Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atbalsts terorismam Rīgā.

 
Reitings 482
Reģ: 22.09.2013
02.09.2014 12:40 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Es domāju , ka katrs var vākt un katrs var ziedot kam grib .

Ne mums lemt vai sodīt to, kas notiek Ukrainā ..
02.09.2014 12:47 |
 
Reitings 303
Reģ: 04.07.2014
Nav nekādu teroristu, mazāk klausies melīgos Latvijas un Ukrainas medijus.

Pat rietumu mediji nelieto vārdu teroristi, bet gan - rebels.

Rebels nozīmē kaujinieki, nemiernieki, kas cīnās par demokrātiju, bet diktatoru.

Viss ko mēs varam darīt - palīdzēt Doņeckas kaujiniekiem ar materiālu atbalstu.
02.09.2014 12:49 |
 
Reitings 303
Reģ: 04.07.2014
* pret diktatoru
02.09.2014 12:50 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Es domāju, ka.. gribētos viņus visus (teroristus, atbalstītājus) nošaut. ;)

Bet ja skatamies reālāk, man viens cilvēks pateica, lai lieki neceptos par šādiem līdzskrējējiem, jādomā par viņiem kā par šizofrēniķiem - redz, nav jēgas pārliecināt, censties vest pie prāta viņus, jo viņi vienkārši ir un paliks slimi, tur padarīt neko nevar. Šāda domāšana, manuprāt, ir veselīga "parastajiem" cilvēkiem, bet valstij tomēr ignorēšana un bezdarbība liekas nepārāk glīts žests. Liekas absurdi, ka ko tādu var pieļaut amatpersonas.
02.09.2014 12:59 |
 
Reitings 482
Reģ: 22.09.2013
Nu nedomāju, ka jāatbalsta teroristi vācot ziedojumus-es tad labāk noziedoju naudu tiem cilvēkiem kuru valsti grib pakļaut un ar varu uzlikt Krievijas karogu, nevis atbalstīt cilvēkus, kuri ar varu iebrūk svešā valstī un kačā savas pravas un apšauj nevainīgus iedzīvotājus.
02.09.2014 13:00 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Starp citu, lai tikai kāds tagad pamēģina pateikt, ka, balsojot par SC, viņi neatbalsta Krieviju un teroristus. Tepat ir lasīti izteikumi, ka ir pret krievu darbībām Ukrainā, pret divvalodību utt., bet balsos par SC. Taču kā var būt pret kaut ko, bet balsot par to, kas atbalsta, piemēram, šos pašus teroristu pasākumus?
Visi pasākumi ir saskaņoti ar Rīgas domi.
02.09.2014 13:01 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Jau vakar bija šāda diskusija, cik var?
02.09.2014 13:01 |
 
Reitings 303
Reģ: 04.07.2014
Nina piedzima nepareizajā gadsimtā, viņa labi iejustos gan PSRS gan Nac.Vācijā, kur šāva citādi domājošos.
02.09.2014 13:01 |
 
Reitings 303
Reģ: 04.07.2014
Es šķiet jau trešo reizi jautāju - uzrādiet man starptautisku dokumentu, ANO rezolūciju, kur Doņeckas kaujinieki būtu atzīti par teroristiem?

tādu nav

un arī šim
apšauj nevainīgus iedzīvotājus


trūkst pierādījumu, tukši propagandas saukļi kara laikā
02.09.2014 13:07 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Varbūt būs kāda zinoša persona - kaut kas līdzīgs notiek Igaunijā vai Lietuvā? Un ja nē, tad ir pamats aizdomāties, kāpēc terorismu atbalsta tikai pie mums.
02.09.2014 17:03 |
 
Reitings 482
Reģ: 22.09.2013
Kevins Rads – Austrālijas premjerministrs.
„Imigrantiem, nevis austrāliešiem ir jāpielāgojas! Pieņemiet to, vai brauciet prom! Esam noguruši no tautas satraukuma, vai nav aizvainota kāda persona vai kultūra. Mēs runājam angliski, nevis arābu, ķīniešu, krievu vai kādā citā valodā. Izejot no tā, ja vēlaties kļūt par daļu no mūsu sabiedrības- mācieties valodu.
Lielākā daļa austrāliešu, kuri izveidojuši šo valsti tic Dievam. Ja mūsu Dievs jūs aizvaino, tad es jums piedāvāju meklēt citā pasaules daļā savu valsti. Dievs ir daļa no mūsu kultūras. Mēs pieņemam jūsu ticību bez jautājumiem. Vienīgais ko mēs prasām – pieņemiet mūsu un dzīvojiet mierā un saticībā.
Šī ir MŪSU valsts, MŪSU kultūra un MŪSU dzīves stils, un mēs jums dodam iespēju priecāties kopā. Bet pēc tam, kad būsiet beiguši vaimanāt un žēloties par MŪSU Karogu, Zvērestu, reliģiskajām vērtībām, es vēlētos jūs iedvesmot izmantot vēl vienu Lielu Austrālijas Brīvību – IESPĒJU PAMEST VALSTI! Ja esat šeit nelaimīgi – BRAUCIET PROM! Mēs jums nelikām šurp braukt! Tā kā, pieņemiet valsti, kuru esat izvēlējušies.”
02.09.2014 22:08 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Daina Kaadaa sakaraa sho tekstu esi sheit ielikusi? Jaunaa krievu paaudze nav nekaadi iebrauceeji. Mees te dziivojam jau otrajaa, treshajaa un pat ceturtajaa paaudzee. Un ne jau mees izveeleejaamies kuraa valstii piedzimt, taapeec teksts ir pilniigi un galiigi nevietaa.
02.09.2014 22:13 |
 
Reitings 482
Reģ: 22.09.2013
krista - nu, bet ja piedzimi valstī tad jāciena tā valsts, kur esi dzimis nevis jāslavina kaut kāda cita :)
02.09.2014 22:15 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
krista - nu, bet ja piedzimi valstī tad jāciena tā valsts, kur esi dzimis nevis jāslavina kaut kāda cita

Ko dariit, ja taa valsts neciena tevi? Cik ilgi veel buus jaaklausaas par to, ka esam kaut kaadi iebrauceeji no tev liidziigajiem, m? Es vienmeer esmu bijusi par to, ka latvieshiem ir jaasaglabaa sava identitaate, bet peedeejaa laikaa forumaa paklausoties izteikumus, es saaku saprast kaapeec cilveeki balso par SC.
02.09.2014 22:20 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
es saaku saprast kaapeec cilveeki balso par SC.

.. jo atbalsta teroristus. :D
02.09.2014 22:34 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
. jo atbalsta teroristus.

Tad par ko labaak balsot? Varbuut par tiem, kuri izraada naidiigumu pret krieviem? :D
02.09.2014 22:39 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Tad par ko labaak balsot? Varbuut par tiem, kuri izraada naidiigumu pret krieviem?

Tavuprāt VL, kura nevāc nekādiem teroristu grupējumiem naudu, ir sliktāka par SC, kura vāc naudu nezvēriem, kas iebrūk svešā valstī, nogalina civiliedzīvotājus, iznīcina pilsētas utt.? VL strādā pie tā, lai šāds scenārijs neatkārtojas Latvijā. Cilvēki, kas balsos šogad par SC, atbalsta to, ka drīzumā Rīgā tiks vākti līdzekļi "Novorossija Baltija" atbalstam. ;)

Prieks, ka DP tos šmurguļus savāca.
02.09.2014 22:44 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Tavuprāt VL, kura nevāc nekādiem teroristu grupējumiem naudu, ir sliktāka par SC, kura vāc naudu nezvēriem, kas iebrūk svešā valstī, nogalina civiliedzīvotājus, iznīcina pilsētas utt.? VL strādā pie tā, lai šāds scenārijs neatkārtojas Latvijā. Cilvēki, kas balsos šogad par SC, atbalsta to, ka drīzumā Rīgā tiks vākti līdzekļi "Novorossija Baltija" atbalstam.

Manaas aciis - tieshi tik pat slikta. SC atbalsta to, lai ukrainjus izmestu aaraa no vinju maajaam, bet VL atbalsta to, lai Latvijaa paaudzeem dziivojoshos krievus izmestu no vinju maajaam tai vietaa, lai vinjus vienkaarshi integreetu.
Saki ko gribi, bet nevienam nav tiesiibu dziit prom un apsaukaat tos, kuri sheit jau dziivo vairaakaas paaudzees. Jo vairaak apsaukaajaties, jo lielaaku pretreakciju dabuusiet. Kaut kaa igaunjiem shaadu probleemu nav ar krieviem, visi dziivo mieriigi.
02.09.2014 22:53 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Manaas aciis - tieshi tik pat slikta. SC atbalsta to, lai ukrainjus izmestu aaraa no vinju maajaam, bet VL atbalsta to, lai Latvijaa paaudzeem dziivojoshos krievus izmestu no vinju maajaam tai vietaa, lai vinjus vienkaarshi integreetu.
Saki ko gribi, bet nevienam nav tiesiibu dziit prom un apsaukaat tos, kuri sheit jau dziivo vairaakaas paaudzees. Jo vairaak apsaukaajaties, jo lielaaku pretreakciju dabuusiet. Kaut kaa igaunjiem shaadu probleemu nav ar krieviem, visi dziivo mieriigi.


1) Dekolonizācija nav ierakstīta partijas programmā. Tas, ka atsevišķi biedri par to runā (un var perfekti pamatot ar savām zināšanām šajā jomā), nenozīmē visas partijas nostāju. Ja paklausītos, ko tieši saka Šnore, kurš ir viens no šīs idejas aizstāvjiem, tad droši vien saprastu, kāda doma tam visam ir. Neba nu visus krievus ņemtu un lopu vagonos vestu projām, bet, ja būtu iespēja likuma ietvaros palīdzēt uzlabot dzīves apstākļus tiem, kam šeit ir slikti un kuri nav lojāli pret valsti - tie, kuri nepilsoņi vai pat Krievijas pilsoņi - kāpēc nē? Atgādināšu, ka pati Krievija ir izstrādājusi tā saucamo tautiešu repatriācijas programmu, kuru tomēr lielumlielā daļa izvēlas neizmantot, bet tai pat laikā žēloties par savu apspiestību šeit Latvijā.

2) Iesaku painteresēties arī par igauņu problēmām ar krieviem. Krieviski ar saviem krieviem viņi pavisam noteikti nerunā, un tas nav vienīgais aspekts.
02.09.2014 23:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits