Vai "nespeeleejos ar uguni?

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es te jau biezi esmu mineejusi savu Francijas draudzeni,reizeem esmu arii pastaastijusi par savu greizsirdiibu uttLaikam neviens nav muuzu nodziivojis bez kaut vienas probleemas...
Soreiz situaacija ir taada,ka uzaicinaaju vinu pavadiit ar mums kopaa laiku Konaa(Hawaii).Es atcereejos vecos laikus,kad likaas-nekad muuzaa nekur netiksim."Sitaamies pa dziivi", kaa vareejaam ,un taadas liekas naudas tomeer bija reti,lai celotu.Atceros,ka vina man paliidzeeja vienreiz ar naudu,kad bija jaabrauc uz Vaaciju.Iisi sakot-pienaakusi mana kaarta revanseeties!
Viss buutu jauki,bet man liekas,mans viirs ir tik loti atdziivojies:D ,ruupeejoties par bileteem,dziivosanu tur ,celojumu plaaniem,kad saaku domaat-vai es nespeeleejos tomeer ar uguni?To ,ka vinam ir simpaatijas pret so sievieti,es zinu.Neskatoties uz to ,ka visu laiku atkaarto to ierasto-es miilu tevi,manii ieksaa ir taads "mazs greizsirdiibas velnins"!
Es buutu prieciiga dzirdeet juusu domas!
04.09.2014 16:34 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Es pat vairak patteiksu viss beigsies skaisti, cēli,ideāli un pūkaini. Ar gariem nezjedzigiem vardu plūdiem apstāstīts tiks. Nedusmo Emmaneuelle bet ta ar tevi vienmer ir...:D
05.09.2014 20:22 |
 
Reitings 187
Reģ: 11.05.2013
Ja es būtu vecis, ņemtu Emmanulli vai Kristu. :D Emmanuelli atbrīvotības dēļ un Kristu racionālās domāšanas dēļ. :D
05.09.2014 20:16 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
12 lapas ar peershanos un nu atkal viss ir rozaa:D :D muaha-aha-aha-haa.:D
05.09.2014 20:11 |
 
Reitings 38
Reģ: 30.08.2014
kā viss beigsies???

ar 3 smilšu saujām! Tad aizmirsīs tevi ;)

Tavs vecis ir nabags , vien tāpēc, ka salaiž ar tādu šmaru.. ja man tuvs cilvēks šādu drazu rakstītu forumā. es viņu nošautu.. pilnīgi godīgi..

+
Nevienu neinteresē tavi lētie ceļojumi ;)

nu neesi labākā, un samierinies.. nevienam tāda nebūsi
05.09.2014 20:11 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nu re! Būs melnās pērles, būs jaunas drēbītes.. tad jau viss kārtībā :D :D :D
05.09.2014 20:10 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Kubiete -Gan jau buus labi.:)Soriit viirs teica,lai noteikti soreiz nemu liidzi savu Tahiti peerliiti -iziesanai!Tas man patika-vins grib ,lai es labi izskatos.Tuuliit braukim uz veikalu-grib man nopirkt kaut ko jaunu ,smuku braucienam...Varbuut juutaas vainiigs:D!Es soreiz lausos ,sevi palutinaat!:)
Vel soriit teicu mammai pa telefonu-jaadziivo ar "pilnu buru",jo mees nezinam ,kas muus sagaida riit!
Kaa viss beigsies ,es noteikti uzrakstiisu!Viss atkariigs no manis pasas!
05.09.2014 19:58 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Tu man ļoti bieži esi atgadinajusi manu klasesbiedreni, perfekti turklat. Tāpēc ilgi neticeju ka tev ir vairak ka 15 it... :)
05.09.2014 19:26 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Es zinaju ka teiksi ko līdzīgu, un atbraucot pat liekas perfekti zinu ko sacīsi. Paredzami...lai ari nav ļauni domāts, un tomēr pasmaidīju.
05.09.2014 19:24 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Antonello-es tiesi par to padomaaju!Laikam uznaaca tas vaajums,jo taa rosiisanaas arii taja galaa ir tik liela,ka liekas mums liidzi brauc "karaliene".Manii varbuut paraadijaas taads mazs greizsirdiibas velnins-viss tik interesanti izdomaats,ko dariisim tur ,sajaa braucienaa.Vakar viira deels zvanija ,un ieteica veel vienu pasaakumu-es no priekiem vispaar aizmirsu "visu uz pasaules"!
Es domaaju ,ka viss buus labi!Man loti gribaas aizvest draudzeni pie dziedniekiem arii.Abas vakar nospriedaam-mees nezinam ,cik ir palicis dziivot...,nemot veeraa visas trakaas dabas paraadiibas visur uttJaaizdziivo katrs mirklis,ja ir taada iespeeja...Nav vienkaarsi laika analizeet ,kas kuram simpatizee un cik daudz.
Lauliibu noteikti gribu saglabaat.
05.09.2014 17:55 |
 
Reitings 433
Reģ: 06.12.2012
Ja vīrs nekad nevienu sievieti nav krāpis, ar konkrēto francūzieti neflirtē, tad par ko vispār bija diskusija un viss satraukums - ka šo triju nedēļu laikā Tev būs jāiziet cauri smagai mācībai, jāpārvar greizsirdība un sajūta, ka kaut kas mainīsies? Vakardienas emocionāls mirkļa vājums? Emmanuelle, esi tomēr nedaudz pretrunīga;)
05.09.2014 17:31 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Liels paldies visaam par ierakstiem!Visu beidzot izlasiiju un saprotu vienu-dazas meitenes "nejuut mani dziivee"!To es arii saprotu,jo nerunaajam ,bet sarakstamies un tas ir mazliet citaadi!Mazliet tomeer iisi par "muusu triisstuuri":
Es-spridzeklis visaadaa zinaa,vienmeer esmu rosiibaa, darbiibaa,nekad nav garlaiciigi!Taada izteiciena"nav ko dariit" manaa kraajumaa nav!Noteikti man nav uzmaniibas truukums arii,jo esmu daudz ar cilveekiem darbaa ,un atnaakot maajaas ,vienmeer kopaa darbojamies ar viiru,kaa kaimini saka-liekas ,mees papildinam viens otru.
Viirs-loti mieriigs cilveeks ,ar augstu intelektu,loti daudz lasa.Taads miermiiliigas dabas cilveeks,neielaizaas striidos,loti patiik mediciina ,un arii loti seko visiem jaunumiem,kas ar to saistaas,bet pats pie aarsta peedejo reizi bijis varbuut 30 gadus atpakal...apmeklee tikai dentistu.
Loti aktiivs sleepotaajs,ritenbrauceejs,bijis liels buraataajs,teniss...ejam tagad vairaakus gadus arii uz aerobiku.Nekad nevienu sievieti nav kraapis,sievietes loti patikusas ,un patiik veel tagad.
Agraakaa lauliibaa nav bijusi nekaadi nosleepumi no sievas-viss vienmeer tika izrunaats...
Francuuziete-inteligenta sieviete,izcila maaksliniece,loti patiikama ,bet jaasaka depresiiva...ir arii aarsteejusies ,un tiesi taapeec ir taada ,kada ir -loti mieriiga,miil vientuliibu,leena ,apgarota buutne.Miil filozofeet.Peedeejos gadus maacaas Francijaa netradicionalo mediciinu! Viiriesu jomaa nav gaajiis nekad un liekas ,tas vinai nav galvenais...
Mums ar viiru nav nosleepumu.Sie abi cilveeki neflirtee-runaa par teemaam ,kuras interesee abus.
Taa nopietni runaajot-es vakar visu mieriigi apdomaaju un secinaaju!Viss buus labi!Viirs mani miil-gulam apkampusies veeljoprojaam:)
05.09.2014 17:10 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
bet nu taads itkaa augstpraatiigums, neliels cinisms pret situaaciju kaa taadu un veelme paspeeleeties ar likteni, noliekot uz paplaates pashu tuvaako cilveeku ar interesi paveerot, kas tad notiks taalaak... Ne iisti nozheelas, ne bailes, pat ne greizsirdiibas - driizaak taada neveseliiga rotaljiiga interese un tiiksminaashanaas, kas notiks ar sho suni, kad vinjam tiks nomests pie kaajaam svaigs galjas gabals...



laikam jápiekrít, tev k-kádá mérá tas viss sagádá baudu. bet vai arí rezultáts tevi apmierinás?
05.09.2014 16:49 |
 
Reitings 670
Reģ: 03.10.2010
Es atkal teikšu pretējo - dari, ja tev iekšējā balss to liek! Tikai esi gatava uz jebkādām sekām. Ja reiz viņi pat ir bijuši divatā ceļojumā, var stundām pļāpāt pa telefonu - tad tu vismaz sapratīsi, kas tur starp viņiem notiek un vai tavas attiecības ir vērtas.. Nežēlīgi ir tikai pret sevi pašu tā izdarīt, bet ja tas būtu lemts, ka viņiem tur kaut kas būs, tad tas arī varēja notikt citādāk agri vai vēlu.
Liekas, ka tu pati vēlies kaut kādas pārmaiņas, esi apjukusi par to, ko esi izdarījusi un ka esi izvēlējusies šādu sadistisko ceļu, lai saprastu, ko tev īsti vajag. Mēs daudzi atteiktos ko tādu darīt, jo būtu bail zaudēt savu cilvēku, bet ar varu jau nevienu nenoturēsi. Būs gājējs - aizies, nebūs - paliks.
05.09.2014 16:45 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Nina, beidzot mums ir kas kopīgs:


Es teiktu, ka Emanuelle 100% pati grib, lai vīrietis salaid ar draudzeni. Kāpēc? Grib izšķirties vai grib likt justies vīrietim vainīgam, grib padarīt savus iespējamos topošos sānsoļus par "legāliem" un attaisnotiem vai vienkārši trūkst emociju dzīvē.
+++
05.09.2014 14:05 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Es teiktu, ka Emanuelle 100% pati grib, lai vīrietis salaid ar draudzeni. Kāpēc? Grib izšķirties vai grib likt justies vīrietim vainīgam, grib padarīt savus iespējamos topošos sānsoļus par "legāliem" un attaisnotiem vai vienkārši trūkst emociju dzīvē.

Es Emanuelles vietā tādu braucienu nemaz nerīkotu vai tagadējā situācijā - atceltu.
05.09.2014 13:19 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Kāpēc ne? Var lenkt acu priekšā, bet aizmuguriski - ļoti satraucoša aizliegtā augļa spēle. Adrenalīns un viss pārējais.
Es domāju, ka Emmanuellei ir uzmanības trūkums, un šāda spēlīte zemapziņā prasās, lai pieredzētu to, kā vīrs iztur pārbaudījumu.
05.09.2014 10:48 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Ljoti patiik stellaglmr peedeejie komentaari!!! Tik labi visu pateica, tikai, man shkiet, vinas doma pilniigi netika uztverta..
05.09.2014 10:46 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Es laikam esmu naiva, bet es patiešām neticu, ka vīrs varētu sievas acu priekšā lenkt citu sievieti. Nu, neticu!
05.09.2014 10:44 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Reizēm lasot komentārus.. rodas sajūta, ka tiek rakstīts par zvēriem, ne cilvēkiem. Neskatoties uz iekšējo pasauli, tās jūtu lidojumiem.. normāls cilvēks tomēr spēs sevi piebremzēt, nesāpināt otru. Ja nespēj.. tad jautājums - starp kādiem ''cilvēkiem'' mēs dzīvojam?
05.09.2014 10:39 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Neons perfekti aprakstījusi, to, kā arī es šo situāciju redzu:
bet nu taads itkaa augstpraatiigums, neliels cinisms pret situaaciju kaa taadu un veelme paspeeleeties ar likteni, noliekot uz paplaates pashu tuvaako cilveeku ar interesi paveerot, kas tad notiks taalaak... Ne iisti nozheelas, ne bailes, pat ne greizsirdiibas - driizaak taada neveseliiga rotaljiiga interese un tiiksminaashanaas, kas notiks ar sho suni, kad vinjam tiks nomests pie kaajaam svaigs galjas gabals...
05.09.2014 09:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits