiem vareetu veel vienu.. Taa, ka nevajag steigties.
Izskataas, ka vienkaarshi tavs draugs par cik vecaaks, juutas vairaak nobriedis gimenei un beerniem..
21.09.2014 10:24 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Man patīk, ka visi ir tādi paši kā jūs, respektīvi - visas pārdomās, jo tev arī tā bija :D
21.09.2014 10:27 |
 
Reitings 692
Reģ: 02.12.2012
principā, tev par to nevajadzētu pārdzīvot, jo ne visu sieviešu dzīves misija ir - būt mātei! citām nozīmīgāk šķiet, piemēram, karjeras kāpnēs kāpt augstāk vai vienkārši nav šo mātišķo jūtu, BET.. tev ir tikai 23. nogaidi un nemētājies ar spriedumiem! Ja Tev būtu pie 30 un būtu šīs sajūtas, tad jā, situācija būtu pavisam cita un reāli domājot, Tev būtu jāizdara izvēle - viņu palaist prom vai arī darīt to, ko nekad nevajag darīt - dzemdēt tikai vīrieša dēļ.
21.09.2014 10:28 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Kopumā, uzskatu, ja ļoti mīli, tad nevari prasīt viņam dzīvot bez saviem bērniem, ja viņam to patiešām ļoti gribas un tas ir tas, kas viņu darītu laimīgu.
21.09.2014 10:31 |
 
Reitings 21
Reģ: 20.09.2014
Domāju,ka ar puisi tev ir jāšķiras jau tagad,jo jums jau šobrīd ir pilnīgi dažādas dzīves takas. Tas ir normāli,ka 23 gados ir tādas domas,lielākajai daļai meiteņu tādas ir šajā vecumā. Lielākajai daļai viss mainās,kad satiek pareizo vīrieti sev blakus.
21.09.2014 10:40 |
 
Reitings 76
Reģ: 29.07.2014
Nu, tiešām tu vēl esi ļoti jauna, tikai 23!!!
Pagaidīsi dažus gadus, varbūt domas mainīsies, ja ne - ir taču sievietes, kurām nevajag bērnus un tos nemaz negib.
21.09.2014 10:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!