Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecību krīze

 
Reitings 150
Reģ: 22.08.2014
Sveikas!
Mani un manu draugu ir skārusi attiecību krīze!:(
Esam kopā gadu, bet šīs nav mūsu pirmās attiecības, pirmstam mums bija tikai mēnesi ilgas un tad viņš mani pameta. Pēc trīs mēnešiem lūdzās atpakaļ. Nu es protams paņēmu viņu atpakaļ un nedomāju ka tik ļoti viņā iemīlēšos.
Viss ir tā- ka viņš pats nezin ko grib, viņš nezin vai viņš mani mīl nopietni vai kā draugu!
Sāku izjust to ka viņš ir mainijies. un prasiju kas ir, vai esmu apnikusi? Bet vins saka nē, vaina nav manī, esmu ideala ut.t. viņš nezin ko viņš grib un bla bla... Bet man ir grūti es nezinu ko man domāt- ja viņš nezin!!!
Problēma arī ir tāda, dzīvojam atšķirīgas pilsētas 100 km attālumā un tiekamies tikai brīvdienās! Bet ir, protams, arī strīdi, bet tikai par sīkumiem- pārsvārā viņa greizssirdība, vai mani niķi.
Man dažkārt šķiet varbūt kāds viņam ir paskalojis smadzenes- kaut ko par mani sastāstijis:(
Mēs jau mēnesi esam krīze- visu laiku sakam viens otram- ka kad sattiksimies tad izrunasimies- bet kad satiekamies mes aizmirstam par to:(
Ka lai tiek tam pari- negribu vinu pazaudet:(
22.08.2014 11:42 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Puisis tevi nevēlās vairāk un ir pārāk gļēvs, lai tevi pamestu. Un jums abiem ir jāpieaug līdz attiecību veidošanai.
23.08.2014 11:15 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
Nu jā saprotu, bet ja es ar viņu runāju un viņš ņem un tupi klusē? ko man darit?

Kļūsti ne tāda kā citas 20+ gadu vārnas - iemācies klausīties ne tikai pašai vārīties un brīnīties kāpēc vecis tev nepiebalso un vispār klusē. :-D :-D :-D. ne tikai klausīties, bet - arī dzirdēt iemācies :-D. Saprotu ka grūti, bet tomēr ...
23.08.2014 10:06 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
Vieglāk būtu viņu satikt un visu izrunāt, pateikt atklāti, ka tu esi sieviete, kurai vajag uzmanību, nevis vīrieti, kurš nevar izlemt, vai esi viņa meitene vai tikai draugs.

Protams, nelasīju visu diskusiju, tikai pārskrēju pāri, bet nu neviens nav tā vērts, lai tu bojātu savu laimi, cerot uz kaut ko, kas varbūt tur nemaz nav. Vienkārši dabū viņu un izrunājies, kaut vai turi aiz krāga un krati, bet lai pasaka visu, kā ir. Varbūt tāpēc, ka esmu piedzīvojusi visādas cūcības no vīriešiem, uz to visu vairs neskatos kā romantiķe, tā kā varbūt mans viedoklis nemaz te neder.

To kas tam džekam vajadzīgs protams var noignorēt un neinteresēties. Tipiski šodienas divdesmitgadniecēm. Cūcības acīmredzot esi piedzīvojusi pelnīti.
23.08.2014 10:03 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
jo neviens vīrietis nav tās asaras vērts.

O! Tas ir visas diskusijas vērts izteikums. Kārtējais apstiprinājums tam kāda ir jūsu visu attieksme lielākā vai mazākā mērā.
Lielākajai daļai jūsu ir uzskats, ka jūs gan esat daudz vairāk nekā vienas asaras vērtas - romantika kura maksā naudu, randiņi kuros jāizmaksā, treniņi lai labi izskkatītos, labs darbs lai varetu apmierināt jūsu alkas pēc tā kas ir citām, tā tālāk. :-D :-D :-D. Tomēr lai nu dots devējam atdodas un kā sauc tā atskan. :-D :-D :-D. gaidiet vel lielāku nenoteiktību savās dzīvēs un attiecībās.
23.08.2014 10:00 |
 
Reitings 70
Reģ: 26.07.2014
ārprāc,tīrākais bērnudārzs!!!!
23.08.2014 08:03 |
 
Reitings 70
Reģ: 26.07.2014
Pēc gada krīze? Te gan tā neizskatās,ņemot vērā,ka šķiraties,saejat kopā jau no sākta gala.
Jūs vienkārši nerisinat problēmas,neizrunājat iemeslus stīdiem,un visam ko minēji.Vienvārdsakot paši esat attiecības nolaiduši
23.08.2014 08:01 |
 
Reitings 857
Reģ: 08.08.2014
Viss tizlākais ko var darīt izrunāties caur sms , vai pa skype... es neuzskatītu kad cilvēks būtu baigi patiess tad.
23.08.2014 07:22 |
 
Reitings 150
Reģ: 22.08.2014
Viss:)
Pametu, pateicu ka nevaru mocities, un ziniet man pat tagad ir vieglaak:)

Izrunajamies:) un tagad paliekam ka draugi:) vienu bridi redzēju kamera asaras, bet smejamies runajam visadas stulbibas:)
Pa skype :)

Bet viņš piekodināja- mūsu ceļi vel krustosies.
23.08.2014 00:32 |
 
Reitings 857
Reģ: 08.08.2014
Jēziņ !!!!
Šitādu murgu sen nebiju lasijusi.

Kapēc tu neuzvedies savam vecumam atblstoši ? Tāds bezsakars no tevis nāk laukā , varbūt tu vēl nesaproti bet tu pati esi atbildējusi uz savu jautājumu jau pirmajā lapā.
- Viņš grib būt brīvs... ko tu vēl sapņo ?
Katrā tavā komentārā var saprast ka viņš tevi cenšas pa saudzīgo atšūt , tikai Tu to nesaproti.

Un gads nav nekas...pa gadu cilvēku tikai sāc normāli iepazīt...sāksies jauns mācību gads atradīsi kādu citu 'lielo mīlestību '.
22.08.2014 21:36 |
 
Reitings 150
Reģ: 22.08.2014
Varbūt man tagad paust, nerakstit nezvanit? varbut sapratiis
22.08.2014 19:41 |
 
Reitings 3615
Reģ: 06.05.2014
simbiola, kā tev pašai liekas, ko vajadzētu darīt situācijā, kad puisis saprot, ka ir problēma attiecībās, bet viņš turpina klusēt, neko negrib darīt, lai varētu rast risinājumu jūsu problēmai? Bet pamēģini piecelties un pateikt, ko par viņu domā šīs sitācijas dēļ, un tad aiziet. Varbūt džekam kaut kas smadzenēs sakustēsies. Ja esat sarunājuši tikties, lai izrunātos, tad arī viņam jāsaprot, ka ir jārunā, jo ir piekritis šādai tikšanās reizei. Ja tas nepielec viņam, tad vai nu viņam ir kaut kas uz sirds, ko bail tev teikt, vai arī nemaz tik ļoti tās attiecības nav vajadzīgas.
22.08.2014 17:47 |
 
Reitings 150
Reģ: 22.08.2014
L.

Nu jā saprotu, bet ja es ar viņu runāju un viņš ņem un tupi klusē? ko man darit?
22.08.2014 17:36 |
 
Reitings 3615
Reģ: 06.05.2014
simbiola, es jau tavā vietā pazvanītu, pateiktu, ka vēlies tikties un visu izrunāt, nostādīt kādu termiņu pašai sev. Un, ja līdz tam nekas nenotiek, tad censties attālināties no viņa savās domās. Var jau gaidīt, cerēt uz brīnumu, bet sevi ir jāmīl, lai kāds tevi mīlētu.
22.08.2014 17:35 |
 
Reitings 150
Reģ: 22.08.2014
L.

Nu jā, bet es pateikšu ka kad ir izdomājis lai piezvana
22.08.2014 17:30 |
 
Reitings 3615
Reģ: 06.05.2014
simbiola, lai pieceltos uz aizietu, ir jāatrod liels gribasspēks sevī, jo nu tik vienkārši jau tas nav, ja saki, ka domājot par viņu, nevari novaldīt asaras. Man bija daudzas tādas izrunāsanās/klusēšanas sesijas, lidz puisi uzķēru, ka viņam ir cita, ka ir vel ar dažām nolaidis. Es jau nesaku, ka tas arī ir tavā gadījumā, bet cik ilgi laidīsi muļķi un sāpināsi sevi, ja viņš nevar atklāti pateikt, kas par problēmu?
22.08.2014 17:28 |
 
Reitings 150
Reģ: 22.08.2014
L.

Es izrunāšos, ka satikšu viņu... bet ja viņš atkal klusēs un neko neteiks.... es varu paņemt un vienkārši aiziet?
22.08.2014 17:19 |
 
Reitings 3615
Reģ: 06.05.2014
simbiola, ja pastāv iespēja, ka puisis nav paspējis kārtīgi izskraidīties, tad, paņemot pauzi, tu no viņa iespējams varēsi atvadīties pavisam. To es varu apgalvot no savas pieredzes, jo pauzi jau neņem tikai tāpat vien, bet tas ir tikai tad, ja puisim vel prasās jautrība/brīvība. Manas pirmās attiecības arī bija līdzīgas uz beigām, protams, man bija sāpīgi, raudāju, cīnījos kā vien varēju. Tagad uz to visu, kas noticis pagātnē, skatos savādāk, jo neviens vīrietis nav tās asaras vērts. Vieglāk būtu viņu satikt un visu izrunāt, pateikt atklāti, ka tu esi sieviete, kurai vajag uzmanību, nevis vīrieti, kurš nevar izlemt, vai esi viņa meitene vai tikai draugs.

Protams, nelasīju visu diskusiju, tikai pārskrēju pāri, bet nu neviens nav tā vērts, lai tu bojātu savu laimi, cerot uz kaut ko, kas varbūt tur nemaz nav. Vienkārši dabū viņu un izrunājies, kaut vai turi aiz krāga un krati, bet lai pasaka visu, kā ir. Varbūt tāpēc, ka esmu piedzīvojusi visādas cūcības no vīriešiem, uz to visu vairs neskatos kā romantiķe, tā kā varbūt mans viedoklis nemaz te neder.
22.08.2014 17:14 |
 
Reitings 150
Reģ: 22.08.2014
L.

Bet es arī nedomāju ka ir jēga ņemt pauzi, jo pēc pauzes aizmirst un viss...
Bet es domājot par viņu izplūstu asarās....
22.08.2014 17:04 |
 
Reitings 3615
Reģ: 06.05.2014
viņam nav laiks pirekš citām- ir darbs, mājas, darbs mājas, un tajā ciema nav tādas meitenes ar ko baigi tusēt, viņš ir diezgan kautrīgs un es 100 % zinu ka nav citas

Man šķiet, ka tā domā liela daļa meiteņu, kurām lielā mīla parādījusies. Ja gribi tikt skaidrībā ar visu, tad satiecies un visu izrunājat. Ja jau īsti negribēs runāt, tad jau problēma nav tevī, bet tajā, ka puisis vel nejūtas pārāk daudz izskrējies, lai kaut ko nopietnāku uzsāktu ar tevi. Nu nav jēga mocīties, stresot par to, kas varbūt nemaz nav tā vērts. Ja viņš tevi neredz kā savu meiteni, bet īsti palaist negrib, tad varbūt ir pieradis pie tevis. No vienas puses ar tevi ir labi, zin tavus gājienus un pārējo, bet no otras puses...
22.08.2014 17:01 |
 
Reitings 150
Reģ: 22.08.2014
Ceriiba

Nu jā, bet vienīgais satikšu viņu pēc nedēļas, mēģināšu šodien pa skypu dabut informāciju kādu, jo cik es varu mocities?
22.08.2014 16:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits