Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Greizsirdība

 
Reitings 142
Reģ: 05.06.2013
Sveikas.
Jūs arī esat greizsirdīgas? Es man liekas esmu pilnībā nojūgusies ar to visu sūdu.. :D :((
28.07.2014 20:23 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Lapsenīte, grūtniecība nav slimība. Tavam vīrietim ir tiesības atpūsties bez tevis.
Crazy Monday, diemžēl, tavs draugs augstāk vērtē savu draudzeni nevis tevis. Ja būtu otrādi, jūs jau sen nekomunicētu viena ar otru un tu nesaņemt negāciju devu. Tāds ir viņas izteiksmes veids un es domāju, ka tāpat kaut kad sen, viņiem viss ir bijis un ja abi gribētu,tad būtu kopā. Pašlaik Tu neesi nekas, lai izjauktu viņu draudzību vai izdomātu aizliegt draudzēties. :D Kaut kādā ziņā viņa ir pārāka par tevi, jo necepjās pat par to, ko draugs viņai teica par tav greizsirdību, viņa noteikti ierēc par tevi. :D
30.07.2014 17:07 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Naktiii jāguļ, nevis jādomā par uzmanību :D
Pirms iemigšanas gan, man arī vajadzētu, lai pievēršas man :)
30.07.2014 12:30 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Abi ar vīru esam greizsirdīgi. Kaķis arī ir greizsirdīgs. Ja vīrs naktī guļ pagriezies uz manu pusi, kaķis sāk ņaudēt vai klepot (ārsti saka, ka astma, es saku, ka šis simulē), bet tad, ja vīrs guļ pagriezies pret kaķi, es ielienu viņiem pa vidu. No malas varbūt smieklīgi izskatās, bet es tiešām jūtos greizsirdīga, ja naktī visa uzmanība netiek man.
30.07.2014 12:20 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Principā, attiecību sākumā puiši vadās pēc domas "draudzenes nāk un iet bet īstie draugi paliek". Tā kā svaigās attiecībās tomēr meitene uzreiz nav augstākā statusā par draugiem. Tas mainās ar laiku.

Mans gadījums, jo tagad ir bik savādāk tas viss jau sagriezies gan no puiša puses, gan manas...tā tēma vairs nav mūsu top3 kašķos :D :)
30.07.2014 12:11 |
 
Reitings 60
Reģ: 29.07.2014
Esmu looti greizsirdiga(diemzel) :( un vienmer bez pamata. Bet laikam jau taas sievietes tadas ir :D es aatri aizsvilstos, nerunaju kadas 10- 15 min un paliekgarlaiciigi. :D un atkal viss kartiiba.
30.07.2014 12:07 |
 
Reitings 202
Reģ: 19.03.2014
Citām meitenēm tomēr iesaku uzmanīties ar to "draudzeņu" būšanu. Man liekas, ka no draudzības līdz mīlestībai nav nemaz tik tālu.

Principā, attiecību sākumā puiši vadās pēc domas "draudzenes nāk un iet bet īstie draugi paliek". Tā kā svaigās attiecībās tomēr meitene uzreiz nav augstākā statusā par draugiem. Tas mainās ar laiku.

Ja puisim ir labākā draudzene, tad domāju, ka vispirms jāizvērtē situācija. Pirmkārt jau svarīgi kāda šī meitene ir, otrkārt - cik intīmas ir viņu attiecības. Man ir vairāki labi draugi puiši, bet es pēc rakstura un audzināšanas neesmu tāda, kas viņiem pieglaudīsies, apsēdīsies klēpī vai līdīs samīļot - tas viss ir domāts manam puisism. Taču, ja draudzene ir tāda divdomīga un vēl speciāli mēģina padarīt greizsirdīgu - tad gan ir jādomā ko darīt.
30.07.2014 11:59 |
 
Reitings 202
Reģ: 19.03.2014
Man arī greizsirdības tēma bija aktuāla attiecību pirmo pus gadu - un manā gadījumā tas bija ļoti pamatoti. Es okšķerēju drauga skype, īsziņās, sociālo portālu profilos un ar to visu ļoti čakarēju sev nervus. Darīju to, jo neuzticējos viņam. Tieši domāju - ko es teiktu ja viņš mani pieķertu - un uzreiz atbilde gatava: "Es tev neuzticos!" Manā situācijā arī bija aktuāla viena tāda mana puiša "draudzene". Domāju, ka, ja viņu simpātijas būtu bijušas abpusējas, tad es ar viņu tagad noteikti nebūtu kopā. Meitenei šis puisis nepatika, es to zināju, bet kaitināja, ka viņš viņai pievērš tik daudz uzmanības. Viņam viņa patika jau krietnu laiku pirms iepazināmies. Gāja traki - ar visām skriešanām prom un strīdiem "es vai viņa". Tad kaut kas mainījās puiša uztverē un viņš viņu pilnībā izgrieza no savas dzīves. Kopš tā visa ir pagājuši 3,5 gadi. Joprojām esam kopā, taču es savu brunču mednieku esmu pāraudzinājusi un 100% varu teikt, ka viņš mani nekrāptu. Uz visu atskatoties tagad domāju par to kāda gan es biju maza muļķe un mazohiste. Bet nu ir tā kā saka "Žogam ko prāts uzceļ, jūtas viegli kāpj pāri". Mīlēju viņu, baidījos pazaudēt un galu galā tagad viss šajā jomā ir labi. :) Tagad pats ļoti rūpējās, lai es nepalieku greizsirdīga - visu laiku skatās vai tik es neskatos ar šķību aci. Tagad viņš pats ir daudz greizsirdīgāks nekā es. Ja bārā parunāšos ar nepazīstamu puisi, tad uzreiz atnāks un aiztrenks prom :D
30.07.2014 11:46 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
CrazyMonday Man kaut kā liekas, ka Tavs draugs savu nostāju šajā situācijā nemainīs, jo viņš tos viņas izgājienus pieņem un uztver kā normālus, neskatoties uz to, ka Tevi tā meiča tracina... Nav jau daudz variantu, ko darīt, vienīgi, ja pārāk bieži nāksies viņu satikt un tiešām tas vairs nebūs izturams, tad varēsi viņu "piežmiegt", pasakot, lai pievalda savas (ne)manieres un izturas ar cieņu, kaut vai drauga dēļ un nemaitā viņam/jums attiecības ;)

Varbūt tad, kad Tavi čomi izdomās puisi pakaitināt.. viņš sapratīs.. kā tas ir
ši doma arī nav slikta, ja ir iespēja un vēlme paeksperimentēt, lai būtu vienlīdzīgas situācijas :D
30.07.2014 11:36 |
 
Reitings 1531
Reģ: 19.08.2013
Agī Par to pēdējo starpgadījumu es draugam neteicu, ka viņa to speciāli darīja. Tikai pateicu, ka man tas ļoti nepatika.
30.07.2014 11:27 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Drīzāk piekrītu cormeum variantam ;)
30.07.2014 11:26 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es droši vien puisim tā kārtīgāk pateiktu.. ja jau pats nesaprot.. ka rūpīgāk jaapsver draugu izvēle ..
30.07.2014 11:25 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
CrazyMonday
Tad es nolaistos līdz viņas līmenim.

Man arī tas nešķiet īsti pareizi. Galvenais ir neizrādīt viņai, ka viņas plāns Tevi patracināt iedarbojas...Bet nu jā, ja Tavs puisis visu viņai pasniedz tā kā no Tavas puses, ne no savas, tad jau sanāk, ka viņa zina, ka tie izgājieni iedarbojas...
30.07.2014 11:25 |
 
Reitings 1531
Reģ: 19.08.2013
Varbūt tad, kad Tavi čomi izdomās puisi pakaitināt.. viņš sapratīs.. kā tas ir


Viņš jau saka, ka vispār ir vēl greizirdīgāks nekā es. Bet līdz šim neesmu viņam devusi pamatu būt greizsirdīgam, tā kā nezinu kā tad tur ir.
30.07.2014 11:20 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Varbūt tad, kad Tavi čomi izdomās puisi pakaitināt.. viņš sapratīs.. kā tas ir :D
30.07.2014 11:15 |
 
Reitings 1531
Reģ: 19.08.2013
Bet Tev iesaku nepievērst uzmanību, lai gan pateikt, protams, vieglāk, nekā izdarīt


Es cenšos ignorēt viņas izgājienus, nu vai vismaz viņai neizrādīt cik nepatīkami man tas ir.

Man ieteica kādreiz tādā pat garā paluncināties gar viņas džeku, lai tad viņa saprot kā es jūtos. Kā saka - pret uguni jācīnās ar uguni, bet es nezinu man tas neškiet īsti pareizi. Tad es nolaistos līdz viņas līmenim.



un arī nav ar viņu pārrunājis to uzvedību, lai tas neatkārtotos.

Kā viņš pats teica - tāda nu viņa vienkārši ir, tāds raksturs un tāda uzvedības maniere.

Manā draugu/paziņu lokā neviens tā neuzvedas, tāpēc arī man tāda uzvedība nav pieņemama.
30.07.2014 11:08 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Es apbrīnoju Jūs sievietes. Jūs iesakiet nepievērst uzmanību, bet pēc tam taisiet diskusijas, ka Jūs krāpj, Jūs neciena utt :D

Nu kāpēc, ja tā draudzene uzvedās kā šļura, kāpēc būtu jāpiever acis? :D Mūžīgās cietējas daudzas .. Varbūt es izsakos pārāk skarbi, bet man nemaz neienāktu pievērt acis, tikai tāpēc, lai vecis neaizmūk, dēļ tā, ka rādu nepatiku pret draudzeni.. Viņa taču pati rāda iemeslu, lai nepatiktu..
30.07.2014 11:07 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
CrazyMonday
Bet nesen viņa speciāli izrādīja pastiprinātu uzmanību draugam, šķiet, ka tieši ar domu, lai mani pakaitinātu.


Apbrīnoju viņas bezkaunības līmeni...Bet Tev iesaku nepievērst uzmanību, lai gan pateikt, protams, vieglāk, nekā izdarīt ;)

Pat ja pateiktu viņam, ka viņa tagad speciāli mani gribēs pakaitināt, tad viņš to, protams, noliegs.


Un apbrīnoju to, ka Tavs puisis ir tik subjektīvs un nespēj paskatīties no malas uz viņas izgājieniem attiecībā pret Tevi, un arī nav ar viņu pārrunājis to uzvedību, lai tas neatkārtotos.
30.07.2014 11:02 |
 
Reitings 1531
Reģ: 19.08.2013
Sākumā es vispār neko neteicu, visas emocijas apēdu līdz vairs nevarēju izturēt un pateicu, ka man dažubrīd šķiet, ka viņa pārāk daudz atļaujas un liek man justies greizsirdīgai. Tad nu draugs pateica to viņai ar domu, ka lai viņa pati tagad aizdomājas kā uzvesties/neuzvesties.

Jau kādu laiku nav vispār sanācis to draudzeni satikt, līdz ar to sirds mierīga.
30.07.2014 11:01 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
CrazyMonday

ja situācija ir tāda, kā Tu apraksti.. es Nu gan neklusētu tādā gadījumā, un man būtu vienalga, ka draugam ir sāpīgi klausīties-- ''es vai viņa'' .. Tas jau ir kaut kā bitchiii no viņas puses, ja mani smacētu draudzenes uzvedība, es neklusētu.. Draugi ir viens, ja tie ir draugi nevis kā šļuras, kas nemāk attiekties pret drauga otru pusīti ar cieņu..
30.07.2014 10:56 |
 
Reitings 1531
Reģ: 19.08.2013
Es nedomāju, ka draugs ar vīriešu domāšanu saprot ar kādu mērķi viņa labākā draudzene to dara. Pat ja pateiktu viņam, ka viņa tagad speciāli mani gribēs pakaitināt, tad viņš to, protams, noliegs.
30.07.2014 10:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits