Greizsirdība

 
Reitings 142
Reģ: 05.06.2013
Sveikas.
Jūs arī esat greizsirdīgas? Es man liekas esmu pilnībā nojūgusies ar to visu sūdu.. :D :((
28.07.2014 20:23 |
 
Reitings 171
Reģ: 17.07.2014
No pieredzes varu teikt, ka greizsirdība mazinās (ir veselīgās robežās) tad, kad iegūsti pārliecību par sevi. Ja tās nav, tad viss liekas apdraudējums. Iesaku sāt ar sevi.



Par šito man ir viens dzirdēts gadījums.Meitene sadomājusies,ka viņa ir pati skaistākā,labākā,vispār pasaules naba,smejās par draudzenēm,kā jūs varat būt greisirdīgas,pff,es tur tāda un šitāda,mani točna nekrāps..un vienu dienu viņa uzzina,ka draugs pie citas naktī bijis.Tāds aplauziens meitenei..Kapēc tā notika?Jo puisis nejutās mīlēts,viņa domāja tikai par sevi,bet puisim gribējās tomēr,lai izrāda mazliet greizsirdību,kaut kādu mīļumu..
29.07.2014 10:09 |
 
Reitings 171
Reģ: 17.07.2014
Elza,un ko tu darīji (ja jau no pieredzes) ar sevi,ka tā greizsirdība mazinājās?
29.07.2014 10:10 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Lapseniite, man liekas , ka vairaak Tev kremt fakts , ka vins dodas kaut kur prom, bet Tu tai laikaa busi maajas.... Ja Tev ir tik loti slikti, ka Tu apraksti, tad Taam viirietim ir jaabut vairaak kaa apdavinaatam, lai atstaatu savu sievieti majas vienu.. Bet , ja Tu piepusko mazliet klaat un nav tik traki, tad neapvainojies par to, ka vinam ir uzriikots taads pasaakums PAR GODU JUMS :)
29.07.2014 10:11 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Lapsenite

No tā, ka Tu sevi pati uzvilksi labuma nebūs nekāda. Skaties uz to no gaišās puses - viņš tagad paballēsies, patrakos un tad iepeldēs atpakaļ mājās un jutīsies kā iekuģojis miera ostā. Es gan zinu, cik grūti ir uz to koncentrēties, bet ja Tu tagad dusmosies un pūtīsies par ne jau parastu ballīti, bet tādu, kura katram vīrietim ir (normāli) tikai vienu reizi dzīvē tas nenāks par labu jūsu attiecībām. Tev ir savas bažas no visa šī gaidību procesa un Tevi tas skar daudz tiešāk kā Tavu vīrieti. Ja tagad celsi tračus viņš var sākt domāt, ka tā tas būs visus 9+ mēnešus. Tas vienkārši viņu sākumā atgrūdīs un vēlāk nospiedīs. Bet šim laikam ir jābūt priekpilnam. Dod viņam iespēju aprast ar šīm lietām. Jums tomēr notiek visi cilvēka lielie prieki reizē - gan kāzas, gan bēbis. Nav tā, ka vīrieši spētu just sevī to maziņo - viņiem atliek tikai par to domāt, lūk - būšu tētis. Bet viņam ir arī otra puse sajūtas - būšu vīrs. Un skaidrs, ka viņš vēlas šo ballīti ar saviem draugiem - tāpat, kā sieviete vēlas perfekto dienu un balto kleitu. Visā šajā procesā, lai cik grūti nebūtu Tev - atceries, ka arī vīrietim ir grūti.
Protams, protams - viņš varēja nevazāties ārpus šīs valsts robežām, bet nav jau arī tā, ka viņš lidotu uz Jamaiku zālīti pīpēt ar lieldibenu skaistulēm. :D

Netrako, saņemies. Ir grūti, bet tas ir tā vērts - kaut vai tikai veselības vārdā.
29.07.2014 10:15 |
 
Reitings 680
Reģ: 01.04.2012
Man, paldies dievam, ir tāds puisis, uz kuru nav jābūt greizsirdīgai, bet joka pēc reizēm patēloju, ka esmu greizsirdīga. Smieklīgākais ir tas, ka tā iejūtos, ka netieku no tās sajūtas tad ārā :D

Draudzenēm čaļi dodas tusēt uz Vecrīgu, pucējas pie spoguļa un tā. Es laikam sajuktu prātā to visu vērodama! :D
29.07.2014 10:18 |
 
Reitings 171
Reģ: 17.07.2014
Ja viss būtu tik viegli izdarāms,cik tas viegli ir uzrakstāms.Prātā es to saprotu,bet jūtām nevaru pavēlēt. :D
29.07.2014 10:36 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
tā tacu ir viena diena, par ko tāds serials jaataisa, ka nevari savaldiit savas juutas?
29.07.2014 10:38 |
 
Reitings 178
Reģ: 04.02.2013
Lapsenite, es teicu VESELĪGA. Tas nenozīmē, kas ES pāri visam un visiem, otrs cilvēks ir jāmīl un otram cilvēkam ir jāvelta savs laiks, rūpes.

Es biju šausmīgi greizsirdīga meitene, par visu, un no tā sāku skatīties viņa sarakstes, datora vēstures utt..
1. man ļoti palīdzēja COSMO forums, lai cik smieklīgi tas neliktos :D Jo es lasīju un domāju, ai, nu kā tā var, pieķēru sevi tādās situācijās un atcerējos viedo sieviešu paustajā te - forumā.
2. Devu laiku savām dusmām, greizsirdībai, jo bieži vien tas ir emociju uzplūds un ir jāpagaida, tas pāriet, jo dziļākajā būtībā cilvēks ir ļoti racionāla būtne.
3. Kļuvu interesanta savam draugam, radās aizraušanās, sāku viņam stāstīt savas ikdienas nodarbes un jutu, ka viņam sāku patikt vairāk, tā radās pašpārliecinātība.

Bet kopumā nepieciešama liela pašdisciplīna un galvenais, CENSTIES neko nepārmest draugam :)
29.07.2014 10:57 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Domā par sevi vairāk.KO Tu moki to savu nabaga draugu...Azies viņš no Tevis,ja Tu trakosi visu laiku!Negribi iet tusēties,neej,bet nepārmet viņam, ja viņš grib iet.Vajag strādāt pie savas pašpietiekamības.Nevienam nepatīk,ka viņam pieķeras kā dadzis.Un vai tai greizsirdībai ir pamats?
Manējais pagriezsirdīgo ik pa laikam.Visbiežāk, lai mani pakacinātu un paskatītos uz manu reakciju.Ja es no sākuma gāju ārā ar puišiem,draugiem.Tad tagad vairs tā nedaru.Tas nebija smuki no manas puses.To es vairs nedaru un pasaku ar ko es kur eju,lai viņš negreizsirdīgo vai kādreiz šo to paturu pie sevis,kad jūtu,ka nāks kašķis.Es pati tikai mazliet pagreizsirdīgoju...Tad,kad dzirdu,ka runā pa telefonu ar kādu sievieti uz prasu ar ko viņš runāja un viņš man atbild.Man pa lielam nav par ko greizsirdīgot,jo zinu,ka viņš mani nekrāptu.Viņam gan mazliet bail,ka es varētu kaut ko kaut kur.....Bet es to nedaru.
Risinājums?Mēs vienkārši vairāk pavadam laiku kopā un mazāk atsevišķi,lai būtu mazāk iemeslu greizsirdīgot...
29.07.2014 13:39 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Sunnyday, sorry, bet tu izklausies pec nenobriedusas skukes. Sac stradat ar sevi, celt pasapzinu, varbut tas palidzes neuzvesties tik divaini.
Lapsenite, vai tu ta uzpustos ari tad, ja nebutu stavokli? Es varbut nevaru but objektiva, jo man grutniecibas laika ne reizi nav bijusi slikta dusa, nav bijusas nekadas hormonu vetras (nu labi, varbut esmu dazas reizites biezak pabimbajusi), bet ka tiesi virietis tev var palidzet, paliekot majas un atsakoties no vecpuisu ballites, kuru turklat draugi drosi vien jau sen planojusi un organizejusi? Var tacu 2 dienas atrast, ko darit, kaut vai jau ieteikto serfosanu interneta par bebju temu.
29.07.2014 14:15 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
es esmu greizsirdīga, bet tagad esmu jau kādu laiku iemācījusies apvaldīt savas izjūtas. es vienas savas attiecības tā sačakarēju ar to, ka man vēl pietika ilgam laikam. tagad vnk, ja man uznāk kkas, tad cenšos nomierināties un paskatīties uz visu reāli, nevis psihot. esmu sapratusi, ka vajag pēc iespējas aizpildīt savu laiku, nevis sēdēt un besīties. tad arī nenāk muļķības prātā.
29.07.2014 14:33 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
galvenais, ko iesaku -sevi apvaldīt. padomā ar vēsu prātu. ja gribas psihot un bļaut, labāk to enerģiju izliec savādāk un padomā pie sevis, kur novestu tava ārdīšanās. beigās būtu vēl ļaunāk.
29.07.2014 14:34 |
 
Reitings 171
Reģ: 17.07.2014
Esmu šo ankti godam izturējusi un,sev par izbrīnu,pat nestresoju :D.Vienīgais bija traki slikta dūša,līdz ar to nesanāca pagulēt,bet vismaz greizsirdības sms izpalika. :D
30.07.2014 09:09 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Nu re, un šovakar jau būs mājās :)
30.07.2014 09:12 |
 
Reitings 171
Reģ: 17.07.2014
Es tā ceru :D Ja nebūs tā paballējies,ka līdz rītam pie stūres nevarēs sēsties :D
30.07.2014 09:13 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
uzraksti pajautā :D
30.07.2014 09:14 |
 
Reitings 171
Reģ: 17.07.2014
Liakam tomēr grūtniecība ir kaut ko ietekmējusi,jo zinot sevi tādu,kāda es biju pirms grūtniecības..es laiakm būtu visu nakti sms drukājusi un vārījusies mājās. :D
30.07.2014 09:14 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
es viņam taā kaitinot rakstiju ka viss cauri, parasti raksta atpakal bet tagad , saka nu ja pameti mani ... un sis vēl jo projam ārā
Manuprāt ar šādiem vārdiem ''spēlēties'' nav labs stils.. Vispār tās neadekvātās greizsirdības izpausmes, manuprāt, ir necieņas izrādīšana pret otro pusīti! Kāda jēga no attiecībā, ja nav savstarpēja cieņa?

Par Lapsenites situāciju.. es gan saprotu šīs negācijas. Mans draugs jau nu noteikti neatstātu vienu (naktīs), ja mocītos ar toksikozi (arī tad, ja grūtniecība noritētu bez tās).
30.07.2014 09:20 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Es biju greizsirdīga, kad manējais braukāja tusēt pie draugiem uz kojām katras brīvdienas un regulāri satika savu labāko draudzeni, bet kopš viņš mani paņēma līdzi un iepazīstināja ar visiem, vairs neiespringstu :)
Viņš gan man greizsirdīgs diezgan un bieži pat bez man saprotama iemesla...
30.07.2014 09:54 |
 
Reitings 1531
Reģ: 19.08.2013
Jūs ticat tai džeku labāko draudzeņu padarīšanai? Kā reaģējat uz to, ka viņas samīļo jūsu draugus, ka pieglaužas pie pleca un tml.?
30.07.2014 09:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits