Vai "nespeeleejos ar uguni?

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es te jau biezi esmu mineejusi savu Francijas draudzeni,reizeem esmu arii pastaastijusi par savu greizsirdiibu uttLaikam neviens nav muuzu nodziivojis bez kaut vienas probleemas...
Soreiz situaacija ir taada,ka uzaicinaaju vinu pavadiit ar mums kopaa laiku Konaa(Hawaii).Es atcereejos vecos laikus,kad likaas-nekad muuzaa nekur netiksim."Sitaamies pa dziivi", kaa vareejaam ,un taadas liekas naudas tomeer bija reti,lai celotu.Atceros,ka vina man paliidzeeja vienreiz ar naudu,kad bija jaabrauc uz Vaaciju.Iisi sakot-pienaakusi mana kaarta revanseeties!
Viss buutu jauki,bet man liekas,mans viirs ir tik loti atdziivojies:D ,ruupeejoties par bileteem,dziivosanu tur ,celojumu plaaniem,kad saaku domaat-vai es nespeeleejos tomeer ar uguni?To ,ka vinam ir simpaatijas pret so sievieti,es zinu.Neskatoties uz to ,ka visu laiku atkaarto to ierasto-es miilu tevi,manii ieksaa ir taads "mazs greizsirdiibas velnins"!
Es buutu prieciiga dzirdeet juusu domas!
04.09.2014 16:34 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Turklaat, cik varu spriest, viirieshiem nepatiik visas taas sceenas un kashki no sievieshu puses! Te ir jaabuut savaadaakai/ gudraakai taktikai

Cik saprotu, ljoti daudzas attieciibas galvenokaart balstaas uz taa, ka sieviete baidaas iepiiksteeties, lai tikai viirietim viss patiktu. Sievieteem arii daudz kas nepatiik. Ja iet par traku, tad arii var uztaisiit vienu kaskji X gados. Saprotu, kaskji vairaakas reizes meenesii vai biezjaak ir par traku un aatri pieriebjaas, bet nav jau viduslaiki, kad sieviete nedriiksteeja izraadiit savu nepatiku.
04.09.2014 19:25 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Es domaaju,ka kameer esat ar seksu uz Tu,ir jaaizmanto iespeeja grupnjikam. :D
04.09.2014 19:25 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Otrkārt, rodas iespaids, ka tu pati no vīra vēlies tikt vaļā, t
Man tas nebuutu paaraak izdeviigi...
04.09.2014 19:22 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Krista, nu nee, ja "gramstaas" tad gan, protams, nevar nereageet:D vienkaarshi peec apraksta man likaas, ka tik traka nav taa situaacija, vienkaarshi tiek izraadiitas simpaatijas pret citu sievieti.Jautaajums, vai netiek paarkaapta robezha!
Turklaat, cik varu spriest, viirieshiem nepatiik visas taas sceenas un kashki no sievieshu puses! Te ir jaabuut savaadaakai/ gudraakai taktikai:D
04.09.2014 19:18 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Pirmkārt, tu taču labi saproti, ka atvaļinājums tev izvērtīsies par paslēpēm - tu katru brīdi spicēsi ausis un skatīsies pāri plecam. Tā nebūs atpūta, bet pastāvīga spriedze.
Otrkārt, rodas iespaids, ka tu pati no vīra vēlies tikt vaļā, tikai tev tam vajadzīgs iemesls un pamīcīšanās ar tavu draudzeni varētu par to kalpot.
Treškārt, ja tava laulība ir tev dārga, atcel visu. Pasaki, ka veselība sašķobījusies vai vienkārši uzaicini vīru kaut kur divatā. Šķiet, ka nauda nevarētu būt šķērslis.

+
04.09.2014 19:02 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
.
autorei pasai jau si situacija lidz brosai un nu ir beidzot iespeja redzet, bus vai nebus kautkas

viņa jau pagrūž vīru uz to,lai viņš dara,kaut ko:D ,ja pati visu saorganizē un piespēlē sievieti klāt, kura visu laiku vīru uzrunā kā sieviete :D tik muļķīgi! es nekad tā nedarītu
04.09.2014 18:58 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Lūk, burvīgs piemērs tam, kā sievietes pašas sev uztaisa problēmas.

Pirmkārt, tu taču labi saproti, ka atvaļinājums tev izvērtīsies par paslēpēm - tu katru brīdi spicēsi ausis un skatīsies pāri plecam. Tā nebūs atpūta, bet pastāvīga spriedze.
Otrkārt, rodas iespaids, ka tu pati no vīra vēlies tikt vaļā, tikai tev tam vajadzīgs iemesls un pamīcīšanās ar tavu draudzeni varētu par to kalpot.
Treškārt, ja tava laulība ir tev dārga, atcel visu. Pasaki, ka veselība sašķobījusies vai vienkārši uzaicini vīru kaut kur divatā. Šķiet, ka nauda nevarētu būt šķērslis.
04.09.2014 18:57 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
bet tagad man liekas,ka ir aizgaajis mazliet par taalu...

Vīrs staigā sapņais un sapņo par otru sievieti visu laiku,ja reiz viss aizgājis par tālu?
04.09.2014 18:55 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Aaa jaa un tagad tev tieshaam ir jaasanem sevi rokaas un jaabuut tai vislabaakajai sievietei, ne neapmierinaatai, kashkiigai, greizsirdiigai, bet tieshi otraadi- miiloshai, gudrai, patiikamai!

Nez, man liekaas, ka shaadaa veidaa sieviete tikai zaudee savu pashcienju un kljuust par lupatu. Buut miiloshai un glaudiit vecim rocinju, kameer vecis gramstaas gar citu? Nu nee.
04.09.2014 18:55 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
piekritīšu Kristai par rutīnu, kas varētu būt visa pamatā, turklāt jūs neko nedarāt, lai no tās rutīnas tiktu vaļā, jo pat atvaļinājumos visu laiku braucat uz vienu un to pašu vietu.
Vēl - man radies iespaids, ka jūs abi viens otru garlaikojat līdz nelabumam un esat viens otram kā simtreiz izlasīta grāmata lieliem burtiem. Lai aizbēgtu no šīs rutīnas un vienmuļības tiek pieņemti tādi drausmīgi lēmumi, kā vīram ļoti simpatizējošas draudzenes ņemšana līdzi ceļojumā, kas diez vai ir labākais variants, kā atsvaidzināt attiecības.
Ja veelies saglabaat lauliibu taadu, kaa taa ir, tad atceljat Havaju celjojumu un aizbraucat divataa vien ar viiru kaut vai uz romantisko Veneeciju vai Njujorku.

milzīgs pluss
04.09.2014 18:54 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Aaa jaa un tagad tev tieshaam ir jaasanem sevi rokaas un jaabuut tai vislabaakajai sievietei, ne neapmierinaatai, kashkiigai, greizsirdiigai, bet tieshi otraadi- miiloshai, gudrai, patiikamai! Lai peec tam buutu tiira sirdsapzina, ka sevi pasniedzi no labaakaas puses!
04.09.2014 18:51 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ir taads termins, tautaa saukts par Latvieshu Cieteeju. Neko nedariis, bet lepni cietiis un peec tam raudaas. Ja man buutu ljoti nepatiikami un jau sieviete buutu celjaa, taa arii pateiktu viiram - flirteesi manaa acu priekshaa un kaut ko arii vairaak atljausies, tad es uzskatiishu, ka man ir visas tiesiibas pashai tikt pie miiljaakaa jebkuraa laikaa bez prentenzijaam no tavas puses.
Lielaakaa dalja viirieshu taadaa gadiijumaa pashi atteiksies no jaunas avantuuras, nekaa pieljaus pat domu, ka sieva var tikt pie miiljaakaa un to pat nesleept.
04.09.2014 18:51 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
es te ta padomaju, varbut pat labi, ka trijata pavadisiet laiku kopa. autorei pasai jau si situacija lidz brosai un nu ir beidzot iespeja redzet, bus vai nebus kautkas. un varnut pasai beidzt bus veglak pienemt kautkadus lemumus. turies!
04.09.2014 18:50 |
 
Reitings 138
Reģ: 14.11.2013
Šķiet, cosmo visprātīgākā sieviete kļuvusi neprātīga.
04.09.2014 18:49 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Ta kā tāda cietēja...zini,ka vīrietim patīk sieviete,izraisa simpātijas un vēl vajag organizēt kopīgu laika pavadīšanu. Laikam jau Tev pavisam ir aizgājis ciet un tad cietīsi vēl vairāk ,ja sajutīsi viņu flirtu. Tev patiešām vajag? Laikam jau vēlies pārliecināties vai vīrietim patiešām patīk tā sieviete vai nē un ja patiks , turpinās flirtēt, tad sūtīsi abus ratā, vai arī smaidīsi ,tēlosi ,ka viss ir labi un nolīdīsi pēc tam stūrīti izraudāties?
04.09.2014 18:46 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Es gan esmu diezgan liela fataaliste un, ja jau vairs neko atcelt nevar, tad laikam jums abiem shis "paarbaudiijum" ir pat nepiecieshams! Kad kaut kas ilgstoshi "karaajas gaisaa", lai tas arii atrisinaas peec iespeejas aatraak!
Vai nu buus beigas, vai nu jauns saakums!
Man jau shiet ka, ja rodas shaadas simpaatijas- tas viss ir taads apmaans/iluuzijas, iespeejams deel rutiinas/pieraduma..un tad ir jaaizsver-kas ir veertiigaak-tas viss kopiigais celsh, kas bijis un piedziivots vai tas jaunais, kas, iespeejams, ir tikai iluuzija.
Domaaju, ka tavs viirs tomeer noveertees vairaak to pirmo:)
04.09.2014 18:45 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Beibe .Marta-taas ir laikam vairaak taadas attaaluma attieciibas tagad vairaak...Miila pa telefonu:D
Mis Take- Nopietni runaajot-man jaabuut savos augstumos,lai vai kas!
04.09.2014 18:43 |
 
Reitings 42
Reģ: 13.09.2012
Nekad neielaistos avantuuraa kuraa skaidri neparedzeetu uzvaru.
04.09.2014 18:40 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Krista-taads man arii patiktu:D:D
Vel desmit dienas es varu"cepties", un tad tiesaam jasanem sevi rokaas,ja nebuusu jau sevi izvedusi...Cik labi buutu ,ja vareetu tagad skaldiit malku:D:D
04.09.2014 18:37 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
UN izlasot visu, es sapratu to, ka neko nesaprotu. Vina tad ir tava draudzene vai nav? Izklausaas kaa piespiedu izveidota draudziba. Neko nesaprotu, nenem launaa :)
04.09.2014 18:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits