Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atbalsts terorismam Rīgā.

 
Reitings 482
Reģ: 22.09.2013
02.09.2014 12:40 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Tuvojās vēlēšanās un nacionālisti grib sev pievērst vairāk uzmanības.
Arī komentāros jau notiek tas ko viņi grib, šķelt sabiedrību - mūsējos un jūsējos, vienvalodīgos un citvalodīgos.
Juridiski šādi karogi un simboli nav aizliegti. Arī es varu pacelt savu banānu republikas karogu un vākt ziedojumus.

Nevajag pievērst viņiem uzmanību, lai viņi tur ņemas.
05.09.2014 12:06 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
es domāju, kad kādam, kas izkar tos karogus būtu jāsadod
05.09.2014 11:39 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
http://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/525295-usakovs_labakais_mums_kas_var_but_ir_putins
Atceros forumā kāds teica, ka, ja balso par SC, tad tas nenozīmē, ka atbalsta Putinu. Un ko tagad diez teiks šie cilvēki? :)
05.09.2014 11:32 |
 
Reitings 482
Reģ: 22.09.2013
Un krista - runājot par to piedzimšanu kādā valstī...tad jau sanāk, ja mani bērni piedzimst Krievijā, Anglijā utt... un vēl dažiem kaimiņiem - tad jau sanāk, ka mani bērni ar šajā valstī var sākt kačāt savas pravas -otrās valsts valodas u.c. lietas -pēc Tevis teiktā :)
03.09.2014 19:47 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Mūsu valstī ir problēmas ar krievvalodīgajiem un piekrītku Kristai, tās tiek uzturētas mākslīgi. Kāpēc, ja noticis kāds starpgadījums, ziņās uzsver, ka to veicis krievvalodīgais? Būtu ok, ja būtu situācija, kurā iesaistīts ārzemnieks un tad minētu tautību, tas vēl kaut kā, bet mēs visi dzīvojam vienā valstī, mums ir jāsadzīvo, jo ir vairāk nekā skaidrs, ka krievvalodīgie nekur nepazudīs. Kāpēc tad izcelt viņus kā kaut ko negatīvu? Kamēr šis nebeigsies, nepazudīs arī konflikta problēma. Kā lai tā nomazinās, ja viņus visu laiku uzsver kā problēmu, kā kaut ko sliktu?
Bērnībā spēlējos vienā pagalmā ar krievvalodīgiem bērniem, nekādu problēmu nebija - mūsu vecāki ar viņu vecākiem nekonfliktēja, divas smilšu kastes arī nevajadzēja. Tagad? Nesen atsēdos, kad viena mana paziņa savai 6 gadus vecajai meitiņai pateica :"Nespēlējies ar tiem bērniem, tie ir krievi!". Nu, goda vārds kauns par tautiešiem, jo, kā noskaidrojās tālākajā sarunā, citu iebildumu, kā tikai valodas izvēle, viņai pret šiem kaimiņiem nebija - klusi, mierīgi cilvēki, neskraida apkārt bļaudami, ka viņiem te kaut kas nepatīk un, ka Latviju Krievijai jāpievieno. Tik vien, ka runā citā valodā. Un kas pie tā vainīgs? Masu mediji, kas parāda krievvalodīgos kā zemākus radījumus. Protams, ka spītīgākie izrādās kā var un attiecīgi izturās pret latviešiem. Diezgan dabīgi. Tāpēc, manuprāt, ir jāsāk ar to, ka jāaizliedz masu medijos tā uzsvēršana, kādā valodā kurš runā. Pēc laika tas jau būs nomazinājis problēmu.

Kas attiecas uz to ziedojumu vākšanu - tas nu ir par traku! Lai kāda valsts iekārta mums te nebūtu, domāju, ka pareizākais tomēr būtu distancēties no atbalsta izrādīšanas jebkurai no konfliktā iesaistītajām pusēm. Kāpēc? Tāpēc, ka atbalstīt Krieviju šajā jautājumā būtu pilnīgs absurds, taču Ukraina pati nespēj formulēt savu nostāju, līdz ar to, es nespēju nopietni uztvert kā cietušo pusi valsti, kura vēl dažas dienas atpakaļ nespēja skaidri pateikt, ka pie viņiem ir karš. Viņiem esot konfliktsituācija, bet uz jautājumu par to, vai tas uzskatāms par karu, atbilde izvairīga. Come on, tur ļembasts ir jau no marta, cieš parasti cilvēki. Atbalstīt tur vajag tikai civiliedzīvotājus, nevis abas agresijā iesaistītās puses. Vienalga, sauciet par karavīriem, teroristiem, partizāniem vai kā vien ienāk prātā - cilvēkus, kam ir vēlme ņemt rokās ieročus un kādam uzbrukt, nevajag aizstāvēt un atbalstīt. Ukrainai ir sava armija, tā lai arī karo. Pagaidām tur ir tāds bardaks, ka ziedojumus pelnījuši ir tikai civiliedzīvotāji. Šausmas izraisa doma, ka pie mums ir cilvēki, kas gatavi šķirties no savas naudas, lai vairotu agresiju.
Un vēl šķērmāk paliek no domas, ka DP šajā sakarā rokas plāta - kaut ko jau pabaksta, bet akcija turpinās.
03.09.2014 05:45 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Kā tu to iedomājies ar Ušakovu priekšgalā? Lūdzu, lieliska iespēja vēlēt par VL, domāju, ka novākt pieminekli vairāk ir viņu interesēs kā SC.
Turklāt, vai, tavuprāt, tad krievi nespiegtu, ka viņu intereses tiek ierobežotas? Es domāju, ka visi latvieši gavilētu, ja to pieminekli novāktu, bet domā, ka krievi to neuztvertu par gadsimta aizvainojumu sev un naida kurināšanu? Kaut kā neizprotu tavu viedokli - saki, ka vajag izdabāt krieviem, bet iesaki novākt viņu tusiņu vietu nr1.

Es nesaku, ka vajag kaadam izdabaat. Es saku, ka ir jaanovaac lietas, kas lieki kurina naidu, lai nesaskjeltu sabiedriibu un Krievijai nerastos iegansts iebrukumam. Turklaat to vajadzeeja izdariit PIRMS Ushakova paraadiishanaas, kad uz to atceres dienu labi ja saujinja vecteetinju novaacaas. Tagad jaa, buutu ljoti gruuti.
Mans viedoklis ir taads, ka ja Krievija iebruks, cietiis visi - latvieshi, vieteejie krievi. Lai kaa karsh beidzaas, tas nes upurus, izjauktas cilveeku dziives, zemu dziives liimeni, iipashumu atnjemshanas, biznesa paputeeshanas utt. Taapeec vajag beidzot beigt kjiiveeties kaa taadiem beerniem, izveidot saliedeetu sabiedriibu un novirziit savus speekus un energjiju tam, lai iebrukuma gadiijumaa paareejaam valstiim gribeetos paliidzeet, nevis kaa tagad - paareejie luudzaas, lai lv iegulda militaarajaa jomaa, bet lv izliekaas to nedzirdam un veel ar lielaaku sparu metaas sabiedriibas saskjelshanaa.
03.09.2014 00:58 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Bet tik un tā viņi pie savas dzīves vietas tika tikai dēļ tā ka kādu Latvieti vainu tā laika vara iztrieca no savas dzīves vietas
Labi neņem ļaunā manu teikto, jo es tiešām negribēju aizvainot
Bet atbildi man uz vienu jautājumu- Vai tas ir normāli ka tā saucamie LV krievi nemāk vai negrib runāt Latviski?

Nevienu latvieti neiztrieca no savas dziivesvietas. Atkal stulbs pienjeemums. Mans vecvecteevs bija viens no dzelzcelja buuvniekiem un vinjsh savu dziivesvietu iegaadaajaas par savu nopelniito naudu.
Kaapeec nerunaa? Taapeec, ka ir iespiiteejushies. Kaa jau citos komentaaros teicu, vajadzeeja mazaak aziotaazu radiit, bet vairaak riikoties, tad nebuutu tik daudz probleemu.
03.09.2014 00:52 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Bija tieshaam tik gruuti to uzvaras pieminekli ielikt kaadaa mazpilseetas nomalee/demoleet un maija sviniibas ljaut riikot kaadaa vietaa, kur nemaz daudz cilveeku nespeetu savaakties?

Kā tu to iedomājies ar Ušakovu priekšgalā? Lūdzu, lieliska iespēja vēlēt par VL, domāju, ka novākt pieminekli vairāk ir viņu interesēs kā SC.
Turklāt, vai, tavuprāt, tad krievi nespiegtu, ka viņu intereses tiek ierobežotas? Es domāju, ka visi latvieši gavilētu, ja to pieminekli novāktu, bet domā, ka krievi to neuztvertu par gadsimta aizvainojumu sev un naida kurināšanu? Kaut kā neizprotu tavu viedokli - saki, ka vajag izdabāt krieviem, bet iesaki novākt viņu tusiņu vietu nr1.
03.09.2014 00:51 |
 
Reitings 309
Reģ: 02.08.2014
Nee, es neko nejaucu. Mana gjimene te ir dziivojusi kopsh 1. pasaules kara laikiem un man ir tieshi taadas pashas tiesiibas kaa tev. Man nav jaaklausaas, ka tev liidziigie apsaukaa krievus par okupantiem un bljauj lai vaacaas prom. Mani vecvecaaki te straadaaja, maksaaja nodokljus, komunismu nav atbalstiijushi, nevienam savas tradiicijas nav uztiepushi un ar latvieshiem sarunaajusies latviski, taapeec muti ciet!

Es negribēju tevi aizvainot;) Es arī tikai izsaku savu viedokli tas tak ir atļauts;)
Man prieks ka tu un tavi senči runā Latviski;)
Bet tik un tā viņi pie savas dzīves vietas tika tikai dēļ tā ka kādu Latvieti vainu tā laika vara iztrieca no savas dzīves vietas;)
Labi neņem ļaunā manu teikto, jo es tiešām negribēju aizvainot;)
Bet atbildi man uz vienu jautājumu- Vai tas ir normāli ka tā saucamie LV krievi nemāk vai negrib runāt Latviski?
03.09.2014 00:43 |
 
Reitings 309
Reģ: 02.08.2014
Blanša- Kas tur ir tāds kas kāda cieņu aizskar?
Varbūt man liekas ka naudu kurinoši un cieņu aizkaroši ir tie komentāri kuros kāds kas aizstāv krievu intereses Latvijā?? Un kas visu laiku čīkst cik slikti pret viņiem Latvieši izturas?
03.09.2014 00:39 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Tu tagad kautko nejauc? Es vismaz esmu LATVIETIS kurš grib dzīvot Latvijā bez kautkādiem krieviem.

Nee, es neko nejaucu. Mana gjimene te ir dziivojusi kopsh 1. pasaules kara laikiem un man ir tieshi taadas pashas tiesiibas kaa tev. Man nav jaaklausaas, ka tev liidziigie apsaukaa krievus par okupantiem un bljauj lai vaacaas prom. Mani vecvecaaki te straadaaja, maksaaja nodokljus, komunismu nav atbalstiijushi, nevienam savas tradiicijas nav uztiepushi un ar latvieshiem sarunaajusies latviski, taapeec muti ciet!
03.09.2014 00:37 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
Niks - Tavi komentāri ir netaktiski, naidu kurinoši un cieņas aizskaroši.
03.09.2014 00:35 |
 
Reitings 309
Reģ: 02.08.2014
Tikpat labi es vareetu tev pateikt lasiities prom kopaa ar paareejiem lasiit seenes Iirijaa, ja tev nepatiik tas, ka sheit ir chiikstoshi krievvalodiigie.

Tu tagad kautko nejauc?:D Es vismaz esmu LATVIETIS kurš grib dzīvot Latvijā bez kautkādiem krieviem. Un es nečīkstu par LV.
Tev vispār būtu jāpaklusē par to cik slikti tavuprāt ir Latvijā, jo tu taču dzīvo citur;)
03.09.2014 00:31 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
krista- Ko tu čīksti. Ja tu domā ka tevi šeit neciena tad brauc prom uz savu krieviju un miers Tur tak tevi cienīs
Kaitina šitādi čīkstētāji viss viņiem slikti, visi viņus neciena un apsaukā, bet kad pasaka lai brauc prom tad uzreiz ir mutes ciet

Es nechiikstu, es vienkaarshi izsaku savu viedokli par to, kaapeec lv krievi aktiivi balso par SC un vaac naudu karam. Man ne lv, ne ru nepatiik, taapeec jau sen kaa dziivoju citaa valstii un man ir otra pilsoniiba. Bet ne tev buus teikt, kur man braukt. Peec likuma man ir taadas pashas tiesiibas kaa latvietim seedeet lv un chiiksteet, patiik tev tas vai nee. Tikpat labi es vareetu tev pateikt lasiities prom kopaa ar paareejiem lasiit seenes Iirijaa, ja tev nepatiik tas, ka sheit ir chiikstoshi krievvalodiigie.
03.09.2014 00:26 |
 
Reitings 309
Reģ: 02.08.2014
krista- Ko tu čīksti. Ja tu domā ka tevi šeit neciena tad brauc prom uz savu krieviju un miers:D Tur tak tevi cienīs:D
Kaitina šitādi čīkstētāji viss viņiem slikti, visi viņus neciena un apsaukā, bet kad pasaka lai brauc prom tad uzreiz ir mutes ciet:D
03.09.2014 00:14 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
Ko dariit, ja taa valsts neciena tevi?


Tiešām vienreiz gribētos dzirdēt kas tad ir tas, kāpēc valsts tā neciena Jūs??
03.09.2014 00:07 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Spīdola Cik noprotu, esmu vecaaka par tevi. Kad es augu, uz to 9. maija pasaakumu tikai opiishi gaja. Paleenaam, pamazaam par to regulaari cepjoties, par to runaajot presee, tv, tam tika uztaisiita baigaa reklaama, nu tagad visi uz turieni speraas un svinaas. Bija tieshaam tik gruuti to uzvaras pieminekli ielikt kaadaa mazpilseetas nomalee/demoleet un maija sviniibas ljaut riikot kaadaa vietaa, kur nemaz daudz cilveeku nespeetu savaakties?
02.09.2014 23:39 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Es pieļauju, ka domāji "marta pasākumu", jo maija pasākums ir krieviem, un tas ir pie Pārdaugavas staba.

Bet kādā sakarā būtu jāpārceļ 16.marta pasākums, lai izpatiktu vietējiem un aizrobežas krieviem? Tas ir apmēram tas pats, kas teikt, ka cilvēks "A" sev piederošā mājā nedrīkst pieklājīgi pieminēt sev svarīgus cilvēkus, jo kaimiņienei Feļai, kas aizgājusi no vīra un bez prasīšanas ievākusies šī "A" mājā, tas nepatīk.
02.09.2014 23:37 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Kaut vai to pashu maija pasaakumu - paarceljat uz nomali, par to presee nerunaajat daudz un miers, nevis taisat no taa gada notikumu un peec tam pashi briinaaties, ko visi taa sacepushies


Ko ko?
02.09.2014 23:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!