krapsana

 
Reitings 114
Reģ: 29.01.2009
Rakstisu bez garumzimem, jo tadu nav...
Esam kopa divus gadus, sanaca, ka man bija jadodas prom uz menesi. Atbraucu majas un ieraudziju vina telefona nepazistamu nr uz kuru bija zvanijis 2:30 nakti, prrasiju kam tas nr, teica, ka nezin, gan jau vina bralis esot panemis vienu reizi lai kadam piezvanitu.
Esmu varbut jukusi, bet mani parnema sajuta, ka drags melo, panemu vina telefonu un so numuru ierakstiju sava telefona un teicu ka pazvanisu parbaudit, sis atri pakera savu telef. un ieskreja tolete. Zvaniju, bet neviens necela. Nezinu kaa, bet mani parnema sajuta, ka vins mani krapj jau tad, kad vel nebiju atraukusi no si menesa celojuma.
Katrru dienu dienu dienaa jautaaju- ludzu pasaki, ja mani krapi, jo so nr. ierakstiju google un man uzradijas meitenes vards, uzvards.
Nu jau ir pagajusi 2 menesi, kad dienu dienaa man bija jadzird meli...jo taa meitene visu laiku man neatbildeja, bet tad pat uzrakstija, ka jaa abi esot kopaa pavadijusi dienu un pec tam vakaraa diezgan daudz iedzerusi,vinai bija jadodas prom, bet mans draugs nevelejas vinu laist prom...sis aizgaja majas un saka sutit sms, ka velas vinu vel pedejo reiz redzet, jo rit vina devas arpus valsts uz ilgu laiku, ka neveletos nekad pazaudet tadu cilveku kaa vina, ka gribetu but kopa ar tadu meiteni kaa vina, ka katru reizi ieraugot, vins juk prata no vinas skaituma, ka vins varot vinu darit laimigu, ka vini ir tik ldzigi, ka 100% abiem jabut kopaa utt...
Puisim tikai 23 gadi, bet raksta taadas jelibas cilvekam, ko ir tikko saticis...un vel pirms vina devaas prom, vins vinu noskupstija un pec tam visu nakti rakstija sis jelibas un zvanija, jo velejas saikties vinas viesniicaa, bet taa ari nesatikaas...Manuprat, labak butu bijis ja viniem butu biis sekss, kaa vins rakstijis taadas liettas cilvekam, ko tikko ir saticis...drausmas!

Labi, varbut nezinu kada veidaa gadijas ko tadu uzrakstit, jo bija lielaa dzerumaa, bet nakamajaa riita teica, ka velas vel pedejo reizi satikties pirms si brauc prom, ka cer vel kaadreiz redzeties utt....

Un tajaa diena, kad es vinai zvaniju un vins ieskreja tolete ar savu tel, vins vinai rakstija, lai necelot, jo taa esot vina EX un viniem abiem vajagot kadreiz vel pacatot...un to visu vins darija 2 dienas pirms es ierados majas un vins vinai esot teicis, ka ir briivs...Taads sviests!!!

Lai arii kaa, es velos piedot, bet tas ir tik smagi, katru dienu sezu stundam un raudu...betmilu so personu..vins saka, ka mani ari mil, bet kaada milestiba,ja taa spej rikoties?
Saka, ka neko no taa nebija domaajis...jaa kaa tad...jo visus sos 2 menesus man bija melojis...

Kaa lai piedodu? brizos kad palieku viena pati, domaaju atkal un atkal, raudu un ik pa laikam mainu savas domas un sev saku, ka sis cilveks nav manis cienigs, ka nespeju but ar vinu vairs kopaa utt..
Vai psihologs spetu palidzet?:(
30.08.2014 13:38 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Lai gan, kad uzzina, ka meitene dara tāpat, tad jūtas šausmīgi nodoti.....
31.08.2014 11:02 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
tīri fizioloģisku iemeslu dēļ guļ ar citām.


Izklausās traģikomiski...
31.08.2014 11:05 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
tīri fizioloģisku iemeslu dēļ guļ ar citām.

Esmu to atskatījusies tik daudz, ka jau biju to pieņēmusi par normu. Bet, kad redzēju, kādas šiem ir reakcijas, kad atklājas, ka viņu lielās mīlas arī kādreiz pa kreisi noiet... Kāpēc meitenēm jāpiedod, ja viņi apgrieztā situācijā to nedara?
31.08.2014 11:12 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Tu sevi itin nemazx necieni, tāpēc arī puisis Tevi neciena.
31.08.2014 11:17 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.01.2009
pie tam ar to otru esot runaajis arii par mani..cik labi mums ir kopaa utt...tikai neilgi pirms es pie vina ierados, mes stridejamies, bet pedejas dienas viss bija kartiibaa....nesaprotu...
31.08.2014 11:24 |
 
Reitings 115
Reģ: 05.01.2014
Es ar tādu neaukletos.
31.08.2014 11:26 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Manuprāt pusis nesaprot un nezina,kas ir mīlestība.Viņš tikai zina,ka tā ir jāsaka,bet ko nozīmē- nē, nezina. Domāju,ka viņš pat negrib būt ar Tevi kopā,piedod. Vienkārši viņam šķiet,ka pie sāniem jābūt meitenei.
šajā gadījumā labāk būtu pārgulējis ar kādu un viss,bet te ir emocionālā krāpšana.To es nepiedotu. Visi tie vārdi ,ko viņš teicis viņai.. nu nezinu..Tajā bŗidī tu biji vinam tukša vieta.
31.08.2014 11:31 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.01.2009
patiesiba mes bijam skirti uz 6 menesiem.... tajaa laika loti biezi stridejamies, neilgi pirms es pie vina ierados, vins teica, ka mani vairs nemil, bet tagad, kad esam kopa, tagad redz atkal miilot. un tad, kad mani nokraapa teica, ka tas bija periods, ka mani nemileja(2 dienas pirms es ierados) un pec tam, kad atkal sakam dzivot kopaa- aptuveni 3 dienas, kad jau biju pie vina, teica, ka atkal miilot...saprotu, ka 23 gados vins uzvedas kaa puiselis...sviests...

Kaa var teikt, ka nemil uz paris dienam/nedelu un tad atkal miil? man ir vienalga, stridamies vai nee, bet es nekad neesmu teikusi, ka nemilu, lai ari cik stipri mes stridetos...milestiba taa vienkarsi nevar izzust uz nedelu un tad atkal paradities, vai taisniiba?
31.08.2014 11:38 |
 
Reitings 115
Reģ: 05.01.2014
patiesiba mes bijam skirti uz 6 menesiem.... tajaa laika loti biezi stridejamies, neilgi pirms es pie vina ierados, vins teica, ka mani vairs nemil, bet tagad, kad esam kopa, tagad redz atkal miilot. un tad, kad mani nokraapa teica, ka tas bija periods, ka mani nemileja(2 dienas pirms es ierados) un pec tam, kad atkal sakam dzivot kopaa- aptuveni 3 dienas, kad jau biju pie vina, teica, ka atkal miilot...saprotu, ka 23 gados vins uzvedas kaa puiselis...sviests...


Pienāks tā diena kad tu sapratiisi kā čalis tevi pamatigi cakareja. Tagad nav jēgas ko teikt...var redzēt ka tev rozā brilles.
31.08.2014 11:40 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Taisnība taisnība. Ej prom no viņa. To es bieži nesaku. Nekas jums nesanāks pēc visa kas notika. Tu vēl iedomājies kopīgu nākotni ar viņu? Nu nē taču.
31.08.2014 11:41 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Man šķiet, ka Tu šajās attiecībās esi tā ieķērusies, ar nagiem un zobiem, lai gan viņam, izskatās, tas nav vajadzīgs - kamēr neesi, tikmēr cenšas labāku nocopēt. Nesanāca, nu tad, piedod, mīļā, Tevi mīlu. Nav normāli pa pāris dienām -mīlu-nemīlu-mīlu, ja vien nav cilvēks, kas nezin, ko tas maz nozīmē un saka tik tamdēļ, ka redz, ka gribi dzirdēt.
31.08.2014 11:42 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.01.2009
nedomaaju, ka vinam kas vareja sanaakt ar to otru, jo zinaja, ka vina dodas prom un vairs neatgriezisies, jo diezgan daargi sanak, lai uz sejieni aizcelotu...nezinu ko vins velejas panakt ar sim sms, varbut vienkarsi pielabinaties, lai ievilktu gultaa...skumji, ka cilveks, kurs man ir visa pasaule spej sadi rikoties...
31.08.2014 11:47 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
patiesiba mes bijam skirti uz 6 menesiem.... tajaa laika loti biezi stridejamies, neilgi pirms es pie vina ierados, vins teica, ka mani vairs nemil, bet tagad, kad esam kopa, tagad redz atkal miilot. un tad, kad mani nokraapa teica, ka tas bija periods, ka mani nemileja(2 dienas pirms es ierados) un pec tam, kad atkal sakam dzivot kopaa- aptuveni 3 dienas, kad jau biju pie vina, teica, ka atkal miilot...saprotu, ka 23 gados vins uzvedas kaa puiselis...sviests..

:D Nu tiesham tev joprojam neskiet, ka ar vinu jaskiras? Es nesaprotu, tu sevi vispar necieni? Protams, kad centas nocopet kadu minku, bet vina nelavas, tad vins atkal tevi iemilejas :D Lai gan redzams, ka tapat nedoma vinu pamest.. Nu tad vienigais ieteikums ir noperc daudz salvetes un acu pilienus, acis bus saraudatas un aizpamushas biezhi
31.08.2014 11:48 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Vins gribeja ar vinu pargulet, nevis veidot attiecibas, kas tur tik nesaprotams? :D
31.08.2014 11:49 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.01.2009
jaa, bet pats liedzas, ka neesot velejies ar vinu parguleet...bet vina pati man teia, ka zvanija naktii, lai satiktos pie vinas viesnicas...laikam liels melis...

Vai psihologs varetu palidzet? Vai varbut jaiesaka vinam aiziet, varbut sapratis ko velas no siim attiecibam un vai vispar attiecibam ir gatavs...
31.08.2014 11:55 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Vai psihologs varetu palidzet? Vai varbut jaiesaka vinam aiziet, varbut sapratis ko velas no siim attiecibam un vai vispar attiecibam ir gatavs...


Nopietni? Tu tiešām sev to nodarīsi?
31.08.2014 12:02 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.01.2009
kapec tam ir tik loti jasap? gruti palikt un gruti ari aiziet...gan jau saprast spes tikai taas, kam ir gadijies lidzigi...jo visu laiiku lidz sim lasiju lidzigas diskusijas un domaju, ka nekad nespetu ko tadu piedot, bet kad esmu lidzigaa situacijaa....nezinu
31.08.2014 12:10 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Vai psihologs varetu palidzet? Vai varbut jaiesaka vinam aiziet, varbut sapratis ko velas no siim attiecibam un vai vispar attiecibam ir gatavs...


Var redzēt, ka Tev gribas attiecības un par visu varīti centīsies tās uzturēt, bet viņam tak tas nav primāri. Ja Viņš gribētu, tad viņš arī rīkotos. Tu spirinies kā naivs skuķis, kas cer, ka vīrietis tiešām iemīlēsies, ka viņam nāks apgaismība, ka tu esi tā īstā, un sāks nožēlot, ka gribējis citas ''kārtīgi iepazīt".
31.08.2014 12:11 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Tev patīk,ka tevi "sit"? Tā arī pasaki. Citādi neredzu iemeslu viņu attaisnot un vēl palīdzēt saprast viņam,ko viņš grib no attiecībām! :D Komēdija gatavā! :D neko viņš negrib! Nekādas attiecības ne ar vienu! Tikai kniebties regulāri,viss.
31.08.2014 12:11 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Vai psihologs varetu palidzet?


Tev? Jā! Galvenokārt, lai atrisinātu šo..

skumji, ka cilveks, kurs man ir visa pasaule spej sadi rikoties...


Prioritātes nav īsti veiksmīgi sadalītas.
31.08.2014 13:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!