Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mana atzīšanās:man skauž!

 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
Ir divas dzīves. Viena pirms un otra pēc bērna piedzimšanas.

Tā pirmā ir tā, kad tu ej un dari ko gribi. Tagad ārā ir karsts laiks, daudzas zviln pie jūras utt. Gribi-satiecies ar draudzeni, pasēdi kafejnīcā, gribi ej tur un tur, gribi izmazgāt savus matus-dari to tagad vai kad vien gribi, nevis kad vari.

Otrā ir tā, kad tu pirmo reizi mūžā iepazīsti ko nozīmē mīlēt tā pa īstam, tā beznosacījuma mīlestība ko māte dāvā savam bērnam. Tā mīlestība ko meitene jūt pret puisi ir sīkums. Tā pat nav mīlestība salīdzinājumā ar mīlestību pret bērnu. Vismaz tā ir man.

Esmu ļoti laimīga savā otrajā dzīve. Bet man reizēm uznāk nostaļģiskas atmiņas par pirmo dzīvi, kad tu savā ziņā piederi vairāk sev. Nepārprotiet, es neesmu nelaimīga, slikta māte utt. Nebūt ne! Man vienkārši gribas vairāk laika sev! Bet es to nevaru atļauties. Un te nu mana atzīšanās-man skauž, ka draudzenes kurām nav bērnu (viņām varbūt skauž, ka man ir stabila ģimene, dzīves vieta, man nav jādzīvo studenta dzīve, nav jāstrādā kafūžos pēc studijām, lai būtu nauda) bauda , piemēram, to pašu jūru! Vakar vīrs izņēmuma kārtā mūs aizveda pie jūras(viņam kā tādam īpatnim tur nepatīk), iegāju nopeldēties, un knapi varēju sevi izvilkt ārā no ūdens. Tāds kaifs-ūdens kā piens, peldi, tāda saj''uta. Nemaz ārā negribējās iet! Šodien, rīt , parīt-fantastisks laiks! Teorētiski ja ir brīvs, ir naudiņa ceļam, laiks-brauc! Bet es nevaru. Mazais karstā laikā-nē! Priekš bērniem ir pa karstu dienas vidū. Un ar vilcienu un mazu bērnu braukt-neprāts! Kādam atstāt pieskatīt-viņa nepaliek pie svešiem, un ja vēl godīgšk-mn nav kam.
25.07.2014 13:32 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Nu tad problebam nevajadzetu but. :) nav jau uz juru jabrauc, var pie ezera, pie olympic kkada pludmale- atpuras zona ir atverta.
25.07.2014 13:50 |
 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
mi amor-par driz bus 9. ir ir ta!
25.07.2014 13:42 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Man nav bērnu, bet es bieži iztēlojos to sajūtu.. Varu izprast, protams, ka gribās laiku sev. Kas vienīgi - nu tas ir pārejoši, bērni aug un izaug.

Ja no praktiskā, tev tomēr tāds vienīgais risinājums ir savu bērniņu uzticēt kādam - nezinu gan, cik mazs viņš tev.
25.07.2014 13:42 |
 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
NESAPRATU...kads te sakars ar veci.
25.07.2014 13:41 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Marta, cik meitinai menesi ?
Es savu puiku vedu jau 7 menesi uz juru,ne biezi,bet tomer.
Tev vajag maminkompaniju ar kuru doties atpusties. Nav ta, ka tev ir tikai maja-berns-virs ?
Mazo radini gan, lai ar kadu paliek,lai pasi variet atpusties.

Jebkura gadijuma, saprotu tevi. Man bija gruti 7 menesi,kad jau gribejas kko vairak ka majas but.
25.07.2014 13:40 |
 
10 gadi
Reitings 505
Reģ: 26.08.2013
Paldies arī ka atzinies, kāda ir veču patiesā loma sievietes dzīvē (vismaz tavā uztverē). ;)
25.07.2014 13:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits