Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

krapsana

 
Reitings 114
Reģ: 29.01.2009
Rakstisu bez garumzimem, jo tadu nav...
Esam kopa divus gadus, sanaca, ka man bija jadodas prom uz menesi. Atbraucu majas un ieraudziju vina telefona nepazistamu nr uz kuru bija zvanijis 2:30 nakti, prrasiju kam tas nr, teica, ka nezin, gan jau vina bralis esot panemis vienu reizi lai kadam piezvanitu.
Esmu varbut jukusi, bet mani parnema sajuta, ka drags melo, panemu vina telefonu un so numuru ierakstiju sava telefona un teicu ka pazvanisu parbaudit, sis atri pakera savu telef. un ieskreja tolete. Zvaniju, bet neviens necela. Nezinu kaa, bet mani parnema sajuta, ka vins mani krapj jau tad, kad vel nebiju atraukusi no si menesa celojuma.
Katrru dienu dienu dienaa jautaaju- ludzu pasaki, ja mani krapi, jo so nr. ierakstiju google un man uzradijas meitenes vards, uzvards.
Nu jau ir pagajusi 2 menesi, kad dienu dienaa man bija jadzird meli...jo taa meitene visu laiku man neatbildeja, bet tad pat uzrakstija, ka jaa abi esot kopaa pavadijusi dienu un pec tam vakaraa diezgan daudz iedzerusi,vinai bija jadodas prom, bet mans draugs nevelejas vinu laist prom...sis aizgaja majas un saka sutit sms, ka velas vinu vel pedejo reiz redzet, jo rit vina devas arpus valsts uz ilgu laiku, ka neveletos nekad pazaudet tadu cilveku kaa vina, ka gribetu but kopa ar tadu meiteni kaa vina, ka katru reizi ieraugot, vins juk prata no vinas skaituma, ka vins varot vinu darit laimigu, ka vini ir tik ldzigi, ka 100% abiem jabut kopaa utt...
Puisim tikai 23 gadi, bet raksta taadas jelibas cilvekam, ko ir tikko saticis...un vel pirms vina devaas prom, vins vinu noskupstija un pec tam visu nakti rakstija sis jelibas un zvanija, jo velejas saikties vinas viesniicaa, bet taa ari nesatikaas...Manuprat, labak butu bijis ja viniem butu biis sekss, kaa vins rakstijis taadas liettas cilvekam, ko tikko ir saticis...drausmas!

Labi, varbut nezinu kada veidaa gadijas ko tadu uzrakstit, jo bija lielaa dzerumaa, bet nakamajaa riita teica, ka velas vel pedejo reizi satikties pirms si brauc prom, ka cer vel kaadreiz redzeties utt....

Un tajaa diena, kad es vinai zvaniju un vins ieskreja tolete ar savu tel, vins vinai rakstija, lai necelot, jo taa esot vina EX un viniem abiem vajagot kadreiz vel pacatot...un to visu vins darija 2 dienas pirms es ierados majas un vins vinai esot teicis, ka ir briivs...Taads sviests!!!

Lai arii kaa, es velos piedot, bet tas ir tik smagi, katru dienu sezu stundam un raudu...betmilu so personu..vins saka, ka mani ari mil, bet kaada milestiba,ja taa spej rikoties?
Saka, ka neko no taa nebija domaajis...jaa kaa tad...jo visus sos 2 menesus man bija melojis...

Kaa lai piedodu? brizos kad palieku viena pati, domaaju atkal un atkal, raudu un ik pa laikam mainu savas domas un sev saku, ka sis cilveks nav manis cienigs, ka nespeju but ar vinu vairs kopaa utt..
Vai psihologs spetu palidzet?:(
30.08.2014 13:38 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.01.2009
turpmaak noteikti bus gruti veidot attieciibas, jo baidiisos, ka naakamais mani atkal nenokraaps...un vispaar tuvakajaa laikaa nemaz nevelos attieciibas. vismaz paslaikp liekas, ka iista milestiiba nepastaav...so divu gadu laikaa esmu sanemusi diezgan veestules draugos ar aicinajumu iepaziities vai satikties, vienmer esmu ignorejusi, bet vienkarsi briinos cik dazi cilveeki var buut sekli...nekaada naida pret latviesiem, bet laikam nekad nespetu buut kopaa ar latvieti...
06.09.2014 21:08 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Burbulīti Tu būsi pārsteigta, cik daudz pati vīriešus pēc tam sāpināsi savu radīto barjeru dēļ (to vēl nav, bet pēc šķiršanās tādas uzcelsi ne mazums).
Atvaino, bet dzīvē tā notiek .. man liekas, ka visā forumā neatradīsies neviens, kas var pateikt, ka viņa sirds ne reizi mūžā nav tikusi nomesta zemē un sabradāta.
Es pat neteikšu, ka vīrieši ir cūkas .. cilvēki ir nežēlīgi. Es labprāt būtu šai jomā ģenētiski ieprogrammēts, lai man par to nav jāuztraucas.
06.09.2014 20:54 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Kas viņš pēc tautibas?
06.09.2014 20:46 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.01.2009
vins pats. tagad saka, ka miil un saprot, ka pielava kludu, nozelo utt..saka, ka grib buut ar mani kopaa...vienreiz jau biju gatava doties prom, vins luudzaas,lai palieku, jo mani miil...
06.09.2014 20:40 |
 
Reitings 696
Reģ: 29.05.2014
kas teica vsp, ka viņš vēlas , lai Tu viņam būtu un lai piedotu?
06.09.2014 20:24 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.01.2009
Viss, ko rakstaat ir taisniiba...un tiesaam...ja pie katras izdeviibas raksta citaam un ari ar vesu praatu prguleetu ar citaam, jo soreiz nesanaaca, jo meitene negribeeja, bet nakosreiz...kur taadi puisi vispaar rodas, kaa nav kauna izpostiit citu dziives...
06.09.2014 20:22 |
 
10 gadi
Reitings 4036
Reģ: 02.01.2011
burbulits
tās ir tikai emocijas, ar laiku paliks vieglāk.
iesaku paskatīties uz visu šo no malas, cik iespējams- bez emocijām.
Un noteikti labi apdomā, vai tu pati sev novēli šādu dzīvi- ar cilvēku, kurš tevi nemīl un neciena? kurš raksta citām un pie izdevības ar viņām arī gulētu?
06.09.2014 15:31 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
mman vairaak kaitina nevis vechi kraapnieki, bet sievietes kas ljauj sev kakaat uz galvas pieradina shos pie visatlautibas, pieverot acis uz vinu nelietiigajam darbiibam, un arii ar nakamajaam meiteneem viniem skiet ka ir normaali taa rikoties.. Nu beidziet savu mugurkaulu un pascienu miidit ar kaajam, nav tacu pedejais viirietis uz zemes

++++++++++ un pilnīgi piekrītu arī šim
tu viņu mīli, viņš tevi nē, un ne tikai nemīl, pat neciena un vispār ne par ko svarīgu tevi neuzskata. tik vienkārši.

Jājautā, vai vienpusējas mīlestūbas dēļ esi gatava upurēt savu pašcieņu, bet nu.. Spriežot pēc tā, ka centies viņu attaisnot un uzsvērt, ka bez viņa nevari, jā, esi gatava upurēt. Tad par ko vēl jācepās? Paliec kopā, ļauj, lai krāpj emocionāli un ar laiku arī fiziski (jo šoreiz vienkārši nesanāca, nevis nebija ieplānots), piedod, un dzīvojiet laimīgi.
06.09.2014 14:52 |
 
Reitings 1127
Reģ: 16.03.2014
burbulitis nosutiju tev vestuliti:)
06.09.2014 14:38 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
kapec CILVEKS,KURU TIK LOTI MILU SPEJ SADI RIKOTIES...


tu viņu mīli, viņš tevi nē, un ne tikai nemīl, pat neciena un vispār ne par ko svarīgu tevi neuzskata. tik vienkārši.
06.09.2014 14:34 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.01.2009
neesmu no vina atkariiga nemaz, jo pati te stradaju un pelnu...kopaa irejam dziivokli.
un jaa,kapec ir tik loti jasaap? kapec nevar taa vienkarsi palaist valaa? so cilveku tik loti miilu un pat nespeju iedomaties sevi ar nevienu citu... jaa, varbut esmu jauna un dumja, pat loti, bet kapec CILVEKS,KURU TIK LOTI MILU SPEJ SADI RIKOTIES... esmu nezeligi emocionaals cilveks un loti paardzivoju, loti...
06.09.2014 14:30 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
mman vairaak kaitina nevis vechi kraapnieki, bet sievietes kas ljauj sev kakaat uz galvas ;) pieradina shos pie visatlautibas, pieverot acis uz vinu nelietiigajam darbiibam, un arii ar nakamajaam meiteneem viniem skiet ka ir normaali taa rikoties.. Nu beidziet savu mugurkaulu un pascienu miidit ar kaajam, nav tacu pedejais viirietis uz zemes ;)
06.09.2014 14:29 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
kā var kādu teikt - ''viņš man ir viss'', ''viņš man ir visa pasaule'', nu kā... tātad tu esi atbraukusi pie viņa uz to dienvidu valsti, ja? dzīvo pie viņa? esi no viņa atkarīga?
06.09.2014 14:23 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.01.2009
itkaa esot mani nosaucis par ex tikai tapeec, lai sii vinam nepiesienas un man neuzraksta par to, kas notika..bet neticu...arii tad, kad vinu satika teica, ka vinam tikko bija sirdi postosa skirsanas...mes nekad nebijaam skirusies, tikai stridejamies, bet ne jau nu izskiraamies...tatad, vins vinai teica, ka ir briivs...un tajaa sms, kur rakstija, lai necel telefonu, jo taa esot vina ex, vel beigaas piemineja ''we will talk sometimes, ok, see u'...vai taa rakstiitu tikai taapec, lai vina man neuzraksta un neizstasta kas notika? netak.
06.09.2014 14:19 |
 
Reitings 670
Reģ: 03.10.2010
Nu tad piedod viņam un gan jau pati pēc kāda laika sapratīsi visu un atcerēsies cosmo komentārus.
Pati arī biju līdzīgā situācijā, pati ar vienmēr meklēju attaisnojumus viņam savā naivumā. Līdz beigās,kad tas atkārtojās nto reizi, sapratu visu. Nobimbāju trīs dienas un sāku jaunu dzīvi. Protams, dažbrīd gribējās atpakaļ, bet paldies dievam, noturējos un viss kas nāca pēc tam bija daudz labāks.
06.09.2014 14:05 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Man gan vairāk tādā situācija sāpētu, ja mani nosauktu par EX... Tas arī reāli pieliktu punktu.
06.09.2014 14:00 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Tu tagad pati raksti kaa var ko taadu izdariit, ko taadu rakstiit utt. Ja pasai tas skiet pilniigi nenormaali, tad padomaa par to vai Tev blakus ir vajadziigs taads cilveeks! Nezinu kaa Tu speesi piedod jebkad so visu, ja pati apzinies, ka tas ir paati visaam normaam, ko vinjs dara!!
06.09.2014 13:58 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
kaa cilveks, kurs saka, ka miil, spej ko taadu nodariit...


Atkārtošos, teikt var visu ko, bet tiem vārdiem nav reāla seguma, nav jūtu apakšā. Tie nav patiesi.
06.09.2014 13:56 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.01.2009
kaa cilveks, kurs saka, ka miil, spej ko taadu nodariit...un vel pec tam saka, ka neko no taa nebija domaajis, jo pie vainas dzeerums...kaa tad...jo pec tam, kad vins paradaas majas mes nedaudz catojaam un neizlikaas, ka vins butu dzeris, jo rakstija sakariiigi, pat bez kluudam, jo, ja buutu tadaa stadijaa, tad nespetu logiski uzrakstiit...
06.09.2014 13:50 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
viniem nebija sex,


Šoreiz nebija, bet kas būs nākamreiz?
06.09.2014 13:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!