Draugi nevis ēdiens - blogs

 
Reitings 43
Reģ: 20.08.2014
Sveikas!
Es nesen sāku rakstīt blogu un labprāt uzzinātu, ko par to domājat un vai ir interese šajā tematā. Rakstu par dzīvesveidu, vegānismu, par ētikas aspektiem ar kuriem saskaramies katru dienu, bet daudzi no mums par tiem neiedomājas.
Ar šo blogu es vēlos pievērst cilvēku uzmanību, ka viss, ko darām, ietekmē ne tikai mūs, bet arī citus mums apkārt. Ka lēmumus ir jāpieņem apzināti un, izdarot vismazāko kaitējumu, sev, citiem, dzīvniekiem un dabai.
Šeit reģistrējos tikai, lai publicētu linku, tāpēc es ļoti novērtēšu, ja atstāsiet savus ieteikumus, komentārus, domas blogā, jo tur tos varēšu uzreizi izlasīt un atbildēt. Komentēt var jebkurš. Rupjus un cieņas aizskarošus komentārus tomēr nebūtu jauki rakstīt un tos visticamāk izdzēsīšu.

LINKS - http://drauginevisediens.blogspot.co.uk/

Tuvākajā nākotnē plānā ir raksti par medu, olām, zivīm, dzīves ilgumu, cirku, zoo dārzu, soju, dzīvnieku produktu industriju mārketingu, iespējams arī kādas receptes un daudzi citi.

Paldies :)
20.08.2014 11:13 |
 
Reitings 786
Reģ: 02.03.2014
Lai eksperimentē ar cilvēkiem. Ne dzīvniekiem šīs zāles domātas, bet cilvēkiem, tātad kāpēc nevarētu eksperimentēt ar cilvēkiem?

ĢENIĀLI!

21.08.2014 14:24 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Lai eksperimentē ar cilvēkiem. Ne dzīvniekiem šīs zāles domātas, bet cilvēkiem, tātad kāpēc nevarētu eksperimentēt ar cilvēkiem?

Galvu neesi saspiedusi?
21.08.2014 14:29 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Un tad kā, lai rada zāles pašiem dzīvniekiem - arī uz cilvēkiem eksperimentēt? :D
21.08.2014 14:31 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Es nesaprotu, kāpēc autorei tiek pārmesta "smadzeņu skalošana, uzbāšanās", utt. Katra paša izvēle - lasīt vai nē. Manuprāt, ko un kā cilvēks blogā raksta, ir viņa paša darīšana. Atradīsies lasītāji arī šai tēmai. Interesanti, ka tad, kad tiek reklamēts kāds kārtējais kosmētikas blogs, šādi komentāri par uzbāšanos un smadzeņu skalošana neseko. Neseko arī sirdi plosoši pārmetumi no kosmētikas nelietotājām par to, ka viņām liek lietot kosmētiku. :D Šajā diskusijā gan ir labi manāms, ka gaļas ēdāji uzreiz sāk attaisnoties ar to, ka viņi nereklamē to, ka ēd gaļu, ka viņu nostāju tās bildītes nemainīs, utt. So what? Neviens taču neliek atteikties no gaļas, vienkārši cilvēks ielicis, ka raksta blogu par šo tēmu.
21.08.2014 14:34 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Spīdola, gaļas lietotāji ir agresīvāki par kosmētikas lietotājiem :D
Par dzīvniekiem teikšu, ka žēl viņus, bet šī ir tā lieta, par kuru es cenšos nedomāt, kur nu vēl lasīt blogu par eksperimentiem uz dzīvniekiem un citiem pāridarījumiem ar visām bildēm. Nē, paldies, nav priekš manis.
Par vegānimu - domāju, ka tā ir laba lieta, bet ne mūsu platuma grādos, jo mūsu vasara ir tik īsa, ka pašmāju produkcija ir pieejama ļoti īsu periodu un rīt viscauri gadam spāņu gurķus nu dien man nešķiet nekas veselīgs. Bendēt savu veselību? Arī nav priekš manis.
21.08.2014 14:42 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Nu es arī neplānoju kļūt par vegānu, no gaļas un zivīm gan esmu atteikusies un jūtos ļoti labi, vairs nespēju iedomāties ēst gaļu. Taču tāpēc vien jau neuzskatu šo blogu par uzbrukumu sev, ka turpinu un turpināšu ēst olas un piena produktus. :D

Taču kas attiecas uz tiem spāņu gurķiem, nu nav tā. Veģetārisms nav tikai gurķi un salātlapas, tas ir stereotips. :)
21.08.2014 14:46 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Interesanti, ka tad, kad tiek reklamēts kāds kārtējais kosmētikas blogs, šādi komentāri par uzbāšanos un smadzeņu skalošana neseko.


Jo kosmētikas blogeres neuzraksta pusmetru garu monologu mēģinot uzspiest savu kosmētikas lietošanu tām, kas to nelieto un vēl kauninot, ka viņas nelieto.
21.08.2014 14:49 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Spīdola, gurķi bija kā piemērs. Un vegāni taču ēd tikai augu izcelsmes produktus. Kas tad paliek ziemā? Latvijā ziemā pieejami tikai savi kartupeļi, burkāni un bietes. Vai tas ir veselīgi?
21.08.2014 14:49 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Spīdola, nu runa jau par to arī bija, ka blogā ir plikā smadzeņu skalošana - govīm vajag zāli, ēst gaļu ir slikti, eksperimentēt arī, bet kur tad tas ieskats par, jā, kaut vai par pārtiku, kur tā stereotipu laušana - pārkopētie raksti bez atsaucēm un iežēlinošās bildes!
21.08.2014 14:50 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
becky, kosmētikas blogos jau arī bieži ir iežēlinošas bildes (pirms un pēc zieķa uzklāšanas :D ).
21.08.2014 14:53 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Sugar, nē, tas parasti ir kultūršoks! :D
21.08.2014 14:55 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Jo kosmētikas blogeres neuzraksta pusmetru garu monologu mēģinot uzspiest savu kosmētikas lietošanu tām, kas to nelieto un vēl kauninot, ka viņas nelieto.


Es visu blogu nelasīju, bet lai arī ir tie garie teksti, es tur neko uzspiedošu nesaskatīju.


Spīdola, nu runa jau par to arī bija, ka blogā ir plikā smadzeņu skalošana - govīm vajag zāli, ēst gaļu ir slikti, eksperimentēt arī, bet kur tad tas ieskats par, jā, kaut vai par pārtiku, kur tā stereotipu laušana - pārkopētie raksti bez atsaucēm un iežēlinošās bildes!


Jā, taisnība, bet to var pateikt arī ieteikuma formā, nevis sākt satraukti attaisnoties, ka ēd gaļu, turpinās ēst, un vispār to nereklamē un negrib, ka viņiem uzbāžas. Es tikai nesaskatu to uzbāšanos, jo neviens taču ar pistoli pie galvas neliek lasīt to blogu, kas neinteresē un kura paustās idejas nav pieņemamas. Es arī kristiešu blogus nelasu, bet neeju tur komentēt, ka man skalo smadzenes un uzbāžas ar savu Jēzu. :D Tāda bija doma manam ierakstam. :)
21.08.2014 14:56 |
 
Reitings 106
Reģ: 08.02.2014
LABA LAPA, ESMU VEĢETĀRIETE UN ATBALSTU JŪSU PŪLIŅUS! :)
21.08.2014 15:46 |
 
Reitings 106
Reģ: 08.02.2014
http://www.draugiem.lv/nenogalinam/

ŠI IR LABĀKA LAPA, ŠEIT NETIEK RUNĀTS TIKIA PAR KO KATRS ĒD, BET PAR DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBU VISPĀR!
21.08.2014 15:52 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Galvu neesi saspiedusi?

Interesanti gan kāpēc dzīvniekiem ir jācieš cilvēku labā? Kāpēc tu uzskati, ka esi visvarena un visiem ir jācieš tavas kosmētikas, zāļu utt. dēļ? Domā dzīvniekiem tavu jauno BB krēmu baigi vajag?

P.S. Es pati neesmu 100% dabai un dzīvniekiem draudzīga, protams, tāpat, ka nespēju ietekmēt globālus procesus. Bet tas neliedz man izteikt savu viedokli un censties būt kaut nedaudz dzīvniekiem draudzīgākai. Es uzskatu, ka var sākt arī ar mazumiņu.
21.08.2014 16:08 |
 
Reitings 150
Reģ: 24.06.2014
lai veicas
21.08.2014 16:09 |
 
Reitings 443
Reģ: 11.05.2014
Būtībā zāles testē arī uz cilvēkiem, tiesa, ne visas. Ja vien dzīvnieku aizstāvji novirzītu to enerģiju, kuru viņi velta citu paliecināšanai, uz reāla risinājuma atrašanu, tad, domāju, lietas arī sāktu kustēties.
21.08.2014 16:15 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Interesanti gan kāpēc dzīvniekiem ir jācieš cilvēku labā? Kāpēc tu uzskati, ka esi visvarena un visiem ir jācieš tavas kosmētikas, zāļu utt. dēļ? Domā dzīvniekiem tavu jauno BB krēmu baigi vajag?

Kāpēc Tu uzskati, ka Tev ir tiesības izteikties par maniem uzskatiem un piedēvēt man tādus, kādus neesmu paudusi?

Interesanti, cik cilvēkiem būtu jāmirst, ja nebūtu tuberkolozes un citu vakcīnu, ja nebūtu medikamentu, ar ko ārstēt pat parastu gripu? Cik bērnu ietu bojā, cik vecu un nevarīgu cilvēku? Mana ome šobrīd lēnām un mokoši mirst no Parkinsona slimības un man ir pilnīgi vienalga, cik žurku ir mirušas procesā, bet ir radītas zāles, kas viņai šīs mokas atvieglo un par to lai ir svētīti zinātnieki, kas ir tās atklājuši. Es vēlu ikvienam no viņiem garu, ilgu un laimīgu mūžu - neatkarīgi no tā, cik mērkaķus viņi ir sapotējuši darba procesā. Un to "mēs neesam pārāki" vari droši paturēt pie sevis - mana un citas vecmammas ir pārākas par jebkuru žurku vai mērkaķi, viņas un citu cilvēku dzīves ir devušas mums daudz vairāk nekā laimīgi skraidoši mērkaķi džungļos un par to, ko šie cilvēki ir snieguši mums, viņi ir pelnījuši nemirt mokās, punkts.

Par to pašu kosmētiku runājot - ir lērums ražotāji, kas savu produkciju neizmēģina uz dzīvniekiem. Kas liedz jums izvēlēties šo ražotāju produktus? Cena, protams, jo viss atduras pret naudu. Un tikmēr, kamēr Tavā kosmētikas maciņā ir Drogu kosmētika, es iesaku paklusēt, jo pat "sāksim ar mazumiņu" neiztur kritiku - ja Tu kā cilvēks atļaujies paust kaut kādus vispārinājumus un apgalvojumus par citu cilvēku izvēlēm, tad stāvi pie sava viedokļa līdz galam un dzīvo to dzīvesveidu, ko sludini. Savādāk tā visa ir liela liekulība.

Es neesmu par dzīvnieku mocīšanu, nepārprotiet. Es vienkārši saprotu, kā šī pasaule ir iekārtota. Man nav nekas ne pret dzīvniekiem, man nepatīk kažokādas, man mājās nestāv kalni kosmētikas, kuru es nelietoju, tikai ponta pēc. Bet mani tracina melns/balts tipa cilvēki, kuri nespēj ieraudzīt to milzīgo, skabargaino baļķi savā acī, kamēr meklē mikroskabargu svešā.
21.08.2014 16:34 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Un vēl ko es gribēju piebilst: ir ļoti jauki, ja cilvēki izvēlas dažādus dzīvesveidus. Tas par ir ne tikai jauki, bet kolosāli, jo mēs neesam visi vienādi. Bet ir jāprot pieņemt arī citi. Neviens nav tiesīgs teikt, ka kāds ir sliktāks par otru tikai tādēļ, ka izvēlas dzīvi dzīvot vienā vai otrā veidā. Te bija arī daži aizskaroši komentāri par vegāniem - tas nav pareizi. Bet arī postulēt, ka tas ir vienīgais pareizais veids, kā eksistēt - nu, piedodiet, bet tas ir absurdi.
21.08.2014 16:42 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
Interesanti gan kāpēc dzīvniekiem ir jācieš cilvēku labā? Kāpēc tu uzskati, ka esi visvarena un visiem ir jācieš tavas kosmētikas, zāļu utt. dēļ? Domā dzīvniekiem tavu jauno BB krēmu baigi vajag?


zināji ka dzivniekiem tiek dotas tās pašas zāles kas cilvēkiem?

un nevjag te muldēt par to lai izmēģina zāles uz cilvēkiem. kurš riskēs ar savu dzīvību lai redz trusītis varētu laimīgi visu atlikušo mūžu nodzīvot būrī un nomirt no vecuma? ja vien tu neesi gatava lai zāles tiktu izmēģinātas uz tevis tad nevaj citiem pārmest ka lieto zāles kas izmēģinātas uz dzīvniekiem.
21.08.2014 16:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits