sunju kakas

 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
Vai peec likuma man ir jaavaac aiz sava sunja kakaam ? Vai juus vaaciet ?
19.09.2014 18:48 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Karma, S80 mani ir daudz aizvainojusi, tā kā
Ja mani apvaino - protams, es atbildēšu.

Ja vien tu neesi S80, tad es neredzu iemeslu, kāpēc tev būtu par viņu jāiestājas. Ja tu esi, tad tev būtu jāzina, kā tu esi ņirgājusies.
21.09.2014 23:55 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es nekad nevienu meiteni šajā forumā neesmu apvainojusi pirmā pirms manis apvainošanas. Esmu rakstījusi - stulbums, stulba rīcība utt., bet attiecināju to uz DARBĪBU, rīcību, procesu, nevis uz pašu cilvēku.

Aij.. nenocietos.. skat. 2. komentāru: http://cosmo.lv/forums/topic/167843-siksna-ar-elektro-impulsu/
Ja slinkums vērt vaļā:
Tā kā esmu dzīvnieku aizstāve, varu teikt tikai vienu, lai cik stulbi tas izklausītos - idiote!
21.09.2014 23:57 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Uljana, no manis ieliktajiem citātiem pirmais iet pretrunā ar otro, neatkarīgi no tā, kas bijis pirms tam. Ja lieto pirmo, otrajam, Tavā izpildījumā, nekādi nebūtu jābūt. Tas vienkārši nav loģiski.
21.09.2014 23:58 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
ļoti, ļoti bieži bērni, kuri tiek sakosti, paši izprovocē košanu. Lai no tā izvairīties, vecākiem ir jāmāca bērniem apieties ar dzīvniekiem - ko drīkst, ko nedrīkst darīt.


Šim es protams piekrītu ka bērni paši izprovocē šo darbību, bet ja ir suns tad ir arī jāparedz to ka suns var bērnu sakost un tas ir jānovērš pirms vismāz sunim rodas tāda iespēja. Jo tomēr galu galā, ja bērnu sakož, vainīgais tomēr būs suns un viņa saimnieks, nevis bērns kurš varbūt 100% vel nesaprot to ko nozīmē pareiza uzvedība/rīcība ap dzīvniekiem. Suņa saimniekam ir jāredz ka šis bērns var būt bīstams un tad tas suns uzreiz ir jāsavāc! Jo tas ir vieglāk nekā noskatīties un cerēt ka viss beigsies labi.

Meklēt attaisnojumus tam ka suns ir sakodis bērnu ir tik murgaini, jo tā pat, cilvēks tiešām vienmēr būs svarīgāks par bērnu, ja jau tā nebūtu tad arī nāves sodi attiecīgi būtu daudz biežāk sastopami cilvēkiem.
21.09.2014 23:58 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Man vienīgajai no šiem citātiem sanāk, ka autore atzīst, ka gudra nav, bet citus mācīt grib?

Ko var gribēt no cilvēka, kuram ir klīniskā depresija. Žēl, ļoti žēl, cilvēkam ar tik trauslu psihi, nevajadzētu bojāt, tā jau vājos nervus, virtuālos kašķos.
21.09.2014 23:59 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Un atkal jau.. Nezinot neko tuvāk par manām un kādas lietotājas personīgajām attiecībām, sāk dot citātus. :) Diemžēl es jau esmu sen atrunājusi šo, lai vēlāk nerastos kaut kādi citāti:
Ja mani apvaino - protams, es atbildēšu.


Jāsecina, ka līmenis jums te dažām nepārspējams. Turpinat vien to izrādīt.. :)
22.09.2014 00:00 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tevi neviens nebija vēl paguvis apvainot tās tēmas linkā, kuru pirmīt ievietoju :D :D
22.09.2014 00:01 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Karma, čau S80! Man jau bija tādas domas, ka tā esi tu. :D Ņemot vērā, ka tik labi pārzini manus apvainojumus pret S80 un manu slimību un ka tai laikā, kad tapa tās diskusijas nebiji forumā ar šādu niku, viss kļūst acīmredzams.

**

Šim es protams piekrītu ka bērni paši izprovocē šo darbību, bet ja ir suns tad ir arī jāparedz to ka suns var bērnu sakost un tas ir jānovērš pirms vismāz sunim rodas tāda iespēja. Jo tomēr galu galā, ja bērnu sakož, vainīgais tomēr būs suns un viņa saimnieks, nevis bērns kurš varbūt 100% vel nesaprot to ko nozīmē pareiza uzvedība/rīcība ap dzīvniekiem. Suņa saimniekam ir jāredz ka šis bērns var būt bīstams un tad tas suns uzreiz ir jāsavāc! Jo tas ir vieglāk nekā noskatīties un cerēt ka viss beigsies labi.

Protams, es arī neuzskatu, ka situācijas būtu jāizprovocē/jāļauj tām iet savu gaitu, ja tās var novērst.
Un, protams, ka mazs bērns nesaprot, bet tāpēc tam arī ir vecāki, kuriem būtu jau pirms šādas situācijas jāpaskaidro, ka suns nav lelle, kuru jāapmīļo vai nav vardarbības objekts. Diemžēl daudzi vecāki to aizmirst, bet pēc tam vaino suņus. Protams, teorētiski, pēc visiem likumiem suns sanāk vainīgs, bet bērns izaug tālāk domādams, ka var cietsirdīgi izturēties pret dzīvniekiem.. Skumji!
22.09.2014 00:04 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Karma, čau S80! Man jau bija tādas domas, ka tā esi tu. Ņemot vērā, ka tik labi pārzini manus apvainojumus pret S80 un manu slimību un ka tai laikā, kad tapa tās diskusijas nebiji forumā ar šādu niku, viss kļūst acīmredzams.

:D :D Tāda detektīve! Domā tik tālāk. :D
22.09.2014 00:07 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Un, protams, ka mazs bērns nesaprot, bet tāpēc tam arī ir vecāki, kuriem būtu jau pirms šādas situācijas jāpaskaidro, ka suns nav lelle, kuru jāapmīļo vai nav vardarbības objekts. Diemžēl daudzi vecāki to aizmirst, bet pēc tam vaino suņus. Protams, teorētiski, pēc visiem likumiem suns sanāk vainīgs, bet bērns izaug tālāk domādams, ka var cietsirdīgi izturēties pret dzīvniekiem.. Skumji!


Šis iet abos virzienos! Gan suņa saimniekam ir jāsavāc suns, gan arī mammai ir jāsavāc savs bērns. Diemžēl tomēr ja viena puse to neizdara tad rezultāts var būt sakost bērns un iemidzināms suns. Un tomēr es neuzskatu ka vienai vai otrai pusei būtu jāgaida kamēr tā viena puse savāks to bērnu/ suni, normāli tomēr būtu tas kurš pirmais pamana, uzreiz ar savāc, negaidot kas vel var notikt.

Vienmēr ejot gar cilvēkiem es savu taksi savācu, viņai ir spīte gribēt visu uzzināt un apošņāt diez gan uzstājīgi, bet nē, tik līdz eju garām cilvēkiem, vienalga bērniem vai pieaugušajiem, suns ir pie īsas pavadas un stingri turēts man blakus. Un vispār ja redzu bērnus mazus tad vispār drošības pēc izvēlos apgriezties un iet uz citu pusi, jo negribu lai kādam tiek darīts pāri. Tomēr mīlu savu suni un viņas pašas labā izvēlos pirmā savaldīt savu suni nekā riskēt ar to domu ka viņu var nākties iemidzināt dēļ kāda neaudzināta bērna un tam nav nozīmes ka bērns vainīgs, suns tā pat tiks sodīts dēļ tā.
22.09.2014 00:12 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Weee
To, ka tavi uzskati ir ar nobīdi no normām (tas nav slikti domāts) mēs visas zinām. Nav nepieciešamības to nemitīgi uzsvērt tā it kā visiem būtu jāseko Tavam piemēram. Es nezinu kam būtu jānotiek, lai es zīdaini vest iekšā Klondaikā un mainītu viņam pamepru uz Klondaikas poda vāka. Es domāju, mans vīrs būtu ne vien sašutis, bet uzskatītu mani par bezatbildīgu vai jukušu. :D

Miss Joker

Biķernieku meža otrā pusē esmu aizvadījusi visu savu dzīvi, principā. :D Nu, neesmu es redzējusi nevienu pašu pamperu. Vēl šovasar tur pastaigājos ar savu mazo gandrīz katru otro dienu. :D

Bet centrā jau arī cilvēki vēlas mājdzīvnieku. Tad es domāju, ka adekvātā laikā varētu parkos ieviest noteikumu, ka suņu saimnieki var brīvi laist suņus bez pavadas. Teiksim - no 6 līdz 8 rītā un no 22 līdz 23 vakarā. Saprotams, tas nav labākais no risinājumiem. Bet tā vismaz būtu kaut kāda alternatīva pie esošajiem apstākļiem.

Kas attiecas uz bērniem un to sakošanu. Bērns ir bērns. Es neesmu redzējusi tādu bērnu, kurš metas virsū svešam milzenim mīļoties, bet vecāki uz to reaģē vien ar smaidu un sirsniņformas acīm. Suns ir suns. Ja tuvumā ir cilvēks (vienalga liels vai mazs) sunim ir jābūt pie saites. Tur nav divu, trīs vai citu domu.
22.09.2014 12:18 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Wc ir wc un tam tā paredzēta, nejau pliku tur lieku ,bet uz paladziņa un tiešām nesaprotu par ko tur šokēties. Redz sab.transp. ir ok ,bet uz poda vāka nav ok :D jocīgi .
Un nav visi suņi vienādi man mājās ir staffs un meita kad baksa sunim aci vai ausi viņš vienkārši pagriežas ar muguru ... :D bet nu jā, Jums jau visām šķiet , ka ne es esmu normāla, ne, laikam, mani dzīvnieki . Nu neko darīt ... :)
22.09.2014 12:25 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Kulbā ir bērna vide. Viss tīrs, neviens cits tur neguļ, nedzīvo un nečurā. Kulba ir liela - kulbā neviens neredz vai bērnam dod māneklīti, velk bikses vai maina pamperu.

Klondaika ir ne tā piemērotākā vieta, kur bērnu ievest un pārģērbt. Es izvēlētos to darīt kulbā parkā, jo neviens to tāpat neredzēs, nevis Klondaikā tualetē, kurā dievs zina kas apgrozās. :D Uz poda, starp dzērājiem un spēlmaņiem - jā, tas nav man pieņemams un saprotams. :D Bet Tu droši izpaudies. Tikai nesludini to kā normu, jo es domāju, ka ar šādu viedokli stipri paliksi mazākumā. :D

Ir starpība starp suni un viņa saimnieku - un - svešu suni un svešu cilvēku. Kā suņa saimniecei Tev to vajadzētu zināt.
22.09.2014 12:31 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Jā es to zinu, manu suni sveši var raut aiz astes ( pārbaudīts ) suns abižojas un iet prom :D .
Un ziemā arī klubā mainīsi ?
Es nesludinu neko kā normu, es dalos savā viedoklī, kā es rīkojos vai rīkotos , varbūt kādam /kādai noder. Kas tur slikts ?
22.09.2014 12:35 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Mani interesē šāds jautājums - tās, kurām ir liels suns (patiešām liels kā sanbernārs, ņūfītis utml.) kā jūs aiz viņa savācat caureju? Abas rokas maisiņos un krāmē visu iekšā lielajā rimi kulē? Vai Nēsā līdzi kkādas šaufeles? Nestādos priekšā..
22.09.2014 12:35 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Mani interesē šāds jautājums - tās, kurām ir liels suns (patiešām liels kā sanbernārs, ņūfītis utml.) kā jūs aiz viņa savācat caureju? Abas rokas maisiņos un krāmē visu iekšā lielajā rimi kulē? Vai Nēsā līdzi kkādas šaufeles? Nestādos priekšā..


:D :D :D
22.09.2014 12:37 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Es sapratu, Tev liekas normāli, ka tavu suni pazemo cilvēki. No tādu saimnieku suņiem parasti rodas pēkšņi agresīvie dzīvnieki. Kuri tad arī sakož mazos bērnu - bet, nu taču mans nekad dzīvē, nekad mūžā... Vai, ne?

Ziemā es mainītu kulbā, jā - tikai protams izvēlētos jebkuru citu vietu izņemot ielu vai Klondaikas poda vāku. :D
Labi, skaidrs ar Tevi - skaidrs ar mani. Slēdzam tēmu.

Koshlene
Man šķiet, ka visos Zoo veikalos ir iegādājamas tāš speciālās liekšķeres.
22.09.2014 12:40 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Zb, jau nedēļu suņu kakas topā. Kas nav kārtībā ar mums?
22.09.2014 12:40 |
 
Reitings 482
Reģ: 25.07.2010
Caurejas neviens nevaac ;D
22.09.2014 12:41 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Caurejas neviens nevaac ;D


Pat ja ielas vidū? :D
22.09.2014 12:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits