Vai "nespeeleejos ar uguni?

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es te jau biezi esmu mineejusi savu Francijas draudzeni,reizeem esmu arii pastaastijusi par savu greizsirdiibu uttLaikam neviens nav muuzu nodziivojis bez kaut vienas probleemas...
Soreiz situaacija ir taada,ka uzaicinaaju vinu pavadiit ar mums kopaa laiku Konaa(Hawaii).Es atcereejos vecos laikus,kad likaas-nekad muuzaa nekur netiksim."Sitaamies pa dziivi", kaa vareejaam ,un taadas liekas naudas tomeer bija reti,lai celotu.Atceros,ka vina man paliidzeeja vienreiz ar naudu,kad bija jaabrauc uz Vaaciju.Iisi sakot-pienaakusi mana kaarta revanseeties!
Viss buutu jauki,bet man liekas,mans viirs ir tik loti atdziivojies:D ,ruupeejoties par bileteem,dziivosanu tur ,celojumu plaaniem,kad saaku domaat-vai es nespeeleejos tomeer ar uguni?To ,ka vinam ir simpaatijas pret so sievieti,es zinu.Neskatoties uz to ,ka visu laiku atkaarto to ierasto-es miilu tevi,manii ieksaa ir taads "mazs greizsirdiibas velnins"!
Es buutu prieciiga dzirdeet juusu domas!
04.09.2014 16:34 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Emmanuelle,nu Tev idejas lielas kaa maajas.. :D
Gribas pajautat,Tavs viirs sho francuuzieti pazina jau pirms iepazinaas ar Tevi?

Man liekas,ka Tu zemapzinaa nedaudz veelies,lai viirs "aiziet taalaak" ar to francuuzieti..man taada sajuuta radaas,izlasot visu sho diskusiju,Tavas atbildes..
04.09.2014 22:16 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
S80-kapeec ?Es ne taadas lietas vien esmu uzrakstiijusi 4gadu laikaa:D:D
04.09.2014 22:08 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Es gar zemi, par šā topika autori, nekad nebūtu domājusi, ka tieši viņa ko tādu varētu uzrakstīt.
04.09.2014 21:59 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Šajā gadījumā es vairāk runāju par ikdienu. Arī cosmo ienākot Tu vienmēr apspried tieši šīs lietas - adīšanu, tirdziņu apstaigāšanu, gleznošanu. Tas viss ir tāds mierīgs, mierīgs, mierīgs. Arī runas (rakstības) stils Tev ir tāds ļoti lēns un mierīgs. Nosvērts, jā - bet tāds, ļoti mierīgs. Saprotu, ka darbs Tev ir ātrs - bet ne jau to vīrs redz. Saprotu, ka brīvdienās slēpojat vai ko tur - bet tās ir brīvdienas. Es runāju vairak tieši par to daļu, kurā Tu atnāc mājās no darba, pārrodas vīrs... un? Jūs pārpriežat cosmo diskusiju (esi minējusi), vai Tu fantazē par gurķu sālīšanas receptēm, vai Tu glezno... Vai, vai - viss tāds lēns, rāms, mierīgs. Uzspiest gāzi mēs visi mākam, bet vienkārši es uzsvaru lieku uz to, ka pati ikdiena jūs abus nošķir, nokauj. Jo - dienas beigās gribas iet gulēt, nevis apķerties.
Man vienreiz omīte teica, ka attiecības beidzas nevis tad, kad abi strīdas - bet tad, kad pārstāj gulēt apķērušies. Kad nav par ko (abiem saistošu) runāt, tad pazūd arī tā vēlme pēc otra. Viņš kļūst par tādu veco mēbeli, kura ir vērtīga, taču lieka. Ne pamest, ne nest līdzi.
Ar to es vēlos teikt - ja Tu šeit esi ļoti vienveidīga, tad ņemot vērā laiku, kuru šeit pavadi - noteikti esi tāda arī ikdienā. Varbūt, es kļūdos - es taču Tevi nepazīstu. Bet vēlme pēc ikdienišķa pipariņa nevienam no dzimumiem nerodas aiz labas sajūtas ikdienā.
04.09.2014 21:47 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Anda-mees esam divataa visu laiku...vairaakus gadus vieni pasi pa maaju:D
Tur jau laikam "visa saals",ka esam visu izrunaajusi par visu un apkaart.Es pat briinos,ka tik atskiriigi cilveeki kaa mees ,esam nodziivojusi tik ilgus gadus kopaa-neesam pat taa kaartiigi striideejusies...
04.09.2014 21:40 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Stellaglmr-man tik loti patika tavs ieraksts!!!Tu aprakstiiji tik interesanti mani-tiesi preteeji,kas es esmu....tiesi otraadi-es esmu visu laiku kustiibaa,daru vairaakus darbus reizee-esmu dziiviibas iemiesojums,kaa saka visi mani kaimini...Visi smejaas,ka esmu atjaunojusi savu viiru gadu gaitaa par 180graadiem!Vins ir loti mieriigs "profesora tipa" cilveeks,varbuut tiesi taapeec arii simpatizee mana, loti mieriigaa,varetu teikt depresiivaa draudzene,kura ir arii aarsteejusi depresiju .Vina ir taada sieviete ,kaadu tu apraksti mani-loti mieriiga,leena,sapnojosa ...loti laba maaksliniece-cepure nost!:)
Man patiik atklaatiiba-noteikti neapvainosos!
04.09.2014 21:37 |
 
Reitings 1364
Reģ: 27.05.2013
Kapec jariske ar to visu un viru? Kapec ta jaspelejas? Jums nepatik divata laiku ka lasu pavadit nekad.
04.09.2014 21:33 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Anda-tas bija tik sen atpakal,esmu to jau krustaam skeersaam izrunajusi ar draudzeni arii...Es juutu intuitiivi,ja gadijumaa es aizietu ,tad viss iespeejams ,vinai buutu "robeza valaa"-tas ir saprotams...!
Es pat nezinu ,ko es gribu-laikam skaidriibu,lai kaada taa buutu...Tagad tomeer ir taada mineesana.
Tas brauciens ir vajadziigs,lai cik gruuti varbuut nebuus-viss nostaasies savaas vietaas,jo triis nedeelaas nevar cilveeki teelot visu laiku...Varbuut buusim viens otru "apsitusi" pa to laiku:D
Anda -par naudu man nav jaauztraucaas-iipasi tad,ja viirs veelaas skirties...Tomeer es negribeetu,jo esmu te iedziivojusies,juutos labi utt.Man nepatiik "skraidiit pa pasauli", un mekleet jaunu viiru ,dziives vietu-tas taa nopietni runaajot...negribaas pat domaat par to.
04.09.2014 21:28 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es parasti rūpīgi izvēlos, kādu cilvēku dēvēt par draugu.. un izvērtēju arī, kurus no paziņām laist ''tuvāk''... Piemēram, mēs ar 2. pusīti varētu visas manas draudzenes savakt bikini kostīmos uz atpūtu kūrortā.. bet.. mani nenomāks šaubas..

Spēlēšanās ar uguni, manuprāt, jau ir veidot attiecības, stāties laulībā ar cilvēku, par kuru nejūties pārliecināta..
04.09.2014 21:26 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Ja zinātu, ka varētu just kādu diskomfortu viņas ciemošanās laikā, tad noteikti neko tādu nedarītu!!!
04.09.2014 21:23 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Man jau tomēr liekas, ka viss āķis slēpjas iekš fakta, ka Tu un vīrs esat pilnīgi atšķirīgas personas. Pēc tā ko esi rakstījusi un pēc tā ko raksti tagad (pieminēji citplanētiešus; pieminēji aktiviātes) Tu vienkārši esi nogarlaikojusu savu vīru. Bet spriežot pēc tā ka nespēj izturēt viņa balsi - viņš ir nogarlaikojis Tevi. Nepārproti mani lūdzu, bet Tu esi tāda ļoti apgarota persona. Tāda, kura spēj stundām skatīties uz dālijām un lēnā, pat ļoti lēnā, tempā runāt par to kā tās skaisti aug un šo rakstu noteikti izvērtīsi par īstu mākslas darbu kārtējā "gobelēnā" (rupja adījuma džemperī) vai uz audekla. Tu ļoti lēni čāpo ne tikai pa dzīvi, bet ikdienā vispār. Tāda dziļi ēteriska - varbūt, ja salīdzinam, tad meža nimfa no pasakām - ar flautu rokā, ļoti lēni, līgani. Savukārt vīrs ir aktīvs, pēc šīs diskusijas spriežu, ka mistisko lietu piekritējs - tādat, ļoti aizrautīgs. Spēj runāt cēli, taču raiti - daudz, skaļi, azartiski.
Jūs viens otram derat kā partneri - nešaubos. Bet īstais jautājums, vai tie nebūs sadarbības partneri? Ne tik rupji, bet no sērijas - viņam tīri krekli, bet Tev nav jālauza galva par to kā apmaksāt dzīvi. Es saprotu, ka esi patstāvīga un tomēr.

Domāju, ka ir tikai divi varianti - runāt un mainīt dzīvi vai nerunāt un turpināt turēt acis "cieši aizvērtas". Pirmajā no gadījumiem, Tev nāksies saprast, ka pašai ir jāmainās. Ir jāatstāj savi gobelēni un gleznas otrajā plānā. Bet jāpieslēdzas kopīgā meklējumiem. Jāmaina radikāli ikdiena, ne tikai ceļojumu plāni. Otrajā gadījumā viss ir vienkārši - sēdi un glezno kamēr viņi abi azartiski apsriež paralēlās pasaules un Star Wars pie vīna glāzes kamīngaismās.

Sanāca super gari, bet gribējās pateikt. Piedod.
04.09.2014 21:23 |
 
Reitings 1364
Reģ: 27.05.2013
Kalnos divata pava laiku ar to sievieti,stundam runa telefona.Emmanuelle vel sanaka pastumj uz viru to sievieti.kapec?ja pati saka ka skirties neizdevigi?
04.09.2014 21:18 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Vai shii draudzene ir vienaudze ar jums?
04.09.2014 21:14 |
 
Reitings 187
Reģ: 11.05.2013
No manas pieredzes mēdz būt arī ļoti lielas "cilvēcīgas" simpātijas, kas nenozīmē iemīlēšanos. Šajā gadījumā, palasot, ko Emmanuelle stāstījusi par savu vīru, viņa ļoti lepojās ar viņu, vai tā nav kaut kāda vēlme "izrādīties" draudzenei?
04.09.2014 21:13 |
 
Reitings 1364
Reģ: 27.05.2013
Tev ir savi iekrajumi? Un manuprat vini sen jau ir milakie.ari sajusma ,prieks un dasnums pret tevi atklati to parada. Nebrinies ka bus daudz jastrada un jaire mazs dzivoklis.
04.09.2014 21:09 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
tad sanák, vinji jau ir pavadíjushi laiku divvientulíbá kalnos? nu tad jau tieshám traki ir ríkot shádu atvaljinájumu trijatá :/
04.09.2014 21:05 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Liels paldies visaam par atbildeem!Es sagaidiju tiesi no jums to ,ko gribeeju-patiesas atbildes!
Anda-jaa ir taa pati sieviete...!
Par to lielo miilu ir taa,ka taada man laikam bija jauniibaa-tas bija laiks,kuru es veeleetos atgriezt visvairaak atpakal...Taapec es biezi uzsveru-nauda ir laba lieta ,bet ir kaut kas taads,ko ar naudu mees noteikti nespeejam nopirkt-kaut kas ,kas man ir bijis un aizgaajis....!
Esmu te straadaajusi visu laiku,kops dziivoju ,un turpinu veel tagad.Naudas probleemas man nebuutu nekad...varbuut vieniigi tad,ja es izstaatos "no speeles" zaudeetu vairaak.
04.09.2014 21:01 |
 
Reitings 1364
Reģ: 27.05.2013
Ta ta pati sieviete ar ko virs kalnos divata bija un tad regulari stundam telefona runa?
04.09.2014 20:25 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Tu gribi mīlestības apstiprinājumu draudzenes atraidījuma izskatā.


Arī man tas ienāca prātā. Kaut kā iekšā grauž tas, ka nav skaistā mīlestība starp jums. Bet tad varbūt jāsāk ar sevi, jo teikt, ka tev ir izdevīgi ar vīru ir diezgan.. nu kā lai pasaka, gan jau pati saprati :D
04.09.2014 20:23 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Lai arī man patīk Emmanuelle, bet pēc tava rakstītā ko es esmu lasījusi, man vispār šķiet, ka tavs vīrs vispār nav tavs cilvēks un liekas nekādas attiecības jums. Te viņš tev neļauj vai negribīgi laiž uz Latviju, tavā acu priekšā atklāti sajūsminās par citām sievietēm un tu vēl saki, ka tev ar viņu ir izdevīgi. Varbūt es izlasu tikai to slikto, bet man būtu ieteikums vispār saprast ko tu gribi, kāpēc vispār tāda rīcība no tavas puses, no vīra puses un no tavas draudzenes puses. Un cosmo forums diez vai būs tā vieta, kur tu radīsi atbildes.. noteikti tu te neizlasīji to ko gribēji sagaidīt.
04.09.2014 20:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)