Par to pašu. Reliģiju.

 
Reitings 188
Reģ: 08.04.2012
Nepavisam nevēlos kašķi šeit,vnk aprunāties..
Vai zināt kādu/varbūt esat pašas pievērsušās kādai reliģijai jau apzinīgā vecumā t.i uzaugāt kā ateistes varbūt un kādā dzīves posmā pievērsāties?

Un jautājums visām - cik liela nozįme reliģijai ir jūsu dzīvē?

Jauku dienu vélot. :)
25.07.2014 15:59 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
manas domas sakrít ar žipčiks domaam
25.07.2014 16:21 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es neesmu reliģiozs cilvēks, bet piekrītu viedoklim, ka mēs vairāk vai mazāk kaut ko no tās paņemam, ietekmējamies.. :)

Ir noderīgi interesēties par reliģiju.. paņem sev to tās to labāko.. :)
25.07.2014 16:21 |
 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
Mamma ilgu laiku gāja uz "Jauno paaudzi", vilka arī mani uz svētdienas skolu, uz kuru nekad negribējās iet, arī uz dievkalpojumiem negribējās iet, jo nepatika tā nemitīgā bļaustīšanās, krišana ceļos..viss likās tik ļoti pārspīlēti, teatrāli. Nepatika pēc katra dievkalpojuma klausīties, kā mamma visu laiku čīkst, ka nebija viņai, ko iemest tajā ziedojumu traukā.
Izaugu es, tagad turos ar milzu līkumu no reliģijām un reliģioziem cilvēkiem.
25.07.2014 16:19 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Esmu kristīta un iestiprināta katoļu baznīcā. Jau no pašas bērnības vecmammas man ir mācījušas lūgšanas, esam kopā lūgušās un gājušas uz baznīcu. Apgalvot, ka esmu cilvēks, kurš katru svētdienu iet uz baznīcu, nevaru. Tāpat apgalvot, ka Dievs 100% pastāv, nevaru. Bet zinu un jūtu, ka ir kāds augstāks spēks. Dažreiz noskaitu tēvreizi, agrāk pie grēksūdzes gāju biežāk, tagad eju gadā reizi. Tas gan man nepatīk katoļiem, jo neuzskatu, ka man nav jāiet pie sveša cilvēka un jāstāsta savi grēki. Tādā ziņā man vairāk patīk luterāņi, kuri grēkus nožēlo kopīgi, pie sevis.
25.07.2014 16:18 |
 
Reitings 900
Reģ: 02.03.2014
Sveika! Kadel aizdomajies par sho jautajumu? Velies pieversties religijai?

Religjijas nozime mana dzive - Es pati esmu atteiste un Tev varetu ieteikt, iesakuma palasit teiksim Richard Dawkins... vai paskaties zinatniskas filmas par religjijam utt.... cik viegli musdienu zinatne apgazh bibele minetos faktus... utt utt... godigi sakot katram jau sava izvele ko darit un kam ticet, bet diemzhel jaatzist ka tieshi religija shkjelj pasauli, izraisa karus (agrakos laikos, kad tika nogalinati tik daudz cilveki nevainigi, kuri nevelejas pakljauties kristietibai) utt... religija manuprat ir istakais posts... un nepiecieshama vajiem cilvekiem, lai sevi mierinatu, ka ir luk Dievinjsh debesis kas palidzes... phe... vienvardsakot - religjija ir tirakais cilveku zombeshanas mehanisms un posts....

Ceru, ka neaizvainoju kadu ar savu tekstu.... katram sava izvele... bet zhel apzinaties, ka musdienu pasaule veljoprojam, neskatoties uz visiem pieradijumiem utt cilveki akli tic shadam lietam...
25.07.2014 16:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits