Vai "nespeeleejos ar uguni?

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es te jau biezi esmu mineejusi savu Francijas draudzeni,reizeem esmu arii pastaastijusi par savu greizsirdiibu uttLaikam neviens nav muuzu nodziivojis bez kaut vienas probleemas...
Soreiz situaacija ir taada,ka uzaicinaaju vinu pavadiit ar mums kopaa laiku Konaa(Hawaii).Es atcereejos vecos laikus,kad likaas-nekad muuzaa nekur netiksim."Sitaamies pa dziivi", kaa vareejaam ,un taadas liekas naudas tomeer bija reti,lai celotu.Atceros,ka vina man paliidzeeja vienreiz ar naudu,kad bija jaabrauc uz Vaaciju.Iisi sakot-pienaakusi mana kaarta revanseeties!
Viss buutu jauki,bet man liekas,mans viirs ir tik loti atdziivojies:D ,ruupeejoties par bileteem,dziivosanu tur ,celojumu plaaniem,kad saaku domaat-vai es nespeeleejos tomeer ar uguni?To ,ka vinam ir simpaatijas pret so sievieti,es zinu.Neskatoties uz to ,ka visu laiku atkaarto to ierasto-es miilu tevi,manii ieksaa ir taads "mazs greizsirdiibas velnins"!
Es buutu prieciiga dzirdeet juusu domas!
04.09.2014 16:34 |
 
Reitings 625
Reģ: 17.05.2011
Es šo diskusiju izlasīju, kā grāmatu - romāns/drāma! Lai vai kā, Emmanuelle, gaidīšu šī stāsta turpinājumu - viennozīmīgi varu teikt, ka pati vien esi šīs situācijas autore un novēlu vien, to. lai viss pēc Tava scenārija arī beigtos ( vai sāktos ). :)
05.09.2014 22:42 |
 
Reitings 8
Reģ: 05.09.2014
Lasiiju un situacija skiet loti neveseliga un saspileta, visam iesaistitajam pusem, bet katrai savu iemeslu del. Autorei jo iesaistitais virietis ir viirs, viram jo ir starp abam ka dzirnakmenii, ie cienja per sievu, bet tai otrai sievietei viena sirds kaktinja ari vieta atradusies. Tai otrai sievietei skiet ir visvieglak, vinja anav attieciibaas, cik noprotu ar autori sirdsdraudzenes nav, vinai virietis patik, zin, ka vinjam ari vinja nav vienaldziga. Ticu, ka vinja so celojumu loti gaida, kaut vai lai butu virietim tuvuma. Nekur nav teiks, ka kautkas vispar bus manaams un redzams, bet ar to jau nepietiek jo ir zinams, ka abiem iekseeji IR! Es sadu situaciju nepielautu, sadu kopigu celojumu. Ja vien virs nav vienaldzigs.
05.09.2014 22:37 |
 
Reitings 38
Reģ: 30.08.2014
tev viņš nav jāsargā, nav jāierobežo..
to es apmēram gribēju teikt.
ideālās attiecībās ir brīvums un vieglums. atbildība, pienākumi, kad tie sagādās prieku, tad izdosies daudzas šķietami grūtas lietas kopā. Greizsirdība var aizbiedēt ar laiku.
Es muku! ;D Ja bija greizsirdība. Dažiem patīk justies mīlētiem, citi grib tikai mīlēt kādu un nemāk dalīties, neviens nav ideāls. citam patīk izmantot, cits ar prieku ļaujās tikt izmantots un nopērk statusu ģimeni attiecības. parāda sev ka var.. nu visādi gadās.
ja ir īstais čalis, būs ok.. un ceļošana kopā attiecībās daudz ko saliek pa plauktiem, ko neizdara steidzīgā ikdiena ;)
05.09.2014 22:32 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Blanša
Es neesmu lietojusi vārdu "visas" - visas 20+ vai visas 40+. Esmu lietojusi citus vārdus. Un ir ļoti liela starpība starp pārsvarā un visas. Vai mazsvarīgāks vai mazsvarīgs vispār.
Bet, labi - turpiniet kulties savās fantāzijās par manu viedokli. :D
Man vispār nav kategorisku uzskatu. Es nekad nejaucos diskusijās, lai pērtos par kādas viedokli un sauktu to par nepareizu. Es esmu atvērts cilvēks, bet pieturos pie tā, ka man nav jāpieņm viss, kas man apkārt par derīgu savā dzīvē.

Es neesmu nekad apgalvojusi, ka šis modelis darbojas tikai attiecībā uz vīriešiem. Šeit pat es rakstīju, ka tas darbojas uz abām pusēm. :D
Personīga nepatika ir nav slikta lieta, bet ja gribi to izrādīt, tad izrādi to tieši, nevis caur puķēm piesienoties tur, kur nav kur piesieties. :D

Man tiešām pietika, paldies. :D
05.09.2014 22:30 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Man nepatīk, ja man uzspiež viedokli, ka ir tikai jā un nē, balts un melns etc. Nu, piedodiet:D
Man patīk mācīties dzīvot un mans skatījums uz to balstās no visa piedzīvotā.
Kurš tad te runā par klaju krāpšanu un pazemošanu?! Es nē. Jūs gan, jo jums ir tikai balts vai melns.

Kā jūs domājat, vai tiem pāriem, kas nodzīvojuši 50/60 gadu laulībā, nav bijuši nekādi klupieni, kārdinājumi, kļūdas, nesaskaņas ? Es domāju, ka viss ir bijis.(un es nedomāju brutālu fizisku krāpšanu,ne obligāti:D) Ja pie katra šāda momenta tiktu sists ar dūri pie krūtīm un piesaukti principi, škiršanās neiZpaliktu.
Bet katram jau ir izvēle.
05.09.2014 22:22 |
 
Reitings 38
Reģ: 30.08.2014
Skarbi,bet taa arii gadaas....
Girts-tu tik suliigi visu pateici,ka es gandriiz aizrijos ar kafiju
Es palieku pie taa,ja sieviete viiram buutu pilniigi vienaldziiga,tad neizdotu naudu vinas braucienam...to es varu pateikt uzreiz!Vins nemaksaa visaam ,un visiem pa labi un kreisi-tas tiesaam taisniiba...!
Saa vai taa-ejam iepirkties un viss
Negribu vairs domaat par to ,kas vareetu buut vai nebuut,taa jau var dabuut "sirdstrieku" pirms brauksanas...tikai ne to!!!


Es atvainojos, tā izteikties nebija labi.. Nebija nekāda pamata. Man uznāk dažreiz tā, ka gribās tikai slikto. Kad ir balts un melns.. Tur bija baigi melns..
Man arī bija līdzīgi, kad braucu kurp, pie draudzenes, bet kopā ar draudzeni no Latvijas. Abas patīk, bet vienu tu vērtē augstāk, ja ne augstāk, tad pavisam savādāk..
Domāju ka tavā gadījumā nav par ko satraukties, ļauj vīram justies brīvi, viņš to novērtēs.. ;) Saku to tiešām kā domāju, ļauj viņam paskatīties arī citur, arī citas sievietes sabiedrība ir ļoti nepieciešama vīrietim. Viena sieviete visu nevar, un ir vajadzīga arī maza ārpasaule. Tev tāpat uzticība un mīlestība nezudīs, ja tāda ir, tad noturēsies. Un būs tikai labāk.. ;)
Katrā ziņā vēlu veiksmi. Novēlu jauku ceļojumu, lai izdodās to labāko iecerēto iegūt.

es tiešām atvainojos, dažreiz es neapdomāju ko rakstu.,
05.09.2014 22:20 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
Kā arī diezgan stulbi likt visas 20 gadneces zem jaunības maksimālisma, kurām sekss vien prātā, greizsirdība utt. Besī tie šabloni. Piekrītu, ka uz vecumu cilvēki kļūst ar plašāku skatījumu, spēj risināt lietas vairs ne tik emocionāli, bet nepieklītu, ka vaļīgumu savos principos var saukt par brieduma pazīmi. Tāda attaisnošanās. Es labprātāk atzītu, ka man 40 gribas ko jaunu un ka savos 20 nevarēju paredzēt, ka man tā būs un lielā ideālā mīlestība neizdevās, nevis savu kļūdu un rakstura nenoturību aizmālēt ar "tā jau uz vecumu var, fiziskais tāpat ir 2.plānā, tas ir viedums - spēt nodalīt seksu no attiecībām" utt.
05.09.2014 22:18 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
Kas vēl - es neesmu kategoriskasavos uzskatos un negribu tos attiecināt kā labus esam visiem, vienkārši esmu skeptiska un tādiem viedokļiem, ka visas sievietes nu ir vienādas un katrā vecumā fizisko tuvību vajadzētu uzskatīt tā un tā un tas būtu pareizi. Man tas liekas muļķīgi un tāpēc gribas ko iebilst un apstrīdēt, ka var būt visādi. Bet varbūt vienkārši viņas citi komentāri iespaidojuši to, kā izlasu (piemēram, diezgan kategoriskais jauno studentu raksturojums un tas, kā viņiem jāuzvedas, ka visi ir vienādi un visi aplaužas).Rodas iespaids, ka pieļauj dzīvē tikai vienu pareizo variantu un nespēj pieņemt vairākas patiesības.
05.09.2014 22:05 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Emmanuelle neko sev nepudere, varbūt tikai plaškaiss publikai un draudzenei. Jo -nav izdevigi šķirties,patīk maja un bla bla bla. Vienkarsāka telot viedo apgaroto muļķi uhn izliki9es celai vai neko neredzam. Pavisam vienkarši un banali ka skolā.
05.09.2014 22:02 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
bet autores teema saskatu klasiku. sakumaa ir tik slikti, bet uz beigam viru jau sak aizstavet un situacija nemaz nav tik traka. puderejiet vien, puderejiet vien sev smadzenes sievietes.
05.09.2014 21:58 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
Uztvēru Jackie domu, bet, ja tādu bija domājusi Stellagr, to galīgi nevar uztvert un ieraudzīt vispār. Tik tīri, viedi un elastīgi vis neizklausījās. Drīzāk izmisīgi - ja nevari noturēt fiziski, tad interpretē to kā briedumu un viedumu, kas nāk ar gadiem.
05.09.2014 21:56 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
esmu parsteigata..kur jus stellagram rakstitaja izziidaat to murgu kuru aprakstat?! cilveks loti precizi izteicies, bet jus lasat pa savam un starp rindam.
05.09.2014 21:55 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Es negribu nevienu apvainot, bet man liekas, ka tādi viedokļi kā stellaglmr, Jackie ir tādām sievietēm, kas grib būt apgarotas un viedas, bet visu teoriju ir pārpratušas. Vismaz man viņu teiktais asociējas ar vēdiskiem kursiem, filozofiskām grāmatām u.tml., taču pārprastiem uzskatiem - uzskatu, ka sievietei ir pienākumi, vīrietim - tiesības (šeit lasītos viedokļos spiežas cauri, ka sievietei būtu jāsaprot un jāpiedod, kamēr vīrietis var jāties apkārt, taču, ka būtu otrādi - par to netiek runāts vai ka var vispār tāds scenārijs neeksistēt - arī nē), lai gan patiesībā šādas grāmatas māca ko citu.
05.09.2014 21:52 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
Piekrītu Kristas komentāram. Man arī eiet kopā pašpārliecināta sieviete, saskanīgas, cieņas pilnas attiecības un mīļākie. Un ne jau meitenes Stellagr iebilst pret vārdiem mazvarīgs vai mazvarīgāks, tam vispār nav nozīmes, šķiet, ka runā vienkārši par faktu - vai nu ir krāpšana vai nav, nevis cik lielā mērā to atļauj un ko mērs nozīmē. Krāpšanu/fizisko nodevību un tās nozīmi attiecībās nemēra ne gados, ne pieredzē, bet faktā atbalsta vai nē.
Arī tāda piekulība sanāk - Ja zini, ka 40 gados uz to skatīsies citādi, kāpēc tagad liet medu ausīs partnerim par uzticību utt. Pirmo reizi dzirdēju šādu domu, ka fiziskā uzticība ir jaunības maksimālisms, bet fiziskās tuvības nozīmes sarukšana (un partnera neatkarība šajā jautājumā) pēc 40 - briedums.
05.09.2014 21:50 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Jo vairāk piedzīvo, jo skats uz dzīvi plašāks, elastīgāks, ne tik kategorisks. Un tas elastīgums nebūt nenozīmē atteikšanos no principiem (šajā gadījumā neuzticības pieņemšanu)-bet spēju varbūt saskatīt cēloņus/paraudzīties uz situāciju plašāk, savādāk.
Man jau šķiet, ka tāds šablonisks kategorisms piemīt agrai jaunībai, pēc tam dzīve māca, ka daudz kas ir savādāk un ne tā kā izskatās.
Ok, es murgaini uzrakstīju.

Es sapratu, ko tu ar to domaaji. Katraa zinjaa es uzskatu, ka jebkurai elastiibai ir savs limits. Pienaak briidis, kad sieviete ir zaudeejusi savu veertiibu viiriesha aciis deelj savas elastiibas un saakaas vinjas pazemoshana un necieniishana. Ja viirietis saak uzvesties savas sievas priekshaa taa, it kaa vinjsh nebuutu preceejies un sievas tur nebuutu, atklaati kokjeteejot, aicinot uz randinjiem, vedot sievietes maajas utt. tad tas ir skumji un nozeelojami. Esmu redzeejusi shaadu paari. Sieviete maza un melna seedeeja, kameer viirs knieba peecpusee citai. Tur nevis briedums bija, bet izmisums aciis. Turklaat pat pats labaakais viirietis var saakt sievieti pazemot, ja vinja ir paaraak padeviiga, jo taada nu ir cilveeka daba.
05.09.2014 21:46 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
krista, tu saki, ka, ja nav atkarības no vīrieša, tad nevajag samazināt standartus!
bet es nedaudz par ko citu runāju-ka cilvēks mainās ar pieredzi (kļūst gudrāks, labākajā variantā:D)
Jo vairāk piedzīvo, jo skats uz dzīvi plašāks, elastīgāks, ne tik kategorisks. Un tas elastīgums nebūt nenozīmē atteikšanos no principiem (šajā gadījumā neuzticības pieņemšanu)-bet spēju varbūt saskatīt cēloņus/paraudzīties uz situāciju plašāk, savādāk.
Man jau šķiet, ka tāds šablonisks kategorisms piemīt agrai jaunībai, pēc tam dzīve māca, ka daudz kas ir savādāk un ne tā kā izskatās.
Ok, es murgaini uzrakstīju.:D

Galvenā doma-sāls ir attieksmē un spējā dažādi paskatīties uz kaut ko. Bet tas nāk ar laiku.

Nu re kur iepriekš, kas tur bārstīja laipnības par trim smilšu saujām:D domāju, ka daudzi reaģētu ar tādām pašām laipnībām un ieķertos krāgā, bet E. gandrīz aizrijās, es ceru, ka no smiekliem:D
05.09.2014 21:41 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Vispaar man ir kauns, ka stellaglmr liidziigaas ir sievieshu viduu. Tieshi vinju deelj arii viirieshi turpina atljauties dziivot dubultaas dziives, kraapt, domaat tikai ar savu kaajstarpi, jo ir taadas sievietes, kuras piecietiis it visu, galvenais, ka peec tam saldi saduudo un rada iluuziju par kaut kaadu tur saskanju. Bet nu jaa, visticamaak, patreiz taa domaa, jo ir veel jauna un nepieredzeejusi un nav savas asaras izraudaajusi deelj taa, ka viirietis katru otro nakti nav maajaas un finanses aizpluust nezinaamaa virzienaa. Tici man, kraapshana un nodeviiba saap jebkuraa vecumaa, lai kaa censtos iegalvot sev ka esi paaraaka un gudraaka par to. Taapat apakshaa tev gruzdees un buus nepatiikami.
05.09.2014 21:41 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Bet, jā - tas ir mans viedoklis. Un nevienam nav jādomā tāpat kā man. Tikai man ļoti nepatīk, kad skaidri uzrakstīto interpretē kaut kā galīgi ačgārni.

Piedod, bet tavs rakstiitais skan vairaak peec taa, ka ja tu neesi gatava pienjemt savaas maajaas viira miiljaako ar atpleestaam rokaam, tad esi nenobriedusi personiiba un ka tev ir zema pashapzinja, taadejaadi apvainojot taas, kuras balsta savu lauliibu un attieciibas uz taadiem principiem kaa savstarpeeja cienja, viens otra juutu respekteeshana, uzticiiba un attieciibu izkopshana. Tici vai nee, bet arii var buut saskanja divataa.
Neatkariiga sieviete neljaus viirietim sevi saapinaat, vedot maajas miiljaakaas vai atklaati iesaistoties saansoljos. Nobriedusi sieviete nebaidiisies viirieti pazaudeet un izmisiigi netureesies pie vinja par jebkaadu cenu. Nobriedusi sieviete zina savu veertiibu, ciena savu kjermeni un neljauj riikoties viirietim ar vinju kaa ar lupatu. Nobriedusi sieviete zina, ka ja ir patiesa saskanja ar laulaato draugu, tad laulaatais draugs vinju apzinaati nesaapinaas, vedot miiljaakaas maajaas. Nobriedusi sieviete nebuus greizsirdiiga bez iemesla, bet arii neljaus sevi padariit par apsmieklu.
05.09.2014 21:33 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Nezinu, to ko es rakstīju es adresēju Kristai, kura turpināja ripināt visu pa savam. :D
Kategoriski? Nezinu, varbūt. Tas jau bija sen. Katrā ziņā, ja viņa saprata - tad arī citi varētu saprast, ja lasītu. :D
Bet, viss korekti - čiliņā. :D
05.09.2014 21:31 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
stellaglmr Par velti rakstiiji tik daudz. :D Jackie labi paskaidroja tavu viedokli,es tikai pateicu,ka tu to uzrakstiiji diezgan kategoriski jeb preciizaak taa,ka tur nevareeja saprast to,ko pateica Jackie. Tas arii viss. :) chill... :D
05.09.2014 21:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)