Par LMT

 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Jums arī tagad problēmas?

Mums ģimenē diviem cilvēkiem ir LMT, abi nevar piezvanīt vai saņemt zvanus, zona rādās. Meklēju internetā informāciju, nekā no viņiem paskaidrojoša, tikai Twitter parādās cilvēku neapmierinātība.

Godīgi sakot, man likās, ka šī kompānija ir nopietna un kaut kā organizētāk, ātrāk reaģēs uz šādu problēmu, jo jau vairāk par stundu tā ir cilvēkiem no dažādām LV malām..
14.08.2014 17:01 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Un pie kura no diviem atlikušajiem operatoriem izbijušie LMT klienti dosies - pie, manuprāt, apšaubāmās kvalitātes Tele2 vai "hipsterkompānijas" Bite?

Vispār es par to senāk esmu domājusi - ka nav neviena patiesi normāla operatora. Līdz šim man LMT paticis, bet tagad redzu, ka viņiem ir saskarsmes problēmas ar klientiem (bet joprojām kāds te nesaprot tēmas būtību un cepas par to, ka "tehniskas kļūmes visiem gadās") un, manuprāt, visai dārgi pie viņiem sanāk. Tele2 patika senāk, taču Bite viņus "sabojāja". Bite ir tiešām hipsterīga, pārdraudzīga un uzbāzīga un pamazām tas sāk pielipt arī Tele2, turklāt vēl atceroties vairākkārt tās krāniņu mērīšanās reklāmas starp šiem abiem operatoriem..
Pašlaik esmu Tele2 tīri izdevīguma dēļ.
14.08.2014 19:07 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Man viss strādāja un strādā ideāli. Ja arī nestrādātu, atrastu citu veidu saziņai. Mūsdienās viss ir dārgi, viss maksā, lētākais variants ir iztikt bez telefona.
14.08.2014 19:13 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Patīkami lasīt Ninas viedokli.

Protams, ka LMT ar savu vīzdegunību un uzsvērto patriotismu mēdz kaitināt, taču, manuprāt, tīri tehniski tas šobrīd ir labākais mobilo sakaru operators Latvijā. LMT neapšaubāmi ir plašākais pārklājums un augstākā tīkla kapacitāte, kā arī labākie datu pārraides pakalpojumi (LTE). Ņemot to visu vērā, izmantojam LMT pakalpojumus jau padmsit gadu un neplānojam veikt kādas izmaiņas.

Par Tele2 - dēvētu to par operatoru, kas tikai sola, bet neko nedara. Tele2 4G pārklājums ir vienkārši izsmiekls, balss sakari nav stabili, atrodoties ārpus lielākajām pilsētām.

Bite - nezinu, vai kāds atceras, bet savas darbības sākumā šis operators bija bēdīgi slavens ar falsificētiem rēķiniem, kuros tika uzrādītas nenotikušas sarunas. Saprotams, bizness ar tādu attieksmi nevedās, līdz Bite mārketologi nāca klajā ar ideju pozicionēt Bite kā "hipsteru" kompāniju - tas nozīmē līgumu drukāšanu uz pārstrādāta papīra, uzmācīgas, kaitinošas reklāmas un familiāru, frivolu pret saviem klientiem. Lieki piebilt, ka tīri tehniski Bite ir Latvijā vājākais operators.
14.08.2014 19:22 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Nekad par LMT nepukojos, tāpēc man šodien viss strādāja perfekti :D - lasu un brīnos! Un šodien man tiešām nācās daudz zvanīt gan pašai, gan arī saņemt zvanus!
14.08.2014 20:32 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man tāpat kā Spīdola - par LMT nekad nečīkstu, tāpēc man arī bija viss ok. :D
14.08.2014 20:37 |
 
Reitings 779
Reģ: 02.09.2009
Ja klients laikā nesamaksā tam atsledz zvanus, bet ja kas gadās pakalpojuma sniedzējiem LV tas ir pofig..nekadu atlaizu vai bonusu pēc tam.


Vispār jau LMT atslēdz telefonu tikai tad, kad rēķina apmaksas summa nav ienākusi nedēļu pēc apmaksas termiņa.

Turklāt rēķina apmaksas termiņu var pagarināt, zvanot uz LMT info vai rakstot e-pastu līdz nākamā mēneša 15. datumam. Pa to laiku soda procenti klāt nenāk, un neviens neko neatslēdz.
14.08.2014 21:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits