Vai "nespeeleejos ar uguni?

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es te jau biezi esmu mineejusi savu Francijas draudzeni,reizeem esmu arii pastaastijusi par savu greizsirdiibu uttLaikam neviens nav muuzu nodziivojis bez kaut vienas probleemas...
Soreiz situaacija ir taada,ka uzaicinaaju vinu pavadiit ar mums kopaa laiku Konaa(Hawaii).Es atcereejos vecos laikus,kad likaas-nekad muuzaa nekur netiksim."Sitaamies pa dziivi", kaa vareejaam ,un taadas liekas naudas tomeer bija reti,lai celotu.Atceros,ka vina man paliidzeeja vienreiz ar naudu,kad bija jaabrauc uz Vaaciju.Iisi sakot-pienaakusi mana kaarta revanseeties!
Viss buutu jauki,bet man liekas,mans viirs ir tik loti atdziivojies:D ,ruupeejoties par bileteem,dziivosanu tur ,celojumu plaaniem,kad saaku domaat-vai es nespeeleejos tomeer ar uguni?To ,ka vinam ir simpaatijas pret so sievieti,es zinu.Neskatoties uz to ,ka visu laiku atkaarto to ierasto-es miilu tevi,manii ieksaa ir taads "mazs greizsirdiibas velnins"!
Es buutu prieciiga dzirdeet juusu domas!
04.09.2014 16:34 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
visas sís situácijas pamatá ir divi jautájumi - 1. vai tev (tíri zemapzinjá) to vajag?
2. vai tu esi gatava atvadíties no visa kas tev ir tagad ar víru?

tavá vietá es protams neaicinátu tádu draudzeni nekur ilgák ká uz dienu ciemos, jo izskatás, ka vinji viens otram ljoti simpatizé, un alko vai pat vnk hawaii un okeáns var bút labs provokators, lai viss notiktu. un tu pati labi zini, ka nespési sekot visam lídzi 24 h diennaktí.

es braucot atvaljinájumá biju reáli dusmíga, kad manéjá mása sagribéja braukt mums lídzi - JO- atvaljinájums ir páris nedéljas gadá un es to gribu pavadít divatá ar víru, prom no rutínas, ljaujoties kaislei un domájot tikai par mums diviem. nepiekritu másas klatbútnei, nemaz nerunájot par to, ka bútu jádzívo viená májá ar sievieti (par draudzeni laikam nesaukshu) ar kuru vinjiem ir dzirkstelítes...

ieteikumi - izrunájies ar draudzene- ja tuva, tad sapratís ká tu júties, un , iespéjams pat atteiksies braukt, vai brauks un tieshám ar kádu iepazísies
iepérc daudz dazháds sexy veljas un katru nakti pársteidz víru, lai prátá esi tikai tu ...
04.09.2014 18:35 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ja par situaciju kopuma, liekas, ka nedaudz speejies gan. Bet mes jau nezinam tavu viru tik labi.
04.09.2014 18:32 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Emmanuelle Noalgo seksiigu daarznieku un pasaki, ka draudzene esot teikusi, k vinjsh ir pievilciigs. :D
04.09.2014 18:32 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Loti iespejams, ka nezinu visu stastu, bet man tavs virietis liekas netaktisks bez gala. NU kur prats stastit sievai, ka ir simpatijas pret vinjas draudzeni?! Man tas liekas briesmigi ..pretigi
04.09.2014 18:31 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es censos sevi mierinat,nopietni runaajot par visu...meeginu saskatiit visu ar taadu pozitiivu aci...!
Atceos ,ka draudzene vienmeer ir teikusi,ka patiik viiriesi,kuri ir daudz jaunaaki gados, un taadi "Tarzaana tipa" viiriesi(kaa miilaakie ),un tas man loti patiik ,jo maneejais ir loti taalu no "Tarzaana"-ir baltais cilveeks ...un arii vecuma stariiba nesakriit:)
Sameejos -taas "miilas probleemas" laikam ir visos vecumos...:D
04.09.2014 18:28 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Ziile-tie izdevumi ir lieli...es pat nesaliidzinu to summu ,ko vina kaadreiz man aizdeva...Tas vairaak taa simboliski bija teikts!:)
04.09.2014 18:20 |
 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011
Krista, Tu esi riktiga psihoterapeite
04.09.2014 18:18 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Krista-kaa vienmeer ,tu pasaki visu kaa ir ...loti labi un pareizi!Man jau bija aizmirsies dakteris-jaa tas viss beidzaas pat nesaacies!Es biju tomeer laba sieva:D
Laikam tev ir taisniiba-taa rutiina visaa ir tas galvenais!
Atlikt vairs neko nevar-viss jau nokaartots-jaaturaas!
04.09.2014 18:15 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Tev neliekaas, ka tu pati gribi izprovoceet viiru? Liekaas, jums deelj rutiinas ir taa, ka esat viens otram pieriebushies liidz nelabumam. Pat atvaljinaajumi tiek pavadiiti visu laiku vienaa un tajaa pashaa vietaa. Tev bija dakteris, vinjam ir tava draudzene. Bonusaa tu pati dazkaart domaa par to, ka cik jauki buutu buut draugiem, ne preceetam paarim. Taa nu arii tavai zemapzinjai radaas plaans, kaa tikt valjaa no tava viira, tik tava apzinja to veel nespeej sagremot.
Padomaa, ko tu iisti gribi. Ja veelies saglabaat lauliibu taadu, kaa taa ir, tad atceljat Havaju celjojumu un aizbraucat divataa vien ar viiru kaut vai uz romantisko Veneeciju vai Njujorku. Ja tev negribaas neko dizi tur lapiit, tad paskaties uz vieteejiem Havaju viirieshiem. Starp vinjiem ir pat ljoti njemami eksemplaari.
04.09.2014 18:09 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Par tiem izdevumiem.
Lidmašīnas biļetes - ok tu biji parādā.
Cik saprotu, jums Konaa ir sava māja.
Masšīna un bezīns - brauksiet tāpat visur kopā.
Šad un tad kāds restorāns, nu arī ok.
Nebūs jau tā, ka tikai pa ēdienu un vīnu mājās rūpēsies tavs vīrs...

Man gruti spriest...
04.09.2014 18:09 |
 
Reitings 138
Reģ: 14.11.2013
Emmanuelle, tas jau cerīgi izklausās, tik nu nez kā būs ar tiem francūžiem, viņa tak teica, ka francūži briesmīgi. :D
04.09.2014 18:08 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Stiprais dzimums-ar alkoholu buus noteikt jaauzmanaas man,jo citaadi es buusu taa,kura ies "sliicinaaties okeaanaa":D
Parasta-man ir ideja iepaziistinaat vinu ar kaadu viirieti,kurs dziivo tur...,ir paaris francuuzi-zinaatnieki observotorijaa-taa tas viss beigtos loti labi...
04.09.2014 18:05 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Parasta un Emmanuelle.
Vislabak tādu draugu kurš simpatizē arī tev :D
04.09.2014 18:05 |
 
Reitings 138
Reģ: 14.11.2013
Emmanuelle, paņemiet ceļojumā vel kādu ceturto personu, vislabāk, protams, vīrieti. Kādu, varbūt Tava vīra draugu, vai Tev labu draugu, kurš patiktu tavai draudzenei un kuram, iespējams patiktu arī Tava draudzene.
04.09.2014 17:59 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
galvenais nedod vinjiem alkoholu, lai reibumaa kko nesastraadaa :D
bet nu, skaties,kas notiks celjojumaa, ja taa draudzene kko saak bakstiities, pasaki vinjai skaidri un gaishi,ka vinas uzvediiba ir nepienjemama un,ka vairs negribi vinju redzet
04.09.2014 17:59 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Gaužā patiesība ir tāda, ka mums nepieder otrs cilvēks. Tā kā man nepatīk runāt caur ziediņiem, tad laikam vīram skaidrā valodā palūgtu, lai, ja arī plāno mesties rīcībā, tad vismaz, lai izšķiras aiz cieņas tā vārdā, kas jūsu starpā ir bijis, lai fiziskā darbība neaptraipītu atmiņas par laulību.

+++++
Man arī šķiet, ka gribās varbūt nedaudz to action, gribās pārbaudīt, kā nu būs, bet vai vajag? Tā jau ir, otrs tev nepieder, bet vai tas nozīmē, ka jārada visi attiecīgie apstākļi, lai dotu viņiem kaut kādu iespēju? :) Draudzējies, sazinies, bet vīru varbūt no šīs tavas draudzības pa gabalu, ja tu zini, ka viņam ir simpātijas :)
04.09.2014 17:57 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es laikam nemineeju ,ka visus izdevusmus sedz mans viirs!Draudzenei nav viira-dziivoja ar savu francuuzi dazus gadus tikai-francuuzi esot briesmiigi:D
Sarlote-taa laikam bija mana vislielaakaa kluuda visaa!Mana mamma tagad saka-saturies !
Siprais dzimums-simpaatijas noteikti ir abpuseejas.
04.09.2014 17:54 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
kam tev vispaar taadu draudzeni vajaga? vinja pret tavu viiru arii izraada kaadas simpaatijas vai tikai vins staro kaa saules starinjs?

es taa nevareetu, noteikti, es ar to draudzeni jau sen buutu paartraukusi visus kontaktus, miers maajaas tomeer svariigaaks
04.09.2014 17:45 |
 
Reitings 138
Reģ: 14.11.2013
Un kāpēc jums jābrauc ceļojumā trijatā. Vai tad draudzenei nav drauga, kurš varētu pievienoties? Kā viņai ar personīgo dzīvi, attiecībām ar vīriešiem?
04.09.2014 17:45 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
ir labs teiciens - ja pati sevi nesargāsi, arī Dievs nesargās. Ar šo es gribu teikt, ka viss, iespējams, arī ir zvaigznēs ierakstīts, taču es ticu, ka likteni var mainīt, un nevajag to apzināti izprovocēt ar lietām, ko nevēlies piedzīvot.
Nu mamma mācīja jau bērnībā - draudzenēm nav ne viss jāstāsta par savu vīru
- man ne tikai mamma, bet arī tētis to pašu mācīja bērnībā. Labāk lai no malas viss izskatās sliktāk attiecībās nekā patiesībā ir, jo nekad nevari būt droša par sevi, kur nu vēl otru - pārspīlēti slavējot citai savu vīrieti, stāstot, cik viņš foršs, mīļš un labs, tu riskē panākt, ka tavai "draudzenei" tavu vīrieti sagribēsies savā dzīvē vairāk nekā tevi pašu, un viņa to jauko kumosiņu, ko iepriekš tik traki izlielīji, sagribēs sev. Man vecāki mācīja, ka arī sabiedrībā labāk piebremzēt ar ļoti pārspīlētu mīļuma izrādīšanu, apčubināšanu un dievināšanu - manā radu lokā arī ir gadījums, kad draudzene nocēla vīru citai, jo redzēja, cik fantastiski viņš pret viņu izturas. Bet daudzi vīrieši, kā zināms, ir ļoti vājas būtnes!
Ja gribēji revanšēties, varēji aizbraukt uz tām Havajām ar draudzeni divatā, bet vīru atstāt mājās!
04.09.2014 17:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits