Vai "nespeeleejos ar uguni?

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es te jau biezi esmu mineejusi savu Francijas draudzeni,reizeem esmu arii pastaastijusi par savu greizsirdiibu uttLaikam neviens nav muuzu nodziivojis bez kaut vienas probleemas...
Soreiz situaacija ir taada,ka uzaicinaaju vinu pavadiit ar mums kopaa laiku Konaa(Hawaii).Es atcereejos vecos laikus,kad likaas-nekad muuzaa nekur netiksim."Sitaamies pa dziivi", kaa vareejaam ,un taadas liekas naudas tomeer bija reti,lai celotu.Atceros,ka vina man paliidzeeja vienreiz ar naudu,kad bija jaabrauc uz Vaaciju.Iisi sakot-pienaakusi mana kaarta revanseeties!
Viss buutu jauki,bet man liekas,mans viirs ir tik loti atdziivojies:D ,ruupeejoties par bileteem,dziivosanu tur ,celojumu plaaniem,kad saaku domaat-vai es nespeeleejos tomeer ar uguni?To ,ka vinam ir simpaatijas pret so sievieti,es zinu.Neskatoties uz to ,ka visu laiku atkaarto to ierasto-es miilu tevi,manii ieksaa ir taads "mazs greizsirdiibas velnins"!
Es buutu prieciiga dzirdeet juusu domas!
04.09.2014 16:34 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Jaaaaa,shis lasot liekas liidziigi "Vicky,Christina,Barcelona . " :)
02.10.2014 01:23 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
es arī iztēlojos seksu/attiecības/ģimenīti trijatā.. Diemžēl ne tajā labajā nozīmē (lasot, cik grūti Emanuellei gāja ar lēmuma pieņemšanu/nepieņemšanu).
Katrā ziņā, ar nepacietību gaidu garu izklāstu kā tad viss tur beigās sanāca.. :)
02.10.2014 01:15 |
 
Reitings 664
Reģ: 29.01.2009
Klarlack. Precīzi aprakstīji manas izjūtas lasot to :)
01.10.2014 08:18 |
 
Reitings 664
Reģ: 29.01.2009
Klarlack. Precīzi aprakstīji manas izjūtas lasot to :)
01.10.2014 08:18 |
 
Reitings 356
Reģ: 22.10.2011
Iespeejams, es esmu par daudz saskatiijusies franchu filmas, bet izlasot sho diskusiju man acu priekshaa raadaaa aina- okeaans, saule, liegs veejshs, smiekli, viins un pludmales smiltiis kaadam ir threesome :)
01.10.2014 07:33 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Sveiciens no Paradiizes!Mums iet vienkaarsi briiniskiigi!
Man te apkaart visi smejaas un saka,lai godiigi rakstu...gandriiz nosliiku,bet tas pat neliktos laikam ticami!Soriit okeaanaa bija lieli vilni ,un mees abas ar draudzeni dabuujaam riktiigi nociiniities,lai tiktu krastaa!Tagad dzeram viininu un domaajam-cik laimiigas esam,ka viss beidzies labi!
Riit dosimies uz vulkaanu!Turpinaajums sekos!:)
01.10.2014 05:17 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
varbuut neseedi tik ilgi forumaa,bet pagrozi gurnus
:D:D
Es parasti Cosmo esmu loti agri no riita(no kaadiem 6am),bet katraa zinaa ieteikums labs!
10.09.2014 17:33 |
 
Reitings 8
Reģ: 27.04.2014
es gan neesmu tik drosmiiga kaa TU,es taa publiski nevareetu izkkidaat savu gimenes dziivi,varbuut neseedi tik ilgi forumaa,bet pagrozi gurnus
09.09.2014 21:51 |
 
Reitings 557
Reģ: 02.03.2010
Kas gajejs aizies, vai provocees vai nee... a kas zina vabuut buus veel labaaks vietaa :)
07.09.2014 20:52 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Domāju, ka ar Emanuelles atvaļinājumu viss būs kārtībā. Viekārši pēc daudziem gadiem kopdzīves iestājas rutīna un gribās redzēt jaunas sejas, dzirdēt ko interesantu, kā arī lai kāds tevī (vīrā) klausās atvērtu muti, Tāpēc arī vīrs palēkdamies visu organizē. Un nav tas saistīts ne ar kādu sexuālo iekāri vai kaisli. Un arī laulību tas nesašķobīs.
Cita lieta, ka nav patīkami, ka tavs vīrs daudz uzmanības velta kādai citai, jo ierunājas tomēr privātīpašnieciskums, kas ir pilnīgi normāla parādība.
Uz nākamo atvaļinājumu Hawaii uzaicinātu kādu vīriešu kārtas pārstāvi un trijatā pavadītu nedēļu, lai kompensētu šo atvaļinājumu.
Lai veicās, Emanuelle! :-)
06.09.2014 13:05 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
man tas likaas ljoti apvainoshi no tavas puses saukt par nenobriedushaam visas taas, kuraam pa praatam nebuutu draudzenes un viira romaans un kuras nepriecaatos par vinju laimi.
Gluzhi manas domas.
06.09.2014 10:17 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Droši vari ari negaidīt. Arī pēc ceļojuma nebus tā jūsu gaidītā ekšena.:)
06.09.2014 10:16 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
Ari izlasiju visu diskusiju un uz beigam vilos. Gaidiju ekshenu un nekaa :D
06.09.2014 10:10 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Tu pat vēl vairāk pateici, ka tavs võrs reti kuram izmaksa jebko. Draudzenei gan redz vienmer lūdzu. Divaini, tev nebiaj velmes ar viru divata pavadit atvalinajumu? Jeb ja godigi tas ta isti no tevis nebija atkarigs? Vai virs parak saskumis bija un izlemi uzlabot omu? Jo ja velejies par ko senu, senu patikties vareju tak uzdavinat celojumu vinai bet ne jau tada veidā.
06.09.2014 09:48 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
ideālās attiecībās ir brīvums un vieglums.
Paldies Girt!
Es te salasiijos ,un raibs gar aciim:DNesaprotu ,vai tik neskaidri esmu uzrakstiijusi,vai katrs lasa kaa grib!Paldies visaam par domaam!
Smiekliigi ,ka tas,ka viirs ieteica uzlikt beidzot manu peerliiti kaklaa(staav kastiitee vismaz 15 gadus)jo es rotas lietas gandriiz nelietoju ,izteica tik daudz!
Kubiete-pareizi saprati-es nebuutu appreceejusies ar nabagu-taisniiba!Nekad neesmu mineejusi tomeer ,ka to dariju tikai taapeec,ka viiram ir nauda!
Taada sajuuta peec lasiitaa-esmu appreceejusi kaut ko liidziigu Leonardo Di Caprio no "Wolf of Wall street"!!!:D
Noteikti rakstiisu atkal!:)
06.09.2014 03:19 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Manupraat, stellaglmr sajauca vaardu "briedums" ar "trulumu", jo es sapratu to domu, bet man traucee vaardss "briedums", kas tika izmantots kaa skaidrojums tam visam. Kad dien dienaa dziivo ar savu viirieti, ar gadiem nedaudz mainaas shis skatiijums uz attieciibaam taadeelj, ka iestaajas neliels "aklums" vai "trulums", nevis paliek mazsvariigi, bet paarstaaj redzeet lietas taa, kaa kaadreiz. Iespeejams arii kaut kas mainaas pahsaas attieciibaas. Un ne jau no principiem sieviete atsakaas, bet vienkaarshi vairs "neredz" shiis probleemas attieciibaas vai nepieveersh taam uzmaniibu, jo taas dien dienaa atkaartojas tik biezhi, ka zaudee savu svariigumu un kljuust par ieradumu. Apmeeram taapat kaa viirieshi paarstaaj klausiities sievietes zaagjeeshanaa ar laiku - itkaa klausaas, bet patiesiibaa nedzird, jo jau notrulinaajushies. Bez shaubaam ne zaagjeeshana, ne "kurlums" attieciibaas nav labi.

Ja viirietis vienmeer flirtee ar citaam sievieteem, bet nekas cits nenotiek, tad ar laiku sieviete paarstaaj par to uztraukties un pieveerst tam uzmaniibu, jo vienkaarshi pierod un zina, ka taalaak nekas nesekos taapat. Tas gan noteikti ir skumji un var saprast kristas sashutumu, jo sanaak, ka viirietis ne kripatinju nemainaas un cienja pret savu sievieti vinjam noziimee kaut ko pavisam citu, nekaa vairumam cilveeku un sieviete vienkaarshi tiek izdreseeta, nevis vinja nobriest kaa personiiba. Uz amoraalaam lietaam, uz piekapshanos savos principos un jebkaadaam neaugliigaam izmainjaam attieciibaas cilveeki nenobriest, bet tos pieradina pie shiis domas.
06.09.2014 00:49 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Taa visa filozofija man atgaadina vecmaaminju domu gaajienu, ka ir daudz kas jaapieciesh, jaapiever acis, ka uzticiiba ir mazsvariiga utt. Daudzas varbuut arii to pienjem kaa patiesiibu, jo ir naacis no it kaa veca, pieredzeejusha cilveeka, bet patiesiibaa vecmaaminjaam dizi izveeles nebija, ja negribeeja peec tam nabadziibaa un vientuliibaa dziivot, jo sievieteem ienaakumi bija mazi un sabiedriibas nosodiijums skjirteneem liels. Taapeec arii tureejaas. Vispaar tajaa laikaa viirieshu visatljautiiba bija tik liela, ka kraapshana bija mazaakais ljaunums, galvenais, ka nedzeera un nesita. Zinu staastus iz dziives, kur sievieti 3x pa otraa staava logu viirs izmeta, bet vinja turpinaaja teelot laimiigo gjimenes dziivi. Tagad laiki ir mainiijushies, un nav jaaturaas pie beigta zirga. Ja viira jaunais romaans sievu dara nelaimiigu, tad ne vienmeer ir veerts tureeties pie taa viira. Arii 40 un 50 gadu vecumaa sieviete var atrast jaunu dziivesbiedru, kuru nebuus jaadala ar kaadu citu sievieti, ja vinjai tas ir svariigi.
05.09.2014 23:50 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Personīga nepatika ir nav slikta lieta, bet ja gribi to izrādīt, tad izrādi to tieši, nevis caur puķēm piesienoties tur, kur nav kur piesieties.

Taa kaa man ir diezgan svaka atminja ar ko kad ir diskuteets, varu droshi garanteet, ka striidos tikai pa teemu, nevis iespaidaa no kaadaam citaam diskusijaam. Ir arii iznjeemumi kaa manas diskusijas ar Melns, bet taa ir cita teema.
Es nekur nepiesienos, vienkaarshi man tas likaas ljoti apvainoshi no tavas puses saukt par nenobriedushaam visas taas, kuraam pa praatam nebuutu draudzenes un viira romaans un kuras nepriecaatos par vinju laimi. Man vairs nav sen 20 gadi, ne esmu greizsirdiigais tips, ne aizliedzu viiram runaaties ar sievieteem vai skatiities uz taam, bet noteikti arii neseedeetu kleepii salikusi, ja mans viirs atklaati uzsaaktu romaanu ar manu draudzeni manaa acu priekshaa (diez vai to dariitu, jo jau pashaa saakumaa esam izrunaajushi to, kas ir mums attieciibaas pienjemams un kas nee). Un es esmu nobriedusi sieviete, nevis kaut kaads skukjis. Tieshi mana pieredze man ir iemaacijusi no pasha saakuma nospraust robezjas, lai peec tam nav jaaciinaas ar sekaam. Nepretendeeju buut sava viiriesha visuma centrs, bet tomeer ir lietas, kas man nav moraali pienjemamas un kuras es arii pati nedariitu. Taapat kaa man nav moraali pienjemama guleeshana ar radiniekiem, staigaashana plikai pa ielu, biseskuaalas attieciibas un veel daudzas citas lietas, kuraam pat nav sakara ar briedumu vai vecumu. Vienkaarshi nav akcepteejams un viss.
05.09.2014 23:42 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
Stellagr - labs pēdējais komentārs. Par personīgu patiku/nepatiku nošāvi greizi, es teicu, ka vaina manī, ja izlasīju ne tā Tavus uzskatus, jo atcerējos vienu diskusiju, kur biji diezgan kategoriska un iespējams tagad man tas traucē, pašai Tevis rakstītais liekas kategoriskāks nekā iespējams ir. Tu neesi tik svarīga persona, lai man būtu speciāli jāraida kādas antipātijas (kuru nemaz nav), es izsaku savu viedokli un that is the point nevis vēlme veltīt Tev ko personisku, nolaidies mazliet uz zemes;)
05.09.2014 22:57 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
Bet kas gan cits tas ir - seksa nodalīšana no attiecībām līdz ar to vaļība šajā sfērā, ja ne krāpšana? Tāpēc arī tāds piemērs visur. Ja runa būtu par ko citu, es visticamāk te nekomentētu, mani ieinteresēja piedāvātais temats un par to arī runāju.
Es palieku pie uzskata, ka labāk neatļauties ko tādu un ja dzīvē tā gadās, risināt, nevis uztaisīt par attaisnojošu normu un aizbildināt to ar briedumu. Briedums var izpausties arī tajā, ka var savu kājstarpi pieturēt, ja nevilina esošajās attiecībās, un izcelt visu citu, ko minējāt jau, vai nu šķirties, nevis paplašināt principus ar domu - aij, ko nu tie jaunības maksimālisma principi, tagad taču esmu gudrāka, var taču attiecības veidot uz visa labā, garīgā, emocionālā, bet fizisko tuvību svešā gultā piekopt.
05.09.2014 22:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits