Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Šļūc pa kreisi

 
Reitings 159
Reģ: 10.06.2013
Kā uzkodāt, ka jūsu vīrs/draugs "šļūc pa kreisi"? Vai pēkšņi nepalika dāsnāks/atturīgāks utt.? Ko pasākāt pēc tam?
21.08.2014 21:29 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
Elfrīd, princips izvēlēties otru pusi, kura uzskati atbilst manis pašas uzskatiem par lietu kārtību dzīvē? Jā.

Nu tu jau saproti ka jautājums ir par ko citu, bet šādā situācijā tev uz to jautājumu tev ir ļoti neizdevīgi un neērti atbildēt tāpēc spītīgi izliecies ka nesaproti kurš ir tas jautājums uz kuru man no tevis atbildi vajag. :-D
23.08.2014 22:43 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
zero

Un izzina par sts ari visam ir ? un pasam?

Kāpēc tādi jautajumi ja man dāmu ir zero? :-D :-D :-D.
23.08.2014 22:44 |
 
Reitings 203
Reģ: 31.01.2014
Es gan uzskatu, ka ilgstošu attiecību laikā izkopts kvalitatīvs sekss ir galvas tiesu labāks par random pišuku ..


piekrītu!


Sievietes krāpj uz urrā, ir tikai viena atšķirība - uzķertas tiek retāk un dara to slīpētāk.


oi, mīļā, nu, šim gan nepiekrītu, sievietēm tāpat kā vīriešim ir dažādi morālie uzskati, ja dažiem tie ir vaļīgāki, tas nebūt nenozīmē, ka tiešām viss vienā maisā....:)

Gribētu jau ticēt, ka ir jauki cilvēki, kuriem ir svarīga attiecību kvalitāte, ne kvantitāte :D
23.08.2014 22:46 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
xerty - ko Tu man centies pateikt ar savu - nepiekrītu ? To, ka sievietes nekrāpj ? Nesaku taču, ka visas. Saku, ka ARĪ SIEVIETES KRĀPJ .. jebkura vispārināšana, manuprāt, ir diezgan muļķīga :)

Pati neesmu uzzinājusi, ka mani kāds krāptu. Es gan arī nestalkoju un nemeklēju kkādas slepenas zīmes greizsirdības lēkmēs .. Iespēju gan neizslēdzu, but then again .. man nav tie *populārākie* uzskati šādos jautājumos. Bija kkādas aizdomas ar ex, pēdējos attiecību mēnešos, kamēr viņš dzīvojās un strādāja ārpus LV; bet tā kā zināju, ka attiecības tāpat ir teju cauri, pat necentos ko izzināt tālāk.
Cik zinu, paziņai ir kājiņa paslīdējusi, kamēr bija attāluma attiecībās ar nu jau bijušo. Pati arī viņam atzinās. Godīgi sakot - es pat nesaprotu, kādēļ viņa to visu nepārtrauca jau krietni agrāk, jo ar tādu attieksmi kā tam pusim ... Nu nevar pieprasīt no otra visu, pretī dodod vien uzmanības druskas un neracionālus uzstādījumus.
23.08.2014 23:00 |
 
Reitings 203
Reģ: 31.01.2014
Nu nevar pieprasīt no otra visu, pretī dodod vien uzmanības druskas un neracionālus uzstādījumus.


krāpšanai gan attaisnojumu nav, bet tavu domu uztvēru, cerams, ka pareizi..
Neko necenšos pateikt, visas jaukas un pūkainas, eh:)
23.08.2014 23:03 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
xerty - dzīvo tik nost .. jauki un pūkaini ;) Zinu gan, ka cilvēki ir pilni dažādu vājību .. neatkarīgi no dzimuma.
23.08.2014 23:08 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
^^ Peec Elfrida uzskatiem par visiem virieshiem,tu neesi virietis,bet gan dzilji nelaimiga lupata,kas pakljaujas pret savu gribu sievieshu uzstaditajiem noteikumiem.

Es nerakstīju visiem vai visi, bet - lielāka daļa. Poligāmija ir iespējama, ja ir iespēja tā dzīvot un otrkārt ja vīrietim ir fiziskas un finansiālas iespējas tā dzīvot. Runājot par finanšu jautājumu - nepietiekošas iespējas šinī ziņā ir pirmais iemesls kāpēc vīrieši Labprātīgi :-D :-D :-D (pēc sieviešu domām) izvēlas monogāmiju tai pat laikā nepārstājot skatīties uz citām, klusībā iekārot citas un nereti fantazēt kā būtu ... ar citām. Iedod tam pašam vecim iespēju paņemt otru sievieti bez sekojošām morālām paģirām un skandāliem + iedod viņam pietiekoši lielus pastāvīgus ienākumus. Viņš momentā paņems vēl vienu sievu/draudzeni. Tā tas būs lielākajā daļā gadījumu.
23.08.2014 23:24 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Iedod tam pašam vecim iespēju paņemt otru sievieti bez sekojošām morālām paģirām un skandāliem

Es arī gribu otru vīrieti bez skandāliem, bet pat ne nopietno attiecību puiši sataisa scēnas, ja tiekos ar citiem.
23.08.2014 23:29 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
Es arī gribu otru vīrieti bez skandāliem, bet pat ne nopietno attiecību puiši sataisa scēnas, ja tiekos ar citiem.

Jā mēs esam atšķirīgi lai kā te daudziem gribētos visus (večus un sievietes) padarīt vienādus. Bet nu ja tik ļoti gribas - esiet jūs arī poligāmas! Man nav žēl.
23.08.2014 23:39 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014


Gaumes lieta. Ja gribat būt like this - esiet! pers. man iebildumu nav.
23.08.2014 23:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!