Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nežēlastība

 
Reitings 57
Reģ: 07.08.2014
kuras jomas ir visnežēlīgākās kurās strādāt/darboties? bet kuras saudzīgākās?
17.08.2014 17:48 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
|Apdegumu centrā - nežēlīgi, šokējoši, traģiski....
11.10.2014 19:30 |
 
Reitings 119
Reģ: 28.08.2014
vilcienu vadītajiem, morgos, dzīvnieku kautuvēs viss smagakais darbs!
18.09.2014 08:35 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.07.2014
Hmm.. īsti tā grūti izšķirt, kura ir nežēlīgākā profesija un kura ne tik nežēlīga..
Uzskatu, ka daļēji nežēlīgs darbs ir veterinārārstiem - tiem bieži ir jāiemidzina dzīvnieki, bet mana roka nu nekādīgi neceltos iemidzināt pat visniknāko suni..
Visai nežēlīgs darbs, kā jau te meitenes minēja, ir tad, kad darbs ir emocionāli smags - psihiatriskajās slimnīcās, vienkāršās slimnīcās, bērnunamos, sociālās aprūpes dienestos utt.
Ne tik nežēlīgās profesijas - grāmatvedis, arhitekts, bibliotekārs.. tās man šķiet tādas mierīgas.

Tā kā pašai patīk psiholoģija un gribu sev emocionāli smagu darbu, tad gribētu būt psihiatre. :)
17.08.2014 21:13 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es nupat te teicu ,ka dakteriem ir tas lielais EGO ,un nodomaaju -mans dentists ir briiniskliigs cilveeks-ar taadu loti vieglu,patiikamu humorinu,arii dakteris(mana lielaa simpaatija),kurs naaca apskatiit slimniekus muusu iestaadee,kaimins arii liekas ok,bet neredzu jau vinus sadziivee maajaas-varbuut "izliek visu uz sievu",peec gruutas darba dienas.Peec manas pieredzes-dakteris psihiatrs -loti normaals nevar buut...taa ikdiena ,visu laiku buut visaa tajaa ieksaa ...nav domaata pilniigi normaalam cilveekam!
Man liekas ,taadi modeli,kuriem ir spiidosa karjera, ir cilveeki ar loti speeciigu raksturu-taada loti liela paskontrole visaa-un tas ir gruuts darbs ar sevi.
17.08.2014 21:07 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Mans subjektīvais viedoklis ir, ka nekas nav tik smagi kā psihiski veselam cilvēkam strādāt ar garīgi slimiem. Apbrīnoju visus, kuri to dara, it sevišķi Latvijā.
17.08.2014 21:06 |
 
Reitings 551
Reģ: 20.07.2009
Nezinu, ko tu domā ar vārdu netīrība..
Nu ar to seksu un narkotikām ir tā - ja jauna, vienkārša meitene izsitas un sāk pelnīt naudu, tad tas mēdz notikt tāpat kā ar citiem, kad pēkšņi tiek pie naudas un citas vides.. uzreiz redzams, kuram ir spēcīga personība, lai sevi nenolaistu, tā tomēr ir paša izvēle, jo profesionāli cilvēki, kas darbojas modes biznesā, nekad nevienu speciāli nevedinās uz šādu dzīvesveidu.
17.08.2014 21:05 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
zhanettee, tad tava uztveršana ir nedaudz pārspīlēta, jo neminēju, ka narkotikas ir vienmēr, turklāt pieminēju arī seksu un netīrību, taču uzmanību pievērsa tikai viens.
17.08.2014 21:00 |
 
Reitings 551
Reģ: 20.07.2009
Par to, ka modes biznesā ir narkotikas vienmēr, tas ir nedaudz pārspīlēti.. Zinu daudzas supermodeles, kurām ir ģimene un ballītes nav vienīgā dzīves sastāvdaļa. Zināms stereotips, ko rada filmas, tāpat kā uzskats, ka reklāmas biznesā visi šņauc kokaīnu :D
17.08.2014 20:58 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Paskaties uz to, kādu ietekmi uz sabiedrības sievietēm atstāj žurnāli, mediji un modeles. Tas vien ir sākuma rindiņa tam, ka modes bizness ir nežēlīgs.
Ja tev pirksti pa lieliem, bet gribi iet pa mēli - griez kaut nost.

Atkāpjoties no tā, modeles ir pliki pakaramie. Bez meikapa un personīgā friziera reit kura ikdienā izskatās tikpat satriecoši. Ir jāievēro stingra diēta, jāprot rādīt drēbes, nevis sevi, jāizpilda visas dizainera iegribas, jāprot pozēt.. Tas ir seksa, narkotiku un netīrības pilns bizness, kurā reti kurais izsitas skaisti!
17.08.2014 20:55 |
 
Reitings 551
Reģ: 20.07.2009
Jā, modes biznesā ir ļoti smagi jāstrādā. Pati agrāk esmu šādu karjeru apdomājusi, bet lai vai kāds skaistums no dabas dots, ir daudz sevī jāieliek, turklāt jābūt ļoti pārliecinātai par sevi. Arī fiziski grūti.
17.08.2014 20:40 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Man šķiet, ka ar frāzi ''modeļu bizness ir nežēlīgs'' ir domāta jau minētā nenormālā konkurence, bet arī tas, ka tas ir grūti emocionāli - cik nav dzirdēts, ka meitenes viena otrai skatēs griež kleitas, bojā kurpes, noslēpj mantas utt., cenšās visādos veidos ieriebt. Tāpat ''skaistuma'' standarti, kas daudzas noved pie anoreksijas + narkotiku atkarības. Ja nav sava mugurkaula, ātri vien var salūzt. Tāpat arī fiziski tas ir grūti, no malas jau liekās, kas tad tur, ko nenoiet pa mēli vai nepozēt fotogrāfam, tas taču ir elementāri. Bet, ja tā aizdomājas, pirmkārt, bieži vien fotosesijas ir vai nu lielā aukstumā, kad modelēm jāpozē plānās drēbēs vai nenormālā karstumā. Otrkārt, domāju, ka ir ļoti neērti un pat sāpīgi lielāko dienas daļu pavadīt augstpapēžu kurpēs (protams, ne vienmēr, bet tomēr). Treškārt, jādomā, kā pasniegt sevi, lai bildes sanāktu labas.
Trakākais man šķiet tas, ka daudzas kļūst par modelēm ļoti agri, ap gadiem 13, reti kurai ir laiks paralēli iegūt izglītību starp fotosesijām, skatēm, pārlidojumiem, ballītēm. Un šie cilvēki tiek vērtēti praktiski tikai pēc ārējām dotībām un kad šādai modelei paliek, teiksim, 25+ gadi, ja viņa jau nav sevi nopietni pierādījusi, daudzām tas var būt trieciens, ka nevienam vairs neesi vajadzīga, jo tavā vietā ir tūkstošiem, miljoniem jaunu seju, ko likt tavā vietā..

Un man šķiet, ka nežēlīgas profesijas ir ārstiem, juristiem un citiem sabiedriskajā sektorā strādājošajiem, īpaši sociālajā jomā, kur nākas risināt ļoti daudz smagus jautājumus. Manuprāt, visās šajās profesijās ir risks ļoti ātri izdegt, jo tās prasa lielu psiholoģisku atdevi. Ārstiem vispār man liekas, ka ir ļoti, ļoti grūti, īpaši tiem, no kuriem atkarīga cilvēku dzīvība.. Ja tu kādu izglāb, nevaru pat iedomāties, cik tā ir laba sajūta, bet, ja neizdodas.. Un, ja vēl tam papildus nāk tuvinieku pārmetumi, smagi. Vai arī, ja nomirst bērns.
17.08.2014 20:27 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Kādi ir tie Tavi dakteri, sadzīvē?
Es ļoti saprotu tos ārstus, kam tuvs melnais humors, sarkasms, pat cinisms.. Pēc visa redzētā, spriedzes, atbildības nastas, domāju viņi uztver pavisam savādāk lietu būtiskumu mums apkārt.
17.08.2014 19:24 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Karinjo-man arii ,nezin kaapeec, kirurgi liekas loti iipasi!Es nespeeju iedomaaties sos cilveekus maajas dziivee- taa pavisam atbriivotus!Mana draudzene daktere ,un viirs arii(abi straadaa vienaa nodalaa) -abi maajas runaa atkal par slimniekiem!Tiesaam traki...!
Krematorijaa man liekas nekas traks nav-tas cilveeks jau ir aizgaajis no "siis pasaules"!Nav jaabaidaas no mirusajiem-vini nenodariis neko launu,jaabaidaas no dziivajiem...
17.08.2014 19:19 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
man sķiet, ka modeļu biznesu sauc par nezēlīgu, jo konkurence liela. Ta riktīgi "izsitas" retā, bet grib sasniegt kaut ko vairāk visas. Šodien tu esi jaunā, "svaigā" seja, nakamajā sezonā tā jau ir kāda cita.
17.08.2014 19:15 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Pārāk liela iedomība man vienmēr asociējas ar mazliet ..kaut kur prāta īsumu. Tādus uztveru ka nepilnvērtīgus..lai vai ko sanieguši. Tādi ir žēlojami..ka psih slimnieki. Bet tas man :)
17.08.2014 19:14 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Vispateicīgāk, darbs, kur nav emociju, tīri skaitļi. Kur izpildi punktu pa punktam termiņā un dodies mājās.
Lietvedība.

Manās acīs cēlākais darbs ir dakteris, ķirurgs, sanāk- gandrīz pietuvinies Dieva lomai, iejaucies dabā, likteņos.
17.08.2014 19:13 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es atceros veel Zatleru, kaa dakteri-nu tik forss:)
Saprotu mazliet vinus varbuut-te ir pilniigi citas algas !Dakteru alga pat nav ne tuvu maasu algaam,taapec varbuut arii tas milziigais EGO!
Visi jau nav vienaadi ,protams,ir izneemumi arii,iipasi tie ,kuri appreceejusies ar maasinaam...Nupat kaiminos ienaaca paaris-dakteris no Stanfordas slimniicas(parasti sie dakteri-vispaar darbinieki ,ir diezgan iedomiigi,jo taa ir labakaa slimniica apkaartnee).Viirietis izskataas loti simpaatisks!:)
17.08.2014 19:11 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Es nestāstiju, jo nu.. nereti ari neticetu. Un tad atkal jaiet tam cauri.. mus psohoterapeits apmacija ka dzest tādas atmiņas sliktās, nu kaut mazliet. Izmantoju..un man nodereja, lai ari tādam banālam variantam neticeju. Smagi ir tad kad dzivs večuks un radiem po..bet kad nomiris...visi tadi perfektie, tadi pardzivotaji... Da nu.. tadaus darbus.:)
17.08.2014 19:07 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Mam personīgi visgrūtāk būtu strādā bērnu namos un krīzes centros, noteikti katru dienu raudātu. Es to ļoti gribētu darīt , bet nespētu, sadegtu.
17.08.2014 19:07 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
bet kad nupat biaj dzivs radiem un draugiem nereti pofig

Man tas liekas visgruutaakais moments veel joprojaam-pateikt radiniekiem,ka omiite mirusi,mierinaat sos cilveekus.Ja staadaa diendienaa ar siem cilveekiem,tomeer loti piekeries viniem,nav taa,ka vienalga-liekas jau "viens no saveejiem" gandriiz...Mana lielaakaa gruutiiba vienmeer ir bijusi taa-ka "atnesu uz maaju" savu darbu!Varbuut tagad,kad straadaaju mazaak ,daru arii mazliet citu darbu tagad,vairs tik daudz nestaastu maajaas par savu ikdienu!Taa ir loti liela maaksla-nodaliit darbu no maajas dziives.Es reizeem ,skatoties to pasu "Criminal Mind"-domaaju-siem cilvekiem tacu nevar buut normaalas gimenes,jo vini ir "iesuukti" darbaa ar "visaam cetraam"!
17.08.2014 19:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!