Mana atzīšanās:man skauž!

 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
Ir divas dzīves. Viena pirms un otra pēc bērna piedzimšanas.

Tā pirmā ir tā, kad tu ej un dari ko gribi. Tagad ārā ir karsts laiks, daudzas zviln pie jūras utt. Gribi-satiecies ar draudzeni, pasēdi kafejnīcā, gribi ej tur un tur, gribi izmazgāt savus matus-dari to tagad vai kad vien gribi, nevis kad vari.

Otrā ir tā, kad tu pirmo reizi mūžā iepazīsti ko nozīmē mīlēt tā pa īstam, tā beznosacījuma mīlestība ko māte dāvā savam bērnam. Tā mīlestība ko meitene jūt pret puisi ir sīkums. Tā pat nav mīlestība salīdzinājumā ar mīlestību pret bērnu. Vismaz tā ir man.

Esmu ļoti laimīga savā otrajā dzīve. Bet man reizēm uznāk nostaļģiskas atmiņas par pirmo dzīvi, kad tu savā ziņā piederi vairāk sev. Nepārprotiet, es neesmu nelaimīga, slikta māte utt. Nebūt ne! Man vienkārši gribas vairāk laika sev! Bet es to nevaru atļauties. Un te nu mana atzīšanās-man skauž, ka draudzenes kurām nav bērnu (viņām varbūt skauž, ka man ir stabila ģimene, dzīves vieta, man nav jādzīvo studenta dzīve, nav jāstrādā kafūžos pēc studijām, lai būtu nauda) bauda , piemēram, to pašu jūru! Vakar vīrs izņēmuma kārtā mūs aizveda pie jūras(viņam kā tādam īpatnim tur nepatīk), iegāju nopeldēties, un knapi varēju sevi izvilkt ārā no ūdens. Tāds kaifs-ūdens kā piens, peldi, tāda saj''uta. Nemaz ārā negribējās iet! Šodien, rīt , parīt-fantastisks laiks! Teorētiski ja ir brīvs, ir naudiņa ceļam, laiks-brauc! Bet es nevaru. Mazais karstā laikā-nē! Priekš bērniem ir pa karstu dienas vidū. Un ar vilcienu un mazu bērnu braukt-neprāts! Kādam atstāt pieskatīt-viņa nepaliek pie svešiem, un ja vēl godīgšk-mn nav kam.
25.07.2014 13:32 |
 
Reitings 252
Reģ: 14.11.2013
Piekriitu, ka audzinaat beernu ir milzu darbs, nervi, puules.Un tas viss ljoti izmaina un noruuda cilveeku, ja agraak daudz ko nevareeju, kautreejos pateikt , izdariit, tad tagad, kad ir beerns ir jaavar viss mazaa cilveecinja varda .
25.07.2014 17:37 |
 
10 gadi
Reitings 1500
Reģ: 17.01.2013
Sola, mans mazais katru nakti celas 5-5x nakti lidz 1.5 gadu vecumam, tiesi tik ilgi lidz beidzu barot ar krūti, nebija naktis, kad aizietu gulet un no rita pieceltos, bet es ta biju iegajusi taja ritma, ka man nebija par grutu, jo es zinaju, kā dēļ es to daru.

Bija grūti, pat ļoti grūti, es nejutos vairs kā sieviete- māte, sieva, apkopēja- jebkas, tikai ne sieviete un man tās ļoti grauza. Bet gāja laiks un mēs kopā ar mazo izaugām. Tās rūpes, negulētās naktis aizmirstas...
25.07.2014 17:36 |
 
Reitings 252
Reģ: 14.11.2013
Sesilla, bet te jau mammiites arii ir izveeleejushaas dziivi ar beernu un kaadreiz izkratiit sirdi ir ljauts, tas jau nenoziimee, ka vinjas ir nelaimiigas.pagremdeeties atminjaas, kaa bij ieprieksh nav liegts.mees tachu arii reizeematceramies cik feini mums bij beerniibaa seedeet ar citiem smilshu kastee, bet nejau taapeec mums tagad riebjas dziive kas ir tagad, kad esam izaugushi.
25.07.2014 17:35 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Smurfete-man atkal atminaa,ka tad tiesi saakas taa "tresaa seerija"!!!:D
Visas mees saprotam ,ka ir prieks par mazajiem,katrs meenesiitis,gadins utt ,ienes kaut ko jaunu mammu dziivee,bet tas ir liels darbs -audzinaat beernus!
25.07.2014 17:35 |
 
Reitings 252
Reģ: 14.11.2013
Smurfete

es ljooti ceru, bet tad jau saaksies otrs trakais periods, ka visur skries, kritiis utt.neko, janogaida un buus forshi viss, nu pareizaak sakot veel forshaak.
Agraak likaas, ka negribu, lai bebis izaug, negribu atvadiities no ratinjiem, pamperiem, sosiishiem utt, a tagad jau apnicis pamperot, celties naktii pa vairaakaam reizeem.
japiekriit tai, kura teica, ka tad, kad bebis kljuust par sabiedroto nevis tik tik apruupeejamo, tad buus vieglaak :)
25.07.2014 17:33 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Es gan domāju, ka bez bērniem dzīvot nav vērts! Bērns tā ir dzīve , tā ir laime..un zvilnēt viena jūrā varēji kamēr biji brīva:) es gan labāk izvēlos būt ar bērnu, nekā vientulībā kaut kur peldēties vai sauļoties! bet tās ir tikai manas domas.
25.07.2014 17:32 |
 
10 gadi
Reitings 1500
Reģ: 17.01.2013
Flora, tev mazais driz saks staigat ar savam kajinam un tev paliks vieglak.
25.07.2014 17:30 |
 
Reitings 252
Reģ: 14.11.2013
Es pilniigi piekriitu, ka dziive peec beerninja izmainaas, nejau uz slikto pusi, taa vienkaarshi paliek savaadaaka un laiks tiek noveerteets.

es, protams, arii visur eju ar mazuli kopaa (8meen),bet nevar teikt, ka tas ir tikpat viegli kaa pirmstam.Ok, eju ar beebi un draudzeneem uz kafuuzi, jaanjem kleepii, jo ratos vai benkjii seedeet negrib, paeest nav gandriiz iespeejams, jo visu rauj un graabj, ja neljauj tad tracis pa visu kafeiniicu, terasi...
veikalaa arii ilgi nestaigaajam, sakarst, saakas psihi, apniik uttt, gruuti ar ratiem .
pludmale kaa jau te mineeja, pirmkaart shaadaa laikaa par karstu, beerns visur raapo, viss mutee, viss smi.tiis un ja nav auto, tad vispaar kaput..patuseet var aiziet bet naakamajaa dienaa ir ljoti gruuti, naak miegs, nemaz nerunaajot ja veel iedzerts nedaudz par daudz.frizieris utt, jaorganizee, kad kaads var beernu pieskatiit, ja virietis no 7-23 ir darbaa un parejie darbs, darishanas utt tad ir gruuti..jaadomaa ljoti ko un kaa.
es gridas agrak nemazgaaju pat dienaa reizi, tagad kad saak raapot, nepatiik , ka smeereejas dreebes, mazgaaju 1x dienaa, reizeem divas.
arii sveetki vienmeer tagad jaadomaa kur kaa, ar ko svineeet
25.07.2014 17:25 |
 
10 gadi
Reitings 384
Reģ: 27.03.2014
Tas, ka kada nezelojas, nenozime, ka nav gruti. Ir gruti. Bet viss atjarigs no cilveka pasa. Pirms berna dzimsanas domaju, cik labi tam maminam feini pastaigaties ar ratiem.... saulite spid, pukites, putnini...Bet es jau neredzeju, cik laika aiznem, kadas pules ir, kamer iziet pastaiga. Bebis ir forsi, bet ar vina ienaksanu, manas vajadzibas, velmes ir otraja plana.
Un es savu mazo nevareju iemidzinat ratos un gules ena, nee, man vajadzeja staigat. Un veikalos vienmer pamodas. Tik daudz sikumu un ne sikumu, padomaju, lai butu ertak, atrak, agrak vai velak. Es nezelojos, tas laiks ir jau izdzivots un ir vieglak.
25.07.2014 17:16 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Skaudiiba ir slikta iipashiiba. ;)
25.07.2014 17:04 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Mani beerni jau izaugusi,bet es nekad neaizmirsiisu to ,cik gruuti tomeer bija tikt valaa no taas rutiinas!Katru dienu atkal viss no jauna!Mani "laimiigie mirkli "(tiesi taa es to tad izjutu),bija tad,kad viirs mani palaida vienu kaut kur izskrieties!
Taas tiksanaas ar draudzeneem un beerniem mani neglaaba,jo nekaada normaala sarunaasanaas nesanaaca, tad vienai saak mazais raudaat,tad otrai ,un beigaas viss saistijaas ar beernu un visu ap to!Uz to juurinu jau var kaadreiz aizbraukt-es braucu biezi,bet tas ir vesels darbs-noteikti vairaak darbs,kaa atpuuta:D
Es arii biezi domaaju,ka taas sievietes,kuras saka,ka vareetu nemties ar savu mazo 24/7 ,un tas vinas nenogurdina ,noteikti nesaka tainiibu!
Man arii biezi bija greizsirdiiba uz taam sievieteem,kuraam beerni nebija ,vai jau bija lieli!Es to atceros,kaa sodien!
25.07.2014 17:00 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
Smurfete! - tik forši uzrakstiji :) pilnībā piekrītu
jau vakar mūsu mazais nu tik forši smējās ka mums ar vīru abiem acis bija slapjas aiz laimes :)
25.07.2014 16:53 |
 
10 gadi
Reitings 1500
Reģ: 17.01.2013
Nelasiju visu diskusiju. Bet es kā piecus gadus veca puikas māte varu teikt- grūts ir tikai pirmais gads, otrais gads ir vieglāks, bet ari grūts, pēc tam mazais ir patstāvīgs un gluži kā mazs pieaugušais, es pat teiktu, ka mans bērns man draugs ir- vienmēr sabiedrība garantēta, i uz jūru var aizšaut divatā, i lidostā kompānija maza cilvēciņa formātā. :)

Ta skaudība uz iepriekšējo dzīvi piezogas tikai līdz tam brīdim, kad bērns beidzot daudz var paveikt pats un kļūst par sabiedroto, nevis aprūpējamo.

Nav dzīvē lielāka gandarījuma un lielākas laimes sajūtas, ko sniedz bērns.

Un jā, tam es piekrītu- tā mīlestība, ko jūt pret puisi ir sīkums salīdzinājumā ar to beznosacījuma mīlestību, ko sieviete iepazīst, kad viņai uz vedera uzsviež jaundzimušo, kas tikko sev izlauzis ceļu šai pasaulē. Nav lielākas sāpes, ko sieviete var izjust uztraucoties par savu atvasīti, nekas nesniedz tik pilnu emociju gammu kā tas mazais kunkulītis, kuru esi laidusi pasaulē.
25.07.2014 16:50 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
mans vīrs strādā arī brīvdienās un biezi vien sanāk ka uz darbu iet 3 naktī un atnak tikai 8 vakarā pilnībā noguris un viņam nav spēka palīdzet ar mazo, bet tas nenozīmē ka viņš mūs nemīl, viņš mūs ļoti ļoti mīl un cenšas lai mums viss būtu un neka netrūktu, itīpasi šaja laikā kad jamaksā kredīts par dzīvokli un jāpabeidz remonts, beigsies trakie laiki un dzīvosim visi laimīgi, tagad ir grūti visiem
25.07.2014 16:40 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Es vispār jūrā esmu bijusi šogad vienu reizi, kopā ar vīru. Viņš tad arī skraidīja pakaļ bērnam, jo viņam šobrīd tas vecums, kad mierā nevar nosēdēt ne mirkli. Es uz jūru neraujos, arī uz cafe mazo neņemu līdzi, jo es nespēju nokoncentrēties tam, ko saka mans sarunu biedrs, jo visu laiku jāstreso, lai bērns nekur neaizmūk, neko nesagāž, neielien kādam klēpī un tamlīdzīgi :D
25.07.2014 16:29 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Njaa...taisot beernu jau neviens vecis neiet un nesaka, zini, miiljaa-audzinaasi viena. :D es straadaashu un naakshu maajaas noguris:D
Tpc sieviete jau nevar zinaat,kaa buus,kad buus beerns reaali uz rokaam. Ir,kam paliidz viirieshi daudz, ir kam nepaliidz.
25.07.2014 16:27 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Tad varbūt vajadzēja padomāt, pirms bērnus radīji ar cilvēku, kas nepalīdz un visu uzkrauj tev vienai? Viņa darba specifiku tu noteikti zināji arī pirms bērna. Bija laiks sagatavoties tam, ka bērnu audzināsi tu viena.


Pat slinkums rakstīt atbildi kaut kam tik muļķīgam.

Par tēmu runājot, pat diezgan labi saprotu autori. Es arī izbaudu katru vienatnes mirkli, ko spēju sev saorganizēt- ar vīra, aukles un radu palīdzību. Vai tas būtu solārija apmeklējums, vai brauciens iepirkties vienai vai vienkārši pastaiga un kafija bez steigas, līdzīgi kā karinjo rakstīja. Man arī nereti pietrūkst tā sajūta, ka esmu noteicēja pār savu laiku, vēlmēm. Bet, kā jau meitenes te minēja, tas laiks ir tik īss! Ir jāsaprot, ka daži Tavas dzīves gadi šobrīd ir pakārtoti Tavam mazulim.
25.07.2014 16:25 |
 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
maza adat. gribeja paradit kaut kadu dzelzs logiku, bet iebrauca auzas!
25.07.2014 16:23 |
 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
the one, saldejums tev no manis!
25.07.2014 16:22 |
 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
sanak, ka man tagad nevajadzeja preceties ar savu viru, jo vins strada darba, kur ir komandejumi, un musu potencialos bernus vins nevaretu tik biezi pieskatit ka man gribetos!!!! varbut citu cosmo lietotaju zinasanai tu varetu uzskaitit profesijas, kuru parstavjus sievietes var precet, lai vinam nesanak tipa iegrabties ka man!!!!!!
25.07.2014 16:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits