Vai "nespeeleejos ar uguni?

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es te jau biezi esmu mineejusi savu Francijas draudzeni,reizeem esmu arii pastaastijusi par savu greizsirdiibu uttLaikam neviens nav muuzu nodziivojis bez kaut vienas probleemas...
Soreiz situaacija ir taada,ka uzaicinaaju vinu pavadiit ar mums kopaa laiku Konaa(Hawaii).Es atcereejos vecos laikus,kad likaas-nekad muuzaa nekur netiksim."Sitaamies pa dziivi", kaa vareejaam ,un taadas liekas naudas tomeer bija reti,lai celotu.Atceros,ka vina man paliidzeeja vienreiz ar naudu,kad bija jaabrauc uz Vaaciju.Iisi sakot-pienaakusi mana kaarta revanseeties!
Viss buutu jauki,bet man liekas,mans viirs ir tik loti atdziivojies:D ,ruupeejoties par bileteem,dziivosanu tur ,celojumu plaaniem,kad saaku domaat-vai es nespeeleejos tomeer ar uguni?To ,ka vinam ir simpaatijas pret so sievieti,es zinu.Neskatoties uz to ,ka visu laiku atkaarto to ierasto-es miilu tevi,manii ieksaa ir taads "mazs greizsirdiibas velnins"!
Es buutu prieciiga dzirdeet juusu domas!
04.09.2014 16:34 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
teelaini izsakoties ''Ariii bagaatie raud''
Tiesi taa:D
Vieniigais ,kas mani glaabj vienmeer ir mana humora izjuuta!
Sieviete bija manaa dziivee jau no Latvijas laikiem-pirmais viirs vienmeer tagad smejaas,ka paldies dievam sii draudzene nebija vina gaumee-vinam noteikti par leenu...Manu amerikaanu viiru iepazina tikai tad,kad atbrauca pie manis ciemos...atstaaja laikam loti labu iespaidu.
S80-nu redzi -galiigi sabojaaju savu labo iespaidu -nekaa dariit,taada dziive.Sodien taisu dreebes braucienam ,un runaaju te!Viirs prasa,ko sodien tik klusa?:D:D
04.09.2014 22:53 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vai drīzāk tas nebūtu pārbaudījums, cik tālu var iet nekaunība*.. un/vai arī kāda ir lepnuma kapacitāte?

*varbūt ir kāds piemērotāks apzīmējums, vārds..
04.09.2014 22:54 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
es īsti neatceros to stāstu... Kā tas viss aizgāja tik tālu, ka viņi bija kopā divatā tajā slēpošanā kalnos? Kā tu ļāvi? Kāpēc?
Un tagad? Zinot, ka šī sieviete var radīt reālus draudus un risku (nevis kaifīgu uguntiņu attiecībās) pazaudēt vīru un sabrucināt jūsu ģimeni, es tādu vispār izsvītrotu no savas dzīves un "turētu" vairāku tūkst.km attālumā no sevis..
04.09.2014 22:58 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Zini kā es izdarītu?
Izdomātu kaut kādus varbūtējus iemeslus kādēļ es iespējams varētu netikt ceļojumā, piedāvātu vīram braukt divatā un pavērotu reakciju!
04.09.2014 23:13 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Braukt divatā ar draudzeni tas ir domāts!
04.09.2014 23:14 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Mans secinājums - liela daļa no cosmietēm darītu visu (vai daudz), lai piespiestu savus vīrus palikt ar sevi. Liekas ļoti - sievietes necienīgi. :D
04.09.2014 23:15 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Cukurvaavere-tas bija novembris...bet vini toreiz nebrauca sleepot-par iisu laiks ,lai iemaaciitu cilveekam ,kurs to nemaak pavisam.
Saa vai taa ,tas buus liels paarbaudiijums muusu attieciibaam.Paldies visam meiteneem!Saprotu arii to,ja man buutu tie 20g,tad noteikti "gals buutu klaat",bet dziivee daudz kas piedziivots-ir bijusi loti labi mirkli ,un ne tik labi utt-kaa jau visaas gimenees,bet viens ir skaidrs -sii sieviete manaa tagadejaa lauliibaa ir taada "maza zemestriice"!
04.09.2014 23:18 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Ah, nu pilnīgi, kā krievi saka, s žiru besišja (nu vai kkā tā)....kas tā par tendeci veidot zviedru trīstūrģimenes? Gribi draudzenei pateikties, aizlaidiet uz Dubaiju. Kur kkas tāds var ienākt Tev prātā, Tu taču neesi 20gadniece?! Cosmo klans Tevi brīdināja ;)
Un dīvaini, man pilnīgi nav radies par Emmanuelli tāds priekšstats, kā to aprakstīja stella. Vai atkal, kāda nu kuram mēraukla, kā dzīves intensitāti/kvalitāti iedalīt.
04.09.2014 23:20 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Leo-leo!Es tiesi to vakar pateicu!!!:D
04.09.2014 23:26 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Un ko viņš atbildēja? :)
04.09.2014 23:33 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Tak beidz saukt to radiijumu par savu draudzeni. Draudzenes negulj un neflirtee ar savu draudzenju viiriem. Es biju pavisam piemirsusi, ka kaadreiz tu staastiiji to staastu par kalniem. Godiigi sakot, es peec kaut kaa taada "draudzeni" nekad, nekad ciemos neaicinaatu un viiru izspertu laukaa. Vispaar, es atteiktos ar to chuusku azotee runaat un taa arii viiram pateiktu, ka man vinja riebjaas un kopiigs atvaljinaajums trijataa buus tikai tad, kad uz puuces astes rododendri ar astereem ziedees.
04.09.2014 23:33 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Varbuut man ir vajadziigs sis lielais paarbaudijums-ja kaut kam "lielam"-lielaam paarmainaam, ir jaanotiek muusu dziivee,tad taas notiks...!


Es Tevi tiešām apbrīnoju par šo spēju to visu uztvert tik filozofiskā mierā! Es, zinot sevi, jau sen būtu aizgājusi pa gaisu un septiņas reizes drāmu sataisījusi, mans vīrs būtu darījis to pašu.

Man vienmēr licies, ka Tevī kaut kāds īpašs viedums iekšā. Un tā liekas joprojām. Ir jābūt visai stiprai pašapziņai, lai visu uztvertu tā, kā Tu to dari.

Lai veicas!
04.09.2014 23:33 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
ka man vinja riebjaas un kopiigs atvaljinaajums trijataa buus tikai tad, kad uz puuces astes rododendri ar astereem ziedees.


Es esmu par attiecību saglabāšanu, taču uzskatu, ka ar varu mīļš nekļūsi.
Ja vīrs vēlas šādu atvaļinājumu - kādēļ man iebilst? Būtībā, es saprotu šādu izvēli. Es arī ar paceltu galvu soļotu pretī izaicinājumam kā īstai dāmai pieklājas. Protams, pēc aizvēsturiskiem priekšrakstiem.
Tikai atšķirība būtu tāda, ka izdarot šo izvēli man mani mērķi un pozīcija būtu skaidra. Tāpat, es uzskatu, ka ne draudzene ir vīrieša zaudēšanas vērta, nedz arī otrādi. Ja divi man mīļi cilvēki viens otru atrod, tad tā ir laime - kaut arī mana liksta. Un visu beigu galā, es neiešu izrādīt savu emocionālo vājumu vīrieša priekšā. Ja vēlēsies iet - aizies arī tāpat. Ja reiz ir nošļūcis no kalna, darīs to atkal. Un ne jau par visām reizēm tiekam informēti. Svarīgi ir tas KĀ Tu dzīvo - kāda ir tā pāra attiecību, ikdienas kvalitāte. Nevis tas, kas jums pievienojas.

Bet, jā - esmu dīvaina. Man šķiet zem mana goda, liegt kādai sievietei būt manā dzīvē, jo vīram vajag asumiņu (attiecināms uz abām pusēm) tāpat es piešķiru lielāku lomu saskaņai un harmonijai, nekā tam, kurš ar ko guļ. Jo uzskatu - ja vīrs no rīta pamostas blakus man, tātad viņa acīs joprojām esmu vairāk vērta. Un man tas šķiet svarīgāk par sēdēšanu blakus. Jo, kamēr sēž viņš domās ir ar citu.
04.09.2014 23:46 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ja divi man mīļi cilvēki viens otru atrod, tad tā ir laime - kaut arī mana liksta. Un visu beigu galā, es neiešu izrādīt savu emocionālo vājumu vīrieša priekšā.

Es gribeetu redzeet viirieti, kursh taa pateiktu un neizraadiitu nekaadu reakciju, lai jau sieva njemaas vinja priekshaa ar vinja draugu. Domaaju, ka ikviens viirietis sievieti par shaadu izgaajienu patriektu. Turklaat ir atskjiriiba starp emocionaalo vaajumu un mazohismu. Seedeet un skatiities, kaa tava otraa puse njemaas ar citu anglju mieraa un no riita veel pienest kafiju vinjiem gultaa ir mazohisms. Ja otram ir vajadziiga cita sieviete laimei, lai tak skjiraas un ir laimiigs. Emocionaalais vaajums ir tad, kad tavs viirietis tavaa maajaa njem priekshaa tavas draudzenes, bet tev pashai nav speeka paartraukt attieciibas un taapeec tur seedi kaa mulkje un skaiti mantru par to, ka galvenais lai otrs ir apmierinaats. Tieshi taadu emocionaalo vaajumu arii vislaabaak viirieshi redz un veel beigaas kaartiigi izslauka savas peedas taadas sievietes dveeselee.
04.09.2014 23:55 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Tiras sausmas. Man ta duras acis tas tavs lielais parbaudijums, liktenis utt. Ta vien liekas, ka tev pasai no ta vira gribas tikt vala.
04.09.2014 23:58 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Turklaat ir atskjiriiba starp emocionaalo vaajumu un mazohismu. Seedeet un skatiities, kaa tava otraa puse njemaas ar citu anglju mieraa un no riita veel pienest kafiju vinjiem gultaa ir mazohisms.


Es riskēšu kļūst nekorekta, bet tādā vecumā šīs lietas vairs nedominē pār veselo saprātu kā tas ir jaunības gados. Atļaušos piemetināt, ka manuprāt, tieši tādēļ 40+ gados izveidotās attiecības ir daudz noturīgākas par tām, kas izveidotas 25+.
Vienkārši saprašana cita un arī vajadzības, intereses. Cilvēki ir kopā ne tādēļ, ka uzskata "kotletes un minets" ir visas laimes pamatā. Bet tādēļ, ka kopā ir labi. Un šī kaisles lieta (kas robežojas ar erotiku, seksu) kļūst otršķirīga. Tā nav nesvarīga, bet nav arī attiecību pamatā (stūŗakmens). Neviens jau nerunā par kafijas pienešanu! Bet par to, ka attiecības ir pārākas par šo "kreiso" būšanu.
Un tas nav saistāms ar bailēm aiziet - drīzāk ar to, ka ar otru ir emocionāli labi. Un nemaz nevajag to uzticību fiziskajā jomā.
05.09.2014 00:01 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Skaidrs . Bet starp vinjiem ieprieksh jau kaut kas ir bijis? Tajaa kalnu braucienaa,piemeeram? Diemzheel esmu palaidusi garaam kaadeelj vinji brauca divataa..
Un vispaar kas taa par draudzeni,ja vinjai svariigaaks sveshss viirietis nevis sava draudzene?! Man taadu draudzenju nebuutu.
05.09.2014 00:02 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Es riskēšu kļūst nekorekta, bet tādā vecumā šīs lietas vairs nedominē pār veselo saprātu kā tas ir jaunības gados. Atļaušos piemetināt, ka manuprāt, tieši tādēļ 40+ gados izveidotās attiecības ir daudz noturīgākas par tām, kas izveidotas 25+.
Vienkārši saprašana cita un arī vajadzības, intereses. Cilvēki ir kopā ne tādēļ, ka uzskata "kotletes un minets" ir visas laimes pamatā. Bet tādēļ, ka kopā ir labi. Un šī kaisles lieta (kas robežojas ar erotiku, seksu) kļūst otršķirīga. Tā nav nesvarīga, bet nav arī attiecību pamatā (stūŗakmens). Neviens jau nerunā par kafijas pienešanu! Bet par to, ka attiecības ir pārākas par šo "kreiso" būšanu.

Tu laikam joko jebshu kaut kaads erviinveidiigais vai melnveidiigais tev ir smadzenes izskalojis kaartiigi. Ja viirietis turpina cieniit savu sievu, tad vinjsh to saansoli nomaskees, nevis to dariis atklaati, it iipashi zinot to, ka sievai tas buutu ljoti nepatiikami. Kaada tur veel ir miilestiiba, cienja vai labas attieciibas, ja otrs buutiibaa uzspljauj uz savu laulaato drauga izjuutaam. Jaa, ir gadiijumi, kad sieva zina par viira miiljaako un neko nedara, jo vinju apmierina situaacija taada, kaada taa ir, bet ne jau kad taa miiljaakaa tiek aizstiepta liidzi uz atvaljinaajumu, kur sievu nogruuzj kaktaa kaa taadu nevajadziigu mantu. Pashcienju var un vajag saglabaat jebkuraa vecumaa.
05.09.2014 00:10 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Jaa, ir gadiijumi, kad sieva zina par viira miiljaako un neko nedara, jo vinju apmierina situaacija taada, kaada taa ir, bet ne jau kad taa miiljaakaa tiek aizstiepta liidzi uz atvaljinaajumu, kur sievu nogruuzj kaktaa kaa taadu nevajadziigu mantu.


Atļaušos atzīmēt, ka atvaļinājums vēl nav sācies, lai izvirzītu apgalvojumu, ka vīrs viņu nometīs kaktā un jārēsies visos stūros ar draudzeni.
Šis drīzāk ir tas gadījums, kad sieva izvēlas neko neredzēt un vīrs neko speciāli nereklamēt. Un tā tas arī paliks. Protams, pēc tā kā situāciju saredzu es.
05.09.2014 00:13 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Manuprāt,"piespiest būt ar sevi" būtu attiecināms uz situāciju,kad vīrietis atnāk un saka,ka grib šķirties un sieviete saka,ka šķiršanos nedos un viņiem jāpaliek kopā. Nevis uz šo situāciju. Šeit ir normāli negribēt lai kaut kāds draudzenes izstrādājums(citādi nevaru nosaukt personu,kas luncinās ap citas draudzenes vīrieti) lien tuvumā. Manuprāt,tikai muļķe to pieļautu un vēl uztvertu gandrīz kā normu un ar prieku. Negribēt tādu personu vīram tuvumā,ir attiecību sargāšana.Emmanuelle,tu līdz šim esi atstājusi par sevi gudras sievietes iespaidu. Kāpēc tu ko tādu pieļauj? Atcel to atvaļinājumu vai brauciet divatā. Kamēr nav par vēlu un nav jānožēlo.
05.09.2014 00:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits