Vai sievietei ir vajadzīga tikai vīrieša nauda?

 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Šodien izlasīju rakstu par jautājumu, kas Cosmo ir mūždien aktuāls, proti, vai sievietēm interesē tikai vīrieša maks? Troļļu viedoklis visiem jau zināms, tāpēc bez tā lūdzu iztiksim.

Es kopumā piekrītu psihologa viedoklim, ka visbiežāk ar šādiem izteikumiem mētājas vīrieši, kuri paši ir ieciklējušies uz naudu un uzskata, ka tā ir praktiski vienīgais viņu vērtības noteicējs. Man paziņu lokā ir viens tāds tips - visur tikai nauda, nauda, kā viņam tādas nav, bet kā gribētu pelnīt miljonus. Un var redzēt, ka puisim tas ir atstājis iespaidu uz pašvērtējumu, vērtību sistēmu un neļauj atrast draudzeni, kurai intereses būtu sevišķi plašākas.

Cik jums svarīga vīrieša rocība? Vai jūs pieļautu situāciju, ka vīrietis pelna mazāk nekā jūs pašas?
19.09.2014 22:28 |
 
Reitings 302
Reģ: 18.08.2014
Ja čalim nebūs mašīnas un darbs cienījams tad maz izredžu dabūt meiteni. Tak nebrauks rokā sadevušies tramvajā vai vilcienā, tie laiki ir sen pagājuši.
19.09.2014 22:36 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
kad sáku tikties ar víru - pelníjám vienádi, reizém es pat vairák. man tas bija mazzvarígi, galvenais, lai pelna kaut cik un nesézh man uz kakla. punkc.
19.09.2014 22:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits