Šļūc pa kreisi

 
Reitings 159
Reģ: 10.06.2013
Kā uzkodāt, ka jūsu vīrs/draugs "šļūc pa kreisi"? Vai pēkšņi nepalika dāsnāks/atturīgāks utt.? Ko pasākāt pēc tam?
21.08.2014 21:29 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Neizvairījos, atbildēju jau pirmajā teikumā.

Izvēlies cilvēku, kura uztvere par lietu kārtību dzīvē sakrīt ar Tavējo, nebūs problēma.
23.08.2014 12:59 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
Peec Elfirda teikta sanak,ka visi virieshi,kuri ir monogamas attiecibas pec pashu velmes,patiesiba ir dzilji nelaimigi un ciesh.

Skaidrs...

Da lielākā daļa ir spiesti pieņemt jūsu iedibināto lietu kārtību kā nenovēršamu ļaunumu un pielāgoties tam - dzīvot kā sievietēm. Pašu vēlmes :-D :-D :-D. Protams ir arī vienmīļi, bet - mazākums. Vairākums ja zinātu ka nebūs problēmu ar jūsu uzmestajām lūpām un greizsirdības scēnām momentā aizskrietu un līdztekus jums nodibinātu attiecības/ģimeni ar kādu vēl.
23.08.2014 12:59 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Elfrīd, cik Tev ir dāmas? Neieskaitot prostitūtas.
23.08.2014 13:01 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
Neizvairījos, atbildēju jau pirmajā teikumā.

Izvēlies cilvēku, kura uztvere par lietu kārtību dzīvē sakrīt ar Tavējo, nebūs problēma.

Jautājums bija - vai tas pats princips attiecas/attieksies arī uz TAVU vīrieti?
23.08.2014 13:03 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
zero :D
23.08.2014 13:03 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
Elfrīd, cik Tev ir dāmas? Neieskaitot prostitūtas.

3
23.08.2014 13:03 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
Un izzina par sts ari visam ir ? un pasam?
23.08.2014 13:05 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Elfrīd, princips izvēlēties otru pusi, kura uzskati atbilst manis pašas uzskatiem par lietu kārtību dzīvē? Jā.
23.08.2014 13:05 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Manuprāt, krāpšana sākas tad, kad vīrietis nav apmierināts ar savu seksuālo dzīvi ilgstoši. Ja sieviete dod vienmēr, kad vīrietim gribās, tad problēmām būt nevajadzētu, jo pirmkārt viņš nāks pie savas sievietes, un, ja tur nedabūs vai nebūs pietiekami labi, tad meklēs citur, kur apmierināt savas vēlmes .. loģiski.

Reāls piemērs:
1) Bija sieviete 5.5 gadi - seksu gribēja vienmēr un vairāk kā es. Ja es negribēju, tāpat pieprasīja no manis to. Šo attiecību laikā man pat prātā nenāca doma par citām sievietēm, jo šai jomā man bija gana un reizēm pat par daudz .. un tas vienmēr bija kvalitatīvs. Es reāli pat neskatījos uz citām sievietēm!
2) Bija cita .. sākumā viss ok, bet vēlāk sāka nedot .. pat mēnesi .. nu bet,protams, ka man gribējās!!! Es gan nekrāpu viņu, kamēr bijām attiecībās, jo tas ir pret maniem morāles principiem, bet, n-to gadu gaitā skatoties nākotnē, esmu pārliecināts, ka būtu salūzis un palaidis pa kreisi ..

Izņēmums ir tie, kas spraužas visur, kur var to izdarīt .. Un dzīvo pēc teksta Если есть у бабы рот, значит баба не урод...
23.08.2014 13:31 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
^^ Peec Elfrida uzskatiem par visiem virieshiem,tu neesi virietis,bet gan dzilji nelaimiga lupata,kas pakljaujas pret savu gribu sievieshu uzstaditajiem noteikumiem.
23.08.2014 13:40 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Vairākums ja zinātu ka nebūs problēmu ar jūsu uzmestajām lūpām un greizsirdības scēnām momentā aizskrietu un līdztekus jums nodibinātu attiecības/ģimeni ar kādu vēl.

Elfrīd, gribi teikt, ka tikai sievietes ir tās privātīpašnieciskās un vairums vīriešu vēlas savu meiteni dalīt?
Meitenes tā arī darītu, bet nez kāpēc vīrieši uzreiz sāk uzvesties bravūrīgi, kad kāds vīrietis tikai paflirtē ar viņa meiteni. Nemaz nerunājot par to, kas notiktu, ja meitene teiktu, ka grib gulēt ar vēl citu. Un galvenais, ka greizsirdīgākie un meiteni no citiem vīriešiem uzmanošākie ir tieši tie, kas krāpj.
23.08.2014 13:52 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Nazīt, nu tādā gadījumā esmu dziļi nelaimīgs lupata :)
Es gan uzskatu, ka ilgstošu attiecību laikā izkopts kvalitatīvs sekss ir galvas tiesu labāks par random pišuku ..
°Un vispār .. attiecības ir kompromisu un sadzīvošanas māksla .. Drīzāk tie varonīgie ērgļi, kas domā kā cienītais Elfrīds, ir vairāk nelaimīgi par dziļi nelaimīgajām lupatām, kas ir attiecībās ..
23.08.2014 13:54 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Nemaz nerunājot par to, kas notiktu, ja meitene teiktu, ka grib gulēt ar vēl citu.

Pie nosacītiem apstākļiem - nav kompleksu :D
23.08.2014 13:55 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
ctn, Pīķa dāma, miers :D
Es šos cilvēkus pazīstu gadiem, es biju klāt viņu iepazīšanās/iemīlēšanās laikā. Tai meitenei viņš ir pirmais puisis vispār. Ever. Viņš viņai pacēla pašapziņu, kopā ar viņu viņa kļuva skaistāka, veiksmīgāka, kāpdama vien uz augšu. Es redzu, cik ļoti, viņa, kā personība ir augusi uz labo pusi un zinu, ka šādā ziņā puisis viņai palīdz. Man šķiet, viņai pašai jāatver acis un jāatrod spēks šīs lietas izrunāt. Toties pats viņš vienmēr ir bijis pašpārliecināts, mazliet egoistisks dzīves baudītājs. Kāpēc draudzeni neatrunāju jau sākumā? Varbūt domāju, ka viņa, prātīga meitene būdama, viņu izmainīs (uz pāris gadiem arī izdevās), un protams arī negribēju stāties ceļā pirmajai mīlai. Cik atceros, toreiz ieminējos kaut ko no sērijas, ka šī puiša uzmanību pievērst nav grūti, bet tikt vaļā no rozā brillēm cilvēks var tikai un vienīgi pats.
Galu galā ego - es neesmu viņu guļamistabā, es neesmu viņu galvās, varbūt meitenei elfrīda izslavētā poligāmija ir pieņemama, kamēr vien čalis atnāk atpakaļ. Ja es tā no malas iešu un kaut ko teikšu, tad man točna zudīs vismaz viens labs draugs. Ja viss izirs pamazām, tad nevienam nebūs rūgtuma pret mani, kas ir vietā vai nevietā pavērusi muti.
Ticiet man, esmu izdomājusi to krustām šķērsām, par un pret, un šī pieminētā kāzu/bērnu robeža ir man prātā nolikta kā punkts, līdz kuram man vajadzētu paklusēt.
23.08.2014 13:56 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Elfrīd, es kā poligāmijai neticošs cilvēks, pēc viena no Tavu cosmopolitan brāļu labākajiem piemēriem palūgšu pameklēt un atrast man kaut vienu zinātnisko rakstu, kurā ir apgalvots un pierādīts, ka sievietes ir monogāmas, bet vīrieši poligāmi. Ja Tu to vari, es Tev noticēšu, bet tikmēr nevirini pāksti.
Nespēju es kaut kā noticēt tam, ka (gandrīz) visas pasaules sievietes ir nolemtas mīlas sirdssāpēm, kamēr (gandrīz) visi vīrieši jājas apkārt pa pasauli. Kaut kā nešķiet ne biloloģiski, ne psiholoģiski, ne ezotēriski, ne kā citādi pareizi. Dabā tā uzvedas tikai nestabilas gāzes.
23.08.2014 14:03 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Samaara - es rīkotos stipri līdzīgi :)

Es neesmu droša par to, cik man nozīmīga ir fiziska monogāmija mūža garumā gan no manas, gan partnera puses. Emocionāla - tas jau ir kas cits. Šeit pilnībā piekrītu ctn
Izvēlies cilvēku, kura uztvere par lietu kārtību dzīvē sakrīt ar Tavējo, nebūs problēma.

Bet ja tomēr nesakrīt un izvēlies to cilvēku, tad jārod kompromiss, nevis vnk jāskraida pa n - gultām pie pirmās izdevības, vēlmes ..
23.08.2014 14:05 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Sievieties nebūt nav tik monogāmas, kā vīriešiem labpatiktos domāt un barot ar to savu ego :D Sievietes krāpj uz urrā, ir tikai viena atšķirība - uzķertas tiek retāk un dara to slīpētāk.
Vispār, ja to dara, tad tā, lai neviens cits - izņemot aktā iesaistītos - to nezina :D
23.08.2014 14:08 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Es arī nesaprotu no kurienes uzskats, ka sievietes, naivās muļķītes, vēlas tikai vienu vīrieti no pusaudžu gadiem līdz vecumdienām. Tik pat reti sastopams cik vīriešiem.
23.08.2014 14:12 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Neesmu zooloģe, bet man arī kaut kā liekas, ka dzīvnieku sugas var būt vai nu monogāmas (piemēram, gulbji), vai nu poligāmas. Bet ne tā, ka vienas sugas robežās mātītes ir monogāmas un tēviņi poligāmi. Bet es jau zinu, ka Elfrīdam patiktu tā domāt, jo viņš rotē četras sievietes, bet lūpa sāk trīcēt, kad iedomājas, ka viņām varētu būt vēl kāds tāds pats "vientuļo vakaru" draudziņš. :D
23.08.2014 14:16 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
krāpta esmu 1 reizi, bet pamatīgi.. biju jauna, mammai puisis nepatika un, kad no viena tusiņa pārrados ar mazu nokavēšanos, saņēmu mājas arestu līdz 18 gadiem (respektīvi 8 mēneši). ar draugu tad tikties varēju tikai skolā. viņš, protams, tusējās apkārt, bet es uzticējos un neko neteicu. tad man sāka pienākt sms no svešiem numuriem, ka šim citas, bet viņš prata man tā aizliet acis, ka ticēju. pat viņa mamma man vienreiz zvanīja un teica, ka konkrētā meitene esot viņa 2. pakāpes māsīca, lai es neuztraucoties. beigās man pieriebās un es pieliku punktu. tagad uz sevi dusma, ka ilgi ļāvos sevi piemuļķot, jo asaras nekad nebiju tā lējusi..

par atriebību.. viņa acu priekšā sagāju kopā ar citu puisi, kurš man vispār neinteresēja.. beigās jau sāpēja gan viņam, gan man, gan arī tam otram puisim..

ar tagadējo draugu jeb nu jau līgavaini saprotamies ļoti labi, ir savstarpēja uzticība un zinu, ka nekas tāds neatkārtotos. un ja arī krāptu, es neatriebtos, jo uzskatu, ka dzīve pati izmācīs..
23.08.2014 14:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits