Par to pašu. Reliģiju.

 
Reitings 188
Reģ: 08.04.2012
Nepavisam nevēlos kašķi šeit,vnk aprunāties..
Vai zināt kādu/varbūt esat pašas pievērsušās kādai reliģijai jau apzinīgā vecumā t.i uzaugāt kā ateistes varbūt un kādā dzīves posmā pievērsāties?

Un jautājums visām - cik liela nozįme reliģijai ir jūsu dzīvē?

Jauku dienu vélot. :)
25.07.2014 15:59 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Es esmu luterāne. Bērnībā pēc pašas vēlēšanās apmeklēju svētdienas skoliņu. Jā, es ticu, un man nav par ko kaunēties. Es ticu Dievam un pie tā es arī pieturēšos. Neviens zinātnieks nespētu to mainīt.
26.07.2014 00:58 |
 
Reitings 1
Reģ: 26.07.2014
Manuprāt, cilvēki mūsdienās nosoda reliģiju, jo tā ir kļuvusi pārāk komerciāla un katra konfesija Bībelē rakstīto interpretē pēc sava prāta, ieviešot visādus jaunus rituālus un ko tik vēl nē. Nu nav visādām ķēdītēm spēks. Ja noliksi priekšā kāda Svētā bildi, un domāsi, ka tagad esi pasargāts, tad tu maldies. Kapu svētki - kur Bībelē minēts, ka tādi ir nepieciešami? Visi katoļi, marmoņi un citas konfesijas piekop reliģiju, nevis ticību Dievam, viņi Bībelē rakstīto ir pārveidojuši pēc sava prāta..

Turpretī kristieši, īstie kristieši, no sirds tic Dievam. Visi draudzes locekļi ik dienu lasa Bībeli un no tās gūst vērtīgas atziņas un kļūst par labākiem cilvēkiem, pilnveido sevi un cenšas kļūt par ideālo cilvēku, kā to Dievs ir paredzējis.Kristiešu draudzēs viss notiek tā, kā to paredz Bībele, kā arī mācītājs nevis lasa priekšā biedējošus tekstus par degšanu ellē, bet māca dzīvot saskaņā ar Bībeli, māca to, kā Bībelē rakstīto pēc iespējas labāk pielietot dzīvē. Īsta draudze ir tā, kurā mainās cilvēku dzīves. Un manā draudzē tas notiek elpu aizraujošā ātrumā.
Jāsaprot arī to, ka Bībelē visa pamatā ir doma, ka Kristus ir nomiris pār mums, kā rezultātā mēs esam brīvi no grēka un ka tas, kur tieši mēs nokļūsim, tagad ir atkarīgs tikai no mums pašiem, no tā, kādu dzīvi dzīvosim.
Piekrītu, ir vieglāk domāt par visādām atdzimšanām, par to, ka pēc nāves visi nokļūs debesīs, bet diemžēl tas tā nav. Kāds iepriekš rasktīja, ka ticība Dievam ir vājuma izpausme, turpretī es domāju, ka vājuma izpausme ir iestāstīšana sev un paļaušanās uz to, ka viss pēc nāves būs labi, ka Dieva nav. Vieglāk būt ateistam un noliegt šo visu, nekā pieņemt rūgto patiesību, ka ne visi nokļūst debesīs.
Runājot par zinātniekiem - lielākā daļa zinātnieku savas dzīves beigās tomēr ir atzinuši, ka pastāv kāds lielāks spēks, ka visu nevar izskaidrot ar zinātni. Palasiet autobiogrāfijas.

Tāpēc lūdzu nejauciet kristiešus un citu reliģiju pārstāvjus, jo tas nav tas pats.
26.07.2014 01:46 |
 
Reitings 502
Reģ: 29.01.2009
Andas, iedevām viņam vienu eiro un paši neuzkāpām. :)
Vienkārši tas baznīcas materiālisms - kāpēc dievam vajag naudu?

Vakar lasīju grāmatu un tur bija minēts, ka cilvēkiem liekas, ka ir jākalpo dievam, bet ne jau par velti dievs radīja cilvēku, kas spēj domāt un cilvēks pats ir radītājs - kaut vai celtnieks, mākslinieks utt.
26.07.2014 09:35 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Esmu kristīta un iestiprināta kā katoliete, bet reliģijai manā dzīvē nekadas nozīmes nav. Jau diezgan agrā vecumā sapratu, ka tā ir pilna ar liekulību un viens no tās pamatiem ir vienkārši cilvēku iebiedēšana. Manā dzīvē nav vajadzīgs ne viens, ne otrs.
Man tuvākas ir Vēdās paustās domas, šo un to labprāt aizgūstu. Bet ar to arī mana saistība ar reliģiju beidzas.
26.07.2014 10:03 |
 
Reitings 512
Reģ: 08.11.2012
Es pirms gada apzināti pievērsos kristietībai. Dzīve izmainijās par 180 grādiem. Es dzīvoju ar Dievu ik dienu. Lasu bībeli, lūdzu Dievu.
Svētdienās eju uz Dievkalpojumiem un kalpoju baznīcā. :)
26.07.2014 11:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!