Neizdevušās receptes.

 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Parunāsim par receptēm, kas nav izdevušās vai arī ko jūs galīgi nemākat gatavot. Nemāku smuki pagatavot gaļu cepeškrāsnī, sanāk kā cieta susla. :( Dalamies! :D
28.07.2014 16:55 |
 
Reitings 2840
Reģ: 29.01.2009
Elīna
Man draugam ļoti garšo kūkas, tad nu viņš arī tās visas apēd, dažreiz aiznesu kolēģēm. Bet man visvairāk patīk eksperimentēt uz vecākiem, citreiz brīvdienās uztaisu 3 kūkas un lieku viņiem degustēt. Pēdējā gada laikā nav sanākušas 2as kūkas-vienu kūku pa taisno izlidināju miskastē, otrai atlika pārtaisīt tikai želeju pa virsu. Man vairāk kūkas padodas taisīt,nekā parastos ēdienus :D
capraelus.
Iesaku vēju kūku mīklai vairāk ļaut atpūsties. es parasti uztaisu mīklu un kādas 30 min ļauju pastāvēt bļodā un tad tik lieku uz pannas :)
29.07.2014 14:30 |
 
Reitings 691
Reģ: 04.08.2013
Es neprotu variet ar dazadam interesantam garshvielam, nu ta ka citi to dara.

Kopuma est gatavoju normali, pamatedieni, zupas, saldie, tachu veletos gatavot smalki, ta pa smuko...
29.07.2014 14:35 |
 
Reitings 691
Reģ: 04.08.2013
Un daudzas receptes aizmirstas, nakas meklet ineta un ir svarigi, cik ta atrasta recepte ir laba, jo reizem receptes rakstitajs pats virtuve ir uz Jus.

Un svarigi ir ari mazi knifini, nianses, tos veljoprojam zvanu un jautaju mammai:)
29.07.2014 14:39 |
 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
Katistrofaali sanaak lavass rulleetais. Vienmeer izjuk.
29.07.2014 14:40 |
 
Reitings 128
Reģ: 17.06.2013
Par lavashu - skatos cik svaigs ir lavashs, ja ir 1-2 dienas liidz terminja beigaam var likt atpakalj plauktaa .
Smeereeju ar Dzintara klasisko kauseeto sieru, tad pildijumu, stingri sarulleeju, apgriezhu malinjas liidz liidzenai daljai, ietinu paartikas pleevee un ledusskapii.

Lazanjas plaaksnes - peerku taas uz kuraam ir mazaaks gatavoshanas laiks , vinjas nevajag merceet atsevishkji un pietiek ar meerces shkjidrumu, lai ir gatavas. Liekot cepeshkraasnii apsedzu ar foliju, nav garoza un meerce labaak iesuucaas plaaksnees. 5-8 min. pirms iznjemshanas, nonjemu foliju, lai virskaarta tiktu pie smuka bruunuminja.

Manas lielaas neizdoshanaas - biezpiena virtulji un cepti kartupelji. Briesmiigs kauns, bet neizdodas un viss.
29.07.2014 14:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits