par dzīvokļu izīrētājiem

 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Ir gadījušies pavisam sviestaini izīrētāji?
Izdomāju paskatīties citas iespējas ,kur dzīvot..
Nesaprotu,kur cilvēki varbūt tik aizdomu pilni. Tāda nopratināšana,ka vnk atgrūž .kāda nozīme ,kur strādāju? Tad vēl tā visa runa- daudz krāpnieku, sievietes ir no mafijas, ka tik apkrāpt..Izīrētājs pēta dr.lv profilus un lielākas ,ka tur tā ,it kā viltus profils un sūdzas,ka neliek profila bildes,kurās redz skaidri seju..,Ievāc informāciju,kur kas mācās un apšauba vai patiešām tur mācās..Protams,ka cilvēks dzīvo Rīgā, pierīgā ,tad ākstās un nemaz negrib citur pārvākties...
Bļāviens .Tu tak esi izīrētājs..kāda gan Tev daļa par otra privāto dzīvi, kāpēc jāspiego un jāievāc informācija? kam tas viss????dzīvokli arī uzreiz nerāda..jāiet runāties neitrālā teritorijā.

Baigi bezsakarīgi iznāca. vnk tik negatīvās emocijas šis zvans man iedeva,ka vnk nožēloju,ka šim cilvēkam uzrakstīju.
30.07.2014 13:40 |
 
Reitings 60
Reģ: 29.07.2014
Es pirms daziem gadiem ireju dzivokli. Divus menesus tik iztureju:D saimniece biezi naca skatities vai viss kartiba. Stulbakais, ka vinai bija vel otras atslegas. Biezi mekleja ieganstus, lai atnaktu un paskatitos vai neesmu visu apzagusi :D vienreiz pat parmeta, ka tv par skalu iet :D
30.07.2014 14:17 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
tos pie kuriem nevajadzētu īrēt jau pirmajā sarunā var saprast. parasti nāk ārā teksti- nevarēs nāk draudzenes ciemos, nevarēs puisis.
30.07.2014 14:21 |
 
Reitings 211
Reģ: 20.05.2013
varu pastāstīt viedokli no izīrētājas (pazīstamas dāmas, pie kuras pati pašlaik īrēju istabu)
viņa jau ir pieradusi, ka ar īrniekiem var visādi joki gadīties, tāpēc pirms kādu laiž iekšā - uzaicina apskatīties, iepazīstas, aprunājas tuvāk. Tas ir normāli, ka gan potenciālais īrnieks, gan viņa pastāsta nedaudz par sevi, aiziet uz to dzīvokli, apskatās visu, izrunāt maksāšanas lietas.
Jo ir bijuši visādi zāles pīpētāji, skolotāja, kas aizlaižas nepabrīdinājusi, jokaini vīrieši, nekaunīgi pārīši. tagad arī blakus istabā dzīvo tante ar kaķi, kura iepriekš nepabrīdināja par savu dzīvnieku. Kaķis kā jau kaķis jaunā vietā taisa visādus nepatīkamus jokus..(tas jau nekas, ka vispār īres līgumā dzīvniekus turēšana jāsaskaņo ar kaimiņiem.)

Tomēr, ja uztici savu īpašumu kādam, ir otrs cilvēks daudz maz jāpazīst, jo tomēr saimnieks būs atbildīgs, ja notiks kkādas problēmas. Protams, visam ir jānotiek ar mēru cienot potenciālos īrniekus.
30.07.2014 14:27 |
 
Reitings 3614
Reģ: 06.05.2014
Bet varbūt vaina nav izīrētājā, bet īrniekā? Varbūt tieši TU neradi tik labu iespaidu par sevi, lai izīrētājam nebūtu šaubas, ka, ielaižot tevi savā īpašumā, nebūs problēmas? Nekad neesmu ar tādiem sastapusies, bet esmu gan gājusi apskatīt daudzus dzīvokļus, ir arī bijusi ar starpnieku. Starpnieki, protams, nav tik draudzīgi, jo viņi baigi skatās, bet nekad neesmu sastapusies ar ko šādu, ko raksti tu. Nav jau nekas traks, ja grib zināt, kur strādā vai par ko. Viņiem tak jāzin, vai nebūs ar tevi problēmas rēķinu dēļ. Arī tas, ka grib zināt, cik tad īsti dzīvoklī dzīvos, ir normāli. Šaubos, vai kādai patiktu, ja viņas dzīvoklī teiktu, ka dzīvos viena sieviete, bet beigās uzrodas vesels bars un taisa traci.
30.07.2014 14:27 |
 
Reitings 1270
Reģ: 23.05.2014
Bļāviens .Tu tak esi izīrētājs..kāda gan Tev daļa par otra privāto dzīvi, kāpēc jāspiego un jāievāc informācija? kam tas viss????dzīvokli arī uzreiz nerāda..jāiet runāties neitrālā teritorijā.


Liela daļa. Mana mamma arī viegli izturējās pret saviem īrniekiem, līdz brīdim, kas vienam dzīvoklim uztaisīja lielu parādu un šo to nozaga, otrā uztaisīja slepkavību, bet trešo aptīrīja pa tīro, paņemot līdzi mantas, kas jau bija pirms viņa ievākšanās. Tā lūk!!! Mūsdienās lielai daļai cilvēku nekas nav svēts un šo cilvēku dēļ arī rodas tādi dzīvokļa īpašnieki, kuri 7 reiz pārbaudīs pirms laidīs kādu iekšā savā privātīpašumā.
30.07.2014 14:32 |
 
Reitings 60
Reģ: 29.07.2014
Es saprotu iziretajus. Protams, vini riskee ar savu ipasumu, izirejot to kam pagadas. Bet es gribetu arii kaut kadu privatumu. Ja vina atnak desmitos vakara kad es jau eju gulet, jo redz vina brauks slepot un vinai vajag panemt slepes, tas nav normali :D
30.07.2014 14:36 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Njā, par to atbraukšanu nepabrīdinot- es laikam būtu šokā. Bet man tad tāds jautājums tām, kurām tā ir gadījies- jūs neko nesakat, kad tā notiek? Es laikam, pirmkārt, ļoti nobītos :-D un būtu ļoti nopietna saruna, ka otrreiz točna neviens negribētu braukt. Mums, paldies dievam, tas jau sākumā ir ļoti stingri atrunāts, ka neviens netraucēs.
30.07.2014 14:44 |
 
Reitings 60
Reģ: 29.07.2014
Nu man vajadzeja steidzigi dzivokli, tapec nemu pirmo, kas bija normals. Bet nu 2 menesi un biju prom. Aizbraucu pie vecakiem kamer atradu normalu dzivokli :D
30.07.2014 14:51 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
bet man jautajums, vai izīrēts doma ka mūsdienās kads brauks uz nepazistamu adresi viens skatities dzivokli svesu? Vel jauna meitene pie tam? Ar kuru galu tauta doma nu..
30.07.2014 14:57 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Esmu bijusi abās pusēs: gan īrniece, gan izīrētāja.
Kad īrēju, trakākais bija tas, kad dzīvokļa īpašnieks pēkšņi atnāca ar somām ,savu meitu un mazbērnu un paziņoja, ka viņiem kaut kas tur noticies un viņiem nav kur dzīvot, tapēc viņi dzīvošot otrā istabā. Mani gan ārā nemetot. Bet kamēr neatradu, kur man pārvākties, tikmēr man bija piespiedu kopdzīve ar pensionāru, viņa meitu un sīku brēkuli!!! Tā es kādu nedēļu toreiz arī dzīvoju, jo pārvākšanās tomēr nav dažu minūšu jautājums- it sevišķi, ja nav atrasts uz kurieni.
Bet saprotu arī paranoiskos izīrētājus- mani īrnieki aizejot prom salauza dažas mīkstās mēbeles, virtuves galdā bija ieskrāpējuši savus vārdus, izlietne no vannas istabas vispār bija pazudusi tālēs zilajās. Nerunājot jau par to, ka viss bija aizdirsts, pa grīdu mētājās zeķes, kartupeļi, uz balkona sapuvušas olas, vecs matracis puspuvušā stadijā u.c. jaukumi. Pat nevaru visu aprakstīt!
30.07.2014 15:11 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Kāda daļa gar privāto dzīvi? :D

Es Tev pastāstīšu kāda! Šobrīd, mana iepriekšējā īres dzīvokļa saimniece, cīnās ar policiju. :D Jo iepriekšējais īrnieks, no skata kārtīgs kungs, izrādījās noziedzinieks. Bet kkādos tur papīros norādījis saimnieces adresi kā savu deklarēto un viņu pašu kā attālu radinieci. Vecis ar galiem, līguma nav, nodokļus viņa nemaksā un tagad Tūdi pilns pēcais gals. :D

Tas, ka Tu smuki izskaties nevienam neraisa uzticību. :D
30.07.2014 15:11 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
, līguma nav, nodokļus viņa nemaksā un tag
bet tādā gadijumā pati vien ir vainīga.
30.07.2014 15:14 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Kubiete

Es jau nesaku, ka nav. Vienkārši, ir ļoti maz izīrētāju, kuri šos nodokļus maksā. Ir saprotams, ka raustās kā puņķīši uz drātiņas. Likums viņus nesargā, ja ievācas kaut kādi izskatīgie kreisie cilvēki.
30.07.2014 15:16 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Loģiski ka likums nesargā, jo paši to pārkāpj. :D
30.07.2014 15:17 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Ar to, ka izīrētājs prasa, kur strādā un pārbauda šos datus, es esmu saskārusies. Neuzskatu to par kaut ko ārkārtēju, tāpat kā to, ka socportālos apskatās, kas tas par putnu, kas vēlas izīrēt.

Darbavietu pārbauda, jo gadās tādi, kas pusi iedzīves aizstiepuši uz lombardu, lai sakasītu pirmajai iemaksai, taču naudas par ko maksāt tālāko īri, nemaz nerunājot par komunālajiem, šiem cilvēkiem nav. Kāda man jēga tādus ielaist savā īpašumā? Pēc mēneša jāsāk karš par kavētu īres maksu, vēl pēc mēneša viņus var mest ārā un es esmu mīnusā, jo komunālie, ko viņi patērējuši, jāmaksā no savas kabatas.

Apskatoties draugos var redzēt, cik liels tusētājs. Tas samazina iespēju, ka mājā būs tusiņi, kuru laikā iesējami postījumi īpašumam, kā arī mazāka varbūtība, ka par konkrēto īrnieku sūdzēsies kaimiņi.

Tas, ka norāda nepareizu ielas nosaukumu, man šķiet nepareizi, tāpat, kā tas, ka mājas numuru norāda ielas otrā galā. Cilvēks, kas vēlēsies šo īpašumu izīrēt, tomēr rēķinās, kādu transportu viņš izmantos un kāda infrastruktūra principā pieejama blakus. Tātad sanāk, ka izīrētājs sniedz nepatiesu informāciju. Ņemot par piemēru kaut vai Matīsa ielu. Situācija gan artransportu, gan ar veikaliem, skolām, bērnudārziem, katrā ielas galā ir savādāka. Tāpēc, ja man būtu jāmeklē dzīvoklis, kuru īrēt, piedāvājumu pārstātu izskatīt mirklī, kad uzzinātu, ka mājas numurs atšķiras par vairāk kā 10.

To, cik bieži īpašnieks nāks apskatīt savu īpašumu, var un vajag ietvert līgumā, tāpat kā to, cik ilgi iepriekš viņam šī sava vizīte jāpiesaka. Juridiski tas dod tiesības pārtraukt līgumu, jo īpašnieks neievēro noteikumus. Attiecīgi ir iespēja (te gan var neiztikt bez tiesāšanās), saņemt atpakaļ drošības naudu.
30.07.2014 15:21 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Daudzi nerada bildes svesajiem, daudzi neazm nav nekur registrēi ko tad? Citiem ka man neists uzvards lai svesie nelien.
30.07.2014 15:27 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Paldies Dievam, nekad tādus neesmu sastapusi. Bet nu mana īrēšanas pieredze nav liela.

Protams, viss labs ar mēru, bet nu.. es mestu līkumu tādam izīrētājam! Tāda sajūta, ka es te bezmaksas gribu ievākties un man vēl dara pakalpojumu. Nē, es maksāju naudu, turklāt domāju, ka diezgan pieklājīgu, lai vismaz pret mani izturētos kaut ar nelielu, bet cieņu, respektējot manas tiesības. Un tikties neitrālā teritorijā? Nu nē.. Ir variants, ka man nemaz nepatiks tas dzīvoklis, pat, ja izīrētājam patiks mans ģīmis. Un es te tikai savu laiku tērēšu, atrādos savas labas kvalitātes par dzīvokli, kas man vizuāli vai citu iemeslu dēļ nepatiks.

Ja kāds ir tik ļoti apsēsts ar paranoju, nu tad lūdzu.. izīrējiet paziņām/draugiem/radiniekiem, nevis svešiem cilvēkiem caur sludinājumu portāliem! Ak, nevienam draugam nav vajadzīgs? Nu tad kaut kā jāapkaro tie savi putni galvā
30.07.2014 15:34 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Daudzi nerada bildes svesajiem, daudzi neazm nav nekur registrēi ko tad? Citiem ka man neists uzvards lai svesie nelien.

Viss atkarīgs no tā, kā man ar citiem interesentiem. Ja man neviens cits to īpašumu izīrēt nevēlas, tad varbūt riskētu, taču, ja būtu citi interesenti, kuri ir pārbaudāmi, izvēlētos kādu no tiem.
30.07.2014 15:35 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Un tikties neitrālā teritorijā? Nu nē.. Ir variants, ka man nemaz nepatiks tas dzīvoklis, pat, ja izīrētājam patiks mans ģīmis.

Šo gan es neatbalstu - ja runa ir par dzīvokli, tur arī tiekamies. Nekādas kafeinīcas utt. Tieši tāpēc, ka uz vietas var noskaidrot, kuram kas nepatīk - man ģīmis, vai varbūt manam topošajam īrniekam dzīvoklis.
30.07.2014 15:37 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Šo gan es neatbalstu - ja runa ir par dzīvokli, tur arī tiekamies. Nekādas kafeinīcas utt. Tieši tāpēc, ka uz vietas var noskaidrot, kuram kas nepatīk - man ģīmis, vai varbūt manam topošajam īrniekam dzīvoklis.


Tieši tā! Citādi sanāk, ka pasargāta tikai viena puse - dzīvokļa izīrētājs, kurš gan neko nav atrādījis, gan visu ko ir manī izpētījis
30.07.2014 15:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits