krapsana

 
Reitings 114
Reģ: 29.01.2009
Rakstisu bez garumzimem, jo tadu nav...
Esam kopa divus gadus, sanaca, ka man bija jadodas prom uz menesi. Atbraucu majas un ieraudziju vina telefona nepazistamu nr uz kuru bija zvanijis 2:30 nakti, prrasiju kam tas nr, teica, ka nezin, gan jau vina bralis esot panemis vienu reizi lai kadam piezvanitu.
Esmu varbut jukusi, bet mani parnema sajuta, ka drags melo, panemu vina telefonu un so numuru ierakstiju sava telefona un teicu ka pazvanisu parbaudit, sis atri pakera savu telef. un ieskreja tolete. Zvaniju, bet neviens necela. Nezinu kaa, bet mani parnema sajuta, ka vins mani krapj jau tad, kad vel nebiju atraukusi no si menesa celojuma.
Katrru dienu dienu dienaa jautaaju- ludzu pasaki, ja mani krapi, jo so nr. ierakstiju google un man uzradijas meitenes vards, uzvards.
Nu jau ir pagajusi 2 menesi, kad dienu dienaa man bija jadzird meli...jo taa meitene visu laiku man neatbildeja, bet tad pat uzrakstija, ka jaa abi esot kopaa pavadijusi dienu un pec tam vakaraa diezgan daudz iedzerusi,vinai bija jadodas prom, bet mans draugs nevelejas vinu laist prom...sis aizgaja majas un saka sutit sms, ka velas vinu vel pedejo reiz redzet, jo rit vina devas arpus valsts uz ilgu laiku, ka neveletos nekad pazaudet tadu cilveku kaa vina, ka gribetu but kopa ar tadu meiteni kaa vina, ka katru reizi ieraugot, vins juk prata no vinas skaituma, ka vins varot vinu darit laimigu, ka vini ir tik ldzigi, ka 100% abiem jabut kopaa utt...
Puisim tikai 23 gadi, bet raksta taadas jelibas cilvekam, ko ir tikko saticis...un vel pirms vina devaas prom, vins vinu noskupstija un pec tam visu nakti rakstija sis jelibas un zvanija, jo velejas saikties vinas viesniicaa, bet taa ari nesatikaas...Manuprat, labak butu bijis ja viniem butu biis sekss, kaa vins rakstijis taadas liettas cilvekam, ko tikko ir saticis...drausmas!

Labi, varbut nezinu kada veidaa gadijas ko tadu uzrakstit, jo bija lielaa dzerumaa, bet nakamajaa riita teica, ka velas vel pedejo reizi satikties pirms si brauc prom, ka cer vel kaadreiz redzeties utt....

Un tajaa diena, kad es vinai zvaniju un vins ieskreja tolete ar savu tel, vins vinai rakstija, lai necelot, jo taa esot vina EX un viniem abiem vajagot kadreiz vel pacatot...un to visu vins darija 2 dienas pirms es ierados majas un vins vinai esot teicis, ka ir briivs...Taads sviests!!!

Lai arii kaa, es velos piedot, bet tas ir tik smagi, katru dienu sezu stundam un raudu...betmilu so personu..vins saka, ka mani ari mil, bet kaada milestiba,ja taa spej rikoties?
Saka, ka neko no taa nebija domaajis...jaa kaa tad...jo visus sos 2 menesus man bija melojis...

Kaa lai piedodu? brizos kad palieku viena pati, domaaju atkal un atkal, raudu un ik pa laikam mainu savas domas un sev saku, ka sis cilveks nav manis cienigs, ka nespeju but ar vinu vairs kopaa utt..
Vai psihologs spetu palidzet?:(
30.08.2014 13:38 |
 
Reitings 68
Reģ: 08.04.2014
Kas vienreiz tā dara, darīs otreiz un trešo reizi :(
31.08.2014 13:55 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Ieteiktu vairāk mīlēt sevi un nenostādīt nevienu vīrieti Dieva vietā, citādi tev dzīvē ies grūti.
31.08.2014 14:05 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
vinjs tev maz piedosanu uz ludzis vai tu pati doma, ka vinjam zel un tapec tev japiedod?!
31.08.2014 18:05 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
ka var rakstit, ka velas but kopa ar vinu, velas vinu darit laimigu utt..Vai taa ir spejigs rikoties pat piedzeries cilveks? un vel nakamaja ritaa skaidra rakstit, ka cer vel kadreiz tikties...un kad es jau biju ar vinu, vins slepus rakstija, ka velas kadreiz vel sarakstities...
beidz meklet attaisnojumus vinja ricibai. pienjem faktu, ka vins ta darija un vai tu spej ar to sadzivot, ja jaa, aizmirsti un klusee, ja nespej, jaskiras, te nav nekadu viduscelu.
vinjs to rakstija jo taja bridii ta domaja, to gribeja, tada ir taa skarba realitate. parejais ir nenozimigs. nemekle attaisnojumus, savu vainu utt. bezjedzigi. vinjs ir pieaudzis spriestspejigs, logiski domajoss cilveks, lieliski apzinajas ko dara. vienigi vinja probelma, ka tu uzzinaji, ne jau tas, ka vinjs nozelo.
31.08.2014 18:09 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Vai psihologs varetu palidzet? Vai varbut jaiesaka vinam aiziet, varbut sapratis ko velas no siim attiecibam un vai vispar attiecibam ir gatavs...
Tur pat nepsihologam skaidrs, ka vinjs nav gatavs nopietnam attiecibam. Tev tiesam neskiet, ka vinja riciba par to liecina? beidz meklet iemeslus lai paliktu ar tadu mudaku, piedod. vinjs neciena tevi, neciena jusu attiecibas. jums tur vispar nekadu attiecibu nav,vismaz normalu noteikti ne. un ta tava parlieciba, ka viss ideali, bija tikai tev. tu tacu redzi, ka vinjam bert rozaa puteklus uz ausim nav problemu, vinjs melo bez problemam. tad kapec tv ir parlieciba, ka vinjs tev saka taisnibu, ka nozelo, ka tur neka nebija. tak atver acis. tu gribi ta domat, keries kaa pie pedeja salminja.
31.08.2014 18:16 |
 
Reitings 1127
Reģ: 16.03.2014
kaa vinam nebija kauna pec tam man skatities acis un kalt nakotnes planus pec taa visa, ko izdarija...

Es protams nezinu cik patiesibas ir taja,tacu es esmu dzirdejusi,ka ja puisis loti parliecinosi sak stastit cik loti mil, ka tur dzivosim tada un tada maja,ka bus mums tur tada masina , mums bus 3 berni un visadus vel nakotnes brinumus,tad ir skaidrs ka neka no ta nebus,un attiecibas,vins tadus tekstus visam kladzinas.
Virietis jo vairak stasta ,tadus nakotnes planus,jo vairak vins isteniba censas sevi piesegt,ta sakot aizmalet meitenei acis ar stastiem pa nakotni kopigo. Bet isteniba neka no kopigas nakotnes nebus. Un meitene ar notic, un doma ka vins mani nekraps,jo tak mums jau ir izdomata sava nakotne.
31.08.2014 18:27 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
cik ilgi ļausi,lai pret tevi tā izturās,tik ilgi arī izturēsies.man konstanti visi meloja,bet kamēr ticēju,kolīdz vairs neticēju tā arī pārstāja melot.kamēr būs aitas,būs cirpēji.skarbi,bet fakts.
31.08.2014 18:41 |
 
Reitings 1127
Reģ: 16.03.2014
Man reiz bija tadas attiecibas,kur puisis jau pec nedelas saka man stastit,ka ir mani iemiljies,burtiski pec 2 dienam jau ka mil mani. Pec nedelas kautkur jau saka stastit par kopigajiem nakotnes planiem.
Teiksu,ta - ja ir patikami dzirdet visu to, tacu es padomaju logiski, nu ka var teikt ka tevi mil,ja pat kopa neesam sakusi dzivot un ka pec nedelas jau saka ka ir iemilejies. Ka var kalt nakotnes planus,ja tad pat nebija isti skaidrs busim kopa vai nebusim,jo 1 nedelas attiecibas nav raditajs.
Es protams izlikos ,ka klausos visa,ka loti prieciga esmu, un kad pec aptuveni 1 menesa,es pavaicaju vinam kad tad saksim realizet kautko no tavas izkaltas nakotnes,tad sakas teksti- Nu es vel pa to ta isti neesmu domajis, mums vel taka pa agru vel . Un tad es vinam pavaicaju a teikt ka mili mani pec nedelas , nebija pa agru?
Cik atceros, vins vnk aizgaja neko nepateica un vairak ar man ne rakstija ne zvanija:D
31.08.2014 19:22 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
Ak Dievs,nu noplēs vienreiz tos makaronus no savām ausīm un aizmirsti to hronisko babņiku. Tā tak ir diagnoze-ja čalis visām stāsta vienus un tos pašus tekstus,tad neviena viņam NEKO nenozīmē! Arī tu ne!
31.08.2014 19:34 |
 
Reitings 214
Reģ: 13.08.2014
:D:D:D
31.08.2014 19:40 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.01.2009
paldies par padomiem...zinu, ka vins mani nav pelnijis, bet joprojaam nepeju izlemt...
06.09.2014 13:12 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
Es visu nelasīju,bet
1. tev nav tiesību ņemt otra telefonu un kaut ko tur meklēt
2. tu biji prom mēnesi- un šis savu draugu biksēs nevarēja noturēt
06.09.2014 13:16 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
Ja vēl joprojām nespēj izlemt,tad pašcieņas tev nav. Veiksmīgu dzīvi kājslauķa lomā!
06.09.2014 13:43 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.01.2009
viniem nebija sex, bet, manupraat, sis lietas ir vel briesmiigaakas...jo lai arii cik cilveks butu iedzeris,taadas lietas neraksta kaa joku vai tikai tapeec, ka pie vainas alko...
06.09.2014 13:43 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
viniem nebija sex,


Šoreiz nebija, bet kas būs nākamreiz?
06.09.2014 13:45 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.01.2009
kaa cilveks, kurs saka, ka miil, spej ko taadu nodariit...un vel pec tam saka, ka neko no taa nebija domaajis, jo pie vainas dzeerums...kaa tad...jo pec tam, kad vins paradaas majas mes nedaudz catojaam un neizlikaas, ka vins butu dzeris, jo rakstija sakariiigi, pat bez kluudam, jo, ja buutu tadaa stadijaa, tad nespetu logiski uzrakstiit...
06.09.2014 13:50 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
kaa cilveks, kurs saka, ka miil, spej ko taadu nodariit...


Atkārtošos, teikt var visu ko, bet tiem vārdiem nav reāla seguma, nav jūtu apakšā. Tie nav patiesi.
06.09.2014 13:56 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Tu tagad pati raksti kaa var ko taadu izdariit, ko taadu rakstiit utt. Ja pasai tas skiet pilniigi nenormaali, tad padomaa par to vai Tev blakus ir vajadziigs taads cilveeks! Nezinu kaa Tu speesi piedod jebkad so visu, ja pati apzinies, ka tas ir paati visaam normaam, ko vinjs dara!!
06.09.2014 13:58 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Man gan vairāk tādā situācija sāpētu, ja mani nosauktu par EX... Tas arī reāli pieliktu punktu.
06.09.2014 14:00 |
 
Reitings 670
Reģ: 03.10.2010
Nu tad piedod viņam un gan jau pati pēc kāda laika sapratīsi visu un atcerēsies cosmo komentārus.
Pati arī biju līdzīgā situācijā, pati ar vienmēr meklēju attaisnojumus viņam savā naivumā. Līdz beigās,kad tas atkārtojās nto reizi, sapratu visu. Nobimbāju trīs dienas un sāku jaunu dzīvi. Protams, dažbrīd gribējās atpakaļ, bet paldies dievam, noturējos un viss kas nāca pēc tam bija daudz labāks.
06.09.2014 14:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits