Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kaimiņi kaujās

 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Dzīvoju daudzdzīvokļu mājā. Stāvu virs manis dzīvo jauns vīrietis(iespējams 22 gadi) ar savu draudzeni (~16g.). Dzīvoklis pieder jaunā puiša mātei, kura arī tur dzīvo.Visai mājai zināms, ka viņas dēls nodarbojas ar narkotiku pārdošanu. Bet ne par to stāsts...

Lieta tāda, ka kādas 3 vai 4 reizes esmu dzirdējusi kā Viņš sit meiteni ar kuru dzīvo. Šodien, burtiski pirms pusstundas, atkal bija viņiem skandāls. Puisis bļauj uz meiteni, sit, tad šausmīgi trokšņi it kā dzīvokli ārdītu laukā... vai mēbeles gāztos. Tieši meitenes sišanu var dzirdēt, protams, meitenes bļaušana un raudāšana.

Lieta tāda, ka policiju saukt diez vai kāds no mājas uzdrīkstētos, jo dzīvokļa saimniece un viņas dēls ir draudējuši, ja kāds ko iepīkstas(piem. par tām narkotikām) Ko jūs darītu šādā situācijā?
18.09.2014 16:26 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nesauktu policiju, nav tava darīšana,kas tur notiek.

Es piekrītu šim. Kamdēļ man iet un riskēt zvanot policijai par vienu narkodīleri + sitēju. Ja tā meitene gribētu sen jau varbūt būtu aizmukusi no tāda, tik pat labi varbūt viņa ir narkomāne kura bez savas devas nevar iztikt, tad nu pacieš visu ko viņai dod, bet ja ies kāds policijai par to ziņot viņa visdrīzāk vel tevi nolamās ka nafig tu lien kur nevajag.
Otrkārt es es nevēlētos riskēt ar savu, savas ģimenes drošību vai piemēram kaimiņu drošību. Tik pat labi ja izsauc policiju, bet policija neko neatrod tad šis agresīvais kaimiņš būs brīvībā un varēs iet apsist visus kaimiņus, vienalga kurš vainīgs un kurš nē, vai tad tāds variants izklausās labāk? Vai tad labāk skan ja dēļ tava zvana policijai tad tiek piekauta veca tantiņa kura vispār ir puskurla un neko tik pat kā nedzird.
Vienīgais par ko es domātu dzīvojot tādos apstākļos ir kā ātrāk tikt no turienes prom.
Ak jā, varbūt tā meitene nevis bļauj jo viņu sit, bet gan bļauj jo viņa ir apnarkojusies un tad ārdās pa visu dzīvokli un tad nu tas dīleris ar to cenšas tikt galā. Principā ja pats savām acīm neesi redzējis ka sit vai vismaz uzdauzītas acis un rokas utt. Tad labāk tiešām neiesaistīties.

Un ja pat ar policija ko atrod, tik pat labi tas dīleris tad no tā cietuma uzzvanīs kādai paziņai par to ka kāds no kaimiņiem ziņoja un tad vel bandītu bars uzradīsies kas tevi gribēs sasist.

Labāk nejaukties citu problēmās ja tev to neviens nav lūdzis, un salīdzināt šo gadījumu ar maka izkrišanu vai ko tādu ar nav normāli, jo nevienu tak nesasitīs par to ka pateiks ka maks nokrita utt. bet šeit reāli tiek apdraudēta arī tā cilvēka drošība kas ziņotu + iespējams ar kaimiņu drošība, atkarībā vai tu ziņo anonīmi vai nē.
19.09.2014 06:22 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
nav tava darīšana,kas tur notiek.

Pilnīgs murgs, kā vispār var tā uzskatīt? Pieņemsim, Tev uz ielas sāk sieties klāt kaut kāds urļiks, ne ta aptīrīt, ne tā koļīties, ļoti nepatīkama situācija, vakars, Tev pa ielu pretī nāk cilvēks un to redz, bet - paiet garām, jo nav viņa darīšana. Kāds redz, ka Tev lielveikalā no somas tiek izķeksēts maks, bet neko nesaka, jo nav viņa darīšana. Atceraties to medmāsu, kas saviem bērniem acis bakstīja? Kaimiņi it kā zināja, bet nebija viņu darīšana. Uz ielas guļ pakritis cilvēks, bet visi iet garām, jo tā nav viņu darīšana.
Un tad, kad pašām kaut kas notiek, bet līdzcilvēki nav likušies ne zinis, sākam bļaut par vienaldzīgo sabiedrību. Super!
Dzīvoklī notiek vairāki likumpārkāpumi, policija ir jāsauc tieši notikuma brīdī, lai viņi ierastos, kad tur viss vēl notiek un paši dzirdētu/redzētu. Ja pašvaldībnieki nerīkojas, par vismaz narkotikām ir iespējams rakstīt iesniegumu vai zvanīt arī valsts policijai.
19.09.2014 01:37 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Ja nezinaajaat, eksistee taada lieta kaa Ieksheejais izmekleeshanas birojs policijaa un tad visu "uzpirktie" saak staigaat uz pakaljkaajaam (es te nedomaaju miljonus veertas lietas, bet ar paarsimt eiro uzpirktus pamuljkjus), kad suudziiba aiziet liidz tam. Kaa arii dzeltenaa prese, kurai nepiecieshami skandaali, ko publiceet.

Nespeeju iedomaaties, ka kaads 22 g.v. punjkjutapa, kursh tirgo kaut kaadu dopingu, man saktu draudeet, nozheelotu liidz muuzha galam. Tas puisiits jau nu noteikti neizklausaas peec kriminaalaas autoritaates. No manas kaapnjutelpas taads aatri izvaaktos ar savu biznesu uz ielas, jo es to uztvertu kaa miera trauceeshanu.

Ja konkreeti par skukji, kuru dauza, nekaadu liidzjuutiibu neizraisa,kaarteejaa latvieshu cieteeja, kura to pienjem kaa normu, mani tas uztrauktu tik daudz, cik man tas trauceetu baudiit naktsmieru.
19.09.2014 00:14 |
 
10 gadi
Reitings 1476
Reģ: 17.01.2013
Tu pajautā meitenei kā viņai ar veselību un vai dzīvo normāli un pēc nedēļas, kāds nostučī to dzīvokli Policijai- uz ko kritīs aizdomas?
18.09.2014 19:53 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Kaimiņš tirgo narkotika, visti to zin, bet visi baidās. Nu malači, ar tādi attieksmi jūs drīz arī sagaidīsiet līdzīgus notikumus kā Ukrainā.

Varbūt tāpēc, ka daudziem nav ticības policijai? Reāli, nav garantija, ka pēc iesnieguma, kaimiņš nestaigās uz brīvām kājām. Tieši tādēļ, sabiedrībai tāda attieksme, nav pilnīga drošības sajūta.
18.09.2014 19:38 |
 
Reitings 384
Reģ: 10.03.2014
Kaimiņš tirgo narkotika, visti to zin, bet visi baidās. Nu malači, ar tādi attieksmi jūs drīz arī sagaidīsiet līdzīgus notikumus kā Ukrainā.

Un par tiem kautiņiem tieši tas pats.
18.09.2014 19:26 |
 
Reitings 285
Reģ: 10.01.2013
Ko var zināt kādi meitenei vecāki?
Bet nu iesaisties gan - meitene ir vēl pat nepilngadīga, viņai dara pāri, protams, vēl rozā brilles un visu pērk, viņai noteikti ir nenormāli izskalotas smadzenes
18.09.2014 18:54 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Ko jūs darītu šādā situācijā?
Pārvāktos
18.09.2014 18:31 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Ja par manu veselību un sadzīves apstākļiem interesētos kāds svešs cilvēks kāpņu telpā, es ne tikai draugam pastāstītu un tam cilvēkam mestu līkumu, bet sāktu arī pašaizsardzības paņēmienus mācīties un piparu gāzi līdzi nēsātu. :D Nemaz nerunājot par to, ka kuram katram to visu nemaz netaisītos stāstīt.
18.09.2014 18:27 |
 
Reitings 214
Reģ: 13.08.2014
AHA, PM uzraksti adresi, dzivokla numuru un tiks nokaartots
18.09.2014 18:18 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Bet saprotu arī autores bailes saukt policiju, no šādiem cilvēkiem daudz ko var sagaidīt.

Nav jau vēl zināms, vai noziegums tiek strādāts vienatnē, vai grupā. Parasti dīleri viens otram sagādā.

Katrā ziņā, dari kā uzskati par pareizu.
18.09.2014 17:59 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Tu nopietni? Es nezinu... Bet kāpēc lai viņa teiktu draugam, ka kāds no malas interesējas par viņas veselību un vai viņa dzīvo normāli? Es jau neteisos viņu izpratināt par to kādas viņiem narkotikas vai vēl kaut ko.

Cmoon, bet protams, ka viņa to var izstāstīt draugam! Tu jau pati atbildēji kāpēc - cilvēks no malas interesējas par viņas veselību un vai viņa dzīvo normāli. Ja par mani interesētos svešs cilvēks, es to ne tikai draugam pastāstītu.
Bet saprotu arī autores bailes saukt policiju, no šādiem cilvēkiem daudz ko var sagaidīt.
18.09.2014 17:50 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Turklāt- daudzdzīvokļu māja. Tas narkomāns ies un visus iemītniekus novāks? :D
18.09.2014 17:48 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Ja dzīvoklī atradīs narkotikas, tas cilvēks sēdēs gadus un nevienam neko nevarēs nodarīt.
18.09.2014 17:47 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Noteikti ziņotu policijai! Kāpēc man kaut kas tik smags uz sirdsapziņas būtu jānes.. protams.. saglabātu savu anonimitāti :)
18.09.2014 17:47 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Visa māja zin, ka viņš tirgo narkotikas, bet neviens vēl nav saucis policiju? Nu vairāk nekā dīvaini.

Var jau arī kaimiņus saprast. Ja uz ielas var nosist cilvēku, dēļ vienas devas? Tādus narkomānus labāk neaiztikt.

Es laikam tur nedzīvotu, ja būtu tāda iespēja, kad būtu tālu prom, tad anonīmi ziņotu, sirdsmieram.
18.09.2014 17:45 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Visa māja zin, ka viņš tirgo narkotikas, bet neviens vēl nav saucis policiju? Nu vairāk nekā dīvaini.
18.09.2014 17:42 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Vienmēr pati izklausās izmisusi, ne aiz baudas bļauj.

Man apakšā meiča sekso tā, kā liekas viņu sit, jo auro pa visu māju.
Tu nopietni? Es nezinu... Bet kāpēc lai viņa teiktu draugam, ka kāds no malas interesējas par viņas veselību un vai viņa dzīvo normāli? Es jau neteisos viņu izpratināt par to kādas viņiem narkotikas vai vēl kaut ko.

Mīļā, tā ir vienmēr, ka labvēlis, labu gribēdams, vēl dabūs bļodu samazgu. Tad kad viņai labi, viņa pastāstīs savam draugam par tevi, kopā gultā pasmiesies, ja vien draugam laba humora izjūta, cerams! Bet ja ir draudīgs, ka pati minēji, nebrīnies, ja šis tevi apciemos.
18.09.2014 17:38 |
 
Reitings 857
Reģ: 08.08.2014
:D smiekli nāk , riebjas ja līstu manā dzīvē un prašņātu kautko.
Ja TU neesi 100% pārliecināta ko viņi dara savā dzīvoklī tad nemaisies.
Mazāk zināsi , labāk gulēsi !
18.09.2014 17:33 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Pēdējā laikā neesmu redzējusi meiteni kāpņu telpā, bet ja gadīsies sastapt vismaz derētu pajautāt vai viņai viss labi, vai kaut kā nevar vai nevjag palīdzēt.


Lūk, tā gan nevajag darīt. Meitene noteikti pateiks to draugam, pēc tam vēl nāksies skaidroties tev, narkomāna priekšā.


Tu nopietni? Es nezinu... Bet kāpēc lai viņa teiktu draugam, ka kāds no malas interesējas par viņas veselību un vai viņa dzīvo normāli? Es jau neteisos viņu izpratināt par to kādas viņiem narkotikas vai vēl kaut ko... Tikai personīgi meitenei pajautāt. Ja viņa atbild ,ka viss OK, tad jau... ko tur uztraukties?

*Nedzīvo viņa pirmo gadu kopā, nu jau kāds 3. gads kā viņi dzīvo kopā. Sākumā gan netika dzirdēta tāda trakošana. Tas vairāk pēdējā gada laikā.
18.09.2014 17:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits