Šļūc pa kreisi

 
Reitings 159
Reģ: 10.06.2013
Kā uzkodāt, ka jūsu vīrs/draugs "šļūc pa kreisi"? Vai pēkšņi nepalika dāsnāks/atturīgāks utt.? Ko pasākāt pēc tam?
21.08.2014 21:29 |
 
Reitings 97
Reģ: 18.08.2014
Tas bija pavasarī.

Viss bija, kā ierasti. Nekas neliecināja, ka viņam ir cita. Tā kā viņam bija veselības problēmas, tad viņš man atļāvās teikt, ka katru dienu dodas pie ārsta. Es tā raudāju, tā pārdzīvoju, jo tiešām uztraucos par viņu. Pat savā dzimšanas dienā bija viena, jo, redziet, viņš devās pie ārsta. Izrādās- ārsts bija viņa drauga bijusī, kura pēdējā mēneša laikā bija parādījusies atkal mūsu kompānijā. Viņš visu laiku bija viņu aprunājis un apsmējis- cik viņa resna, uzvedas kā no laukiem utt..
Rītā pirms angļu valodas eksāmena uzzināju patiesību. Es ieraudzīju viņa telefonā saraksti, kas ilga jau vairāk par mēnesi. Es vienkārši nokritu zemē un nesapratu- kāpēc? Es jutos kā muļķe. Kā gan es varēju nepamanīt, ka man vissvarīgākais cilvēks iekāro un tiekas ar citu? Es viņam lūdzos un teicu, ka esmu gatava darīt visu, tik, lai paliek ar mani.. Viņš tikai grūda mani prom. Tagad saprotu- paldies Dievam! Cik gan ilgi mēs būtu bijuši kopā, ja es to piedotu?
Viņš ņēma no manis naudu, lai dāvinātu viņai puķes. Un pēc viņu tikšanās reizēm, es, muļķe, pat pa nakti viņam vakariņas taisīju!
Par spīti tam, ka viņš tikās paralēli mēnesi ar viņu, viņš apdāvināja arī mani, kā līdzšim (ne vairāk un ne mazāk) un bija tik pat greizsirdīgs, pat neļāva iet uz man ļoti nozīmīgu pasākumu.

Pēc šķiršanās pagāja mēnesis. Es jau lēnām biju samierinājusies un ieskaidrojusi sev, ka tagad ir labāk un arī bija, jo sāku dzīvot saskaņā ar sevi. Atradu mieru!
Viņš mani uzmeklēja un vēlējās tikties, jautāja, vai esmu laimīga. Es teicu, ka esmu, jo biju un joprojām esmu. Tas viņam lika vilties, jo viņš cerēja, ka līdīšu uz vēdera atpakaļ pie manis.

Bet nu, paldies Dievam, viņš jau 5mēnešus ir kopā ar to, ar kuru viņš mani krāpa. Tāds tādu atrod. Un paldies saku tāpēc, jo labāk, ka uzzināju to tagad, ne vēlāk. Tādu cilvēku es savā dzīvē ne par ko negribu.

Lieki piebilst, ka tagadējo draudzeni viņš arī ir paspējis nokrāpt.
22.08.2014 10:55 |
 
Reitings 434
Reģ: 19.06.2014
lasu un šausminos, cik daudzas patiesībā ir tikušas krāptas un pašas krāpušas.
22.08.2014 11:02 |
 
Reitings 161
Reģ: 03.10.2013
Vislabaka atriebsanas ir but laimigai bez vina, vinam to redzot. :) Pec iespejas atrak pec skirsanas. :)
P.S piedosanu par garumzimem. :)
22.08.2014 11:30 |
 
Reitings 43
Reģ: 10.03.2014
Jolly_Angie, tur nu viņai bija tiešām taisnība. Vismaz šeit, manā pilsētā, šķiet, ka katrā korī visi mau*ojas apkārt..
22.08.2014 11:39 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
Cilvēki mainās, kad to vēlās. Nosodīju līdz šim, bet tagad ir cita situācija.
Cilvēki krāpj: rutīna, pieradums, nav dūšas aiziet.
22.08.2014 11:44 |
 
Reitings 492
Reģ: 29.11.2009
Esmu nokrāpta un esmu pati nokrāpusi, bet tad mums bija 17, attiecību sākums, kas tad jau protams likās, ka - vāks, kā viņš šitā un kā man tā, bet tajā vecumā bijām citi cilvēki un atskatoties liekas tik smieklīgi :D Tagad sevi nevaru iedomāties tā kādā ballītē ļauties ievilkt stūrī un o ou, re kā gadījās :D
22.08.2014 11:51 |
 
Reitings 336
Reģ: 16.05.2014
Pirmais gadījums kad mani nokrāpa - es biju ārzemēs uz mēnesi pie radiem paciemoties. Draugs ar kuru bijām pus gadu kopā palika lv. Kādas 10 dienas pirms bija jāatrgriežas lv man draugs bija uzaicināts uz dzimšanas dienu. Katru dienu mēs skypā sakonaktējāmies, bet tajā ballītes dienā nesanāca. Sakontaktējos ar citu paziņu, prasīju kā gāja tusiņā. Jokojot es viņam prasīju - ar cik minkām tad šis nokrāpa mani? Viņš teica, ka viss esot bijis pilnīgā kārtībā, nekas neesot bijis. Kad atgriezos lv pēc pāris dienām ar draugiem pasēdējām un ejot garām savam draugam un viņa draugam nejauši dzirdēju viņu sarunu. Un jā, protams izrādījās, ka tajā ballītē kamēr biju ārzemēs viņš mani nokrāpa. Centos viņam piedot, bet jutu, ka manas jūtas pret viņu pazūd. Tā nu sāku arvien mazāk kontaktēties ar viņu. Viņam bija tieši otrādi, laikam bija sapratis ko zaudējis.

Otrs gadījums - Ar draugu sastrīdējāmies, es aizgāju pie savas draudznenes, viņš ar savu draugu uz klubu. Tur nu klubā viņš mani nokrāpa.

Pašai arī vienu reizi ir gadījies nokrāpt.
22.08.2014 12:22 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Mans viedoklis nebūs no klasiskajiem: tās meitenes minētajā situācijā, kur vīrietis krāpj sievu un viņa grib no viņa otru bērnu, es laikam gribētu, lai kāds tai sievai atver acis vēl pirms viņa no tāda lopa paliek stāvoklī. Un kur vecim prāts taisīt sievai bērnu, ja tajā pašā laikā muļļā citu?!? Cik nu cālī lasīts, tās sievietes jūtas briesmīgi, kad grūtniecības laikā nākas uzzināt, ka vecis citu mīca. Tas galīgi nav īstais laiks, kad sagādāt sievietei pārdzīvojumus un stresu.

Man arī šķiet, ka sievietei būtu jāatver acis. Pati esmu izbaudījusi to, cik briesmīga sajūta ir tad, kad visi apkārt zina, kas notiek, bet īstais cilvēks to nezina, dzīvo melos, uz kaut ko cer, sapņo un tad viss sabrūk. Īpaši jau šādā situācijā, kad nav tikai vīrietis+sieviete, bet ir arī kopīgs bērns.
22.08.2014 12:25 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Liene, atver tachu acis tai, kas ar to mazo beenru seed maajaas un tagad otru grib taisiit. Nav Tev tas jaadara savaa vaardaa, ja negribi sabojaat attieciibas, izdomaa, kaa anoniimi pazinjot par shiem faktiem un taalaak, lai sieviete riikojas, kaa uzskata par pareizu, ja gadiijumaa nenotic, pati vainiiga, jo briidinaata buus bijusi.

Varbuut shai buus veselais sapraats un atradiis sev normaalu viirieti, nevis ceps augshaa otru siiko ar jaakli. Iemetu vienu dienu aci Caalja forumaa, tur kaut kaads murgs, vesela varza ar kraaptaam gruutnieceem, jaunajaam maaminjaam utt. Un turpina dziivot ar saviem lopiem, latvieshu cieteejas.
22.08.2014 12:39 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Nezinu gan vai Lienei vajadzētu ko teikt.
Tas atkarīgs no tā, cik ilgi jau tas tā notiekās? Gadījumā nav tā, ka tas vīrietis pāris nedēļas papriecāsies un pēc tam sapratīs, ka tāpat nekā labāka par sievu nav un pabeigs šo romāniņu? Vismaz dažreiz tā notiek.
Nedomāju, ka saprātīgs vīrietis taisītu otru bērnu, ja domātu par šķiršanos.
Neko neattaisnoju, bet ir tā, ka sievai sirsniņa nesāp, kamēr nezin. :)

Nav tas pareizi, bet zinu vienu šādu attiecību stāstu. (tiesa gan toreiz tā bija sieviete, kura jau taisījās šķirties un tā tālāk, bet pabaudīja, pabaudīja uzmanības apliecinājumus un tā arī palika ar savu vīru un šobrīd izskatās ļoti labi dzīvojas viņiem). Ā, un vīram tomēr tika noklusēts.
Diez vai attiecības būtu turpinājušās, ja viņa atklātu, ka mēnešus 3 ar citu tikās un meņģējās, bet tomēr grib un mīl tikai viņu.
22.08.2014 12:52 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Protams, ja tas vīrietis ir kaut kāds stroikas rabotņiks, kurš jau knapi velk to vienu bērnu, taisa otru, bet uzturēt pēc tam nevienu nevarēs, tad labāk jau tagad paziņot kaut vai anonīmi kā jau ieteica DieKleineHexe.

Un vispār STINGRAIS FUJ tādai draudzenei. Tiešām, tiešām brīvu vīriešu nav. Es tādai skaidri un gaiši pateiktu ko domāju par tādu uzvedību. Labi, ka man nav tādu "vieglo" draudzenīšu.
22.08.2014 12:56 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
lasu un šausminos, cik daudzas patiesībā ir tikušas krāptas un pašas krāpušas.

Es gan biju domājusi, ka te būs sarakstīts daaudz vairāk, nevis tikai 5 lapas :)
22.08.2014 13:10 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Jā, Lienes situācija ir neapskaužama...Bet ne velti apprecējis tieši šo sievieti, bet kur ir sirdsapziņa? Jūtas gaisušas, tādas jūtas, kaisles jūtas, seksualitāte, un to šķiet atgriezt tik grūti, un tas ir attiecību pamats. Neloģiska šķiet otra bērna ieņemšana... viņš ir idiots... piedošanu...
22.08.2014 13:21 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
Man ir bijusi līdzīga situācija, kā Lienei, tikai es tik labi nezināju to krāpto sievieti un vīrieti, bet krāpēja bija mana draudzene. Protams, stingri pateicu savu nostāju utt. Bet viss atrisinājās, kad draudzene satika savu Mr Lielisko :) Mans ieteikums: Liene, sameklē draudzenei īstu mužiku! :D
22.08.2014 13:25 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Jūs kopā dzīvojāt?

Nē, man bija viņa dzīvokļa atslēgas. Būtu es atbraukusi pusstundu vēlāk, neko nezinātu un gan jau vēl tagad būtu kopā - lielā love bija.
22.08.2014 13:32 |
 
10 gadi
Reitings 4039
Reģ: 02.01.2011
Iemetu vienu dienu aci Caalja forumaa, tur kaut kaads murgs, vesela varza ar kraaptaam gruutnieceem, jaunajaam maaminjaam utt. Un

tieši tā un tas ir drausmīgi, grūtniecībai būtu jābūt skaistam gaidīšanas laikam nevis briesmīgākajam laikam dzīvē, domājot par to, kā bērna tēvs savu krānu nav spējis biksēs noturēt.
22.08.2014 13:37 |
 
Reitings 482
Reģ: 22.09.2013
Vispār jau nav tikai viens cilvēks vainīgs, ka notiek krāpšana.... Uzskatu, ka nevar meklēt skabargu cita acī, kamēr savā baļķi neredz!
22.08.2014 13:38 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Kuram tad būtu tas baļķis acī jāierauga? Lienei savā? :D
22.08.2014 13:41 |
 
10 gadi
Reitings 4039
Reģ: 02.01.2011
Nē, visām piekrāptajām :D Acīmredzami, ka vēljoprojām valda uzskats, ka, ja sievieti krāpj, viņa pati vien ir vainīga. Tāpat kā ar izvarotājām- pašas pavedina un izaicinoši ģērbjas, tpē arī pašas vainīgas (pat menti tā uzskata):D
22.08.2014 13:44 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Man riebjas tas teiciens.. tik gudri, tik gudri.
Nav nekas tur jāmeklē. Kaut kāda problēma komunikācijā. Vīrs sievai nesaka, kas šo neapmierina, sieva aizņemta ar bēbi un nemana nekādas problēmas, bet draudzenei vienkārši darīt nav ko tāpēc mīcās ar precētu vīrieti, jo pilsētā labāku neatrast.
22.08.2014 13:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits