Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Uz kurieni pasaule bīdās?

 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Labasdienas!

Esmu sašutis par mūsdienu situāciju ..
Vakar bijām atvilkt Vecrīgā un sanāca parunāties par dažādām tēmām .. tad nu uzzināju, ka viena mana paziņa, par kuru es biju augstās domās - simpātiska, jauna, ļoti sakarīga sieviete, studē maģistros, bijām kopā tusējuši arī agrāk .. Bija radies iespaids, ka nu viņa ir dikti pareiza un sūdus nekad nevārīs .. viņai puisis - neilgi, bet ir .. Un šī foršā sieviete ar kaut kādu tikko satiktu randomu nokniebās tualetē .. un vēl aizbrauca pie viņa pa nakti .. nu vispār WTF?!
Un vēl .. cita sieviete .. arī baigi fano par nesen iepazītu čali, bet paliek pie vienkārši drauga pa nakti un guļ ar viņu .. atkal WTF?! Čali es saprotu .. kāpēc neieslidināt, ja jau dod, un pats ir brīvs bez attiecībām ..

Es esmu reāli vīlies sievietēs uz kādu laiku .. šķiet, ka random paslidināšanās nu jau kļūst par pieņemamu lietu sabiedrībā .. kāda ir Jūsu attieksme pret manis aprakstītajām situācijām? Vai Jūsu paziņu lokā arī ir dzirdēti šādi gadījumi?

Un tie ir tikai burtiski pēdējo divu nedēļu reālie piemēri .. ir vēl daudz tādu, kur sievietes ir tās, kas pilnīgi mierīgi močī pa kreisi un padodas mirkļa vājumam ..
31.08.2014 16:52 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
Lol .. kaut kas tāds vēl nebija dzirdēts. Vienīgi ceru, ka tos aizņemtos čaļus, kuri ir dabūjuši tās 3 pērles, Jūs vairāk tādās izderībās neiesaistat .. citādi nu tur jā, var pērli pazaudēt .. Bet nu izskatās diez gan cietsirdīgi .. es iedomājos, ka man būtu jāmēģina savaldzināt kāda, kas man nesimpatizē .. fui ..

Nea vairs ne. Būtībā tā lieta ir pilnīgi brīvprātīga tikai ir džeki kuriem ir tāds kā avantūristu gars iekšā - viņiem tas patīk un izdodas. Ne visi no mūsējiem ar to nodarbojas, ne visi.
01.09.2014 21:30 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Lol .. kaut kas tāds vēl nebija dzirdēts. Vienīgi ceru, ka tos aizņemtos čaļus, kuri ir dabūjuši tās 3 pērles, Jūs vairāk tādās izderībās neiesaistat .. citādi nu tur jā, var pērli pazaudēt .. Bet nu izskatās diez gan cietsirdīgi .. es iedomājos, ka man būtu jāmēģina savaldzināt kāda, kas man nesimpatizē .. fui ..
01.09.2014 18:13 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Nu,ko tu veel te taisnojies,labaak aizej nopeerc prezervatiivus,lai nepadodat triperi pa rinkji. :D :D :D Mazums tak,kas taam meiteneem starp kaajaam dziivo. :D :D :D :D
01.09.2014 17:51 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
Paldies :-D :-D :-D. Aļaušos tikai piezīmēt ka sievietes - pērtiķu bara kolektīvās palietošanas mātītes un "Zēni, ****** mani lēni" ķipa sievišķās kārtas pārstāves par draudzenēm mēs neuzskatām un nesaucam. Tādām piestāv cita terminoloģija :-D :-D :-D. Tā terminoloģija pilnībā attaisno iepriekšaprakstīto rīcību no manis un draugu puses. ja meitene iztura pārbaudījumu - gods un cieņa un laipni lūdzam - esam priecīgs ka mūsu visu draugs X ir atradis sev tādu lielisku meiteni. Ko mēs sakām pretējā gadījumā tām kuras neiztura - labāk nerakstīšu. :-D :-D :-D Nobloķēs profilu.
01.09.2014 17:47 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Manupraat,mees visu labi saprataam. Juus esat barinsh puishu,kuri njem priekshaa viens otra draudzenes. :D Ar to arii apsveicu. :D
01.09.2014 17:36 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
Labākais visā šinī lietā ir tas ka jūs neko nēesat sapratušas. Starp mums ir vairāki džeki kuri labi to lietu pieprot (savaldzināt un pavedināt). Ir atsevišķi gadījumi kad džekiem neskatoties uz čikses izteikumiem tipa "Es - ne ar vienu citu - es tikai ar savu Jānīti - viņš man vienīgais vajadzīgs" ir radušās aizdomas par drostaliņas patieso attieksmi un tad viņi zina ka ar viņa draudzeni "strādā" kāds cits. Ja tam citam viss izdodas - loģiski ka tā draudzene defaultā momentāli vairs nav nekāda draudzene tiek momentā izmesta ārā un tiek ierakstīta pēc iespējas plašākā melnajā sarakstā. Bija sākumā dažiem džekiem ļoti sāpīgi kas nezināja, nācās savaldīt un aprunāties - daži apvainojās un pazuda, bet no palikušajiem tagad visi ir sapratuši ka sliktu mēs viņam nevēlam vien palīdzam tikt vaļā no visādām šala*ām. Nekad dzīvē nēesmu redzējis sievietes tā sarkstam kā toreiz kad Laumiņai kura sēdēja blakus savam ķipa džekam - ragnesim :-D :-D :-D Roberts toreiz tās biksītes uz galda priekšā nolika. :-D :-D :-D. Rēca visi.
01.09.2014 17:32 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Bija radies iespaids, ka nu viņa ir dikti pareiza un sūdus nekad nevārīs .. viņai puisis - neilgi, bet ir .. Un šī foršā sieviete ar kaut kādu tikko satiktu randomu nokniebās tualetē .. un vēl aizbrauca pie viņa pa nakti .. nu vispār WTF?!

Man arī viena zināma, kura kniebjas klubu WC:D Man bija tāds šoks,ka vnk nevarēju kādus 3mēnešus ar viņu normāli komunicēt. Nav jau ļoti pareizā pēc būtības, bet es vnk nevaru saprast kā kādās netīrās vietās kā WC,kur izmētāti toaletes papīri apkārt var gribēt ,ko darīt ar vīrieti ,kuru redz pirmo minūti mūžā?:D Ar kuru pat nav runāts, ar kuru pat nav dejots? Nē, es arī nesaprastu ,ja arī parunātos,padejotu un tā izdarītos,bet varbūt tur nez kāda dzirksts uz rīta puses rodas un šņabis par daudz pa galvu iedot, bet manā minētajā gadījumā pat nekā tāda nebija...pat nebija apdzērusies...Viens vīrietis citā valstī gaida,otrs -mīļākais klubā pie bāra...un ar trešo WC...ir par traku pat, ja neesmu visai koncervatīvi domājoša.
01.09.2014 17:17 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Noveelu Elfirdam reiz naakt pie praata un tikt pie tadiem draugiem,kuri sava labuma delj,nevelesies vinja draudzeni izdarbinaat. :)
01.09.2014 17:09 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Principā nekā taaaaaaaada autora minētajās situācijās neredzu. Kas tur nosodošs? Ar seksu nodarboties? Nesaprotu, kas ir tas "FTW?", par ko tik ļoti ir jāsatraucas...

Es domāju, ka katrs pat nenojauš, ko dara vai nedara draugi, radi, paziņas... Apgalvot, ka "man nav neviens pazīstams, kas tā dara" ir vairāk kā smieklīgi.
Tā dara. Daudz. Ļoti daudz. Un tie, kas apgalvo, ka nedara un uzvedība/izdarības it kā to apliecina, 90% melo.
Vienkārši no "senajiem" laikiem velkas līdzi standarts, ka kopoties ar daudzākiem ir nepareizi. A kas tur nepareizs?
Šo nudien nesaprotu un nekad nesapratīšu.
01.09.2014 17:07 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Turklaat shitie varonji dzied pavisam citu dziesmu,kad pashus izchakaree...muahaha...nekas Dievs visu redz. ;)
01.09.2014 17:07 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Elfrīd, baigā palīdzība. OK, ja jūs apstātos pavedināšanas procesā, tā būtu čakarēšana, bet, ja notiek sekss - jūs paši esat pelnījuši pa purnu, ka aizmuguriski ņematies ar draugu meitenēm. Tas nekas, ka atzīstaties.
01.09.2014 17:05 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Saki,ko tu gribi,un slavini juus cik gribat,bet cilveeks kursh speciaali censhas izjaukt sava drauga attiecibas,izmantojot pat tik drastiskus liidzekljus kaa ievilkshanu gultaa,nav vaarda draugs cieniigs. Bet nu es redzu,ka juus tur visi esat vienaadi,tapeec arii turaties kopaa un uzskatat to par pakalpojumu.

Ja mana draudzene man atnestu mana viiriesha biksiites ar tekstu "chau,es parguleju ar tavu puisi,vinsh ir baigais maita,rekur vinja apenes",es vinju ar visiem trusikiem patriektu elle rataa(puisi,protams arii),kas tie par draugiem....fuj!!!!

Un tev jau labaak zinaams,es esmu viena no 17 vai 1 no 3 ne?!
01.09.2014 17:05 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
Elfirda kompaanijaa gan forshi draugi,kuri viens otra draudzenes censhas ievilkt gultaa. Es butu prieciiga,ka tiktu valjaa no tadas kompaanijas,talak jau vinji var runaat,ko grib,nelaimes chupinjas.

Mēs nelaimes čupiņas toties zinam ko jūs visas maģistrantes, sakarīgās sievietes, uzticīgās, bla bla bla -esat vērtas. labāk es čoma draudzeni pārbaudu nekā kāds nepazīstams džeks WC un pēc tam vēl - pie sevis pa nakti (palasi autora tekstu tēmas sākumā). Saprotu ka daudzām tāda kompānija ir neērta un tāpat kā tu (viena no 17?)turētos no mums pa gabalu jo mēs palīdzam viens otram tikt vaļā no pīīīīīīīīīīīīīīī (necenzēta leksika) sievietēm. Ne man ne kādam citam no maniem draugiem mātītes šī vārda sliktākajā nozīmē nav vajadzīgas. princips ir - labāk mēs tādas savlaicīgi izčakarējam nekā viņas pēc tam mūs visu mūžu čakarēs. nežēlīgi bet taisnīgi.
01.09.2014 17:00 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Elfirda kompaanijaa gan forshi draugi,kuri viens otra draudzenes censhas ievilkt gultaa. Es butu prieciiga,ka tiktu valjaa no tadas kompaanijas,talak jau vinji var runaat,ko grib,nelaimes chupinjas.
01.09.2014 16:47 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
simpātiska, jauna, ļoti sakarīga sieviete, studē maģistros


Cemme, ka pašam netika? Nu neko - nākošreiz būsi gudrāks.

''tās, kas parasti tēlo baigās dāmas un dievgosniņas izrādās vislielākās mauķeles #truestory''
01.09.2014 16:40 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
Elfrīds lieki piebilst, ka tev neviens netic, bet tavs stāsts tiešām izklausās izdomāts.

Kas grib lai tic kas grib - lai netic. Gaumes lieta :-). Es nesaku ka vienmēr visi biksītes atnesa - bija arī citas mantas vai citi nepārprotami pierādījumi, bet laumiņas un vēl kādu pāris superuzticīgo biksītes džekiem gan svinīgā atmosfērā un plašai publikai klātesot tika pasniegtas.
01.09.2014 16:20 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Kumeliņ, es nelieku zīmogu, ja sievietei tā gadījās vienreiz .. mēs visi pieļaujam kļūdas, un tas ir normāli. Esmu pārliecināts, ka arī tā konkrētā sieviete savu vīru nekrāps, jo parasti izglītotiem un sakarīgiem cilvēkiem pēc šāda piedzīvojuma panesās morālās pohas un nereti to rezultātā tiek sev apsolīts, ka tādi pasākumi nav priekš viņiem un nav atkārtošanas vērti, kā arī izvairās no apstākļīem, kas līdz tam noveda.
Gurri, tas ir tik smieklīgi, kā sievietes tiek zombētas tajos žurnālos :) Esmu šad un tad (sen gan atpakaļ) pašķirstījis. Bet izdevējam jau vienalga, kā tas ietekmē klientu dzīvi, ka tik ejoša prece :D Tāpat nelasu vīriešu žurnālus .. tīrākais mārketings. Labi, Forbes var palasīt, tur vismaz par biznesu .. citur - pliki dibeni, smaržu/dzelžu reklāmas un "gudri" padomi, kā ievilkt sievites gultā. Vēl pa intervijai ar kādu "alfa" tēviņu :)
Bika, man ir dzīve, paldies :) Neesmu gluži tik bieži te.
Elfrīd, piedod, bet diezi vai sanāks Tevi kopēt, Tu esi pārāk neatkārtojams :D
01.09.2014 16:13 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Elfrīds lieki piebilst, ka tev neviens netic, bet tavs stāsts tiešām izklausās izdomāts.
01.09.2014 15:56 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
Haaa, haa - autor tu esi ceļa sākumā lai vēlāk kļūtu par elfrīdu Nr2. Teikšu atklāti - ir pārbaudīta statistika - mēs ar darugiem veinu laiku nodarbojāmies ar eksperimentiem un rezultātu uzskaiti. Tādas kā tu apraksti ir 85% no viņām jeb 17 no 20. Ķipa - pērtiķu bara kolektīvās lietošanas mātītes. Savulaik sava bara iekšienē slēdzām derības. Ķipa - atnāk kāds no mūsējiem - attiecības nodibinājis :-D. A skuķis - galīgi garām - džekam pilnīgi neder. A šis tikai - Laumiņa mani mīl, Laumiņa mani mīl, viņai neviens cits nav vajadzīgs, so on. 17 gadījumos no 20 pēc kāda laika kāds cits džeks no mūsējiem lielajam attiecību veidotājam iedeva siev. biksītes ar tekstu - atdod pie izdevības savai Laumiņai un pasaki lai tādas lietas tik vieglprātīgi apkārt nemētā. Tikai 3 no 20 neizdevās pielaust nevienam un nekādiem līdzekļiem. Tā lūk autor. :-)
01.09.2014 15:52 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Domāju, ka man kā "veiksmīgam vecim", ļoti paveiksies un manējā mani nekrāps. :D
01.09.2014 15:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits