Mana atzīšanās:man skauž!

 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
Ir divas dzīves. Viena pirms un otra pēc bērna piedzimšanas.

Tā pirmā ir tā, kad tu ej un dari ko gribi. Tagad ārā ir karsts laiks, daudzas zviln pie jūras utt. Gribi-satiecies ar draudzeni, pasēdi kafejnīcā, gribi ej tur un tur, gribi izmazgāt savus matus-dari to tagad vai kad vien gribi, nevis kad vari.

Otrā ir tā, kad tu pirmo reizi mūžā iepazīsti ko nozīmē mīlēt tā pa īstam, tā beznosacījuma mīlestība ko māte dāvā savam bērnam. Tā mīlestība ko meitene jūt pret puisi ir sīkums. Tā pat nav mīlestība salīdzinājumā ar mīlestību pret bērnu. Vismaz tā ir man.

Esmu ļoti laimīga savā otrajā dzīve. Bet man reizēm uznāk nostaļģiskas atmiņas par pirmo dzīvi, kad tu savā ziņā piederi vairāk sev. Nepārprotiet, es neesmu nelaimīga, slikta māte utt. Nebūt ne! Man vienkārši gribas vairāk laika sev! Bet es to nevaru atļauties. Un te nu mana atzīšanās-man skauž, ka draudzenes kurām nav bērnu (viņām varbūt skauž, ka man ir stabila ģimene, dzīves vieta, man nav jādzīvo studenta dzīve, nav jāstrādā kafūžos pēc studijām, lai būtu nauda) bauda , piemēram, to pašu jūru! Vakar vīrs izņēmuma kārtā mūs aizveda pie jūras(viņam kā tādam īpatnim tur nepatīk), iegāju nopeldēties, un knapi varēju sevi izvilkt ārā no ūdens. Tāds kaifs-ūdens kā piens, peldi, tāda saj''uta. Nemaz ārā negribējās iet! Šodien, rīt , parīt-fantastisks laiks! Teorētiski ja ir brīvs, ir naudiņa ceļam, laiks-brauc! Bet es nevaru. Mazais karstā laikā-nē! Priekš bērniem ir pa karstu dienas vidū. Un ar vilcienu un mazu bērnu braukt-neprāts! Kādam atstāt pieskatīt-viņa nepaliek pie svešiem, un ja vēl godīgšk-mn nav kam.
25.07.2014 13:32 |
 
Reitings 2080
Reģ: 05.11.2012
man ir berns, bet eju ar draudzenem uz kafenem, kur ir kads bernu sturits- kluci, mantas utt.
braucam uz juru, ezeru jau no laika kad sicim bij 6 men, tad vins ratos ena cuceja, nu jau lielaks pa udeni vien nemas, jo istaba tada karstuuma nav iespejams nosedet!
taa manuprat ar bernu var darit visu to pasu ko ieprieks, ja vien neiet runa par naktklubiem utt!
25.07.2014 15:14 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Es arī esmu tā, kura mazgā katru dienu dzīvokli. :D
Tam par iemeslu kalpo otrā stāva dzīvoklis - kas nozīmē, ka atverot logus saceļas daudz putekļi. Un mums dzīvoklis ir Pierīgā, lejā ir smilšu jūra un brauc masīnas nemitīgi. Arī ar caurvēju viņas sapūstas tiek iekšā. Tāpat, tiek piestaigāts - sanēsāts. Tāpat, bērns grauž, piemēram, cepumus - saslaucīt var, bet līp tāpat. Tāpat, kaut kas izlīst, piemēra, tējas pudelīti viņš tagad iemācījies atvērt.

Es saprotu, ka var uzlsaucīt, bet ar to nav gana. Ne tuvu nav. Nav man nekādas patikas ļaut bērnam staigāt pa netīru grīdu. Man pašai riebjas, kur nu vēl bērnam ļaut. Pēc tam tās savazātās rokas pa muti ņurca. Fū, nē.
25.07.2014 15:11 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Es tomeer palieku pie taa, ka taa ir maanija. Man arii ir suns, nu, nav nekas jaamazgaa 2 reiz dienaa, un no dazhaam spalvaam neviens nav nomiris, un jebkuraa gadiijumaa nestaigaajam mees ar spalvaam aplipushi. Putekljusuuceejs eksistee sliktaakajaa gadiijumaa. Un kaapeec jaapeerk taadi apgjeerbi, kas tikai jaamazgaa ar rokaam? es saprotu, iipashiem gadiijumiem, ne jau ikdienas lietoshanai. Galu galaa ir "hand wash" rezhiims visaam normaalaam veljasmashiinaam. Te veel figureeja ratu mazgaashana, kas tas par vaajpraatu, vai tad beerns savu piena pudeli pastaaviigi dauza pret ratu iekshpusi un gaazh aaraa, es nespeeju iedomaaties, kaapeec jaamazgaa rati.
Nu, nav tiem beerniem jaadziivo kaut kaadaa super sterilaa videe, jau no ziidainja vecuma ir jaabuut dabiskai videi.
25.07.2014 15:10 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
Un tāda arī būs dzīve kādus gadus 4, 5 . Viņa vnk apstājas kad piedzimst mazais. Protams ja Tu neesi bagāta un tev mājās nedzīvo auklīte vai bērnu nepieskata vecmāmiņas utml
25.07.2014 15:08 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
Nevar uztvert objektīvi čupakabras teikto jo tām kurām nav mazuļu nesaprot par ko pašas runā. Es ļoti labi saprotu Martu. Man arī ir mazulis , ļoti mierīgs , nekādu problēmu , celšanos pa naktīm utml lietas nav bijušas. Atstāt pie kāda iespējas nav bijušas , nākas 24 diennaktī būt kopā ar bērnu . PROTAMS , ka dzīve izmainās un nevar vairāk darīt lietas normāli. Ja nav pat tiesību un mašīnas tas ir ļoti smagi. Tieši , kā Mari aprakstija. Tapēc tās kuras saka , ka viņām dzīve nav izmainijusies melo pašas sev un apkārtējiem :(
25.07.2014 15:07 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Es neesmu pedants, nebūt nē. Man vienmēr apkārt ir bijis bardaks un esmu samērā slinka pēc dabas, bet kopš bērns sāka rāpot, grīdas mazgāju regulāri, jo negribas,ka viņš bāž mutē tās spalvas un netīrumus.
Mums pašiem mājās ir visur paklāji, tad vieglāk, tik ātri visu izsūcu un viss kārtībā, bet te pie omes tikai grīdas un veci cilvēki nebūt nav tik tīrīgi kā jaunie. Viņi te grīdas izmazgā reizi pusgadā varbūt :D :D Tad nu kāds brīnums,ka zem gultas bubuļi dzīvo.
25.07.2014 15:07 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
weee, tavs bērns jau rāpo un bāž visu mutē? nu no otras puses- būs stiprāka imunitāte :D
25.07.2014 15:07 |
 
Reitings 996
Reģ: 07.05.2011
Mari, neesmu nekāda māmiņa, ne tuvu, bet mana draudzene, kurai 1,5 gadus vecs sīcis, grīdas mazgā 5 reizes dienā, turklāt viņai pat nav mājdzīvnieku :D Tavas 2x ir sīkums. :D Tāpēc pārējām- chill. Es arī uzskatu, ka labāk lieku reizi paņemt slotu rokās nekā cīnīties ar infekcijām.
25.07.2014 15:06 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Jēziņ, man arī ir suns un kaķis ,bet es nemazgāju grīdas 2x dienā, laikam esmu slikta māte :D

Un kādas pekeles jūs ņemat līdzi uz pludmali?
25.07.2014 15:05 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Nu bet tieši tā, tās spalvas izlien no visurienes, no gultas apakšām vai no skapju apakšām - es nezinu no kurienes, bet tās spalvas ir visur,kaut arī suns jau mēnesi nav bijis mājās. Un ja bērns rāpo pa grīdu un tad rokas bāž mutē, tad grīdas IR jāmazgā 2 reizes dienā.
Nē,nu es jau nelieku visām tā darīt, tā daru es un paldies DieKleineHexe , ka tu man to pārmet!
25.07.2014 15:00 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Man vienmēr viss ir somā , ja čuč nesu uz ratiem un braucam , veikalā - mierigi ratiem visu apakšā krāmēju... Braukt uz visu dienu , nav problēmu pudeles ,termoss un ūdens līdzi. Grib gulēt guļ ratos . Atceros, ka pat uz Jūrmalu braucām svinēt drauga dzimšanas dienu kad meitai bija tikai mēnesis . Es pat ar viņu eju uz kafūzi vai restorānu un lieku blakus krēslā :)
25.07.2014 15:00 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
DieKleineHexe, nu mēs neesam tagad mājās un te parasti dzīvojas suns, tāpēc jā, grīdas ir jāmazgā 2 reizes dienā vismaz, jo spalvas izlien no kaut kurienes vienmēr!
Un jā, ir daži apģērbi,kurus ir jāmazgā ar rokām,ja gribās vēl kādreiz tos uzvilkt.
25.07.2014 14:58 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
Es bez bērna varētu grīdu mazgāt 2x dienā :D vnk dzīvoklis maziņš un suns, ātri paliek netīra. a kad būs rāpotājs mājās, tad nezinu- i-robotu iegādāšos :D
25.07.2014 14:58 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Zinu vienu veel trakaaku, kura bij izdomaajusi, ka katru dienu visa gultasvelja esot jaavaara 100 graados un griidas jaamazgaa ar verdoshu uudeni katru dienu


taa mosh bija Kubiete :D :D:D:D ha ha, labicinisks jocins :D
25.07.2014 14:54 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Ne par teemu, bet kaada velna peec te vienai kleitas jaamazgaa ar rokaam? Veljasmashiinaa mazgaajamas kleitas nevari nopirkt sev un beernam? Un kas tas par vaajpraatu - 2 reizes dienaa mazgaat griidas? Jums tur ir kaada sunju audzeetava maajoklii vai kaiminju bataljons naak ciemos ar dubljainiem apaviem 2 reiz dienaa?
Nee, es nebuut neesmu sushkje, tachu griidas mazgaashana 2 reizes dienaa ir maanija, un no taadaam apseestajaam jaunajaam maaminjaam arii rodas taas bljaaveejas, ka nekam nav laika.

P.S. Zinu vienu veel trakaaku, kura bij izdomaajusi, ka katru dienu visa gultasvelja esot jaavaara 100 graados un griidas jaamazgaa ar verdoshu uudeni katru dienu :D Pilniigi slimas caaljumaates.
25.07.2014 14:53 |
 
Reitings 65
Reģ: 29.01.2009
Ir ari tadas mammas,kas iedomajas,ka var dzivot tiesi ta pat kaa bija pirms berna,it seviski tas kuram jau ir drusku vecaki berni,ap gadiem 3,4. pasas staiga pa veikalu,pa ielu paceltam galvam un berns skrien kilometru pa prieksu,vai vispar cita virziena un vinas pat nepaskatas ko tas sicis dara,it ka visai sabiedribai vinas berns butu javac.
25.07.2014 14:44 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Jā, bet ar bērnu eju visur, uz veikaliem, uz kafejnīcām, uz pasākumiem utt. Rīt iesim uz šlāgerkoncertu un zaļumballi :D
25.07.2014 14:38 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Bez bērna brauc uz visu dienu, paķer tik peldkostimu un segu. ar bērnu-2h un viss. saksiet psihi,gribēs gulēt,čikstēt, un tad domā-vai bija vērts braukt to 2 h dēļ.


Visas tās paunas jau vien nav to vērtas. :D :D
25.07.2014 14:33 |
 
Reitings 430
Reģ: 21.06.2013
Es saprotu, ka šajā diskusijā es esmu viena no nedaudzajām pesimistēm, bet tas laikam tāpēc , ka es audzināju bērnu viena pati, man pat tajā laikā nebija mašīnas (iegā'dājos to tikai tad kad bērnam jau bija 5 gadi, un jā tas tiešām ļoti atvieglo dzīvi) un pati dzīvoju laukos, kur īpaši nekādas izklaides nebija iespējamas.
25.07.2014 14:30 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Ir viirieshi,kas tikai pa darbiem njemas un atnaakot maajaas ir ljoti nogurushi un visas ruupes mammai ir uz pleciem. Bet ir viirieshi,kas vakaros njemas ar beerniem un ir baigie paliigi.
25.07.2014 14:23


tiesshi taa.. es to pat gribeetu saukt par taadu ka komandas darbu.. Man draudzenei taads viirietis, kas beernu paskataas tik pat biezhi cik ir ziemassvetki. Un tas pats maximums uz stndu varbuut... Un pat paliek skumiigii ka taa
25.07.2014 14:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits