Uz kurieni pasaule bīdās?

 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Labasdienas!

Esmu sašutis par mūsdienu situāciju ..
Vakar bijām atvilkt Vecrīgā un sanāca parunāties par dažādām tēmām .. tad nu uzzināju, ka viena mana paziņa, par kuru es biju augstās domās - simpātiska, jauna, ļoti sakarīga sieviete, studē maģistros, bijām kopā tusējuši arī agrāk .. Bija radies iespaids, ka nu viņa ir dikti pareiza un sūdus nekad nevārīs .. viņai puisis - neilgi, bet ir .. Un šī foršā sieviete ar kaut kādu tikko satiktu randomu nokniebās tualetē .. un vēl aizbrauca pie viņa pa nakti .. nu vispār WTF?!
Un vēl .. cita sieviete .. arī baigi fano par nesen iepazītu čali, bet paliek pie vienkārši drauga pa nakti un guļ ar viņu .. atkal WTF?! Čali es saprotu .. kāpēc neieslidināt, ja jau dod, un pats ir brīvs bez attiecībām ..

Es esmu reāli vīlies sievietēs uz kādu laiku .. šķiet, ka random paslidināšanās nu jau kļūst par pieņemamu lietu sabiedrībā .. kāda ir Jūsu attieksme pret manis aprakstītajām situācijām? Vai Jūsu paziņu lokā arī ir dzirdēti šādi gadījumi?

Un tie ir tikai burtiski pēdējo divu nedēļu reālie piemēri .. ir vēl daudz tādu, kur sievietes ir tās, kas pilnīgi mierīgi močī pa kreisi un padodas mirkļa vājumam ..
31.08.2014 16:52 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
Es arii nesaprotu tiiiiiik daudz ko no musdienu pasaules.... un Tu ^^ kaa virietis,pastasti man,ludzu,vai taa ir tagad normaala situacija kaa "koljit" vai man vnk vienmer veicas-kapec virieshi uzreiz sak stastit kur straadaa,kaados amatos,kas vinjam pieder, kaads auto utt utt utt... man jau ZB.... Es prasu visu laiku savaam draudzeneem KAAPEEC...nesaprotu....it kaa neizskatos taada,kurai tas butu vajadzigs.... Un tad nabaga virieshi suudzas,ka sievietem vajag tikai vinju naudu....
31.08.2014 22:11 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
bet runajot par teemu...jaaaaa.....man ar paliek pretigi, verojot sievietes.... nu tiiiiik daudz sievietes sevi nenoveertee un uzvedas klubos tiiiiiik leeti un prasti.... it sevishkji taas,kuras dzerushas.... aaaaaaahhhhhh.... un kaada starpiba,ka briva... nu arii jaamaak nakts sakariem pieiet ar cienju un gudrak... nu pretiiiigi,kaa sievietes karas kaklaa vechiem.... PRETIGI....
31.08.2014 22:13 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Kas tur tik pārsteidzošs, ka pieaugušiem cilvēkiem ir sekss??
31.08.2014 22:22 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Tas atgādina vidusskolu, kad kāds par kādu šausminājās, aprunāja, kas ar ko pārgulējis, kur, cikos, utt.
31.08.2014 22:27 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
nodrázties kluba tualeté liekas léti un vnk pretígi... nezinu, kur tám sievietém práts... un káda bauda???? fui, ípashi zinot, ká smarzho un cik tíras ir tás tualetes
31.08.2014 23:52 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
aa, nu já, par kojám - zinu gadíjumu - dzer páris puishi atnák meitene, un 2 stáva gultá sákumá viens njem priekshá vienu meiteni, páréjie tusé lejá tálák, tad tá meitene nemaz neuzvelk pat apenes, kápj augshá nákamais... un tá visi vinju panjem priekshá... nákamajá diená universitáté satiekam to meiteni - tik svéta un pareiza (lieki piebilst, ka visi nákamajá rítá bija lietas kursá) nu káda reputácija tádai sievietei bús turpmák?
31.08.2014 23:59 |
 
Reitings 115
Reģ: 05.01.2014
Ja ir dzirdēti vēl trakaki gadījumi bet tādas sievietes nav daudz.
01.09.2014 00:06 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
nákamajá diená universitáté satiekam to meiteni - tik svéta un pareiza (lieki piebilst, ka visi nákamajá rítá bija lietas kursá) nu káda reputácija tádai sievietei bús turpmák?


Kāpēc pārējie nebija lietas kursā par to, ka kaut kādi lūzeri izmantoja iedzērušu meiteni? Kāpēc neviens neuztraucas par izmantotāju reputāciju?
Teici, ka "zini gadījumu", tātad nebiji klāt. Tātad neredzēji, vai tā meitene vispār ir pie samaņas un vai viņai nav iestājusies bezfilma, to stāstu kāds varēja sagrozīt. Bezsamaņas un bezfilmas gadījumā tā 100% ir seksuāla izmantošana vai pat izvarošana.
Pat ja meitene vēl nebija atlūzusi un aktīvi piekrita notiekošajam, tas, ko puiši izdarīja, vairākās valstīs ir krimināli sodāms, jo tajās valstīs pēc likuma dzēruša cilvēka piekrišanai ir nulles vērtība, tāpat kā mazgadīga cilvēka piekrišanai.
Ok, jā, situācija par aktīvu piekrišanu dzērumā ir gray area, kur par katru gadījumu jāspriež atsevišķi, bet šajā konkrētajā gadījumā puiši meiteni izmantoja, to viņi paši zināja un tas būtu jāzina arī tev, Mis Take, kā arī pārējiem universitātē, kas pēc tam viņu kaunināja viņai pašai aiz muguras.
01.09.2014 00:15 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Buuuuu, tur vispār koks ar diviem galiem .. no vienas puses - kura sieviete grib sev vīrieti - dīkdieni? Neviena. Loģiski, ka vīrieša līdzšinējie sasniegumi norāda uz viņa "dīkdienības līmeni". Līdz ar to viņš ar to pasaka, ka nav dīkdienis un kaut ko ir spējīgs izdarīt, jo pretējā gadījumā tas ir automātisks "Nē" no sievietes (vismaz vīrieši tā mēdz domāt). No otras puses - sievietes tomēr ir emocionālākas un viņām svarīga ir arī emocionālā puse, ko vīrieši bieži vien vai nu nesaprot, vai nemāk sniegt. Pārsvarā, manuprāt, tieši tie vīrieši, kas nemāk vai negrib dot sievietei attiecību emocionālo pusi, koļī sievietes ar savu sasniegumu izklāstu un naudu. Un, kā jau te min, tāds tādu atrod .. un viņi uzraujas uz golddigerēm un pēc tam raud. Tomēr, ja sanāk sievieti paņemt ar emocionālo, tad tā nauda ir vajadzīga tikai tik, lai pietiek :) Tas, protams, mans subjektīvais viedoklis. Es, piemēram, nekad nestāstu, kur strādāju vai par saviem sasniegumiem jau pirmajā iepazīšanās reizē. Tas kaut kā vēlāk nonāk .. un, ja man prasa, tad izvairos no atbildes :) (bet prātā padomāju, ka tas ir viens no golddigeru standarta jautājumiem)
Dionīsam jau laikam ir taisnība .. man vienkārši patīk ticēt labākajai cilvēka pusei ..
Svarīgākais jau tomēr ir tas, kā mēs paši pret sevi izturamies un ko mēs paši darām un domājam. Pie tā arī būs jāpaliek :) Nav ko uz citiem skatīties ..
01.09.2014 09:00 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
^^ Paldies par savu domu izklaastiijumu :) un turpinashu gaidit,kad uzradisies pie apvaarsnja virietis, kursh pirms pajautaat kaa mani sauc, nesaaks uzreiz stastit,cik un kas vinjam pieder :)

Svarīgākais jau tomēr ir tas, kā mēs paši pret sevi izturamies un ko mēs paši darām un domājam. Pie tā arī būs jāpaliek Nav ko uz citiem skatīties ..


taa arii ir jaadziivo... lai citi dzivo kaa grib un mes turpinam ticet,ka tomeer veel ir cilvecigais un sakarigais uz pasaules;) un mes pashi dzivosim pec taadiem principiem un standartiem,kaadi IR mums,nevis apkartejiem :)
01.09.2014 09:08 |
 
10 gadi
Reitings 6202
Reģ: 01.04.2009
Es gan nešokējos par to, jo zinu pietiekami daudz jaunu sieviešu, kas neapmekle klubus un nedara neko no autora minētā. Ir vēl pietiekami daudz gan "tādu" gan "šitādu", galvenais atrast katram savu, ar ko domas un vērtības saskan.
01.09.2014 09:15 |
 
Reitings 438
Reģ: 18.03.2013
Katrs dara kā grib. Tu nezini, kas vinu attiecībās notiek! Labāk vairāk domā par savējām.
01.09.2014 09:17 |
 
Reitings 438
Reģ: 18.03.2013
ir vēl daudz tādu, kur sievietes ir tās, kas pilnīgi mierīgi močī pa kreisi un padodas mirkļa vājumam ..

it kā vīrieši ir labāki :D ja neesi pamanījis, tad ir 21.gs un ir nosliece uz dzimumu vienlīdzību, arī attiecību ziņā.
01.09.2014 09:20 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Man ir tāpat kā ^^, nekad nestāstu sākumā par savu darbu, ko daru, kur strādāju, tāpat kur dzīvoju, kā dzīvoju utm., mēs varam parunāt par kaut ko citu. Tādēļ nesaprotu tos vīriešus kas to stāsta, nesaprotu tos cilvēkus, bet daudziem vienkārši nav citu ko stāstīt, vai arī tas darbs, visu cieņu, ir ļoti tuvs, nu gluži kā hobijs.
Bet es nedomāju, ka visi ir slikti, vnk buuuu, nav palaimējies, vienkārši satiec tādus cilvēkus, varbūt, ka tādus pievelc, tam ir kaut kāda jēga, varbūt, ka kaut kas jāmaina sevī.

Par emocionālo pusi pilnīgi piekrītu ^^ , ja vīrietis darīs sievieti laimīgu ar savu attieksmi, tad materiālais būs mazāk svarīgs.
01.09.2014 09:31 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Jā, man par nožēlu ir jāatzīst, ka arī manā draudzeņu lokā ir uzradušās tādas, kuras vēsā mierā, esot attiecībās, šļūc pa kreisi ar gandrīz jebkuru, kurš izraisa kaut mazāko "gribulīti". Manas domas? Pretīgi! Bet es neesmu tiesīga viņām norādīt ar ko gulēt, ar ko nē, vai lasīt morāles. Esmu atbildīga tikai par sevi. Jebkurā gadījumā, es neatbalstu šādu uzvedību.
01.09.2014 09:33 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Man gan arī lielākais draugu loks ir ap 30 gadiem, no kuriem lielākā daļa ir precēti vai ilgstošās attiecībās.
Un zini, tagad pasēdēju un padomāju arī par tām draudzenēm, kas ir mana vecuma un arī par tām, kurām zem 25 gadiem. Nu, nevaru es nevienu no savu draugu loka pieskaitīt Tevis aprakstītajām meitenēm. Nav, vienkārši nav tādu cilvēku man apkārt.
Un tāpēc es ticu kā saki labajam - ka pastāv beznosacījuma mīlestība, uzticība un mūžīgi laimīgi kopā :)
01.09.2014 09:33 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Man gan arī lielākais draugu loks ir ap 30 gadiem, no kuriem lielākā daļa ir precēti vai ilgstošās attiecībās.Nu, nevaru es nevienu no savu draugu loka pieskaitīt Tevis aprakstītajām meitenēm. Nav, vienkārši nav tādu cilvēku man apkārt.
Un tāpēc es ticu kā saki labajam - ka pastāv beznosacījuma mīlestība, uzticība un mūžīgi laimīgi kopā

+++
01.09.2014 09:38 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Stormborn You're funny.
01.09.2014 10:34 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Protams, sievietes ir tās sliktās, jo taču

Čali es saprotu .. kāpēc neieslidināt, ja jau dod, un pats ir brīvs bez attiecībām


:D

ir vēl daudz tādu, kur sievietes ir tās, kas pilnīgi mierīgi močī pa kreisi un padodas mirkļa vājumam ..


Un cik jaunu izvarošanas gadījumu būtu, ja nebūtu šādu sieviešu? Te izklausās, ka sievietes ir sliktas jau pēc definīcijas, nosodītas jau ar to, ka piedzimušas par sievietēm.
01.09.2014 10:47 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Bet tiešām, mani nešokē (jeb vienkārši neinteresē, nav aktuāla, nav bijusi jebkāda saskare) šādu sieviešu uzvedība, bet to, ka, lūk, vīrietis par to šausminās :D Atvaino, bet katram no mums IR sava apkārtējā, mums atbilstošākā kompānija blakus, nevis visi iespējamie sociālie slāņi. Tiešām uzjautrinošs rīts :)
01.09.2014 10:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits