Uz kurieni pasaule bīdās?

 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Labasdienas!

Esmu sašutis par mūsdienu situāciju ..
Vakar bijām atvilkt Vecrīgā un sanāca parunāties par dažādām tēmām .. tad nu uzzināju, ka viena mana paziņa, par kuru es biju augstās domās - simpātiska, jauna, ļoti sakarīga sieviete, studē maģistros, bijām kopā tusējuši arī agrāk .. Bija radies iespaids, ka nu viņa ir dikti pareiza un sūdus nekad nevārīs .. viņai puisis - neilgi, bet ir .. Un šī foršā sieviete ar kaut kādu tikko satiktu randomu nokniebās tualetē .. un vēl aizbrauca pie viņa pa nakti .. nu vispār WTF?!
Un vēl .. cita sieviete .. arī baigi fano par nesen iepazītu čali, bet paliek pie vienkārši drauga pa nakti un guļ ar viņu .. atkal WTF?! Čali es saprotu .. kāpēc neieslidināt, ja jau dod, un pats ir brīvs bez attiecībām ..

Es esmu reāli vīlies sievietēs uz kādu laiku .. šķiet, ka random paslidināšanās nu jau kļūst par pieņemamu lietu sabiedrībā .. kāda ir Jūsu attieksme pret manis aprakstītajām situācijām? Vai Jūsu paziņu lokā arī ir dzirdēti šādi gadījumi?

Un tie ir tikai burtiski pēdējo divu nedēļu reālie piemēri .. ir vēl daudz tādu, kur sievietes ir tās, kas pilnīgi mierīgi močī pa kreisi un padodas mirkļa vājumam ..
31.08.2014 16:52 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Un vēl es ciest nevaru šito vīriešu klačošanos - kurš kuru paņēmis.
01.09.2014 15:38 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2013
Un tie ir tikai burtiski pēdējo divu nedēļu reālie piemēri .. ir vēl daudz tādu, kur sievietes ir tās, kas pilnīgi mierīgi močī pa kreisi un padodas mirkļa vājumam ..


Nez, katrs taču ir savādāks.. tas, ka tavam draugam tā neveiksmīgi gadījās, nenozīmē, ka visas/visi tādi..

Un, manis pēc, man vienalga, kā citi dzīvo, attiecības veido.. tāpēc mums pašiem ir sava galva uz pleciem, lai lemtu pār sevi, ne skatītos uz citiem, salīdzinātu un gudri 10 lpp garumā spriestu, get a life dude!
01.09.2014 15:27 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
^^ + sievietes vairāk runā par savām problēmām, cik ir sieviešu žurnālu un cik vīriešu, palasam vīriešu žurnālus cik tur ir čīkstošu stāstu par nežēlīgām attiecībām, un cik daudz sieviešu žurnālos par to raksta, nemaz nerunāsim par pamācošiem tekstiem, kā neuzrauties uz kretīnu, cik savas problēmas publicē dāmas, palasam Dievietes aforismus, vai kā to sauc, besij, īsts vīrietis ir tāds un šitāds, īsts vīrietis dara to un šito, un tādā garā, cik forumu ir ar tēmām par nežēlīgajiem krāpējiem vīriešiem. Tātad mēs vienkārši vairāk dzirdam par sliktajiem vīriešiem, nekā sliktām sievietēm.
01.09.2014 15:21 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Nu, pagaidiet, kāpēc tad uzreiz sieviete ir tā, kura dod? Vīrieši bieži vien ir spiesti dot pat vairāk... :D. Turklāt, kādēļ vienas nakts sakari ir pieņemami tikai vīrietim, bet sieviete uzreiz ir vieglas uzvedības un noteikti nebūs vairs uzticīga savam vīrietim?
01.09.2014 15:11 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Un? Nebūtu vīriešu, kam atdoties, nebūtu sieviešu, kas atdodas. Baigā loģika!
01.09.2014 14:09 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Man liekas, ka pēc statistikas savus vīrieši un sievietes savus partnerus krāpj aptuveni līdzīgā skaitā.

Pilnīga taisnība, tikai vīrieši biežāk tiek uzķerti un ar saviem "panākumiem" mēdz par daudz muti brāķēt vai ir par stulbu, lai novāktu pierādījumus .. tāpēc arī rodas iespaids, ka vīrieši ir tie, kas biežāk ir neuzticīgi ..

Ir viens labs krievu teiciens (diezgan rupjš), kuru neminēšu, bet galvenā doma ir tāda, ka sieviete ir tā, kas izvēlas kam un kur atdoties vai neatdoties .. nebūtu sievietes, kad dod, nebūtu vīrieši, kas krāpj .. Izklausās pēc sieviešu nīdēja tekstiem, bet tāds neesmu. (Bet tad, visticamāk, būtu arī vairāk seksuālas dabas krimināli sodāmu pārkāpumu).
01.09.2014 11:47 |
 
Reitings 443
Reģ: 11.05.2014
Man liekas, ka pēc statistikas savus vīrieši un sievietes savus partnerus krāpj aptuveni līdzīgā skaitā. Bet mani arī izbrīna, kādēļ šeit tiek izceltas tieši sievietes. Parasti situācijā, kurā vīrietis krāpj sievieti, viens no populārākajiem viedokļiem ir fakts, ka sieviete mājās ir nekopta, aizņemta, neieinteresēta seksā. Tad kāpēc mēs nevaram pieņemt, ka autora piemēros minētās (skaitās, gudrās, izglītotās) sievietes arī nav seksuāli apmierinātas savās attiecībās?

Es neatbalstu krāpšanu, kā arī neesmu ar to saskārusies, tomēr situācijas dzīvē ir dažādas. Neattaisnoju nevienu, bet ieteiktu šādās situācijās izpētīt abas medaļas puses, pirms šausmināties un vilties sievietēs.
01.09.2014 11:18 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
grecia Sliktam vīrietim neviena nedod, bet sieviete, kas mauka, ir slikta sieviete. Kāpēc tev jāsalīdzina nesalīdzināmas lietas?
01.09.2014 10:55 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Bet tiešām, mani nešokē (jeb vienkārši neinteresē, nav aktuāla, nav bijusi jebkāda saskare) šādu sieviešu uzvedība, bet to, ka, lūk, vīrietis par to šausminās :D Atvaino, bet katram no mums IR sava apkārtējā, mums atbilstošākā kompānija blakus, nevis visi iespējamie sociālie slāņi. Tiešām uzjautrinošs rīts :)
01.09.2014 10:52 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Protams, sievietes ir tās sliktās, jo taču

Čali es saprotu .. kāpēc neieslidināt, ja jau dod, un pats ir brīvs bez attiecībām


:D

ir vēl daudz tādu, kur sievietes ir tās, kas pilnīgi mierīgi močī pa kreisi un padodas mirkļa vājumam ..


Un cik jaunu izvarošanas gadījumu būtu, ja nebūtu šādu sieviešu? Te izklausās, ka sievietes ir sliktas jau pēc definīcijas, nosodītas jau ar to, ka piedzimušas par sievietēm.
01.09.2014 10:47 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Stormborn You're funny.
01.09.2014 10:34 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Man gan arī lielākais draugu loks ir ap 30 gadiem, no kuriem lielākā daļa ir precēti vai ilgstošās attiecībās.Nu, nevaru es nevienu no savu draugu loka pieskaitīt Tevis aprakstītajām meitenēm. Nav, vienkārši nav tādu cilvēku man apkārt.
Un tāpēc es ticu kā saki labajam - ka pastāv beznosacījuma mīlestība, uzticība un mūžīgi laimīgi kopā

+++
01.09.2014 09:38 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Man gan arī lielākais draugu loks ir ap 30 gadiem, no kuriem lielākā daļa ir precēti vai ilgstošās attiecībās.
Un zini, tagad pasēdēju un padomāju arī par tām draudzenēm, kas ir mana vecuma un arī par tām, kurām zem 25 gadiem. Nu, nevaru es nevienu no savu draugu loka pieskaitīt Tevis aprakstītajām meitenēm. Nav, vienkārši nav tādu cilvēku man apkārt.
Un tāpēc es ticu kā saki labajam - ka pastāv beznosacījuma mīlestība, uzticība un mūžīgi laimīgi kopā :)
01.09.2014 09:33 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Jā, man par nožēlu ir jāatzīst, ka arī manā draudzeņu lokā ir uzradušās tādas, kuras vēsā mierā, esot attiecībās, šļūc pa kreisi ar gandrīz jebkuru, kurš izraisa kaut mazāko "gribulīti". Manas domas? Pretīgi! Bet es neesmu tiesīga viņām norādīt ar ko gulēt, ar ko nē, vai lasīt morāles. Esmu atbildīga tikai par sevi. Jebkurā gadījumā, es neatbalstu šādu uzvedību.
01.09.2014 09:33 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Man ir tāpat kā ^^, nekad nestāstu sākumā par savu darbu, ko daru, kur strādāju, tāpat kur dzīvoju, kā dzīvoju utm., mēs varam parunāt par kaut ko citu. Tādēļ nesaprotu tos vīriešus kas to stāsta, nesaprotu tos cilvēkus, bet daudziem vienkārši nav citu ko stāstīt, vai arī tas darbs, visu cieņu, ir ļoti tuvs, nu gluži kā hobijs.
Bet es nedomāju, ka visi ir slikti, vnk buuuu, nav palaimējies, vienkārši satiec tādus cilvēkus, varbūt, ka tādus pievelc, tam ir kaut kāda jēga, varbūt, ka kaut kas jāmaina sevī.

Par emocionālo pusi pilnīgi piekrītu ^^ , ja vīrietis darīs sievieti laimīgu ar savu attieksmi, tad materiālais būs mazāk svarīgs.
01.09.2014 09:31 |
 
Reitings 438
Reģ: 18.03.2013
ir vēl daudz tādu, kur sievietes ir tās, kas pilnīgi mierīgi močī pa kreisi un padodas mirkļa vājumam ..

it kā vīrieši ir labāki :D ja neesi pamanījis, tad ir 21.gs un ir nosliece uz dzimumu vienlīdzību, arī attiecību ziņā.
01.09.2014 09:20 |
 
Reitings 438
Reģ: 18.03.2013
Katrs dara kā grib. Tu nezini, kas vinu attiecībās notiek! Labāk vairāk domā par savējām.
01.09.2014 09:17 |
 
10 gadi
Reitings 6212
Reģ: 01.04.2009
Es gan nešokējos par to, jo zinu pietiekami daudz jaunu sieviešu, kas neapmekle klubus un nedara neko no autora minētā. Ir vēl pietiekami daudz gan "tādu" gan "šitādu", galvenais atrast katram savu, ar ko domas un vērtības saskan.
01.09.2014 09:15 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
^^ Paldies par savu domu izklaastiijumu :) un turpinashu gaidit,kad uzradisies pie apvaarsnja virietis, kursh pirms pajautaat kaa mani sauc, nesaaks uzreiz stastit,cik un kas vinjam pieder :)

Svarīgākais jau tomēr ir tas, kā mēs paši pret sevi izturamies un ko mēs paši darām un domājam. Pie tā arī būs jāpaliek Nav ko uz citiem skatīties ..


taa arii ir jaadziivo... lai citi dzivo kaa grib un mes turpinam ticet,ka tomeer veel ir cilvecigais un sakarigais uz pasaules;) un mes pashi dzivosim pec taadiem principiem un standartiem,kaadi IR mums,nevis apkartejiem :)
01.09.2014 09:08 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Buuuuu, tur vispār koks ar diviem galiem .. no vienas puses - kura sieviete grib sev vīrieti - dīkdieni? Neviena. Loģiski, ka vīrieša līdzšinējie sasniegumi norāda uz viņa "dīkdienības līmeni". Līdz ar to viņš ar to pasaka, ka nav dīkdienis un kaut ko ir spējīgs izdarīt, jo pretējā gadījumā tas ir automātisks "Nē" no sievietes (vismaz vīrieši tā mēdz domāt). No otras puses - sievietes tomēr ir emocionālākas un viņām svarīga ir arī emocionālā puse, ko vīrieši bieži vien vai nu nesaprot, vai nemāk sniegt. Pārsvarā, manuprāt, tieši tie vīrieši, kas nemāk vai negrib dot sievietei attiecību emocionālo pusi, koļī sievietes ar savu sasniegumu izklāstu un naudu. Un, kā jau te min, tāds tādu atrod .. un viņi uzraujas uz golddigerēm un pēc tam raud. Tomēr, ja sanāk sievieti paņemt ar emocionālo, tad tā nauda ir vajadzīga tikai tik, lai pietiek :) Tas, protams, mans subjektīvais viedoklis. Es, piemēram, nekad nestāstu, kur strādāju vai par saviem sasniegumiem jau pirmajā iepazīšanās reizē. Tas kaut kā vēlāk nonāk .. un, ja man prasa, tad izvairos no atbildes :) (bet prātā padomāju, ka tas ir viens no golddigeru standarta jautājumiem)
Dionīsam jau laikam ir taisnība .. man vienkārši patīk ticēt labākajai cilvēka pusei ..
Svarīgākais jau tomēr ir tas, kā mēs paši pret sevi izturamies un ko mēs paši darām un domājam. Pie tā arī būs jāpaliek :) Nav ko uz citiem skatīties ..
01.09.2014 09:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits