Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai "nespeeleejos ar uguni?

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es te jau biezi esmu mineejusi savu Francijas draudzeni,reizeem esmu arii pastaastijusi par savu greizsirdiibu uttLaikam neviens nav muuzu nodziivojis bez kaut vienas probleemas...
Soreiz situaacija ir taada,ka uzaicinaaju vinu pavadiit ar mums kopaa laiku Konaa(Hawaii).Es atcereejos vecos laikus,kad likaas-nekad muuzaa nekur netiksim."Sitaamies pa dziivi", kaa vareejaam ,un taadas liekas naudas tomeer bija reti,lai celotu.Atceros,ka vina man paliidzeeja vienreiz ar naudu,kad bija jaabrauc uz Vaaciju.Iisi sakot-pienaakusi mana kaarta revanseeties!
Viss buutu jauki,bet man liekas,mans viirs ir tik loti atdziivojies:D ,ruupeejoties par bileteem,dziivosanu tur ,celojumu plaaniem,kad saaku domaat-vai es nespeeleejos tomeer ar uguni?To ,ka vinam ir simpaatijas pret so sievieti,es zinu.Neskatoties uz to ,ka visu laiku atkaarto to ierasto-es miilu tevi,manii ieksaa ir taads "mazs greizsirdiibas velnins"!
Es buutu prieciiga dzirdeet juusu domas!
04.09.2014 16:34 |
 
Reitings 3818
Reģ: 27.06.2014
TĀĀĀĀĀDS SVIESTS!!!
04.02.2015 17:59 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Vins nekad nav kraapis mani!Tas nav vina stilaa.Nekad neko nav darijis aiz muguras arii iepriekseejaa lauliibaa!
To ,ka mana draudzene vinam simpatizee,tas ir skaidrs noteikti.Mani tas vairs neuztrauc,jo visi sadziivojam loti labi-esam uz "viena vilna" cilveeki.Es nespeeju sagaidiit martu!(l)
04.02.2015 17:47 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Tad viņš tevi nokrāpa vai nē? Vīrs tev nevar piederēt, mēs visi esam brīvi cilvēki.
04.02.2015 17:36 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Pagaajis jau labs laiks ,kops peedeejaa ieraksta .
Sitaacija ir mazliet mainijusies.Viirs loti reti runaa ar draudzeni divataa,vairaak runaajam visi kopaa,jo esam nopietni izdomaajusi mainiit dziivi.Gruuti pateikt,kaapeec viss tik krasi mainijaas,bet to gan es varu teikt, viirs "pieder man". Man nav pilniigi nekaadu greizsirdiibas vilnu!Priecaajos,ka draudzenes lielais gleznojums uz ziida(vieniigais ,kurs veel ir nepaardots) tiks ielikts vienaa no labaakajaam Konas galerijaam.Esam nodomaajusi apvienoties ar viira deelu-saakt kaut ko dariit kopaa!
Par mani savukaart ir ieintereseejusies viena publiciste-veelaas uzrakstiit "manu staastu".Dziive turpinaas , iegaajusi jaunaas sliedees!
04.02.2015 17:34 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Laikam visam bija jaanotiek ,ka notika,jo skaidrs ir viens-muusu dziive mainaas!Gruuti pateikt ,vai tas buutu noticis citaa variantaa,bet tagad esam nopietni pieneemusi plaanu paarvaakties uz dziivi Konaa!Vienu briidi domaaju,varbuut tomeer dziivot visu gadu Hawaii ,buutu mazliet par vienmulu,bet taada doma ienaaca praataa tikai uz briidi.Vairaak un vairaak apsveru domu,ka gribeetu kaut ko dariit kopaa ar saviem radiem un draudzeni-veidot kopiigu biznesinu .Martaa brauksim atkal, un visu nopietni apsveersim!Galvenais, ka taa veelme "palaista gaisaa"!
Story-paldies ,ka padaliijies.:)
26.10.2014 14:45 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Emmanuelle, es zinu sho sajutu, atceros, ka pirms gada biju greizsirdiiga uz sava viira koleegji, jauka un patikama sieviete, mazliet vecaaka par vinju, par mani lidz ar to ljoti... likas, ja ne fiziski, tad moraali esmu pazaudejusi savu viirieti, gan jau ka vinjiem ir kopejas intereses vairaak nekaa man ar savu viiru... KAd uzzinaju, ka shii sieviete shkjiras tad viss, man likaas, ka ar mani ir cauri :D tulit virietis mani pametiis, bet tad pienaaca pasaakums, kuraa iepazinu so sievieti un sapratu, ka man nav par ko uztraukties...
19.10.2014 16:56 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Story-sajaa celojumaa sapratu,ka draudzene mani loti pozitiivi uzlaadeeja!Man patika tas,ka manam viiram patiik sieviete,kura labi izskataas aareeji ,un arii iekseeji loti patiikams cilveeks.
Es sapratu,ka var buut attieciibas-draugi!Es tagad juutos loti labi ,jo man ir pilniigi viss skaidrs par mums visiem-nav nekaa taada,kas buutu jaasleepj.Viss izrunaats!Muusu attieciibas ar viiru ir tiesaam labas!Jaaiziet cauri "veseliibas probleemai", un tad viss buus perfekti!
19.10.2014 16:22 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Ljoti patika lasiit sho staastu, lasiju un bija sajuta, ka mazliet lasu par sevi... Esmu cilveeks ka man arii patik izaicinaat likteni, BET tai pashaa laikaa, laikam apzinos zemapzinjaa dzilji, dzilji savas poziicijas, ka esmu vinjam viena un vieniigaa un tas viss ir vajadziigs, lai pieshkjiltu uguni savaam attiecibaam, mazliet dzirksteles sev un savam viirietim... Man patik mazaas devaas izjust greizsirdiibu, apzinaaties, ka arii citai sievietei vinjsh interesee. Jaa, izklausaas nezheeliigi pret sevi, bet ar shadaam izjuutaam es iegustu sekas, kuras man dod jaunas izjutas attiecibas un to apzinju, ka mes esam viens otram vajadziigi. Pec shada celjojuma noteikti Emmanuelle, Tev ir sajuta, ka butu precejushies vakar...
19.10.2014 16:13 |
 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
Nu kaa tad taa, viiram ar tavu draudzeni patika?
19.10.2014 16:11 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Dolly-nebija gan!Tas jaaatstaaj uz naakoso reizi:D
19.10.2014 16:07 |
 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
Threesome bij?
19.10.2014 16:06 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Saku ,ka sis celojums bija viens no labaakajiem celojumiem,kaads bijis gadu gaitaa!Soreiz loti daudz izbraucaam salu,bijaam uz loti daudz pasaakumiem-bija loti interesanti.Greizsirdiibas murgi man pazuda 4dienaa ,un nekad vairs neatgriezaas.Taada interesanta saruna ar vieteejo dziednieci ,izmainija visu manu skatijumu uz manu dziivi!Runaajot tiesi par draudzeni,sapratu,ka viirietim var buut simpaatijas arii uz citu sievieti,ja ir sieva-iisi un skaidri.Mees jutaamies loti labi kopaa sajaa braucienaa.Vakar runaajaam pa telefonu un nospriedaam,ka naakosaa gada pavasarii atkal brauksim tiesi taadaa sastaavaa!
19.10.2014 16:05 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Emmanuelle
nedalot vienu gultu - tad tā??
18.10.2014 21:58 |
 
Reitings 544
Reģ: 29.01.2009
Hmm, bija tāda drāma, tāda drāma ar visām detaļām un sīkumiem, bet pēc ceļojuma beigās nepasaka neko, kā ir patiešām veicies :D
18.10.2014 19:58 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Netīši uzgāju šo diskusiju un lasīju pēdējos komentārus taču tāpat nav īstas skaidrības... Sieviete :Daudz
Pastāsti sīkāk kā jums īsti gāja? Kāda bija vira attieksme, izturēšanās utt.
18.10.2014 19:48 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Esmu atgriezusies "uz zemes"!Vakar ar draudzeni nospriedaam ,ka esam izgaajusas cauri veselam 'workshop",kas nodereeja mums abaam noteikti.
Saku kaa ir-priecaajos,ka viiru esmu satureejusi grozos,ar draudzeni skiiros loti labi-nekaadu dusmu utt nav,bet esmu izgaajusi cauri loti interesantam dziives momentam,kad bija iespeeja redzeet cilveeku reakciju dazaados negaidiitos momentos.Varbuut padaliisos ar vienu.Bijaam pie dziednieces.Vina vienam no mums pateica diezgan neaptiikamu lietu,kas saistiita ar veseliibu.Interesantaakais tas,ka tiesi tas cilveeks,kuru skaara probleema,pilniigi mieriigi visu uztveera,bet bija iespeeja redzeet citu cilveeku reakciju...Saados momentos tik labi var redzeet kas ir kas...!
Esmu loti prieciiga dzirdeet no viira komplimentus,ka vinam ir tiesi taada sieviete -sieva,kaadu vins ir veeleejies-sieviete,kura vienmeer saka -JAA!:)Mans lielaakais "varondarbs" sajaa braucienaa- iziesana okeaanaa ar "deeli "!Noteikti paraadiisu arii kaadu bildi naakotnee!
11.10.2014 03:41 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
Up Up , turpinajums , lai seko ! Tikai uncensored pleas :D
07.10.2014 18:26 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Karinjo-es neesmu redzeejusi so filmu!
Vakar bijaam loti lielaa izbraucienaa!Viira deels muus riktiigi izvadaaja pa salu!Es visas vietas jau biju redzeejusi ,bet laikam taa ir,ka katru reizi kaut kas ir atkal citaadi.Vulkaanu vietaa jauns skats ,jo paraadijies jauns veidojums.Skatiijaamies saulrietu vietaa,kas ir vairaak kaa 9000 peedu augstumaa-netaalu no observatorijas.Likaas ,ka esam maakonos.Liidziigs skats ,kaa manaa profila bildee!
Attieciibas ar viiru loti labas!Es nekad nedomaaju,ka visi tik smuki "sadziivosim kopaa",nedalot vienu gultu!:D
Krista-es so braucienu nekad neaizmirsiisu!
02.10.2014 15:45 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Vaine, totāli Vicky. Christina... Hawaii. ;)
Emanuelle, esi redzējusi šo filmu?
02.10.2014 01:41 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Njaa, buus Emmanuellei ko atcereeties vecumdienaas. :D
02.10.2014 01:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits