Trakās diētas- Pavisam atklāti

 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
Čau! :)
Lielākā daļa meiteņu, sieviešu, arī vīriešu vēlas būt tievāki, ļoti mazs procents sabiedrības ir apmierināts ar savu augumu. Sabiedrība mūsdienās ir ieaudzinājusi ļoti kritiski vērtēt sevi tīri fiziski no vizuālā aspekta. Šāds spiediens var radīt ļoti negatīvas sekas gan fiziski, gan emocionāli, sevišķi, ja šim spiedienam pakļaujas gados ļoti jaunas būtnes, tomēr ir brīži, kad diēta ir nepieciešama tieši, lai uzlabotu veselības stāvokli, pašsajūtu. Šī diskusija nav domāta, lai nosodītu.
Gribēju jautāt, lai padalāties ar savu pieredzi- vienalga veiksmīga vai neveiksmīga. Tas ir atbildat uz šiem jautājumiem:
1) Vai tu esi ievērojusi speciālu diētu/režīmu/mainījusi ēšanas paradumus ar mērķi notievēt?;
2) Kāda ir trakākā, drastiskākā diēta, kādu esi ievērojusi?;
3) Kādas bija sajūtas, uzsākot šo diētu/diētas laikā/pēc diētas (gan fiziski, gan emocionāli)?;
4) Vai jūs bijāt kāda vai kaut kā pamudinātas uzsākt tievēšanu? Piemēram, paziņas, fotogrāfijas u.tml.
5) Iedomājieties, ka pie jums pienāk aptuveni 13 gadus veca meitene, kurai ir normāls augums, taču ar sievišķīgām formām (tomēr bez liekā svara), un jautā - kā lai notievēju? Ko jūs atbildētu?

Ļoti priecāšos par atklātām, godīgām atbildēm bez naida. Diskusiju veidoju ar mērķi apzināties un likt aizdomāties par esošo situāciju, par to, kā skaistuma standarti izkonkurē veselīguma nozīmi.
29.07.2014 17:37 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Zakji*, Tavam garajam augumam 34/36.izmērs būtu jocīgi es pat teiktu :D
29.07.2014 18:49 |
 
10 gadi
Reitings 1288
Reģ: 29.01.2009
Meitenes - Vai jūs kādreiz esat likušas sev atstrādāt gardo "grēku" treniņos, izlaižot ēdienreizi? Vai tas lika justies labāk?

Jā, vēl tagad to daru, bet tikai bez galējībām, jo vienas kūciņas+rosola šķīvja dēļ netaisos sevi mocīt gan fiziski, gan psiholoģiski.
29.07.2014 18:50 |
 
Reitings 1062
Reģ: 26.12.2012
1) Vai tu esi ievērojusi speciālu diētu/režīmu/mainījusi ēšanas paradumus ar mērķi notievēt?

-Savā dzīvē esmu, pašlaik jau sen kā vairs nē. Kāpēc, toreiz tas bija svarīgi, jo nespēju pieņemt sevi kā cilvēku, kurš aug un strauji paliek lielāks-psiholoģiski nepieņēmu, to faktoru, ka varētu kļūt lielāka.

2) Kāda ir trakākā, drastiskākā diēta, kādu esi ievērojusi?

-Pilnīga atteikšanās no ēdiena. Tā neēdu ne kumosu 5 dienas.
Bet ilglaicīgi, esmu pārtikusi no ļoti mazām porcijām, kā arī mēnesis tikai no šķidrumiem-zupas, tējas, kafijas, enerģijas dzērieni utt. Nu nekas, kas būtu fiziski cieta viela.(kopistiski šādi sevi mocīju trīs mēnešus, mainot šīs izdarības)


3) Kādas bija sajūtas, uzsākot šo diētu/diētas laikā/pēc diētas (gan fiziski, gan emocionāli)?
- Tā, kā runāju par to badošanās diētu(laikā kad nespēju pieņemt, ka pusgada intervālā izaugu pa trim izmēriem), tad diētas laikā bija fizisks nogurums/nespēks, lai gan pirmajās 4 dienās bija baigais uzrāviens, bet atlikušo laiku bija diez gan šausmīgi. Nogurums, turpinājās arī pēc diētas laika, vēl kādus 2 mēnešus.
Runājot par emocionālo- tikai uzlabojās. Protams, krītoties svaram, bija prieks, bet arī pašai, bija gandarījums, un tāds neizsakāms miers(Jo ķermenis bija novārdzināts un apkārtējā pasaule ne uztrauca ne ietekmēja). Man patikās tā nedaudz apātiskā sajūta, nenoliegšu.


4) Vai jūs bijāt kāda vai kaut kā pamudinātas uzsākt tievēšanu? Piemēram, paziņas, fotogrāfijas u.tml.
-Jā un nē. Labs motivātors ir plašsaziņas līdzekļi, kuriem es savos 14 svēti ticēju. Tas gan tagad liekas anormāli skumji/stulbi smieklīgi, bet jā. Naivums- motivācijas iniciators. Nekad neesmu bijusi resna-ne dūšīga, ne aptaukojusies, es pēc konstitūcijas atbilstu kalsnai būtnei, bet kā viens no maniem motivātoriem, bija viena vasara, no 13 uz 14 gadiem. Bilde pirms un bilde peldkostīmā pēc. Vai nu muļķīgs pagrieziens, vai dumja poza, bet vasarā nemanot un augot, es bildē ieraudzīju, ka man ir gan krūtis, gan neizteiktāks skeleta viduklis, gan gurni parādījušies(nemaz nerunājot par iekritušā vēdera pazušanu). Tā nu izdomāju, ka kaut kas ir jāmaina(nepieslēdzot prātu, ka tā ir pubertāte).

5) Iedomājieties, ka pie jums pienāk aptuveni 13 gadus veca meitene, kurai ir normāls augums, taču ar sievišķīgām formām (tomēr bez liekā svara), un jautā - kā lai notievēju? Ko jūs atbildētu?

-Es pieņemu, ka es viņai izstāstītu muļķības. Nu pēc savas tagadējās personības spriežot. Noteikti nebūtu no tiem cilvēkiem, kuri teiktu "netievē tev tas nav vajadzīgs", ātrāk no tiem, kas teiktu "tievē droši, tikai pieliec smadzenes, cik daudz tu to drīksti darīt".
Tāpat, neuzskatu ka "normāls" visiem ir vienāds. Man klasesbiedrenēm "normāls" bija manā skatījumā apaļīgs.
Visticamākais, kopā izskatītu bildes kādu augumu viņa vēlas, kāpēc to vēlas un tad arī paskaidrotu kā to iegūt(ja vien tas tiešām nebūtu šizo maziņš).


6)Vai veikalos Jūs mēģināt "ielīst" mazāka izmēra apģērbos? Tas ir, vai jūtaties slikti, ja jums neder kaut kāds izmērs? Kurš ir jūsu sapņu izmērs?

-Laikam, vienīgi, ja tas kas neder ir peldkostīms :D Bet arī nē. es tīri labi sev patīku. Un man patīk, ka man mugurā ir mans izmērs, ne "tā gan tāda sardelīte iespīlējusies mazākā". Var teikt, ka man patīk ļoti tievas meitenes (tas norāda ka mans sapņu izmērs ir 34), bet pašai ir 36. Un galvenais nav jau tievumā, bet vizuālajā. Piemēram, man meitenes ar sportiskiem augumiem neliekas smukas(lai gan pati piederos pie šī tipa), mani daudz fascinējošākas liekas, tādas mazas trauslas fejas. Bet tā jau ir gaume, ne realitāte.
29.07.2014 18:51 |
 
Reitings 20
Reģ: 29.07.2014
http://cosmo.lv/forums/topic/159760-dukana-dieta/?sort=ASC&pnr=1

Varat nedaudz palasiit!! Majas izprintets jau kaudus 2 men stav un kkad visulaiku par to domaju!
29.07.2014 18:52 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
parfait, vai ne? Bet ir arī 180 cm garas meitenes, kuras grib svērt 45 kg, jo tāda ir viņu izpratne par skaistumu.
Mani 180cm mani glābj, jo, zinot manus ēšanas paradumus, ja būtu 1,60m, tad gan laikam veltos kā bumbiņa. A tā vismaz viss aiziet garumā ne platumā. :D
29.07.2014 18:53 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
1) Nē, uzskatu, ka diētas var ievērot tikai lai UZLABOTU veselību.
2) Viena diezgan negaršīga, bez nosaukuma, bet tieši man izstrādāta, lai palīdzētu organismam atgūties pēc ļoti smagas slimības, protams, ārstu norādījumiem sekojot.
3) uzsākot diētu - nekādas īpašās sajūtas, biju novārgusi un viss likās pretīgs, ēst vispār īsti negribēju, bet šo to uzēdu tāpat, savādāk medicīniskais personāls satraucās. Fiziski - nekādas izmaiņas diētas uzsākšana nedeva.
diētas laikā - tas pats negaršīgais ēdiens sāka kļūt ēdams. Uz beigām jau bija tīri ok. :D Fiziski - sāka parādīties vairāk spēks.
pēc diētas - nezinu kurā brīdī tas ir ''pēc diētas'', jo labu laiku turpināju izvairīties o konkrētiem produktiem utt. Kopumā - biju atveseļojusies, bet tas ne tapēc, ka diētu ievēroju. :D Fiziski - sniedzos pēc dažiem neatļautiem ēdieniem.
4) Nesaistīti ar diētu - pati sevi pamudināju vēlāk patievēt. Nebiju īsti apmierināta ar fotogrāfijām (lai gan tagad atskatoties, šķiet, ka tad man bija superīga figūra. :D ) Tagad atkal gribas pativēt, cenšos ievērot,ko ēdu, jo aktīvi sportot veselība neļauj.
5) Labāk ieteikt kaut ko, nevis skandināt, ka ''tu taču esi ideāla''. Ja jau uzskata, ka nav ideāla, tad gudrs padoms labāk nekā nekāds. Ieteiktu ēst sabalansēti un veselīgi, izslēgt čipšus, burgerus un tamlīdzīgu ēdienu (izņemot svētdienās, tad var :D ) Nodarboties ar sportu,lai ķermenis kļūst tvirts un spēcīgs, bet neizslēgt produktus, kas sniedz enerģijas lādiņu. (burkāns tomēr nespēj tā uzlādēt kā gaļas gabals (esmu veģitāriete :D )) Un noteikti stimulētu,lai pati gatao ēst, tadne tikai pašai prieks būs, bet nākotnes vīriešiem pilni vēderi. :D
29.07.2014 18:54 |
 
Reitings 1062
Reģ: 26.12.2012
Tos 14kg dabūju 3 gados. Sāku ēst kā mans vīrietis: majonēzes, cepti kartupeļi, bulciņas u.c. Tagad laiki mainijušies, viņam par nelaimi arī


Sasmaidījos :)

Vai jūs kādreiz esat likušas sev atstrādāt gardo "grēku" treniņos, izlaižot ēdienreizi? Vai tas lika justies labāk?

-Jā, protams. Labāk nelika justies, bet svars un vizuālais gan samazinājās.
29.07.2014 18:54 |
 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
Lottie
Man ir vienkāršs princips- patērēju vairāk, kā apēdu

Vai tu vienmēr visu rēķini? Vai tas nav nomācoši? Apēdu to + tik un tik kcal, noskrēju tik - tik un tik kcal, un tā visu dienu. Es kādreiz tā darīju, bet tas man ir par grūtu - visu dienu par to domāt. Vai varbūt tev jau ir ieradums un pārzini visus patēriņus? :) Ja tā - kā sanāca ieaudzināt šādu ieradumu?

Zakjis*
38. izmērs ir pilnīgi adekvāts nobriedušai sievietei ar labu figūru

Es tev piekrītu, bet manas smadzenes joprojām bļauj, ka jābūt tievākai. Tā ir tāda prāta zombēšana, ja runā par ķermeņa izmēru standartiem.
29.07.2014 18:54 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Paldies Dievam, mani tāda zombēšana nekad nav skārusi..
29.07.2014 18:57 |
 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
Navigator, cloo - Paldies par izsmeļošajām atbildēm. Tās ir vērtīgas pieredzes, kas jums ir. :)
29.07.2014 18:59 |
 
Reitings 60
Reģ: 29.07.2014
Kad man bija 13 gadi es biju mazliet apaligaka nekaa citas. Protams bija kompleksi. Biezi sedeju majas, skatijos tv vai lasiju gramatas. No taa arii radas apalums. No ritiem 4 maiziisu vietaa saaku est 2. 14 gados biezi vien negaju pusdienas. Bet nu kad palika 15 gadi saku izklaideties vairak. Majas sedet nebija laika un ta notieveju. Turpmak vidusskola pusdienas edu 1 abolu. Diezgan slikti edu, jo negribeju palikt resna. Organisms man ir tads, ka atri varu uzbaroties. Tagad 25 gados edu kaa gribu. Vienu dienu apedu vairak, otru dienu mazak. Pedeja laika no ritiem edu auzu putru. Itkaa veseliigi :)
29.07.2014 19:00 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Nepamaniju vēl vienu jautājumu:
6)Nē, necenšos ielīst citos izmēros. Vispār pēdējā laikā skatos uz drēbi vispār, nevis uz birkām.
Nav arī man tāds ''sapņu izmērs''. Vismaz šobrīd. Galvenais, lai ķermenis skaisti izskatās bez drēbēm, tad ar drēbēm ar būs labi un vienalga vai tas ir xs vai xl.Njūtos slikti, ja kaut kas neder, tad paņemu vienkārši lielāku vai mazāku, kas labāk der. :) Šobrīd skapī ir ļoti dažādu izmēru apģērbu gabali. :)


7)Atstrādāt grēkus treniņos, nē, atstrādāt uzņemto kaloriju bumbu gan. :D Neuzskatu, ka panašķošanos būtu jāsauc par grēkošanu. Izlaist ēdienreizi - tikai stresa vai laika nepietiekamības dēļ. Vai vēl daži iemesli,kas nav tik bieži.
Treniņš kā tāds liek justies labāk. To, ka pusstundu ilgāk padarbojas, nekā ierasti, tas neliek justies sliktāk tapēc, ka pirms tam kas gards notiesāts. Tā pati sajūta paliek tāpat, kā pēc parasta treniņa.
Neēšana labāk varētu likt justies tikai tad, ja atsakās no kā īpaši neveselīga. Bet no dārzeņiem,piemēram, priekš kam atteikties? :D
29.07.2014 19:01 |
 
Reitings 1062
Reģ: 26.12.2012
Maya, lūdzu :)
-Un izmērs 38 ir pilnīgi normāls. Protams, tādi narcistiski frīki, kā es to spētu raksturot kā lielu, bet arī tikai sev, ne citiem. Bet visā visumā, tas ir pilnīgi normāls izmērs, pietam, ja vēl meitene ir gara 1,75+ un ja ir plati kauli(kur fiziski mazāks izmērs nevar būt).
29.07.2014 19:02 |
 
10 gadi
Reitings 918
Reģ: 03.08.2011
1) Vai tu esi ievērojusi speciālu diētu/režīmu/mainījusi ēšanas paradumus ar mērķi notievēt?
Jā, ir bijušas gan nelāgas diētas, gan kardināla ēšanas paradumu maiņa, taču veselīgā ziņā, nevis vnk atmetam visu un paliekam pie ābola un ūdens.

2) Kāda ir trakākā, drastiskākā diēta, kādu esi ievērojusi?
Atceros 3, visas, šķiet, veiktas 14 gadu vecumā, vasarā, kad sazin ko sadomājos, ka nu tik vajag tievēt. Tās bija griķu, kefīra un vienas zupas. Respektīvi, drīkst ēst tikai konkrēto produktu. Ar tagadējo prātu saprotu, kāds murgs tas bija un cik svarīgs ir sabalansēts uzturs, vairs neko tādu noteikti nedarītu.

3) Kādas bija sajūtas, uzsākot šo diētu/diētas laikā/pēc diētas (gan fiziski, gan emocionāli)?
No tām senajām, nesakarīgajām diētām vienīgais, ko atceros ir bada sajūta un enerģijas zudums, bet no ēšanas paradumu maiņas tikai pozitīvas sajūtas, burtiski var just, ka organisms tīrāks.

4) Vai jūs bijāt kāda vai kaut kā pamudinātas uzsākt tievēšanu? Piemēram, paziņas, fotogrāfijas u.tml.
Globāli jau pamudinājums ir tas, kas ir paša uztverē iesēdies kā skaists augums, iespaids, kas ir radies pieaugot, tā personīgā gaume. Bet vispār - pamudinājums tikai pašas spoguļattēls.

5) Iedomājieties, ka pie jums pienāk aptuveni 13 gadus veca meitene, kurai ir normāls augums, taču ar sievišķīgām formām (tomēr bez liekā svara), un jautā - kā lai notievēju? Ko jūs atbildētu?
Ieteiktu pievērsties sportam.
29.07.2014 19:06 |
 
10 gadi
Reitings 918
Reģ: 03.08.2011
Un par to līšanu citos izmēros varu apgalvot, ka noteikti tā nedaru. Savu augumu pieņemu un pērku tam brīdim atbilstošu apģērbu. Iespējams, lomu spēlē arī tas, ka man vispār ciešs un apspīlēts apģērbs nepatīk, turklāt ne-savs izmērs tieši izceļ auguma nepilnības.
29.07.2014 19:09 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Es nekad neesmu badojusies. Vienreiz ievēroju diētu (+- normālu, kur nebija jāstaigā ar bada sajūtu) un tā bija izgāšanās, jo lietoju medikamentus un tādēļ ar visu diētu (un sportiņu) es turpināju uzņemt svaru, kamēr otrs cilvēks, kas to pašu darīja, nometa. Tagad mans svars stāv uz vietas un es vienkārši cenšos ēst veselīgāk. Ja atrastu kādu sakarīgu diētu, varbūt pamēģinātu..

Es tev piekrītu, bet manas smadzenes joprojām bļauj, ka jābūt tievākai. Tā ir tāda prāta zombēšana, ja runā par ķermeņa izmēru standartiem.

Man liekas, ka tas ir normāli, ja tu iepriekš biji tajā izmērā un juties labi ar to. Man ir tāpat - tagad esmu normāla, bet gribu savu agrāko (tievāku) izmēru, jo zinu, ka vēl nesen tāda biju, jutos daudz labāk, pašpārliecinātāk utt.
Ja tu gribētu būt vēl mazāka kā iepriekš biji; ja visu laiku (arī iepriekš) būtu neapmierināta ar savu svaru, lai kāds skaitlis tur būtu (pat vismazākais) utt., tad manā skatījumā būtu jāsāk uztraukties.

5) Iedomājieties, ka pie jums pienāk aptuveni 13 gadus veca meitene, kurai ir normāls augums, taču ar sievišķīgām formām (tomēr bez liekā svara), un jautā - kā lai notievēju? Ko jūs atbildētu?

Stāstītu, ka viņai to nevajag, parādītu kādu video par anoreksiju. Manuprāt, līdz kādiem 16-17 gadiem nav jādomā par diētām. Var un vajag veselīgi ēst, bet ne jau ievērot Minesotas diētas utt. vai badoties.
29.07.2014 19:10 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
1) Jā!
2) 13 dienu diēta man likās visai drastiska.. tāpēc arī 1 dienu tik izturēju :D
3) Sākumā bija apņēmības pilna un cerība nomest svaru, bet tad bada sajūta ņēma virsroku.. es tad parasti esmu ļoti :D :D
4) Jā.. biju saņēmusi replikas.. arī pati sapratu, ka vajadzētu.. :D
5) Es meitenei pastāstītu par regulāru ēšanu, ēdienreizēm konkrētos laikos, uztura sabalansēšanu.. utt. Ja viņa ēdīs ''pareizi'' .. tad jau arī liekais svars klāt neaugs :)

Vai veikalos Jūs mēģināt "ielīst" mazāka izmēra apģērbos? Tas ir, vai jūtaties slikti, ja jums neder kaut kāds izmērs? Kurš ir jūsu sapņu izmērs?
uzbarojos.. un tad, protams, bija nepatīkami, ka neder ierastais izmērs :) Tīšuprāt sevi nekaitināju ar mazākiem izmēriem.. :)
Vai jūs kādreiz esat likušas sev atstrādāt gardo "grēku" treniņos, izlaižot ēdienreizi? Vai tas lika justies labāk?
Jā, atstrāde treniņos noteikti nomierināja, bet ēdienreizes izlaišana man tikai bojā garastāvokli :D Tagad tā noteikti nedaru.. :)
29.07.2014 19:15 |
 
Reitings 2482
Reģ: 18.07.2012
Vai tu vienmēr visu rēķini? Vai tas nav nomācoši? Apēdu to + tik un tik kcal, noskrēju tik - tik un tik kcal, un tā visu dienu. Es kādreiz tā darīju, bet tas man ir par grūtu - visu dienu par to domāt. Vai varbūt tev jau ir ieradums un pārzini visus patēriņus? Ja tā - kā sanāca ieaudzināt šādu ieradumu?


Es nebūt nerēķinu kcal. Es vados pēc sajūtām. Pagaidām tās nav pievīlušas. Man ir aktīva ikdiena līdz ar to varu atļauties panašķoties. Tajā visā neietilpst treniņi, bet gan vienkarši fizikas aktivitātes- peldēšana, riteņbraukšana, skriešana, staigāšana. Es šobrīd dzīvoju mazpilsētā, kur visur var aizkļūt ar kājām, tad nu to vien daru, kā staigājos :)
29.07.2014 19:22 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
1) Jā, esmu apzināti centusies samazināt saldumu/cukura patēriņu un izskaust ēšanu aiz "darīt nav ko".

2) Drastiskākā, nu, grūti pateikt. Laikam tas varētu būt stresa izmantošana notievēšanai. Ja man gadās periods dzīvē ar saspringtu darba grafiku, dzīvoju no kafijas. Man tā labāk galva strādā, pie tam, intensīva rezīma dzīvojot par ēšanu aizmirstas. Gribēt ēst un badoties - to es nespēju.

3) A nekādas.

4) Jā, parasti tās ir fotogrāfijas, kurās redzamā daiļava ir... es, bet ar apaļiem kāmja vaidziņiem. Spogulī to tā neredz, bildēs - tracina.

5) "iemācies ēst veselīgi, sabalansēti, atrodi sporta veidu, kas tevi aizrauj". Tāpat atbildētu gandrīz jebkura vecuma tievēt gribētājai. Frāze "beidz, tu taču neesi resna" - nestrādā.

6) Apspīlēts nav smuki. Tad jau prātīgāk ir riepiņu piesegt ar kaut ko vizuāli slaidinošu, nevis izcelt, to iespīlējot XS topiņā.

7) Nē.
29.07.2014 19:26 |
 
Reitings 1431
Reģ: 09.10.2012
1) Vai tu esi ievērojusi speciālu diētu/režīmu/mainījusi ēšanas paradumus ar mērķi notievēt?;
Protams. Neskaitāmas reizes.
2) Kāda ir trakākā, drastiskākā diēta, kādu esi ievērojusi?;
Esmu badojusies, dzērusi tievēšanas tabletes, dzīvojusi uz āboliem utt.Ak, vēl arī pārcietusi bulīmijas periodu
3) Kādas bija sajūtas, uzsākot šo diētu/diētas laikā/pēc diētas (gan fiziski, gan emocionāli)?;
Mierīgi, nekad savu organismu nenomocīju tik daudz,lai būtu jācieš matiem, nagiem. Lai gan bulīmijas periods zobus sabojāja. Badošanās laikā esi nedaudz uzvilcies, vieglāk aizkaitināms.
4) Vai jūs bijāt kāda vai kaut kā pamudinātas uzsākt tievēšanu? Piemēram, paziņas, fotogrāfijas u.tml.
Izdomāju,ka vajag un to darīju.
5) Iedomājieties, ka pie jums pienāk aptuveni 13 gadus veca meitene, kurai ir normāls augums, taču ar sievišķīgām formām (tomēr bez liekā svara), un jautā - kā lai notievēju? Ko jūs atbildētu?
Iesākumā ieteiktu vēl pāris gadus nogaidīt,lai organisms izaug. Ja svars joprojām neapmierinātu noteikti dotu padomus,kas man jau pieaugušā vecumā palīdzēja zaudēt svaru, bez visām jaunības muļķībām.
6) Vai liekie kg no neveselīgā dzīvesveida parādījās pakāpeniski? Kā tu pamanīji faktu, ka viņi ir nākuši klāt?
Nekad pēc cosmo standartiem neesmu bijusi tieva,jo vnm ir bijis 38+ izmērs :D
7) Vai veikalos Jūs mēģināt "ielīst" mazāka izmēra apģērbos? Tas ir, vai jūtaties slikti, ja jums neder kaut kāds izmērs? Kurš ir jūsu sapņu izmērs?
Nē, neesmu
29.07.2014 19:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits