Smēķēšana

 
Reitings 32
Reģ: 28.08.2014
Vai jūs pārtrauktu pīpēt, ja draugs jums to palūgtu? Un ja attiecību laikā, ikriez, kad jūs uzpīpējat draugs dusmotos? Piekāptos?
28.08.2014 22:30 |
 
Reitings 119
Reģ: 28.08.2014
Ja atmestu (lai gan nepīpēju) cigretes bojā plaušās. Un tie kuri pīpēt ātri kļūst vecie neglīti ar aizsmakušu balsi!!!

Kā saka viena cigarete viena NAGLA ZĀRKĀ!!!!
29.08.2014 08:11 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Es nelūgtu viņai atmest smēķēt, es viņai radītu tādus apstākļus, ka viņai pašai kļūtu pretīgi smēķēt :D
Es agrāk pats smēķēju un arī tagad labprāt uzvelku ūdenspīpi vai "koltu" tusiņos, bet parastās cigaretes vienkārši smird! Eju pa ielu, skatos - skaista sieviete - un tad viņa ievelk dūmu un man uzreiz mainās domas par viņu .. Nu negribu es skūpstīt pelnutrauku - Fui, kaka (kā maziem bērniem saka) .. Nesaprotu, kāpēc jānogalina savs dabīgais skaistums ar smēķiem .. Naudu nav kur likt? Ātrāk gribas, lai āda veca paliek? Maksāt par savas veselības bojāšanu un pēc tam vēl par uzlabošanu? Negribas nomirt veselam? Tāpat pietiek veikalu plauktu ar visādiem štruntiem .. Varbūt gribas, lai neveseli bērni dzimst?
Ok, ok - tas ir stilīgi :) Tā Tu piederi kaut kādai sociālajai grupai, kas "var atļauties" to darīt un kas savācas pīpētavās un ievelk kuplo .. varbūt tas mazina stresu, bet pēc uzpīpēšanas jau problēma nav pazudusi :) Tikai lielāks slinkurms kaut ko darīt, jo smēķēšana reāli palēnina smadzeņu darbību (vismaz man). Par sportu vispār nerunāsim .. pamēģini smēkēt un skriet - činčiki pa ausīm birst :)
Tās, protams, ir manas subjektīvās domas .. katrs tāpat dara, kā grib ..
29.08.2014 09:56 |
 
Reitings 262
Reģ: 04.01.2013
Neesmu smēķētāja, taču pieļauju, ka gadījumā, ja būtu un ja puisī būtu neprātīgi samīlējusies, tad pati mestu nost bez visas palūgšanas. Mēs taču visas gribam būt veselīgākas, skaistākas un gudrākas blakus cilvēkam, kuru mīlam. :)

Bet, runājot par tiem izmaiņu "palūdzējiem"... man vismaz ir tāds raksturs, ja mani visu laiku cenšas izmainīt, kaut ko lūdzot un sakot, es visdrīzāk iespītēšos, nevis ņemšu vērā otra teikto. Varbūt esmu vēl naiva, bet attiecībās taču vienam otru ir jāceļ un jāpalīdz, nevis ar vārdiem jānorāda uz nepilnībām
29.08.2014 10:02 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Lai gan pati smeekeeju,bet nu tie apgalvojumi,ka piipeetaaji nesmird ir aplami. ;)

Vieniigais mani tieshaam shokee,ka ir meitenes,kuras izveeleetos uzvilkt duumu labaak nevis buut kopaa ar forshu puisi. Protams,ka nav patiikami,ja uzreiz uzstaada ultimaatu,bet nevajag jau uzreiz pashai durt ar adataam,bet var abi divi to ultimaatu paarveerst beigaas par kompromisu,aprunaajoties par to kaa abiem buutu labaak shajaa netikumaa.
29.08.2014 10:12 |
 
Reitings 478
Reģ: 12.06.2012
Kad iepazinos ar savu nesmēķētāju kaut kā automātiski lēnām atmetu, jo vienkārši palika kauns vienai pīpēt :D Un jutu jau, ka viņam nepatīk. Dažas scēnas uztaisīja, bet saprata, ka mani nevar tā kontrolēt. Tagad smēķēju, kad iedzeru un viņam jāsamierinās. :)
29.08.2014 10:18 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
viņš ir teicis, ka nebūtu kopā ar sievieti, kas to dara, jo tas neesot sievišķīgi.


+
29.08.2014 10:38 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Jā, atmestu. Precīzāk, atmetu. Kad sāku ar vīru satikties, tad pīpēju retu reizi tusiņos, vīrs vēl šobaltdien kūpina kā skurstenis. Sākām randiņot, iemīlējāmies un tad viņš palūdza, lai es beidzot smēķēt, jo es esot viņam ļoti dārga un viņš nevēlas, ka bendēju savu veselību. Pats atzinās, ka vairākas reizes esot mēģinājis atmest, bet nevarot, jo darbā visu laiku kolēģi apkārt pīpē un noturēties ir ļoti grūti. Es atmetu, jo man viņš bija dārgāks par cigareti. Pati nekad viņam neprasīšu atmest, pieņēmu viņu tādu, kāds viņš ir. Par dūmiem runājot, jūtu, protams, to vieglo cigarešu smaku, bet man tā netraucē. Varu arī stāvēt blakus kūpošai cigaretei - neizraisa nekādas emocijas.
29.08.2014 13:22 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Es secināju , ka pa lielam man vajag lai no vīrieša viegli vējo pēc tabakas un viskija (l)
29.08.2014 13:29 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Neatmestu. Jo, ja saietos ar mani, tad arī rēķinātos ar to, ka esmu skurstenis. Izņēmums būtu "mīļā, uztaisam bērniņu".
29.08.2014 13:33 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Par cik esmu nesmēķētāja, man grūti spriest kā būtu, ja būtu.. Ja redzētu, ka otrai pusei paliek patiešām pretīgi kaut vai no smakas vien (pēc manas pīpēšanas), visticamāk, ka viņa klātbūtnē to censtos nedarīt.

Mans draugs pīpē.. Man tas nepatīk, bet neuzspiežu viņam, ka ir jāatmet.
29.08.2014 13:42 |
 
Reitings 62
Reģ: 27.08.2014
Esmu sakusi rakstit pati savu blogu par visu kas ir vajadzigs kartigai sievietei(ir ari dazreiz par stipro dzimumu kads rakstins no manas personigas pieredzes).Es busu prieciga ja izteiksi ari savu komentaru vai ari kadu ieteikumu. http://goo.gl/LLdmgf
29.08.2014 15:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits