Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Trūkst psihologa talanta. Neprotu mierināt

 
Reitings 223
Reģ: 27.08.2013
Sveiki! šodien-dienas mierīgo pasēdēšanu pamatīgi pārtrauca mana raudošā draudzene, kas, tuvu histērijai esot, iebrāzās pie manis un izstāstīja savu situāciju. Diemžēl pati esmu vientuļā mamma, tāpēc neesmu laba padomdevēja attiecību jautājumā, bet gribas kaut kā mierināt draudzeni, tāpēc ienāca prātā aizsūtīt viņai citu cilvēku mierinājuma vārdus, protams, neuzdodot tos par saviem...

Lieta tāda, ka draudzene šodien atklāja, ka viņas vīrietis, strādājot citā pilsētā, viņu krāpj, piedevām, kas ir vēl pazemojošāk- iepazīstas seksa saitos ar ielenēm (un tas nav aizvainojums tām, kas tur iepazīstas, vnk- patiešām ar ielenēm, kuras prasa naudu par pakalpojumiem), viņš pajautā- cik maksā tas un tas, un tad viss notiek. Viņiem ir nesen dzimis bērniņš, kas vēl vairāk padara situāciju drūmāku. Draudzene ir, maigi sakot, sašauta, jo vīrietis vienmēr bijis tāds, acīmredzot, labs manipulators, vienmēr licis saprast, ka uz citām pat neskatās, un arī no malas tāds likās. Viņš sevi centās attaisnot, esot draugu vārdā sarakstījies un iepazinies, rakstījis to, ko likuši draugi. Savu vainu noliedz līdz pēdējam, kaut gan pilnīgi, pilnīgi viss pierāda pretējo. Pat profila informācija ir viņa dati, vecums, horoskops, dzīvesvieta utt. Izmantots VIŅA epasts, lietotājvārds, nu vārdu sakot- viss, viss, viss ir viņa.

Nu, ko lai saku savai draudzenei? Kā lai palīdzu viņai šajā situācijā... ir tik bēdīgi, ka vēl viena māmiņa paliek viena ar savu bēbīti, jo piedot viņa netaisās šo rīcību, un es viņu pilnīgi saprotu...
26.07.2014 17:24 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Protams, krāpšana ir nepatīkama jebkurā gadījumā, bet ielenes ir mazākais no ļaunumiem- tas ir tikai sekss, bez kopīgiem slepeniem ceļojumiem un piedzīvojumiem, jūtām.
27.07.2014 05:49 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Bantei dziivee par maz uzmaniibas, taapeec megina visas uz kaski pavilkt. Gan jau ar laiku sapratiis, cik stulbi tas no malas izskataas :)

Par situaaciju- neapskauzu. Ja autore meklee ieteikumus, tad diezin vai kada naks klaja ar labu ieteikumu, kas remdetu draudzenes saapes. Agri vai veelu bija veca daba jaatklaaj- labak atrak neka velak. Domaju, ka ne bez iemesla vecis gaja pie ieleneem. Mos lai padomaa, kas par vainu bija. Nedomaju, ka vairs ko tur var labot, bet prieksdienaam vismaz.
27.07.2014 03:35 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Elfrīds Un vīrietis arī ir lops kuru tāpēc vien arī jāslauc, ka šam pautu saturs pa ausīm ārā jau tek ārā.
27.07.2014 02:45 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
Sieviešu nīdējs? Nē, es zinu viņu vērtību šodien un tā dimžēl nav augsta, bet pašas vien pie tā ir vainīgas. Zinu un neklusēju jo man nav nepieciešamības klusēt.
27.07.2014 02:27 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
Elfrīds Tu esi slims līdz kaulu smadzenēm, rūdīts sieviešu nīdējs. Tavi spriedelējumi man ir diezgan tuvi, bet tev pašam neliekās slimi?

Jā vēl. Gribētos zināt ja gribēšu savu slimību izārstēt pie kāda speciālista man jāpierakstās? :-D
27.07.2014 02:25 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
Elfrīds Tu esi slims līdz kaulu smadzenēm, rūdīts sieviešu nīdējs. Tavi spriedelējumi man ir diezgan tuvi, bet tev pašam neliekās slimi?

Par daudz patiesības vienā komentā uzrakstīju? neliekas slimi. Da te 99% uzskata ka vecim visvairāk viņu romantika ir vajadzīga :-D :-D :-D. Ceru ka manas pūles vainagosies kkādiem panākumiem - pa kādai pēc laika pieleks ka pasaule un vīrieši nav radīti tikai tam lai apmierinātu viņu emocionālās vajadzības.
27.07.2014 02:23 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Elfrīds Tu esi slims līdz kaulu smadzenēm, rūdīts sieviešu nīdējs. Tavi spriedelējumi man ir diezgan tuvi, bet tev pašam neliekās slimi?
27.07.2014 01:31 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
Sveiki! šodien-dienas mierīgo pasēdēšanu pamatīgi pārtrauca mana raudošā draudzene, kas, tuvu histērijai esot, iebrāzās pie manis un izstāstīja savu situāciju. Diemžēl pati esmu vientuļā mamma, tāpēc neesmu laba padomdevēja attiecību jautājumā, bet gribas kaut kā mierināt draudzeni, tāpēc ienāca prātā aizsūtīt viņai citu cilvēku mierinājuma vārdus, protams, neuzdodot tos par saviem...

Lieta tāda, ka draudzene šodien atklāja, ka viņas vīrietis, strādājot citā pilsētā, viņu krāpj, piedevām, kas ir vēl pazemojošāk- iepazīstas seksa saitos ar ielenēm (un tas nav aizvainojums tām, kas tur iepazīstas, vnk- patiešām ar ielenēm, kuras prasa naudu par pakalpojumiem), viņš pajautā- cik maksā tas un tas, un tad viss notiek. Viņiem ir nesen dzimis bērniņš, kas vēl vairāk padara situāciju drūmāku. Draudzene ir, maigi sakot, sašauta, jo vīrietis vienmēr bijis tāds, acīmredzot, labs manipulators, vienmēr licis saprast, ka uz citām pat neskatās, un arī no malas tāds likās. Viņš sevi centās attaisnot, esot draugu vārdā sarakstījies un iepazinies, rakstījis to, ko likuši draugi. Savu vainu noliedz līdz pēdējam, kaut gan pilnīgi, pilnīgi viss pierāda pretējo. Pat profila informācija ir viņa dati, vecums, horoskops, dzīvesvieta utt. Izmantots VIŅA epasts, lietotājvārds, nu vārdu sakot- viss, viss, viss ir viņa.

Nu, ko lai saku savai draudzenei? Kā lai palīdzu viņai šajā situācijā... ir tik bēdīgi, ka vēl viena māmiņa paliek viena ar savu bēbīti, jo piedot viņa netaisās šo rīcību, un es viņu pilnīgi saprotu...

Cik pazīstama situācija!!! :-D :-D :-D Bēbītis, saki ir? Kad jums ir kādas vajadzības tad veči kuri tās neievēro un neizpilda ir kretīni, tā tālāk. Kad vecim pietrūkst tās vienīgās un svartīgākās vajadzības - seksa - tad jums ir pēcdzemdību depresija, slikta pašsajūta, bla, bla, bla. Vecim tas ir defaultā tas jāsaprot jāņem vērā un kādu laiku kā klosterī jāpadzīvo :-D :-D :-D. A kad vecis tiek vaļā no spiediena pie kādas kura nav tik izlaista tad - uguns jumtā - atkal kretīns, izdzimtenis, bla, bla, bla. Nu nebūs vairs tā ka siev, darīs ko grib un veči klusējot noskatīsies gadiem gaidīs, tā tālāk. Nēesat tā vērtas vairs.
27.07.2014 00:23 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Bante takā nedabūjusi uzvedās. Kašķējās ar viesiem, uzmācās cosmo večiem...
26.07.2014 23:06 |
 
Reitings 918
Reģ: 06.09.2011
Un ar katru diskusiju mēs šai parādībai kļūstam par lieciniecēm vairāk un vairāk...jā, redz, ko nozīmē "savs viedoklis" :D Mjā.... ērts traktējums, der visām "pudelēm"par aizbāzni...
26.07.2014 21:29 |
 
Reitings 918
Reģ: 06.09.2011
Bantei padodas verbalā caureja...:D
26.07.2014 21:25 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
izlasi vēlreiz, ko es rakstīju un izfiltrē savā galvā informāciju
Nešķiet, ka Bantei tas labi padotos :D
Tas tā. Pozitīvi, ka draudzene kaut cik labi šajā situācijā turas.
26.07.2014 21:19 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Arahne, neviens mani nenorej, tā diskusija balstījās uz manām pārdomām par izskatu, klukste.
26.07.2014 21:09 |
 
Reitings 3833
Reģ: 27.06.2014
Bante
Tu pati taisi žēlabainas diskusijas, ka Tevi norej par izskatu. Tu esi neaudzināts skuķis, kurš ļerkst glupības.
26.07.2014 21:07 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Zaņuk, paldies par komentāru, ko lai saka - nākt šeit un taisīt žēlabainas diskusijas gan Tu mācēji kādreiz. Tava draudzene lai labāk tagad izsmejās, vēlāk raudās. :D
26.07.2014 20:50 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Zane-man ir bijis taa,ka saaku kaut ko "kraut virsuu" savam viiram ,un jau piesaku saakumaa-luudzu klausies un neko nesaki:DTas no reaalas dziives!Beigaas man loti patiik,ka esmu izrunaajusies,izraudaajusies ,un tad vins mani apkamj ,un saka-viss buus labi!
Taa terapija ir tajaa "izlaadeesanaas procesaa"!
26.07.2014 20:44 |
 
Reitings 223
Reģ: 27.08.2013
Dārgā Bante, pirms izsaki savus spriedumus par to, ka esmu apvainojusies, izlasi vēlreiz, ko es rakstīju un izfiltrē savā galvā informāciju- ir tāda lieta, ka esmu mamma, un tas nozīmē, ka man nav laika sēdēt 24/7 cosmo un lasīt tavas bezjēdzīgās domas. Bet, ja gribas kasīties, tad droši, kaut kur jau cilvēkam sevi ir jāizliek. Paldies tām, kuras kaut ko sakarīgu pateica, ir ko palasīt un padomāt.
Un vēl veltīšu Bantei kādu vārdu-neraizējies par to, ka mana druška dusmosies uz mani, nevajag pārdzīvot. Pastāstīju viņai par šo ne-anonīmo diskusiju (kā te lasīju), viņa pat pasmējās par to, ka nu jau visa LV zina viņas problēmu :D un pateica paldies par manu mēģinājumu palīdzēt, un, kā jau Emanuelle rakstīja, teica, ka pašai jātiek galā ar šo situāciju un ka padomi nelīdzēs. Un arī šo es rakstu ar viņas ziņu. Kā jau Neons iesaka, padarīsim šo to kopā, lai nedaudz priecīgāks prāts :)
26.07.2014 20:29 |
 
Reitings 172
Reģ: 22.02.2012
Tu vari izteikt visur savu viedokli,bet es ne? Es nenoreju,(rej suņi,ja kas)es atkārtošu speciāli Tev-tas ir man viedoklis,uz kuru man ir tiesības. Jauku dienu! :D
26.07.2014 20:21 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Gerda, nedod dievs, satikt tādu kā tevi, kas neizsakās pa tēmu, bet rej virsū bezjēgā! :D
26.07.2014 20:17 |
 
Reitings 172
Reģ: 22.02.2012
Cik lasu katru diskusiju, Bante man liekas ar katru reizi ar vien riebīgāka un nepatīkamāka. Bāž degunu visur. Subjektīvs viedoklis. Nedo dies man šādu cilvēku dzīvē :D
26.07.2014 20:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)