Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai sievietei ir vajadzīga tikai vīrieša nauda?

 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Šodien izlasīju rakstu par jautājumu, kas Cosmo ir mūždien aktuāls, proti, vai sievietēm interesē tikai vīrieša maks? Troļļu viedoklis visiem jau zināms, tāpēc bez tā lūdzu iztiksim.

Es kopumā piekrītu psihologa viedoklim, ka visbiežāk ar šādiem izteikumiem mētājas vīrieši, kuri paši ir ieciklējušies uz naudu un uzskata, ka tā ir praktiski vienīgais viņu vērtības noteicējs. Man paziņu lokā ir viens tāds tips - visur tikai nauda, nauda, kā viņam tādas nav, bet kā gribētu pelnīt miljonus. Un var redzēt, ka puisim tas ir atstājis iespaidu uz pašvērtējumu, vērtību sistēmu un neļauj atrast draudzeni, kurai intereses būtu sevišķi plašākas.

Cik jums svarīga vīrieša rocība? Vai jūs pieļautu situāciju, ka vīrietis pelna mazāk nekā jūs pašas?
19.09.2014 22:28 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Zinu vīriešus, kuri satiekoties ar sievietēm stāsta, kādā skaistā dzīvesvietā dzīvo, ar cik labu mašīnu brauc vai kādā ceļojumā uz ekskluzīvu valsti bijuši, un kādas dārgas dāvinas dāvināja savām ex sievietēm utt. Paši izlielās ar savu naudu un tad brīnās, kāpēc uz viņiem uzķeras tikai tās, kas grib viņus izmantot - jo normālās sievietes saprot, ka ar tādu lielīgu cilvēku un tādu, kuram vienīgā interese ir NAUDA, nav pa ceļam, bet izmantotājas redz zaļo signālu. Tā kā doma'ju, ka tiem, kuri izsaka šādus apgalvojumus, būtu jāpiedomā pie savas uzvedības.
05.10.2014 20:12 |
 
Reitings 18
Reģ: 03.10.2014
Viirietis ar naudu tomeer ir labaaks kaa viirieties bez naudas. Man, piemeeram, kopsh 16 gadu vecuma ir bijis jaaruupeejas un jaapastaav par seviim, neviens nekad nav paliidzeejis un savus reekjinus nekad neesmu ar kaadu daliijusi, bet gan apmaksaajusi pati, esmy piedziivojusi arii vaajuma briidi, kad satikos un iemiileeju viirieti, kursh, kaa veelaak izraadijaas, bija alfons, kuru es uztureeju kaadu laiku, bet nu vinjsh bija tik labs gultaa, ka nevareeju vinjam atteikt ;) o.k tas taa, pagaatnes "what a fuck" patreizeejaa briidii, kad man ir 28 un pelnu 2500 euro meenesii, veelos sev redzeet blakus liidzveertiigu partneri, iespeejams, es vareetu paruupeeties gan par vinju, gan par sevi, bet tie laiki, kad biju stulba un naiva ir pagaajushi, neveelos, lai kaut reizi dziivee veel pieljautu, ka kaads vecis, pat ar lieliskaam prasmeem gultaa, man seedeetu uz kakla, mums sievieteem jaaprot sevi vairaak noveerteet un, ja godiigi, tad, ja esam gudras, izgliitotas, ar labaam soc. Attieciibaam, labu darbu....tad esam pelniijushas vislabaako exemplaaru, pameegjinaat dziivee vajag visu, bet apstaaties veelams pie lieliskaakaa viiriesha:))
05.10.2014 20:03 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Atkarībā ar kādu sievieti veido attiecības.
Mēs iepazināmies kad ne vienam, ne otram nebija nekādi lielie ienākumi. Esam izgājuši caur finansu grūtībām un problēmām pietiekami. Tagad visa ir pietiekami un varu teikt ka mūsu attiecības ir stiprākas par naudu.
Ja visu skatās tikai caur naudas prizmu, nekās labās attiecības tur nebūs.
03.10.2014 17:55 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Attiecības veido 2 cilvēki, tādēļ arī abu cilvēku nauda ir vienlīdz svarīga. Kā tā tiek tērēta t.i. kurš maksā cik lielu daļu no kopīgajiem izdevumiem, izlemj katrs pāris atsevišķi.
Es dodu priekšroku kopējam makam, kaut vai tādēļ, ka gadījumā pie lielām algu atšķirībām, neviens no pāra nav apdalīts un nepaliek bez jauniem zābakiem, kamēr otrs apkāries ar zeltu brauc jaunākajā džipā un vēl liek piemaksāt, ja kaut kur ved ;)
03.10.2014 17:47 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Galvenais nepielautu, ka virietis zviln divana, dzer par manu naudu alinus un sudzas, ka nav naudas, bet neko nedara, lai butu vairak un pats sev varetu nopirkt nepieciesamo. Galvenais, lai vismaz strada un mekle iespejas nopelnit vairak. Man ari nepatiktu, ja virietis mani uzturetu, jo man nepatik pienemt naudu. Protams, virs dod lielaku finansialu ieguldijumu gimene, bet vins ari daudz vairak nopelna. Es, savukart, vairak maju turu kartiba, bet vins ari man palidz brivakos brizos.
03.10.2014 17:16 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Es nepelnu daudz, bet, ja virietis pelnitu vel mazak par mani, mes diez vai varetu izveidot kopdzivi. Ja virietis tomer pelnitu mazak, uzreiz nepatriektu tadelj vien, bet atbalstitu tiejties augstak. Ja mes abi pelnitu diezgan daudz, man paris simti neko neizteiktu. Bet tomer, manuprat, ja virietis pelna mazak neka sieviete, tas morali vairak grauj virieti.
03.10.2014 17:07 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Nauda ir diezgan svariiga. un nevis tikai viiriesha nauda, bet arii saveejaa. kad iepazinos ar draugu, vinjsh pelniija, es biju studente. Tad abi straadaajaam un draugs pelniija vairaak. Peedeejos 2 gadus es straadaaju, draugs studeeja, man bija vairaak naudas. Shogad es atsaaku studijas, draugs beidza, un tagad vinjsh 2 gadus pelniis mazliet vairaak nekaa es. Nu mums taa iet uz mainjaam :D Nav man tik ljoti svariigi lai viirietis pelna vairaak. Vinjsh man ar galvu uz pleciem un meerktieciigs, es arii ar galvu uz pleciem, bet ne tik meerktieciiga, kaut kaa peldam pa to dziiviiti uz priekshu :)
03.10.2014 16:59 |
 
Reitings 158
Reģ: 29.01.2009
Nav nauda vissvarīgākais. Man vajadzīgas tādas īpašības kā gudrība, mērķtiecība un atbildība un, manuprāt, tās vienmēr nāk komplektā ar spēju normāli pelnīt.

Ar bagātu tukšpauri, kurš naudu ieguvis mantojumā vai kādā tamlīdzīgā veidā, nebūtu pa ceļam :)
03.10.2014 16:48 |
 
Reitings 105
Reģ: 04.01.2010
Nē, nav vajadzīga TIKAI nauda, svarīgi, lai cilvēkam ir mērķi un idejas kā tos īstenot un lai tam seko arī attiecīga rīcība. Ar 30 gadīgu vīrieti, kurš strādātu par minimālo algu Maximā, dzīvotu pie vecākiem un būtu ar dzīvi apmierināts es diezvai varētu atrast kopīgas intereses.
25.09.2014 15:25 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Mēs, kad sākām tikties, nestrādājām, tāpēc man ir grūti spriest.
Tagad mēs pelnam +/- vienādi. Drīzumā draugs pelnīs vairāk.
Man galvenais ir, lai pietiek dzīvošanai. Īsti netraucētu fakts, ja vīrietis pelnītu mazāk, galvenais, ka pelna un nesēž 24/7 pie kompja, kaļot lielus plānus.
25.09.2014 14:41 |
 
Reitings 615
Reģ: 19.05.2014
Tak nebrauks rokā sadevušies tramvajā vai vilcienā, tie laiki ir sen pagājuši.


Mierīgi. Tieši tā mēs ar savu mīļoto arī daram.un,zini- nesūdzos.
Lai gan, iespējams, ja mums būtu pāri 30, man tas vairs nebūtu pieņemami, tad nu šajā vecumā- kamēr manējais vēl apvieno skolu ar koledžu, bez problēmām varu sadoties rokās un braukt ar vilcienu kaut apkārt pasaulei.
25.09.2014 14:39 |
 
10 gadi
Reitings 191
Reģ: 23.02.2011
Nu kā lai to saka
neteikšu ka ir vajadzīga tikai nauda
bet io, ka ir Arī vajadzīga nauda - tas gan
neviens tak sev negrib čīkstētāju, kas to vien prot kā teikt - es šito nevaru, šito es neprotu
Man liekas, tā - ja vīrietim nav naudas - viņam ir jādara viss, lai tā nauda būtu.
Un tikai tad viņš var domāt pa visu pārējo.
25.09.2014 14:33 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Manā ğimenē mamma ir bijusi pelnītāja, kas pirka auto, uzsāka biznesu, cēla māju utt. Un vēl vakariņas paspēja uztaisīt katru vakaru savādākas. Un nē, es tā negribu savā dzīvē, novērtēju, ka vīrietis ir pamats materiālajā ziņā.
20.09.2014 11:31 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
par naudu visu nevar nopirkt. Par naudu nevar nopirkt emocijas, pieskārienus, laiku un kopā pavadīto laiku, emocijas.

Jā, nauda ir svarīga, bet nevajag aizmirst pamatvērtības.
20.09.2014 11:31 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Neuzskatu, ka visām sievietēm vissvarīgākā būtu nauda, bet tas, lai vīrietis to spēj nopelnīt - gan. Pter tādām, kurām naudaszīmes acīs spīd, ļoti labi darbojas tas, ja, būdams pietiekami sekmīgs, vīrietis nastāsta par savu īsto nodarbošanos, amatu vai algu. Vienmēr esmu tā darījis - strādā labi. Nekad nevajag plātīties - labāk pasaki nekonkrēti, ka esi menedžeris tā vietā, lai teiktu, ka - direktors, prezidents vai uzņēmējs. Par ienākumiem tāpat - labāk saki, ka pelni mazāk nekā patiesībā. Ja pieņems tādu, - vēlāk būs patīkami pārsteigta. Ja tāds neder, jo ir "par zemu", tad man tādu arī nevajag.
Nekad nepieļaušu tādu situāciju, kad sieviete/sieva mani uztura. Ja nu tā gadīsies, - to laiku, kamēr nostāšos uz kājām, dzīvosim atsevišķi. Un iniciators tam būšu es.
20.09.2014 11:27 |
 
Reitings 559
Reģ: 08.06.2014
Es jau domāju,ka atkal kāds trollis čīkstēs,bet tomēr tīri jēdzīga diskusija.

Kā ir ar mani? Es varu būt kopā ar cilvēku,kuram nav tās no vecākiem mantotās naudas,bet es skatos uz raksturu.. Man ir svarīgi,lai būtu gudrs,mērķtiecīgs,ar lielu gribasspēku,jo tad arī nav jābaidās veidot kopīgu nākotni,pa abiem izdotos! :)
Bet ar tādu,kas čīkst,neko nedara,necenšās - nē, jo tā es tikai pati sev dzīvi izbojātu.
20.09.2014 11:24 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Nu, ir sievietes, kam interesē tikai nauda, ir sievietes, kurām intersē, lai ir nauda un attieksme/jūtas un ir sievietes, kurām svarīga ir attieksme/jūtas!
Kā jau visur un vienmēr - nav tikai melns un balts - milzumdaudz variantu!
20.09.2014 09:49 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
Svarīga gan nauda gan loceklis.
20.09.2014 09:43 |
 
Reitings 310
Reģ: 25.08.2010
Nauda nav svarīgākais, bet kaut kādā ziņā ietekmē jebkuras attiecības (arī starp draugiem, paziņām). Nav runa par to, ka viens uztur otru vai tml., bet kaut vai, ka katrs par sevi maksā. Īsti nemāku paskaidrot savu domu, bet ir grūtāk, ja cilvēki ir no dažādiem soc. slāņiem. Piemēram, sieviete grib un var atļauties brīvdienās braukt uz siltajām zemēm, bet vīrietis nevar utml. Nauda ietekmē to, ko cilvēki dara ikdienā un cilvēku paradumus. Bet tas vairāk par attiecību sākumā pirms viss kļūst kopīgs.

Atbildot uz jautājumu: nē, man nebūtu svarīgi, lai pelna vairāk, taču būtu grūti, ja mēs nekur citur ārpus mājas nevarētu tikties, jo vīrietis nevarētu par sevi samaksāt.
20.09.2014 09:38 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Manai ģimenei bija ilgs periods, gadi 10 vismaz, kad mamma pelnīja vairāk, nekā tētis. Arī tētim alga bija normāla, nebija tā, ka bez mammas zem tilta būtu dzīvojis, bet tomēr. Algu starpība bija redzama. Tad mainījās situācija, un šobrīd mana mamma ir relaksējusies mājsaimniece, kuru vīrs pilnībā nodrošina. Tā kā, nu nav tā, ka, ja vīrietim ienākumi ir mazāki, nekā sievietei, tad attiecības tur nespīd, un nav arī tā, ka sieviete tādās attiecībās uztur "parazītu". Dzīvē apstākļi mēdz būt ļoti dažādi. Kamēr darbi, pienākumi un ienākumi ģimenē tiek sadalīti veidā, kas abām pusēm šķiet godīgs, tad nav problēmas.

Kameer nav taa, ka viens knapi velk kaajas aiz paarpuules, bet otrs laimiigi zviln diivaanaa, esmu gatava pienjemt dazaadus scenaarijus.

+++
20.09.2014 08:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!