Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

krapsana

 
Reitings 114
Reģ: 29.01.2009
Rakstisu bez garumzimem, jo tadu nav...
Esam kopa divus gadus, sanaca, ka man bija jadodas prom uz menesi. Atbraucu majas un ieraudziju vina telefona nepazistamu nr uz kuru bija zvanijis 2:30 nakti, prrasiju kam tas nr, teica, ka nezin, gan jau vina bralis esot panemis vienu reizi lai kadam piezvanitu.
Esmu varbut jukusi, bet mani parnema sajuta, ka drags melo, panemu vina telefonu un so numuru ierakstiju sava telefona un teicu ka pazvanisu parbaudit, sis atri pakera savu telef. un ieskreja tolete. Zvaniju, bet neviens necela. Nezinu kaa, bet mani parnema sajuta, ka vins mani krapj jau tad, kad vel nebiju atraukusi no si menesa celojuma.
Katrru dienu dienu dienaa jautaaju- ludzu pasaki, ja mani krapi, jo so nr. ierakstiju google un man uzradijas meitenes vards, uzvards.
Nu jau ir pagajusi 2 menesi, kad dienu dienaa man bija jadzird meli...jo taa meitene visu laiku man neatbildeja, bet tad pat uzrakstija, ka jaa abi esot kopaa pavadijusi dienu un pec tam vakaraa diezgan daudz iedzerusi,vinai bija jadodas prom, bet mans draugs nevelejas vinu laist prom...sis aizgaja majas un saka sutit sms, ka velas vinu vel pedejo reiz redzet, jo rit vina devas arpus valsts uz ilgu laiku, ka neveletos nekad pazaudet tadu cilveku kaa vina, ka gribetu but kopa ar tadu meiteni kaa vina, ka katru reizi ieraugot, vins juk prata no vinas skaituma, ka vins varot vinu darit laimigu, ka vini ir tik ldzigi, ka 100% abiem jabut kopaa utt...
Puisim tikai 23 gadi, bet raksta taadas jelibas cilvekam, ko ir tikko saticis...un vel pirms vina devaas prom, vins vinu noskupstija un pec tam visu nakti rakstija sis jelibas un zvanija, jo velejas saikties vinas viesniicaa, bet taa ari nesatikaas...Manuprat, labak butu bijis ja viniem butu biis sekss, kaa vins rakstijis taadas liettas cilvekam, ko tikko ir saticis...drausmas!

Labi, varbut nezinu kada veidaa gadijas ko tadu uzrakstit, jo bija lielaa dzerumaa, bet nakamajaa riita teica, ka velas vel pedejo reizi satikties pirms si brauc prom, ka cer vel kaadreiz redzeties utt....

Un tajaa diena, kad es vinai zvaniju un vins ieskreja tolete ar savu tel, vins vinai rakstija, lai necelot, jo taa esot vina EX un viniem abiem vajagot kadreiz vel pacatot...un to visu vins darija 2 dienas pirms es ierados majas un vins vinai esot teicis, ka ir briivs...Taads sviests!!!

Lai arii kaa, es velos piedot, bet tas ir tik smagi, katru dienu sezu stundam un raudu...betmilu so personu..vins saka, ka mani ari mil, bet kaada milestiba,ja taa spej rikoties?
Saka, ka neko no taa nebija domaajis...jaa kaa tad...jo visus sos 2 menesus man bija melojis...

Kaa lai piedodu? brizos kad palieku viena pati, domaaju atkal un atkal, raudu un ik pa laikam mainu savas domas un sev saku, ka sis cilveks nav manis cienigs, ka nespeju but ar vinu vairs kopaa utt..
Vai psihologs spetu palidzet?:(
30.08.2014 13:38 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Kā saka - visus neizglābsi, ja tev ir svēta vēlme būt ar šādu indivīdu kopā, nu tur es nezinu vai kāds var palīdzēt. Es jau teiktu, ka piedod, bet neatgriezies pie viņa.
30.08.2014 13:41 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Dažreiz patiešām jāsaka - stulbās sievietes. Tici man, viņš turpinās tevi krāpt, bet ja tevi tas apmierina un dara laimīgu - piedod viņam un dzīvojat tālāk
30.08.2014 13:45 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Piedot varbūt ar laiku piedosi bet aizmirst neaizmirsīsi. Katru reizi, kad dosies prom no mājām, šaubīsies, vai puisis tevi atkal nenokrāps. Šoreiz viņš varbūt nepaspēja iet līdz galam un fiziska akta nebija, bet kur ir garantija, ka nākamreiz viņš ar kādu random skuķi nepārgulēs? Tu nekad vairs par šo cilvēku nevarēsi būt 100% pārliecināta. Vai tev to vajag?
30.08.2014 13:45 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
Mes visi esam tikai cilveki . Es neskirtos no cilveka ja vinam paslidetu kaja reizi dzive . Attiecibas nav nemaz tik virspuseji... nu tas ir personigi mans viedoklis. Tacu ir viens bet. Ja sis attiecibas butu patiesam nopietnas un nevis 2 gadus kopa , bet gan 5 un 10 un uz augsu. Tava situacija es nepiedotu un pamestu.
30.08.2014 13:51 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.01.2009
ja arii taa gadijas, butu vismaz uzreiz pateicis, nevis 2 menesus man bija jadzid meli, ka vins neko na darijis, ka tas viss ir tikai manaa galvaa, visu laiku teica, ka esmu jukusi, ka man vajadziga plidziba, jo viss ko varu domat ir tikai un vienigi, ka vins mani nokrapa. bet es nezinu, loti biezi man ir loti specigas sajutas un, ja domaju, ka taa ir tad taa arii ir, tiesi tapec es sos 2 menesus nespeju no galvas izmest, ka vins tomer mani nokrapa un nepazistamam cilvekam rakstija to pasu ko man, kad mani satika...pretiigi...
30.08.2014 13:54 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Piekrītu, ka ar laiku varbūt piedosi.. Bet atgriezties pie viņa neiesaku. Jo, manuprāt, ja tas tiešām bija nenopietni, viņš nerakstītu viņai to visu. Līdz ar to, padomā vai gribi aiz muguras tikt krāpta..
30.08.2014 13:56 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.01.2009
Savu lemumu noteikti nepienemsu emociju iespaida,jo ir pagajusas tikai 3 dienas, kops ir zinama visa patiesiiba....vienkarsi velos dzirdet jusu viedoklus.
Varbut esmu jauna un naiva, jaa, bet sis cilveks man ir viss un sap tik loti, ka cilveks, ko milu tikpat loti kaa savu gimeni spej man nodarit ko taadu....atdotu visu, lai spetu atgriezt laiku atpakal...neseju aizvien noticet, ka kas taads ir noticis ar mani...tik loti saap...
30.08.2014 13:58 |
 
10 gadi
Reitings 1288
Reģ: 29.01.2009
Drausmīga situācija.
Šādā gadījumā es nespēstu piedot cilvēkam. Emocionālā krāpšana manā skatījumā ir vēl trakāka nekā fiziskā. Padomā arī par to nervu bendi, kas tev būs jāpārcieš, ja piedosi. Pie tam viņš meloja gan tev, gan meitenei. Pats grib sēdēt uz 2 krēsliem un vēl tevi nostāda kā bijušo draudzeni. Tāds cilvēks nav pelnījis piedošanu.
30.08.2014 14:00 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
Nu labi , Tu taisies piedot , ka Tevi nokrapa - ok . Tacu Tu uzskati , ka Tev japiedod , ka par to meloja visu laiku un Tevi vel par jukusu apvainoja? Man tas vispar liekas vnk pretigums augstakaja pakape
30.08.2014 14:00 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.01.2009
un vel tagad attaisnojas, ka neko no taa vinai rakstita nebija domajis...bet nu tadas lietas vienkarsi nevar saceret ne no kaa...kaa taa vispar var, nesaprotu...un visu laiku domaju, ka mums ir tik idealas attiecibas...kaa cilveks, kurs saka, ka miil spej nodarit ko tadu?
30.08.2014 14:01 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.01.2009
tik loti veletos, lai pamest butu tik vienkarsi...jo taa vins ir rikojies ari pirms tam, visam savam ex ir rakstijis to pasu...un visu laiu teica, ka ir mainijies...kam tas bija vajadziigs...izpostit 2 gadu atiecibas del vienas nakts...nesaprotu...es pat neskatos uz citiem viriesiem,jo man tas nav vajadzigs, jo visu laiku domaju, ka dzivoju idelas attieciibas....kapec taa notiek...tik loti pless sirdi uz puseem...
30.08.2014 14:04 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
30.08.2014 14:05 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.01.2009
Varbuut kadai ir bijusi lidziga situacija? kaa jus tikat galaa?
Un piekritu, ka emocionala krapsana ir daudz smagak pienemama par fizisko...jo tadas lietas dzirdet no cilveka, ko miilu sakam citai meitenei....bet ja jau rakstija, tad jau taa ari domaaja...katru dienu aizvien vairak lauzu savu praatu, stundam pavadu raudot, lietas, kas mani agrak iepriecinaja nerada vairs nekadu interesi...nezinu kaa spesu dzivot talak lai ari kadu lemumu pienemtu, jo tie teksti sms ir vienkarsi nepienemami, tapat kaa meli...
30.08.2014 14:25 |
 
Reitings 38
Reģ: 29.08.2014
Pasūti to čali dirst un miers. Ko var čakarēties.
30.08.2014 14:28 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
jo taa vins ir rikojies ari pirms tam, visam savam ex ir rakstijis to pasu...un visu laiu teica, ka ir mainijies

Pati vien atbildēji uz to vai ir vērts piedot.. Visām sievietēm šādos gadījumos liekas, ka viņas jau nu būs tās īstās un vienīgās, kas spēs vīrieti mainīt. Un beigās attopas muļķes lomā, jo šādam vīrietim tu un tā otra esat ne pirmās, ne pēdējās, lai arī cik smagi tas nebūtu. Iesaku netērēt laiku ar cilvēku, kurš tā spēj tevi sāpināt.
30.08.2014 14:34 |
 
Reitings 438
Reģ: 18.03.2013
Protams, ka adios amigo. Cik tev gadi? Ja nav pie 40, tad noteikti atradīsi citu. Mīlu, mīlu, nevaru pamest, jo mīlu :D tie vārdi kā naivai meitenei. Mīli sevi vairāk kā kkādu čali.
30.08.2014 14:50 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.01.2009
zinu, vajadzeja jau pamest sakumaa, kad sapratu ka visam ir rakstijis vienu un to pasu...pec taa var spriest, ka es nearko neatskiros no parejam vina acis, tikai fakts. ka esam kopa ilgak ka vins bija ar savam ex...ka var rakstit, ka velas but kopa ar vinu, velas vinu darit laimigu utt..Vai taa ir spejigs rikoties pat piedzeries cilveks? un vel nakamaja ritaa skaidra rakstit, ka cer vel kadreiz tikties...un kad es jau biju ar vinu, vins slepus rakstija, ka velas kadreiz vel sarakstities...
30.08.2014 14:55 |
 
Reitings 1337
Reģ: 19.05.2009
Nepiedod. Nav Tev jāļauj tādam kretīnam sevi krāpt.
30.08.2014 15:27 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.01.2009
padomaaju...krapsanu es piedotu. bet nu nekadi nespeju piedot tos vardus, ko rakstija tajaa sms...vienkarsi pratam neaptverami...neazistamam cilvekam rakstit tadas lietas un, kad es atbraucu- saka, ka miil, ilgojaas utt...
30.08.2014 15:31 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Arī es esmu bijusi līdzīgā situācijā un zinu, ka tas nemaz nav viegli izdarāms (aiziet no cilvēka), ja Tev ir jūtas.. Izlem pati.. Katrā ziņā, ja esi no tām, kas vienmēr ar aizdomām skatīsies uz draugu un "skalos" prātu, jo domāsi, ka viņš atkal Tev aiz muguras kaut ko dara, tad agri vai vēlu tādas attiecības tā pat pajuks.
30.08.2014 15:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits