Šļūc pa kreisi

 
Reitings 159
Reģ: 10.06.2013
Kā uzkodāt, ka jūsu vīrs/draugs "šļūc pa kreisi"? Vai pēkšņi nepalika dāsnāks/atturīgāks utt.? Ko pasākāt pēc tam?
21.08.2014 21:29 |
 
Reitings 482
Reģ: 22.09.2013
Sintija_sk - tas ko Tu raksti nav kā akmenī iecirsts-situācijas ir tik dažādas! Tāpēc par šo tēmu nav jēgas vispār runāt.
22.08.2014 13:53 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
nu mani neviens nav krápis (vai arí ir ideáli slépushi), viens gan ir teicis, ka vinjsh ir brívs un iepriekshéjo meiteni ir pametis - kas izrádíjás nav taisníba, bet man tás nebija nopietnu nolúku attiecíbas, vnk izklaide, pametu, kad uzzináju, ka tá meitene nemaz nav pamesta


Liene, iesaku anoními nozinot tomér sievai. jo tas tomér ir pretígi taisa ar sievu bebi un njem priekshá citu...
22.08.2014 13:58 |
 
Reitings 735
Reģ: 29.01.2009
Es visdrīzāk arī parunātu ar to sievieti par vispārīgi es jautājumiem un tai skaitā - vai Tu gribētu zināt, ja Tevi krāpj!

Ja atbilde būtu jā, tad dotu iespēju draugam pašam izstāstīt. No sērijas - Tev ir nedēļa laika šo jautājumu ar sievu izrunāt, jo citādāk nāksies man izstāstīt.

Ja atbilde būtu nē, tad miers ar visu.

Bet vispār esmu bijusi krāpta, krāpusi un tā ar kuru krāpj. Visos gadījumos pāra attiecībās kaut kas nebija kārtībā & abas puses bija ar savu vainu.

Un viennozīmīgi cilvēki mainās, ar vecumu, saprāta pieaugšanu un pareizā līdzcilvēka atrašanu.
22.08.2014 14:28 |
 
Reitings 735
Reģ: 29.01.2009
tpu, autocorrect. :D

'parunātu par vispārīgiem jautājumiem'
22.08.2014 14:30 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
Mani nokrāpa ar manu labāko draudzeni vienā mājas pasēdēšanā kamēr es gulēju. Mans čoms to redzēja un pēc tam man izstāstīja-lai gan manējais lūdzās,lai neko man nesaka. Tad citā reizē viņa brālis piezvanīja un pateica,ka manējais redzēts ķinītī ar citu meiču. Biju centrā,tāpēc aizbraucu intereses pēc-saskrējāmies kā reiz,kad šie no seansa nāca ārā. Manējais nomurmināja kaut ko par tualeti un aizgāja,meitene palika,es ar pastāvēju. Tad šī pienāca klāt,pieklājīgi parunājāmies-protams,viņš bija teicis,ka esot brīvs. Meitene bija šokā,ka esam jau 4 gadus kopā. Džeks tā arī nepārradās no tualetes,mēs papļāpājām,novēlējām viena otrai veiksmes un devāmies pa savām darīšanām. Visu piedevu (pirmā mīlestība),bet tad pati sāku viņu krāpt-pēc tam strīda laikā pateicu,cik reizes esmu viņu krāpusi. Šis gandrīz uz mežu kārties aizskrēja. Biju jauna un stulba,tagad,protams,tā nedarītu. Pēdējā reize bija ar manu kolēģi darba pasākumā,nākamajā dienā,kad manējais man piezvanīja,lai pajautātu,kā nokļuvu mājās un vai viss ir ok,izšķīros. Tagad esmu saderinājusies ar to pašu kolēģi un laimīgāka nekā jebkad-par krāpšanu vairs pat domas nav.
22.08.2014 14:56 |
 
10 gadi
Reitings 4039
Reģ: 02.01.2011
Džeks tā arī nepārradās no tualetes

tik ģļēvi....
22.08.2014 15:10 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Lasu, cik daudzas tikušas krāptas un sāku baidīties... man ir bijušas vairākas attiecības, arī pašlaik ir draugs, taču nekad neesmu krāpta vai kā citas te raksta, ja arī esmu, tad tas ir ticis ideāli slēpts. Pati arī neesmu krāpusi.
22.08.2014 15:24 |
 
Reitings 3616
Reģ: 06.05.2014
It kā jau kaut ko nojautu, jo bija uzradusies viena viņam draugos, sveša skuķene, kas vislaik laikoja viņa bildes, rakstīja un skatījās viņu. Man centās iestāstīt, ka tā brālēna meitene, bet dīvaini likās, ka pašam brālēnam viņa draugos nebija. Un tā pamazām, pamazām sākās mums kašķi, viņš negribēja nekur iet, tikties, jo bija daudz darbu. Tad nu vienu dienu aizbraucu pie viņa tāpatās, nepabrīdinots. Viss bija ok todien sākumā, bet tad sākās zvani uz skype, kuriem viņš neatbildēja, pēc laika sāka zvanīties telefons un sms nākts. Jautāju, kas vislaik zvanās, teica, ka brālēns, bet nu nebiju jau stulba, paķēru telefonu. Ieraudzīju meitenes vārdu, ar to pietika, biju pa durvīm laukā dažās sekundēs. Likās, ka viss pamats zem kājām pazuda. Tā bija drausmīgākā diennakts manā mūžā, nekad nebiju tā raudājusi, kliegusi aiz sāpēm. Tas bija tik sāpīgi, jo ar to cilvēku biju saderinājusies, meklējām tajā laikā kopīgu dzīves vietu. Vakarā vel viņam dzerot uznāca drosme atdzīties, ka pirms nedēļas bija nolaidis ar divām vecenēm dzērumā, viņš to man pateica caur sms.

Pēc šāda attiecību nobeiguma man pašai pa attiecībām iet visādi, tāda sajūta un neticība, ka nākamais arī nenokrāps. Laikam pēctam es sāku savas attiecības visas, kas bija, bojāt. Visās attiecībās esmu nokrāpusi savu vīrieti, pat nezinot, kāpēc. It kā viss ir labi, bet tās bailes, ka atkal kāda parādīsies, ka atkal mani pametīs. Labāk jau būt tai, kura visu izbojā, tai, kuras vaina tā ir, nevis lai pamet mani, jo ir atradis kādu labāku. Laikam psihologu man vajag, bet šijās attiecībās turos braši tagadējās, neesmu ne reizi paslīdējusi, jo jūtos pietiekami droša.
22.08.2014 15:48 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
Tikai nedaudz nejauka-tiešām. Pēc tam ilgi nevarēju beigt smieties par viņu. :D
22.08.2014 15:49 |
 
Reitings 150
Reģ: 22.08.2014
Mani nav krāpuši (ja nu vienīgi labi slēpušies).
Es gan esmu nokrāpusi:D upss
22.08.2014 16:08 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Nja, tāpēc, ja krāpj, tad vajag to darīt tā, lai neviens gailis pakaļ nedzied un neviens draugs/draudzene to nezina....
22.08.2014 16:16 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Es tomēr vairāk sliecos piekrist tām, kuras atbalsta manu viedokli, ka stāstīt nebūtu prātīgi. Vismaz pagaidām es vēl klusēšu. Jā, es piekrītu, ka nežēlīgi ir nezināt to, ko zina visi pārējie, bet manā situācijā es to sievieti pazīstu tikai paziņu līmenī, turklāt vīrietis, kurš viņu krāpj (jā, es saprotu, ka tas ir cūciski), bet viņš ir viens no tuvākajiem cilvēkiem manā dzīvē. Viņš man ir tik daudz palīdzējis, ka es sev vairāk nespētu piedod to, ka es jaucos viņa privātajā dzīvē, nekā to, ka es neizstāstu tai sievietei, jo tā ir viņu dzīve, es tajā ģimenē esmu svešs cilvēks (draugs man ir tikai viens no viņiem).
Tomēr savu viedokli esmu izteikusi skarbi. Savu draudzeni šobrīd (viņai zinot to) vērtēju skarbi un zemu. Es nespēju viņu pilnvērtīgi cienīt, redzot to, ka viņai vispār nav emociju par to, ka sieva ar bērniņu uzticīgi gaida mājās, bet viņa tikmēr guļ ar viņas vīru. Tas ir pretīgi no viņu abu pusēm un es to neciešu un ceru, ka tas beigsies.
22.08.2014 16:17 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
P.S. Par tām kāzām- šī viņam ir ceturtā sieva, tā kā nav komentāru, kāpēc viņš apprecējās :D
22.08.2014 16:19 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
es pat nezinu vai to var nosaukt par krāpšanu, jo kopā bijām tikai 3-4mēnešus..
viņš bija saticis savu bijušo, kamēr es ciemojos pie brālēna!
uzzināju to no viņa paša, netiešā veidā vēstulē draugiem.lv.. tajā brīdī nesāpēja, nepārdzīvoju! pieliku punktu!
aizvainojums parādījās brīdī, kad es viņu satiku (bija pagājuši 2gadi) bārā pie letes, kur viņš man pienāca klāt un mēģināja draudzīgi patērzēt! Gribējās acis izskrāpēt, bet tā vietā pagriezos un aizgāju prom..
22.08.2014 16:21 |
 
Reitings 128
Reģ: 17.06.2013
No paziņu loka - 5 gadus vecim bija divas ģimenes, abās bija bērni.Katra savā pilsetā. Sievai nebija aizdomu, jo vīram darbs bija saistīts ar komandējumiem, mīļākā gan zināja, ka ir precējies. Šo gadu laikā un pēc visa pigora nākšanas gaismā nav vēlējies škirties!! Šokā bija visi!
22.08.2014 16:53 |
 
Reitings 150
Reģ: 22.08.2014
Cik tomēr grūta dzīve- tur krāpj, tur sāpina, tur aizskar.....
22.08.2014 16:55 |
 
Reitings 189
Reģ: 06.05.2014
Liene

Nebūtu bail, ka tā draudzene ar tavu vīru tā sadomā izrīkoties, ja jau ar citas vīru tā var darīt ?
22.08.2014 17:07 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Man vienalga,kura lietotaja butu Lienes vieta,es savu viedokli nemainitu. Ne Liene zina kadas ir vinju attiecibas patiesiba,nekaa. Vinja zina tikai to,ko staasta vinjas draugs un ko redz FB peec bildeem. Ljoti liela iespeeja pastaav Lienei sabojaat attieciibas ar drauga sievu,pashu draugu un veel savu draudzeni,ja visu izstaastiis. Nav ko baazt degunu visas attiecibas,kas ir apkaart,labaak par savaam jaaruupeejas un savu tuvaako draudzenju un gjimenes loceklju,nevis visaas.
22.08.2014 17:13 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Liene, es arī nestāstītu, jo tomēr uzskatītu, ka sveša ģimenes dzīve uz mani neattiecas.
22.08.2014 17:19 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc te dažas brūk virsū Lienei? Viņai nav jāuzņemas atbildība par citas personas lēmumiem, un kā tie ietekmē viņu/citu ģimenes dzīvi.
22.08.2014 17:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits