Uz kurieni pasaule bīdās?

 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Labasdienas!

Esmu sašutis par mūsdienu situāciju ..
Vakar bijām atvilkt Vecrīgā un sanāca parunāties par dažādām tēmām .. tad nu uzzināju, ka viena mana paziņa, par kuru es biju augstās domās - simpātiska, jauna, ļoti sakarīga sieviete, studē maģistros, bijām kopā tusējuši arī agrāk .. Bija radies iespaids, ka nu viņa ir dikti pareiza un sūdus nekad nevārīs .. viņai puisis - neilgi, bet ir .. Un šī foršā sieviete ar kaut kādu tikko satiktu randomu nokniebās tualetē .. un vēl aizbrauca pie viņa pa nakti .. nu vispār WTF?!
Un vēl .. cita sieviete .. arī baigi fano par nesen iepazītu čali, bet paliek pie vienkārši drauga pa nakti un guļ ar viņu .. atkal WTF?! Čali es saprotu .. kāpēc neieslidināt, ja jau dod, un pats ir brīvs bez attiecībām ..

Es esmu reāli vīlies sievietēs uz kādu laiku .. šķiet, ka random paslidināšanās nu jau kļūst par pieņemamu lietu sabiedrībā .. kāda ir Jūsu attieksme pret manis aprakstītajām situācijām? Vai Jūsu paziņu lokā arī ir dzirdēti šādi gadījumi?

Un tie ir tikai burtiski pēdējo divu nedēļu reālie piemēri .. ir vēl daudz tādu, kur sievietes ir tās, kas pilnīgi mierīgi močī pa kreisi un padodas mirkļa vājumam ..
31.08.2014 16:52 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Es neattaisnoju šos divus gadījumus, tas ir nožēlojami, bet mēs nestāvam ar svecīti, kā pats saki, un nezinām kādas ir šo sieviešu attiecības ar saviem draugiem vai vīriem.
Laimīgs cilvēks attiecībās neies pa kreisi. Bet laime ir tikai mūsos pašos!!!
Bieži sieviete pieķeras un nevar pieņemt lēmumu aiziet pat ja nav laimīga tur, jo ir zināma stabilitāte, mājas, daudzas lietas ir atrisinātas, ko būtu grūti izdarīt vienai, bet emocionāli jūtas viena un nemīlēta, tādēļ meklē kaisli un mīlestību citur, jo mājā tā sen ir zudusi.
Varam jau nosodīt, kretīniski, pretīgi, jo zinu arī stāstus ne mazums par šādu sieviešu rīcību, kas bieži sabojājušas vīriešiem psiholoģiju un spēju vispār jebkādai uzticēties, līdz ar ir problēmas nākotnē izveidot attiecības.
Bet atceries, Dievs visu redz, ok izklausās reliģiski, bet tas ko mēs darām, atspoguļosies pēc laika ja ne tāpat, tad citādi, bet sāpīgi. Tādēļ ir jāpadomā uz priekšu par to, ka rīcībai ir arī sekas.
31.08.2014 17:40 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Es zināju, ka tas notiek, bet nebiju domājis, ka arī kompānijās, kurās es esmu uzturējies, tā notiek ..

Ja nav runa par seksu tualetē ar random čali, tad nav tā, krāpj tikai kādi atsevišķi sabiedrības slāņi. Tas skar gan Just cacas ar skaidām galvā, gan meitenes, kas spēlē klavieres, dzied korī un klausās klasisko mūziku.
31.08.2014 17:41 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Vienkārši viņas ir vieglprātīgas, nav morāles un ētikas šajā ziņā. Savā dzīves pieredzē ir jaunas un aklas.
31.08.2014 17:43 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Nu..
Viena lieta varētu būt tā, ka tās, kuras dzīvo kārtīgi un godīgi, neskraida apkārt, visiem par to stāstīdamas (piemēram - zini, ko, es savu vīrieti nekrāpju!!), un tāpēc pūlī vairāk izceļas tās, kas to dara un stāsta.
Lai gan var arī būt, ka vīriešiem tajās attiecībās nav pretenziju, ka partneres tā dara. Varbūt ir kaut kāda nesaskaņa seksuālajā dzīvē, un tādā veidā pāris tomēr spēj saglabāt attiecības.
Kas attiecas uz pārgulēšanu ar tikko satiktu cilvēku - tas gan man šķiet nepieņemami. Galēja seksuāla neizvēlība, ja ir pilnīgi vienalga, kāds ir partneris. Man tas nešķiet dabiski.
31.08.2014 17:48 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es atkal iedomaajos, kaada gan sievietei var buut bauda no pakratiishanaas WC kabiinee...
:D:D
Varbuut visos laikos taa ir bijis,bet par to vienkaarsi nerunaaja,bet peedeejaa laikaa tiesaam ir taada sajuuta,ka "visi kraapj visus":D
31.08.2014 17:51 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Jā, iespējams tāpēc viņām ir kaut kāds čalis blakus, izvēlēts kak ņe bud, ka tik ir. Jo sieviete izvēlīgāka kļūst, jo šķiet, ka vairāk nepieļauj šādus gadījumu sakarus, jo izvērtē jau otru cilvēku dziļāk un pamatīgāk pirms atdodas...
31.08.2014 17:52 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Nu gan jaunums - dzēruši cilvēki vāra sūdus. Ja tu dzērumā jūties un daries tāpat kā ikdienā, tad nah tu dzer?

Muļķības, ka tavi čomi nelaiž pa kreisi, to statistiku tu esi sagrozījis topika dēļ un mēs to zinām. ;)
31.08.2014 17:53 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Nē, nosodīt es arī nenosodu .. katram būt darīt tā, kā viņam labpatīkas. Es arī teorētiski saprotu cēloņus un iemeslus tādai rīcībai, kur piekrītu Gurri teiktajam.
Es vairāk par to, ka tādi piemēri dzīvē reāli arī ietekmē manu uztveri .. un man tas nepatīk.
31.08.2014 17:54 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
ka tādi piemēri dzīvē reāli arī ietekmē manu uztveri

Kā jau vienā diskusijā iepriekš rakstīju, man tā visa apkārt bija tik daudz, no abiem dzimumiem, no dažādiem inteliģences slāņiem, ka es jau sāku uzskatīt, ka uzticība ir kaut kāda utopija :)
31.08.2014 18:00 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Par meitenēm manu paziņu lokā - liela daļa ir staigājušas pa kreisi, arī es pati, bet mums visām tas bija ar tādiem pagaidu puišiem OK attiecībās. Ja tās attiecības pazaudēsi, pāris nedēļas paraudāsi, bet reāli neko lielu nebūsi zaudējusi. Kad nāk Īstais, nevienai prātā neienāk amzierēties apkārt.
31.08.2014 18:00 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Stormborn, un Tev ir atnācis īstais? Ja jau tās ir tik tādas attiecības, tad divu nedēļu asaras ar to neiet kopā.
Ja negrib uzrauties uz tādām sievietēm, tad ir nedaudz jāpavērtē sieviete pirms mesties ar viņu gultā, vai kaldināt nākotnes plānus.
31.08.2014 18:05 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Nazīt, nu jau man sāk likties, ka tā jau kļūst tuvu nereālajai misijai ..
Galvenais nespried peec shiim pieredzeem par visu pasauli.

Turklaat,kas to lai zina,varbuut vinjas uzzinaaja,ka vinju miiljotie aiz muguras piseleejas ka klubiem un shamaas atnaaca izlaadeeties,daudzi jau arii sleepj,ja kaut kas neiet spozhi attiecibas,tikai ik pa laikam izlaadeejas.
31.08.2014 18:08 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Gurri,
jā, bija atnākusi lielā love, bet tur viss izbeidzās, tāpēc piņņāju par to jau gadus 3-4. :D Nu labi, reāli raudāju kādu gadu, bet joprojām pārdzīvoju un pretīgi iedomāties sevi ar kādu citu.

Vispār precizitātes dēļ piezīmēšu, ka, manuprāt, mums dzīvē var būt vairāki Īstie. Vnk vairākas lielās, īstās loves.
31.08.2014 18:17 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
ir neglābjami krāpēji un krāpējas,ir tādi/as,kuriem/ām aizveras ciet un nokrāpj vienu vairākas reizes un ir tā,ka paslīd kāja.sakne jau ir tajā,ka cilvēki ir nelaimīgi,tāpēc krāpj.nemāk sarunāties un labot pieļautās kļūdas.
Es neesmu krāpusi un neesmu krāpta.Ja esi brīvs,tad dari ko gribi,ja esi attiecībās,tad strādā pie tām.
31.08.2014 18:48 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Ja esi brīvs,tad dari ko gribi,ja esi attiecībās,tad strādā pie tām.
Labi vaardi,bet es nekad tomeer iisti nevaru nezinaat,kas "daraas" otra cilveeka galvaa!
31.08.2014 18:55 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
ir neglābjami krāpēji un krāpējas,ir tādi/as,kuriem/ām aizveras ciet un nokrāpj vienu vairākas reizes un ir tā,ka paslīd kāja.sakne jau ir tajā,ka cilvēki ir nelaimīgi,tāpēc krāpj.nemāk sarunāties un labot pieļautās kļūdas.

Kad nāk Īstais, nevienai prātā neienāk amzierēties apkārt.



+++

no personīgās pieredzes.
31.08.2014 19:06 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Ja esi brīvs,tad dari ko gribi,ja esi attiecībās,tad strādā pie tām.


piekrītu ,šim. Pa dzīvi iet visādi . Ir problēmas . Esmu pieradusi tās risināt . Un kopā man labi ar vīru .

Protams ka ideāla dzīve nav , problēmu ir daudz , abi pretpoli , bet nevaru sevi iedomāties ,kopā ar citu vīrieti .

Labāk cīnos ,par to kas man ir , ja redzu ka man ir vērts cīnīties, cilvēks nāk man pretīm , risinām problēmas ,mīlam viens, otru .....


nevajag par visām sievietēm spriest vienādi .

Tad jau visi vīrieši ar vienādi .
31.08.2014 19:59 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Eh, reiz aizgāju uz klubu. Arī redzēju svētās govis visā krāšņumā. Savus vīriešus viņas nenovērtē. Skumji.
31.08.2014 20:57 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Oi, cilvēki dara tiiik daudz visu ko tādu, par ko sabiedrībā mēdzam nosodīt, kratīt ar pirkstu un nicīgi purināt galvu. Protams, ka liela daļa jau baigi ar ko tādu nelepojas un skaļi nestāsta, bet tas nenozīmē, kas nekas tāds nenotiek.

Agrāk pati par tādām lietām brīnījos, bet notiek tā. Un nedz tie, kas ielaižas tādos vienas nakts sakaros, nedz tie, kas krāpj, nav nekādas padibenes vai briesmīgi cilvēki. Liela daļa ir lieliski cilvēki, bet nu...dara ne tik lieliskas lietas.

Manā dzīvē spilgtākais piemērs-mans labākais draugs. Viņam ir bijušas tik daudz tādas vienas nakts partneres, ka domāju, ka pat viņam pašam jau sen ir nojucis skaits. Un lielāko daļu sava pieaugušā cilvēka mūžu viņš ir bijis pastāvīgās attiecībās. Esam runājuši par to, kāpēc viņš tā rīkojas, nu viņš vienkārši tāds ir, viņam patīk meitenes un viņš neredz tādu reālu iemeslu- tas, ka viņš ir attiecībās un tā nav labi, ir tie iemesli, kurus viņš zina, ka tā ir, jo tā citi saki, bet viņam pašam reāli iekšā nav tās sajūtas, ka tas ir slikti.

Uzticīgs partneris attiecībās tiešām ir jānovēro.
31.08.2014 21:59 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Kāpēc pasaule bīdās ???
Pasaule jau visu laiku tāda ir.

Un kas tur tāds sevišķs, cilvēki atslābinās un bauda dzīvi.
Ja jau sieviete tā rīkojās tad švaks partneris ir blakus.
31.08.2014 22:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits