Attiecību krīze

 
Reitings 150
Reģ: 22.08.2014
Sveikas!
Mani un manu draugu ir skārusi attiecību krīze!:(
Esam kopā gadu, bet šīs nav mūsu pirmās attiecības, pirmstam mums bija tikai mēnesi ilgas un tad viņš mani pameta. Pēc trīs mēnešiem lūdzās atpakaļ. Nu es protams paņēmu viņu atpakaļ un nedomāju ka tik ļoti viņā iemīlēšos.
Viss ir tā- ka viņš pats nezin ko grib, viņš nezin vai viņš mani mīl nopietni vai kā draugu!
Sāku izjust to ka viņš ir mainijies. un prasiju kas ir, vai esmu apnikusi? Bet vins saka nē, vaina nav manī, esmu ideala ut.t. viņš nezin ko viņš grib un bla bla... Bet man ir grūti es nezinu ko man domāt- ja viņš nezin!!!
Problēma arī ir tāda, dzīvojam atšķirīgas pilsētas 100 km attālumā un tiekamies tikai brīvdienās! Bet ir, protams, arī strīdi, bet tikai par sīkumiem- pārsvārā viņa greizssirdība, vai mani niķi.
Man dažkārt šķiet varbūt kāds viņam ir paskalojis smadzenes- kaut ko par mani sastāstijis:(
Mēs jau mēnesi esam krīze- visu laiku sakam viens otram- ka kad sattiksimies tad izrunasimies- bet kad satiekamies mes aizmirstam par to:(
Ka lai tiek tam pari- negribu vinu pazaudet:(
22.08.2014 11:42 |
 
Reitings 150
Reģ: 22.08.2014
Zazzy
22.08.2014 13:18 |
 
Reitings 150
Reģ: 22.08.2014

Zazzy


Mēs atsevišķi dzīvojam, viņš to skolu kur macijas pabeidza bet man vel viens gads tur..
Es vinu miljons reizes esmu saukusi izbrauciena ar riteni, vai ari ja mes kkur pasezam- tad tikai ar radiem vai draugiem.

Varbut tpc ka vins vienigais berns gimene un nav ta radis.
Es vinu esmu viskkur saukusi, bet vinam tik tas jadara tad tas, tad masina jataisa...

Viņam šķiet ka viņš vnk neko nezin... un es pardzivoju par to visu
22.08.2014 13:21 |
 
Reitings 150
Reģ: 22.08.2014
Divatā esam gājuši peldēties uz paris minutem pie majas diiki, tad ar rolleri izbraukusi pa ciema celiem......
22.08.2014 13:23 |
 
Reitings 135
Reģ: 29.01.2009
simbiola
tad sanāk, ka viņš tevi nekur neaicina?
es tev iesaku darīt savas lietas. ej atpūties ar draudzenēm, kino, vienalga ko... atšuj viņu, kā viņš atšuj tevi. nebrauc katru nedēļas nogali pie viņa, liec viņam ilgoties pēc tevis. ja viņš neilgosies, nu tad pati zini, kas tad ir. gaidi brīdi, kad viņš tev ko piedāvās darīt.

ja jau viņš neko nezin par jūsu krīzi, tad tev viņam tas ir jāizstāsta, kā Tu jūties utt. nav ko cepties pirms laika. varbūt Tu kā tipiska sieviete esi savā galvā visu ko iedomājusies un izpušķo, lai vairāk Tu pati justos sūdīgāk. (man pašai arī tā ir bijis)
22.08.2014 13:35 |
 
Reitings 150
Reģ: 22.08.2014
Zazzy

Viņš tikai aiznina pie draugiem čomoties līdzi, bet divatā figa... es visur viņu aiz matiem meginu aizvilt, bet nekaa..

Es katru nedēļas nogali nebraucu, bet kā man ar darba grafiku, parasti ir tā divas pēc kārtas un vienā man darbs, atkal divas pēc kartas ....

Viņš zin- pats viņš man saka ka nav vairs tā kā sākumā, nav tās odziņas...
22.08.2014 13:38 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Varbūt tā, kas skalo smadzenes ir tieši mamma?
Un, ja viņš ir vienīgais bērns ģimenē, tad pilnīgi noteikti mamma grib savam dēlam pašu labāko, un ja tu mammai īsti nepatīc, tad tur arī ir tā sāls...
Ģimenēs, kur mammas pat pārāk ļoti mīl savus dēlus ir grūti... pati zinu.
22.08.2014 13:41 |
 
Reitings 150
Reģ: 22.08.2014
mammai nebutu jabut nekas pret mani, ne nu ir stiki niki, bet tas ir visiem

un kad man ko ludz tad es izdaru, un bez lugsanas ari palidzu majas darbiem...

man liekas ka vrb pec tas reizes kad puisis pardzivoja un raudaja uz mammas pleca par mani un mamma teica ka ir citas meitenes (tas mani aizvainoja), un tad ja ir reizes kad pasaku vina mammai ka nedzersu balle, bet sanak kadu kokcinu izdzert kompanijas peec, bet nejau galiiga pali.

Un tad puisis man vel ir stastijis- ka mamma negrib lai vins vel precas un bernu- bet kads vinai tur sakars vins ir pieaudzis un pats izlemj, vins pats ir noteiceejs.
Man ari skiet ka mamma dazkart- bet vins ir tads zem papeza vinai;/
22.08.2014 13:48 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Neuztraucies, ir daudz tādas mātes, kas grib izlemt bērnu vietā visu :D Man topošā vīra māte ir tāda pati... precēties mums vēl nevajag un bērnus arī vēl nē... jo mūsdienās var dzīvot kopā neprecēti un bērnus vajag tik ap 28
22.08.2014 13:57 |
 
Reitings 135
Reģ: 29.01.2009
nu jā... izklausās viņš tev tāds interesants... tāds mātes dēļiņš... grūti ar tādiem
viņš pie tevi brauc ciemos?
viņš vispār grib nopietnas attiecības?
22.08.2014 14:00 |
 
Reitings 150
Reģ: 22.08.2014
Foxy
Tie;si tā, bet tur tā lieta es neesmu un negribu viņa mammai ziepeties, es esmu kada esmu, mani nemainiit....

un tas draugs ari- vins saka es dzivosu visu dzivi te. man tads nopietni- es nevaru visu dzivi dzivot kopa ar vinu un vina vecakiem- bet mums tak berniem ari jabuut- kur mes liksim vinus - siltumniica?

Ja privatmaja bla bla bla, bet es sava maja gribu justies ka sava, ne noka nekautreties un nebaidiities, staigat pusplika, iziet no vannas viena dvieli, justies brivi, bet ja tur vel vina vecaki nu arpraac.
22.08.2014 14:01 |
 
Reitings 150
Reģ: 22.08.2014
Zazzy

Tur tā lieta- viņam ir privātmāja daudz darāmā izņemot darba, un brivdienās viņš pārsvarā pa māju strādā, tapec es braucu pie vina.

Pie manis vins tik ir ieskrejis uznest nonest kadu somu vai 1 reizi pasedet darza ar manu teta sievu.

vins ir egoistisks, vinam zel man atbraukt kur pakal jo redziet benzins dargs a man ar smagam tasam jakratas ar 2 autobusies
22.08.2014 14:03 |
 
Reitings 150
Reģ: 22.08.2014
Zazzy

Viņš teica ka negrib nopietnas attiecibas, bet nu es saprotu nevajg jau steigties ar visu un bla bla bla, visam pienaks savs laiks, bet ja negrib nopietnas attiecibas tas nenozime ka nevar but ar kadu kopa, ari nenjopietnas var parversties nopietnas, kaut vai man skiet ka vins tikai mammu klausa un neko citu neizlej pats.

Bet mums ir nopietnas
22.08.2014 14:06 |
 
Reitings 135
Reģ: 29.01.2009
par to dzīvošanu- ja neesi gatava dzīvot ar viņu viņu vecāku mājā, tad uzskatu, ka nav ko tērēt laiku un nervus saglabājot šīs attiecības. protams, ka to ir man viegli pateikt, bet nu pamēģini pati atbildēt uz jautājumu- kādu gribi savu dzīvi? ja jau jums ir kaut kāda lielā love, tad jau kaut kad būs jāsāk dzīvot kopā, ne? kur to darīsiet? izskatās, ka viņš jau ir izlēmis, ka paliks tur un viss. tev pašai ir jāizdomā vai tu to vēlies.

kā tad tas tagad ir, ka viņš negrib nopietnas- kas pēc tevis rakstītā arī izskatās, bet jums ir nopietnas?! man šķiet, ka tu gribi no viņa sagaidīt ko vairāk, nekā viņš ir tev solījis.
ja neesi gatava nenopietnām attiecībām, tad neceri, ka viņš tev visur izdabās un skries tev pakaļ.

un kaut kas arī neiet kopā ar to precēšanos. neticu, ka čalis grib precēties ar Tevi... un diezgan loģiski, ka mamma no tā attur.

liec viņam mieru, tad redzēs vai būs lemts jums būt kopā.
22.08.2014 14:11 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
wow... tas gan ir traki, es zinu, ka manu draugu arī gan jau nelaidīs prom, bet mēs iesim...
Bet, ja Tev viņš pats domā, ka nekad neies prom... taaad nu tur ir diezgan švaki... nevarēsi tu nekad kailai aiet līdz virtuvei :D diemžēl...
22.08.2014 14:12 |
 
Reitings 202
Reģ: 19.03.2014
Izklausās, ka tu viņu gribi, bet viņs tevi - nu tā, tad kad viņam uznāk. Tu esi viņam izdevīga - pati atbrauc, pati uzdāvini kaut ko, a viņš tikai sēž savās bikšelēs. Uz ko viņš būtu gatavs tevis dēļ? Vai viņš tev ir kaut ko labu izdarījis?
Es saku, ka nevajag.

Izskatās, ka uzskati par dzīvi jums atšķirās jau pašos pamatos - viena lieta ir ka mamma gribētu lai viņš dzīvo ar viņu, bet otra lieta ir ka viņs pats to vēlas. Ja viņa un viņa mammas domas sakrīt, tad es domāju, ka nekas daudz nemainīsies.

Un vēl tas ir loģiski, ka neviens nevienu negrib sāpināt, bet attiecības citadak izbeigt nevar. Ko tad tagad? Dzīvosiet visu dzīvi kopa, jo negrib tevi sāpinat šķiroties?

Godīgi sakot, iedomājos tavu puisi kā tadu neizlēmīgu bezmugurkaulnieku, kas gaida, kad viss atrisināsies pats no sevis.

Tu viņu pārvertē un viņš tevi nenovērtē. Kapēc lai kaut kas mainītos?
22.08.2014 14:23 |
 
Reitings 202
Reģ: 19.03.2014
Un kas vēl ir tas? Mums ir attiecības, bet tās nav nopietnas? Kā ta var būt?

Man tas nelīmējās kopā. Vai nu ir attiecības vai nu nav viņas. Mainīties var kaut kādas attiecību fāzes, tacu principa man liekas, ka attiecības vai nu progresē uz labo pusi vai nu nē. Ja tu šeit dažubrīd runā jau par bērniem, tātad vēlies ar viņu kadreiz ģimeni. Bet varbūt viņš nevelās veidot ar tevi kopā ģimeni.
22.08.2014 14:28 |
 
Reitings 150
Reģ: 22.08.2014
Zazzy

Nu mums ķipa skaitas nopietnas un blaa blaa blaa...
Bet vins kip negrib neko vairak (kazu zina), n nu protams es arii visam tak savs laiks, ja bus tad buus nebuss nebuus,

Foxy
Tur tā lieta ka vins negrib pamest to maju, ta vinam ir mila un laba, bet ar mammu- nevar tak sadzivot, jo mammai delins vnm bus svetais un pie visa vainiga vnm busu es!
22.08.2014 14:50 |
 
Reitings 150
Reģ: 22.08.2014
Kitty

Nu mums ir nopietnas ja, bet vins tadas negrib- to vins vakar lkm saprata, bet vins saka ka mil mani bet nezin kaa- ka draugu vai miloto cilveku, vins saka ka nezin vai esmu ta ar kuru visu muzu grib but kopa, bet kpc uzreizs jadoma par visu muzu, mes dzivojam tagad.

Vins ir neilzemigs, vins pieradis ka mamma ar kulaku uz galda uzsit un saka buus taa, un vins uz pirkstgaliniem tik aiz vinas....

vins ari teica- ja sanaktu netisam berns- tad vins mani atbalstiitu- bet vins ir pret abortiem- bet man ir ta ka es negribu bernu ja vecaku starpaa nav stingra saite... Un negribu lai mus kopa tikai berns piemeram satur...

Tur ta lieta man agrakkk bija n taa jutas pret vinu, bet vins tik mani uhuhu ka dievinaja, bet tagad ir otradak....
22.08.2014 14:55 |
 
Reitings 150
Reģ: 22.08.2014
Kitty

Bet nav arii tas vecums, ka jamicas ar visiem un uz visiem stuuriem.... (saucamas nenopietnas attiecibas) uz vienu dienu. vai ariu nav tas vecums kad gribas un vajag vienas nakts sakarus
22.08.2014 14:57 |
 
Reitings 135
Reģ: 29.01.2009
Nu mums ķipa skaitas nopietnas un blaa blaa blaa...
kas ir tālāk aiz bla bla bla?

Bet vins kip negrib neko vairak (kazu zina), n nu protams es arii visam tak savs laiks, ja bus tad buus nebuss nebuus,
kaut kādas pretrunas ir visu laiku. te ir acīmredzami ka nebūs... Tu gaidi no viņa kaut ko, ko viņš nevēlas!

Nu mums ir nopietnas ja, bet vins tadas negrib

man liekas, ka jūs paši neko no savām attiecībām īsti nesaprotat- katram ir savas vēlmes...

ja sanaktu netisam berns
ir izdomātas dažādas lietas, kas aizkavē šo- netīšām...
Tur ta lieta man agrakkk bija n taa jutas pret vinu, bet vins tik mani uhuhu ka dievinaja, bet tagad ir otradak....
izklausās, ka tu vnk viņam esi apnikusi un tas nozīmē, ka viņš tiešām nezin ko grib.

vai ariu nav tas vecums kad gribas un vajag vienas nakts sakarus
nu nez :D man jau liekas, ka tad tik sākas :D paspēsi būt pieaugusi :D
22.08.2014 15:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!