Trūkst psihologa talanta. Neprotu mierināt

 
Reitings 223
Reģ: 27.08.2013
Sveiki! šodien-dienas mierīgo pasēdēšanu pamatīgi pārtrauca mana raudošā draudzene, kas, tuvu histērijai esot, iebrāzās pie manis un izstāstīja savu situāciju. Diemžēl pati esmu vientuļā mamma, tāpēc neesmu laba padomdevēja attiecību jautājumā, bet gribas kaut kā mierināt draudzeni, tāpēc ienāca prātā aizsūtīt viņai citu cilvēku mierinājuma vārdus, protams, neuzdodot tos par saviem...

Lieta tāda, ka draudzene šodien atklāja, ka viņas vīrietis, strādājot citā pilsētā, viņu krāpj, piedevām, kas ir vēl pazemojošāk- iepazīstas seksa saitos ar ielenēm (un tas nav aizvainojums tām, kas tur iepazīstas, vnk- patiešām ar ielenēm, kuras prasa naudu par pakalpojumiem), viņš pajautā- cik maksā tas un tas, un tad viss notiek. Viņiem ir nesen dzimis bērniņš, kas vēl vairāk padara situāciju drūmāku. Draudzene ir, maigi sakot, sašauta, jo vīrietis vienmēr bijis tāds, acīmredzot, labs manipulators, vienmēr licis saprast, ka uz citām pat neskatās, un arī no malas tāds likās. Viņš sevi centās attaisnot, esot draugu vārdā sarakstījies un iepazinies, rakstījis to, ko likuši draugi. Savu vainu noliedz līdz pēdējam, kaut gan pilnīgi, pilnīgi viss pierāda pretējo. Pat profila informācija ir viņa dati, vecums, horoskops, dzīvesvieta utt. Izmantots VIŅA epasts, lietotājvārds, nu vārdu sakot- viss, viss, viss ir viņa.

Nu, ko lai saku savai draudzenei? Kā lai palīdzu viņai šajā situācijā... ir tik bēdīgi, ka vēl viena māmiņa paliek viena ar savu bēbīti, jo piedot viņa netaisās šo rīcību, un es viņu pilnīgi saprotu...
26.07.2014 17:24 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
draudzene ir muļķe un vecis cūka
Ne vienmēr, kad kāds piekrāpts, var izdarīt secinājumu, ka šis cilvēks noteikti bijis muļķis.
Šajā gadījumā es neredzu neko, kas liecinātu par sievietes muļķību. Ar vīrieti viņa bijusi kopā jau ilgus gadus. Vīrieša uzvedība bijusi adekvāta. Labs aktieris.
Novēlu, lai Tev nekad negadītos tāda situācija, kur citas Tevi nosauc par muļķi, jo esi uzticējusies savam vīrietim, kas pirms tam nav devis nekādu iemeslu šaubām.
26.07.2014 18:18 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Te viss vel pa mierīgo. Izšķirsies un viss būss labi.
26.07.2014 18:20 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Jā, sieviete ir muļķe, jo stāsta savu privāto dzīvi tādām kā zane, kuras to bazūnē ne-anonīmā forumā.
26.07.2014 18:21 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
bazūnē ne-anonīmā forumā
Pfff, pirmkārt, pat, ja Tu zini, kas ir zane, Tu nezini, par kuru no savām draudzenēm viņa stāsta. Otrkārt, Tu nevari zināt, cik daudz no viņas stāstītā ir patiesība. Treškārt (un galvenokārt) - iespējams, ka sievietei šajā situācijā ir pilnīgi pie kājas, vai kaut kādas tenku vāceles un intrigantes, kurām pašu dzīvēs nekā interesanta nenotiek, atčekotu viņas identitāti vai nē, un ko tad domātu. Nodevība no tuvākā cilvēka dzīvē šķistu svarīgāka lieta, par ko domāt. Un - ceturtkārt, kas tur tik slikts, ja arī visi uzzinātu, ka tas vīrietis tik nezolīdi izturējies, krāpis, izmantojis prostitūtu pakalpojumus? Ne jau viņa to darīja. Viņai nav, par ko kaunēties. Bet vīrietis - jau jau to darīja, tad lai kaunās.
26.07.2014 18:29 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Vai, vai, kā sabruka virsū. :D

Zane Galvenais, ka centies palīdzēt, tas jau ir svarīgākais, nekādi īpašie mierinājuma vārdi te nepalīdzēs. Ja esi droša,ka varēsi,tad vari pateikt, ka palīdzēsi ar mazo tikt galā,jo tev jau pieredze neliela ir, lai nejūtas kā uz vientuļās salas, kur nekas īsti nav skaidrs, bet ir pārliecība, ka būtu gan jāzin, ko iesākt.
26.07.2014 18:29 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
vecis normals cuuka.
Bet nu tas, ak perk ielenes, nozime, ka trukt kka gulta. No vienas puses ielene ir labak, ka milaka, jo ielenes jau vins nemil, tikai nemas.

Domaju, ka vecis netur spriedzi, piesakas berns, sekss gan jau nav tik biezi vai vismaz kadu laiku nebija.
26.07.2014 18:36 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Es mazliet pafilozofēšu. Zane, vai nevar būt tā, ka tava draudzene izdarīja to kļūdu, par ko raksta sieviešu žurnālos - gaidību laikā un pēc bērniņa piedzimšanas tā sakoncentrējās uz jauno dzīvībiņu, ka atstāja novārtā sevi, savu vīrieti un attiecības? Es neattaisnoju vīrieti, jo normāls vīrietis attiecību problēmas nerisina pie ielenēm.
Visticamāk, ja draudzenei ir, kur iet, ir, par ko dzīvot, sevi cienošas sievietes lēmums manās acīs būtu šķiršanās. Bet tas nemaina to, ka viņai vajadzētu padomāt, vai arī viņa neizdarīja ko nepareizi.
26.07.2014 18:37 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Zaptesburka, nevajag sabiezināt krāsas un savu viedokli es nemainīšu, vari uzrakstīt atbildē vēl lielāku palagu. :D
26.07.2014 19:02 |
 
Reitings 918
Reģ: 06.09.2011
Bantīte mums vienkārši tāda vienvirziena domāšanas spilgta pārstāve - tur tiešām nekādi "palagi" nepalīdzēs! :D :D :D
26.07.2014 19:13 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Tas, ka ir savs viedoklis, kurš nemainās, lai kādai šeit izdabātu, skaitās vienvirziena domāšana? Smalki, Ekspedīcīt. :D
26.07.2014 19:15 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Izskatās,ka Zane ir apvainojusies. Ja gribēja gūzmu ar vēlējumiem, varēja iet uz Cāli.
26.07.2014 19:16 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Es neattaisnoju vīrieti, jo normāls vīrietis attiecību problēmas nerisina pie ielenēm.

sunscreen Vispār diezgan izdarīgs vīreitis. Viņš nevis pinkšķ, žāģē draudzeni vai sūdzās forumā bet nopirka ieleni un paņēma visas preoblēmas uz saviem pleciem. Cepuri nost...
26.07.2014 19:17 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
nevajag sabiezināt krāsas un savu viedokli es nemainīšu, vari uzrakstīt atbildē vēl lielāku palagu
1. Es nesabiezinu krāsas. Es rakstu, kā ir. 2. Njā, ko lai dara, ja Tu neesi apdomājusi tik daudzus aspektus, ka, tos visus uzskaitot, sanāk palags..?
26.07.2014 19:28 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Nedomāju, ka Zanes draudzene vēlas, lai viņas tizlā situācija tiktu pateikta citām personām.
26.07.2014 19:32 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Nedomāju, ka
Nu tad varbūt nevajag izteikties tā, it kā Tu zinātu, ja reiz patiesībā tikai domā, kā varētu būt un kā nē. Iespēju ir daudz.
Man droši vien tādā situācijā būtu pretty much vienalga, ko varētu padomāt cilvēki, kuru eksistence man bijusi-nebijusi... bet tad atkal man jebkurā situācijā ir diezgan vienalga.
Kaut kā tā
26.07.2014 19:47 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Šo pašu teicienu varu attiecināt uz tevi. Pati gribētu, lai tavas druškas ievietotu šādu diskusiju par tevi? Tu tāpat kā es, nezini visus apstākļus.
26.07.2014 19:49 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Iedomaajos sevi taas sievietes vietaa... Es laikam izveeleetos iet tomeer to garaako un sarezhgjiitaako celju. Tik daudzi kopiigie gadi aizvadiiti, kopiigs beerns un, ja viss pa sho laiku ir bijis kaut cik normaali un stabili, tad tomeer meegjinaatu kaut kaa glaabt attieciibas, jo arii viirietis, cik nu var noprast, negrib nemaz shkjirties. Izshkjirtiesh jau var vienmeer paspeet. Tachu shajaa gadiijumaa, censtos tomeer saprast, kur ir bijusi pielaista kljuuda attieciibaas, kaapeec taa ir noticis, runaatu ar viirieti, ietu pie gjimenes psihologa, varbuut arii padziivotos atsevishkji, bet ne uzreiz nogrieztu kaa ar nazi... Jo tomeer - taas bija tikai ielenes, pliks sex. Un, ja tur nebija iejauktas juutas, emocijas, tad manupraat, shaadas attieciibas ir glaabjamas! Taa bez shaubaam ir nodeviiba, bet viirieshi uz sexu tomeer skataas savaadaak. Tas jaanjem veeraa.

Kaa mieirnaatu draudzeni? Nu nekaa savaadaak kaa uzklausiitu, ljautu atguuties, meegjinaatu runaat no cita skatu punkta ar saviem noveerojumiem (citreiz viedoklis no malas kaut arii nepatiikams, tomeer var likt aizdomaaties), piedaavaatu paliidziibu (dziivesvietu, beerna pieskatiishanu, finansiaalo u.tml.), uzmundrinaatu, paliidzeetu nedaudz aizmirsties - shopings, izklaides, filmu vakars, spa u.c. Skaties, kas tavai draudzenei vairaak tajaa briidii ir nepiecieshams!
26.07.2014 19:50 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Pati gribētu, lai tavas druškas ievietotu šādu diskusiju par tevi?
Izlasi manu iepriekšējo komentāru vēlreiz. Lēnām. Varbūt Tev vajag izlasīt vairākas reizes, lai uzķertu, bet es jau par šo uzrakstīju.

Tu tāpat kā es, nezini visus apstākļus.
Jā, tas tiesa. Bet es, atšķirībā no Tevis, neizliekos, ka tos zinātu. Es neapgalvoju, ka sieviete ir stulba. Es arī neapgalvoju, ka viņa tāda nav, es tikai saku, ka pēc autores rakstītā nekas neliecinātu par to, ka viņa tāda būtu.
Saproti atšķirību?
26.07.2014 19:54 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Reizeem ,vislabaakais mierinaajums cilveekam, ir laut izteikties-taa kaartiigi izrunaaties,izraudaaties!Biezi ,sie loti saapinaatie cilveeki ,nemaz neveelaas,lai viniem dod padomu,jo taapat riikosies,kaa pasi ir izdomaajusi.Vini vienkaarsi grib "izkratiit dveeseli"!
Gruuti notureeties -nepamaacot,bet tik biezi,tikko saakam maaciit to "cieteeju",taa ar "kaajaam un rokaam" pretii saak atkal aizstaaveet to savu otro pusiiti.Taas juutas nepariet tik vienkaarsi !
26.07.2014 19:54 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Zaptesburka, piekasīties tev patīk,bet izteikt viedokli, bet lieka palaga nesanāk. Pārlasi pati savu teikto vairākas reizes, un redzēsi cik neloģisks tas ir.
26.07.2014 20:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits