Greizsirdība

 
Reitings 142
Reģ: 05.06.2013
Sveikas.
Jūs arī esat greizsirdīgas? Es man liekas esmu pilnībā nojūgusies ar to visu sūdu.. :D :((
28.07.2014 20:23 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
CrazyMonday - ilgu laiku par to piktojos un greizsirdīga biju, jo likās, ka tur bija/ir/būs kaut kas vairāk, bet viņš man ir pateicis, ka nekas tāds nav bijis un nekad nebūs un lūdzis nelikt izvēlēties starp meiteni un labāko draudzeni, jo labi, seni draugi viņam ir tikai pāris un tāpēc neatteiksies no viņiem ne par ko :P
30.07.2014 10:02 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Jūs ticat tai džeku labāko draudzeņu padarīšanai? Kā reaģējat uz to, ka viņas samīļo jūsu draugus, ka pieglaužas pie pleca un tml.?


sākumā draudzeņu padarīšana mani mulsināja. Bet manam mīļotajam ir labākā draudzene, ar ko kopā mācījās skolā un viņš viņu vērtē tikai kā māsu , un es tam ticu . Mēs bieži kopā atpūšamies, mans puisis ar mani un viņa draudzene ar savu puisi, ar kuru nu pēc dažām nedēļaam arī precēsies.. Viņi netiekas tikai divatā un kad mēs visi tiekamies kopā, tad uz atvadām apkampj gan mani, gan manu draugu.
Tā kā ticu gan, bet ne visos gadījumos.
30.07.2014 10:03 |
 
Reitings 1531
Reģ: 19.08.2013
ilgu laiku par to piktojos un greizsirdīga biju, jo likās, ka tur bija/ir/būs kaut kas vairāk, bet viņš man ir pateicis, ka nekas tāds nav bijis un nekad nebūs un lūdzis nelikt izvēlēties starp meiteni un labāko draudzeni, jo labi, seni draugi viņam ir tikai pāris un tāpēc neatteiksies no viņiem ne par ko :P


Mans draugs teica tieši to pašu. :D
Bet tā greizsirdība, ehh, nevaru vēl līdz galam samierināties ar tās labākās draudzenes esamību. Grrr. :D
30.07.2014 10:05 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
lūdzis nelikt izvēlēties starp meiteni un labāko draudzeni, jo labi, seni draugi viņam ir tikai pāris un tāpēc neatteiksies no viņiem ne par ko :P
°

ola-laaaa, shiis variants gan mani neapmierinaatu :D taa apzinja, ka vinjsh izveeletos draudzeni.. Zini, kad ir patiesi miljotaa, tad vinja kljuust gan par miljoto, gan labu draudzeni, taa kaa nedomaaju , ka dzekam vajadzeetu taa tieshi paraadit, ka Tevi vinjsh noteikti neizveleetos, ja buutu jaastav izveles priekshaa :D
30.07.2014 10:05 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
NIKOLA - man tā apziņa pirmajā brīdī arī likās absurda, bet tad padomāju ar galvu un apjēdzu, ka pati tādas izvēles priekšā arī neatteiktos no draugu būšanas, jo tomēr tie arī ir ļoti svarīgi cilvēki ;) tāpēc nelieku viņam izvēlēties un negribētu lai man liktu izvēlēties...
30.07.2014 10:10 |
 
Reitings 171
Reģ: 17.07.2014
Par Lapsenites situāciju.. es gan saprotu šīs negācijas. Mans draugs jau nu noteikti neatstātu vienu (naktīs), ja mocītos ar toksikozi (arī tad, ja grūtniecība noritētu bez tās).



Nu vismaz viņš man zvanīja un rakstīja.Pa lielam jau atsakoties no ballītes,viņš tāpat man nepalīdzētu...
30.07.2014 10:11 |
 
Reitings 1531
Reģ: 19.08.2013
Mana vīrieša labākā draudzene ir pilnībā bez kompleksiem, ļoti atvērta un brīvi runā pilnīgi par visām tēmām, protams, pa reizei tiek izteiktas kādas divdomīgas frāzes (ne manam draugam adresētas, bet tomēr), kā arī ar dažādiem tekstiem pievērš sev uzmanību (kā piemēram - oi, te ir tik karts, ka man starp krūtīm jau slapjš) - viss šis man nav pieņemams, + grūti klausīties visos tajos viņu stāstiņos - "atceries kā mēs toreiz dejojām, atceries kā mēs toreiz tur un tur tusējām, atceries kā mēs to un to".

Ar prātu šim visam pieeju vēsi, bet tās emocijas, jūtas un greizsirdība dara savu..
30.07.2014 10:15 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
oi, te ir tik karts, ka man starp krūtīm jau slapjš

Man tas nešķiet normāli.. es nudien nebūtu ieinteresēta klausīties no čomiem par viņu sasvīdušām olām.. :D
30.07.2014 10:19 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
CrazyMonday - bik pazīstama situācija, jo es arī sacepos tajā brīdī, kad manējais pateica "es jau biju aizmirsis, kā ir iepirkties ar tevi, esmu pieradis ar Viņu"
Bet nu es apzinos, ka viņi jau ir ļoti sen pazīstami un, ka viņiem ir visādi kopīgi piedzīvojumi utt, kurus viņš šad tad man stāsta un tad, kad viņš iesāk "zini, mēs ar Viņu..." vai arī "Viņa teica, ka...", es vnk neklausos tālāk :D
30.07.2014 10:23 |
 
Reitings 1531
Reģ: 19.08.2013
tad, kad viņš iesāk "zini, mēs ar Viņu..." vai arī "Viņa teica, ka...", es vnk neklausos tālāk


Es arī tā parasti cenšos darīt. :D

Kas vēl - mani grauž doma un neticība tam, ka viņiem nekad, nekad nav bijis nekas vairāk par vienkāršu draudzību. Zinot to kāda tā meitene ir - neticu un viss. Mēģinu sev ieskaidrot, ka nav nekas tur bijis un kāda tam starpība, ja viņš tagad ir ar mani, bet nē, tikuntā gruzos absolūti bez jebkāda iemesla.

Muļīgākā rīcība no manas puses bija atzīt viņam, ka esmu greizsirdīga uz to meiteni. Viņš, protams, to pateica arī viņai pašai.
30.07.2014 10:30 |
 
Reitings 2482
Reģ: 18.07.2012
Es neteiktu, ka neesmu greizsirdīga. Esmu- ja ir pamats tādai būt, bet tāpat vien- nē.
30.07.2014 10:31 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
CrazyMonday - nu ja Tu neuzticies tai meitenei, tad vismaz savam puisim Tev būtu jātic, ja viņš ir skaidri pateicis, ka nekas nav bijis ;)

Un viņa varbūt tik kaitinoši (divdomīgi un tml) izsakās/uzvedās tikai Tavā klātbūtnē, kad esat trijatā, lai kaut kādā veidā Tevi patracinātu, jo zina, ka esi greizsirdīga?
30.07.2014 10:40 |
 
Reitings 1531
Reģ: 19.08.2013
Un viņa varbūt tik kaitinoši (divdomīgi un tml) izsakās/uzvedās tikai Tavā klātbūtnē, kad esat trijatā, lai kaut kādā veidā Tevi patracinātu, jo zina, ka esi greizsirdīga?


Divdomīgi viņa uzvedās jau kādu laiku pirms vēl uzzināja, ka es esmu greizsirdīga. Bet nesen viņa speciāli izrādīja pastiprinātu uzmanību draugam, šķiet, ka tieši ar domu, lai mani pakaitinātu. Nekādas labās draudzenes ar viņu nekad nebūsim, tas nu ir fakts. :D Godīgsakot žēl, bet nu neko kā ir, tā ir.
30.07.2014 10:51 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Bet nesen viņa speciāli izrādīja pastiprinātu uzmanību draugam, šķiet, ka tieši ar domu, lai mani pakaitinātu.
nu zin.. es tad arī Tavu draugu nesaprotu. Arī draugiem vajag cienīt vienam otru.. un cienīt viņu otrās pusītes.. tas nudien nav normāli!
30.07.2014 10:53 |
 
Reitings 1531
Reģ: 19.08.2013
Es nedomāju, ka draugs ar vīriešu domāšanu saprot ar kādu mērķi viņa labākā draudzene to dara. Pat ja pateiktu viņam, ka viņa tagad speciāli mani gribēs pakaitināt, tad viņš to, protams, noliegs.
30.07.2014 10:55 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
CrazyMonday

ja situācija ir tāda, kā Tu apraksti.. es Nu gan neklusētu tādā gadījumā, un man būtu vienalga, ka draugam ir sāpīgi klausīties-- ''es vai viņa'' .. Tas jau ir kaut kā bitchiii no viņas puses, ja mani smacētu draudzenes uzvedība, es neklusētu.. Draugi ir viens, ja tie ir draugi nevis kā šļuras, kas nemāk attiekties pret drauga otru pusīti ar cieņu..
30.07.2014 10:56 |
 
Reitings 1531
Reģ: 19.08.2013
Sākumā es vispār neko neteicu, visas emocijas apēdu līdz vairs nevarēju izturēt un pateicu, ka man dažubrīd šķiet, ka viņa pārāk daudz atļaujas un liek man justies greizsirdīgai. Tad nu draugs pateica to viņai ar domu, ka lai viņa pati tagad aizdomājas kā uzvesties/neuzvesties.

Jau kādu laiku nav vispār sanācis to draudzeni satikt, līdz ar to sirds mierīga.
30.07.2014 11:01 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
CrazyMonday
Bet nesen viņa speciāli izrādīja pastiprinātu uzmanību draugam, šķiet, ka tieši ar domu, lai mani pakaitinātu.


Apbrīnoju viņas bezkaunības līmeni...Bet Tev iesaku nepievērst uzmanību, lai gan pateikt, protams, vieglāk, nekā izdarīt ;)

Pat ja pateiktu viņam, ka viņa tagad speciāli mani gribēs pakaitināt, tad viņš to, protams, noliegs.


Un apbrīnoju to, ka Tavs puisis ir tik subjektīvs un nespēj paskatīties no malas uz viņas izgājieniem attiecībā pret Tevi, un arī nav ar viņu pārrunājis to uzvedību, lai tas neatkārtotos.
30.07.2014 11:02 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Es apbrīnoju Jūs sievietes. Jūs iesakiet nepievērst uzmanību, bet pēc tam taisiet diskusijas, ka Jūs krāpj, Jūs neciena utt :D

Nu kāpēc, ja tā draudzene uzvedās kā šļura, kāpēc būtu jāpiever acis? :D Mūžīgās cietējas daudzas .. Varbūt es izsakos pārāk skarbi, bet man nemaz neienāktu pievērt acis, tikai tāpēc, lai vecis neaizmūk, dēļ tā, ka rādu nepatiku pret draudzeni.. Viņa taču pati rāda iemeslu, lai nepatiktu..
30.07.2014 11:07 |
 
Reitings 1531
Reģ: 19.08.2013
Bet Tev iesaku nepievērst uzmanību, lai gan pateikt, protams, vieglāk, nekā izdarīt


Es cenšos ignorēt viņas izgājienus, nu vai vismaz viņai neizrādīt cik nepatīkami man tas ir.

Man ieteica kādreiz tādā pat garā paluncināties gar viņas džeku, lai tad viņa saprot kā es jūtos. Kā saka - pret uguni jācīnās ar uguni, bet es nezinu man tas neškiet īsti pareizi. Tad es nolaistos līdz viņas līmenim.



un arī nav ar viņu pārrunājis to uzvedību, lai tas neatkārtotos.

Kā viņš pats teica - tāda nu viņa vienkārši ir, tāds raksturs un tāda uzvedības maniere.

Manā draugu/paziņu lokā neviens tā neuzvedas, tāpēc arī man tāda uzvedība nav pieņemama.
30.07.2014 11:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!