krapsana

 
Reitings 114
Reģ: 29.01.2009
Rakstisu bez garumzimem, jo tadu nav...
Esam kopa divus gadus, sanaca, ka man bija jadodas prom uz menesi. Atbraucu majas un ieraudziju vina telefona nepazistamu nr uz kuru bija zvanijis 2:30 nakti, prrasiju kam tas nr, teica, ka nezin, gan jau vina bralis esot panemis vienu reizi lai kadam piezvanitu.
Esmu varbut jukusi, bet mani parnema sajuta, ka drags melo, panemu vina telefonu un so numuru ierakstiju sava telefona un teicu ka pazvanisu parbaudit, sis atri pakera savu telef. un ieskreja tolete. Zvaniju, bet neviens necela. Nezinu kaa, bet mani parnema sajuta, ka vins mani krapj jau tad, kad vel nebiju atraukusi no si menesa celojuma.
Katrru dienu dienu dienaa jautaaju- ludzu pasaki, ja mani krapi, jo so nr. ierakstiju google un man uzradijas meitenes vards, uzvards.
Nu jau ir pagajusi 2 menesi, kad dienu dienaa man bija jadzird meli...jo taa meitene visu laiku man neatbildeja, bet tad pat uzrakstija, ka jaa abi esot kopaa pavadijusi dienu un pec tam vakaraa diezgan daudz iedzerusi,vinai bija jadodas prom, bet mans draugs nevelejas vinu laist prom...sis aizgaja majas un saka sutit sms, ka velas vinu vel pedejo reiz redzet, jo rit vina devas arpus valsts uz ilgu laiku, ka neveletos nekad pazaudet tadu cilveku kaa vina, ka gribetu but kopa ar tadu meiteni kaa vina, ka katru reizi ieraugot, vins juk prata no vinas skaituma, ka vins varot vinu darit laimigu, ka vini ir tik ldzigi, ka 100% abiem jabut kopaa utt...
Puisim tikai 23 gadi, bet raksta taadas jelibas cilvekam, ko ir tikko saticis...un vel pirms vina devaas prom, vins vinu noskupstija un pec tam visu nakti rakstija sis jelibas un zvanija, jo velejas saikties vinas viesniicaa, bet taa ari nesatikaas...Manuprat, labak butu bijis ja viniem butu biis sekss, kaa vins rakstijis taadas liettas cilvekam, ko tikko ir saticis...drausmas!

Labi, varbut nezinu kada veidaa gadijas ko tadu uzrakstit, jo bija lielaa dzerumaa, bet nakamajaa riita teica, ka velas vel pedejo reizi satikties pirms si brauc prom, ka cer vel kaadreiz redzeties utt....

Un tajaa diena, kad es vinai zvaniju un vins ieskreja tolete ar savu tel, vins vinai rakstija, lai necelot, jo taa esot vina EX un viniem abiem vajagot kadreiz vel pacatot...un to visu vins darija 2 dienas pirms es ierados majas un vins vinai esot teicis, ka ir briivs...Taads sviests!!!

Lai arii kaa, es velos piedot, bet tas ir tik smagi, katru dienu sezu stundam un raudu...betmilu so personu..vins saka, ka mani ari mil, bet kaada milestiba,ja taa spej rikoties?
Saka, ka neko no taa nebija domaajis...jaa kaa tad...jo visus sos 2 menesus man bija melojis...

Kaa lai piedodu? brizos kad palieku viena pati, domaaju atkal un atkal, raudu un ik pa laikam mainu savas domas un sev saku, ka sis cilveks nav manis cienigs, ka nespeju but ar vinu vairs kopaa utt..
Vai psihologs spetu palidzet?:(
30.08.2014 13:38 |
 
Reitings 8
Reģ: 30.08.2014
Viņam ar prātiņu viss kārtībā? :D
30.08.2014 15:55 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Nebēdā būs vel arī citi puiši. Tikai neņem mudakus! Skaties tādu, kas kas ar iPhone. Tie ir godīgāki.
30.08.2014 16:06 |
 
Reitings 738
Reģ: 14.10.2011
Piedot varbūt piedosi, taču neaizmirsīsi.
Pati reiz piedevu cilvēkam, kurš mani krāpa. Biju muļķe un tagad to nožēloju, jo attiecības tik un tā izjuka - nespēju aizmirst nodarīto, visu laiku pret visu izturējos ar aizdomām, katrā meitenē, kura parādījās viņa draugu lokā saskatīju bijušo vai esošo mīļāko. Vārdu sakot, kļuvu drausmīgi greizsirdīga, privātīpašnieciska un paranoiska. Beigu beigās tas visu izjauca, jo tādās attiecībās laimīgs vairs nevarēja būt neviens no mums.
30.08.2014 16:07 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.01.2009
Manuprat, taisniba, ka pec kaa tada, ja ari piedotu, nespetu justies laimiga...jo visu laiku par to domatu un butu paranoiska un domatu, ka katik mani atkal nenokrapj...pat nespeju iedomaties kads tam vareja but iemesls, jo musu attiecibas nebija rutinas un visu laiku no vina puses tika atgadinats, ka vins mani miil utt...pirms neilga laika pat bijam saplanojusi kaa talak dzivosim un kurp arpus Latvijas dosimies...bet tagad...nespeju saprast, kaa vinam nebija kauna pec tam man skatities acis un kalt nakotnes planus pec taa visa, ko izdarija...
30.08.2014 17:15 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Nu ko tu vari malt vienu un to pašu - kā viņš tā varēja, kā viņš tā varēja? Redz kā mierīgi varēja un izdarīja. Tāpēc, ka viņa vārdiem un mīlestības solījumiem nav seguma, nav īstu jūtu. Ne tu viņam tāda pirmā, ne pēdējā. Un nemeklē iemeslus, jo tādu patiesībā jau nav, pati saki, ka attiecības bija ideālas kā ziepju burbulis. Bet ziepju burbuļi kādreiz arī plīst.

Nebēdā būs vel arī citi puiši. Tikai neņem mudakus! Skaties tādu, kas kas ar iPhone. Tie ir godīgāki.


Šitas gan bija smieklīgi :D
30.08.2014 17:21 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
Nākamreiz padomāsi divreiz pirms līst svešus telefonus čekot!
30.08.2014 17:23 |
 
10 gadi
Reitings 1288
Reģ: 29.01.2009
jo taa vins ir rikojies ari pirms tam, visam savam ex ir rakstijis to pasu...un visu laiu teica, ka ir mainijies

???????????


Liekas, ka viņam tāda īpatnēja izpratne par mīlestību un attiecībām. Ka tik neesi nocopējusi babņiku.
30.08.2014 17:26 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.01.2009
jaa, tikai sakot, ka rakstot parejam to domaja kaa joku un tikai rakstot man taa ir tasniba. ka es esot iipasa utt...gan jau taa pat teica taam parejam...izskatas ka prieks vina esmu tada pati meitene, kas vienkarsi iet pa ielu, tikai gadijies ka esam kopaa 2 gadus tas arii viss...
30.08.2014 17:47 |
 
Reitings 1352
Reģ: 10.08.2012
Krāpšana - piedzīvoju, joprojām kopā.
30.08.2014 19:37 |
 
Reitings 62
Reģ: 04.07.2013
ja paliksi,rēķinies,nekas nemainīsies...
30.08.2014 20:30 |
 
Reitings 47
Reģ: 21.07.2013
Man ir bijusi gandrīz identiska situācija, piedevu, bet vēl aiz vien ļoti sāp sirsniņa par to. Nav gan pagājis īpaši daudz laika kopš notikušā, lai redzētu vai tika izdarīta pareizā izvēle, bet gribas domāt, ka otrreiz viņš tā nedarīs. Mums palīdzēja izrunāšanās lidz visiem sīkumiem...
30.08.2014 22:28 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
kaut kad te bija identiska diskusija..tiesa neatceros nosaukumu..un beigās viss izjuka, jo patiešām viņam bija cita un krāpa
30.08.2014 22:48 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.01.2009
Kikii-cik ilgs laiks pagaaja lidz piedevi?

sniegpulksteniite- to, ka vinam nav cita, zinu 100%, tas bija tikai ''vienas nakts sakars''...bez seksa....
31.08.2014 10:22 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
draugs nevelejas vinu laist prom...sis aizgaja majas un saka sutit sms, ka velas vinu vel pedejo reiz redzet, jo rit vina devas arpus valsts uz ilgu laiku, ka neveletos nekad pazaudet tadu cilveku kaa vina, ka gribetu but kopa ar tadu meiteni kaa vina, ka katru reizi ieraugot, vins juk prata no vinas skaituma, ka vins varot vinu darit laimigu, ka vini ir tik ldzigi, ka 100% abiem jabut kopaa utt

nakamajaa riita teica, ka velas vel pedejo reizi satikties pirms si brauc prom, ka cer vel kaadreiz redzeties utt....

Un tajaa diena, kad es vinai zvaniju un vins ieskreja tolete ar savu tel, vins vinai rakstija, lai necelot, jo taa esot vina EX un viniem abiem vajagot kadreiz vel pacatot.


Pēc šī visa Tev vēl nav skaidrs,ka viņam par jūsu attiecībām ir nospļauties..Viņam viņa ir svarīgāka par Tevi...Nez ,kurš losis maz vai savas meitenes klātbūtnē sūtīs vai zvanīs sms,lai tā neceļ un kad ir izšķīries no meitenes...
Tāds nedomājošs puišelis...Meitene brauks prom un skrien pakaļ, čakarē savas attiecībās dēļ meitenes,kura drīz nemaz nebūs sastopama, dabūjama.Labi 1x būtu sex,kaut kas notiktu un tad vairākus mēnešus nekas nebūtu un pacietīgi gaidītu, kamēr otra atkal parādīsies. Tev nav bail,kad tā otra meitene atbrauks uz mēnesi, tad atkal nesāks skriet pakaļ?
31.08.2014 10:31 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.01.2009
ne, taa meitene vairs neatgriezisies seit. dazas detalas nokluseju- puisis ir arzemnieks, no dienvidiem, un sii bija atbraukusi uz vina valsti atpusties, tur, kur paslaik esmu es...
un nedomaju, ka bezmazvai uz ielas satikta meitene vinam ir svarigaka par mani, kopaa tacu esam 2 gadus, bet sii tika satikta uz vienu dienu...

Viss kas mani sajaa situacijaa apbedina ir tie sms un meli 2 menesu garumaa....
31.08.2014 10:41 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
visu laiku teica, ka esmu jukusi, ka man vajadziga plidziba, jo viss ko varu domat ir tikai un vienigi, ka vins mani nokrapa.

Fuj.
31.08.2014 10:43 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Izklausās vienkārši pēc babņika. Zinu tādus- lai cik ideāla partnere, arī mīlestība pret viņu, vienalga prasīsies ar kādu citu pārgulēt. Vēl jo vairāk, ja runa ir par dienvidnieku..... Viņiem jēlību teikšana katrai pretīmnācējai ir ierastāka parādība nekā konservatīkajiem latviešiem.
31.08.2014 10:53 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.01.2009
Artija- tas, ka babniks, to laikam jau sen zinu, vina 23 gados oij cik daudz meitenu ir bijis...un ari uzluko un nopeta katru otro pretimnaceju, tas esot normaali...Tiesi vakar vinam teicu, ka laikam ja ari vins butu kopaa ar perfektu meiteni, vienaga mestu acis uz citaam, atbildeja, ka taa neesot...sevis zel,ka esmu sevi seit 'ievilkusi''...
31.08.2014 10:57 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.01.2009
visu so laiku viss bija forsi un labi...nezinu kas mainijaas...varbut velas atpakal savu ikdienas dzivesveidu, kaads bija pirms mani satika....
31.08.2014 10:58 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
un nedomaju, ka bezmazvai uz ielas satikta meitene vinam ir svarigaka par mani, kopaa tacu esam 2 gadus, bet sii tika satikta uz vienu dienu...

Ļoti iespējams, ka tu arī esi svarīgāka, jo pazīstot dažus dienvidniekus esmu redzējusi, cik ļoti apbrīno savu meiteni (viņai klāt neesot), runā, ka ir tā īstā, bet tīri fizioloģisku iemeslu dēļ guļ ar citām. Un kā jau dienvidniekam pienākas, lai ievilktu to ''vienkārši gaļu'' gultā, tiek runāts saldos pārspīlējumos.
31.08.2014 11:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits