Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ak dievs

 
Reitings 487
Reģ: 15.06.2014
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/160249/izraela-gazas-josla-slepkavo-mierigos-iedzivotajus-ari-mazus-bernus-foto
"Izraēlai ir ASV atbalsts - aptuveni 10 miljoni dolāru dienā apmērā, bet Palestīnai neviens nepalīdz. Es pats esmu bijis Palestīnā, un tā ir lielākā koncentrācijas nometne pasaulē. Tā ir valsts, kas ir izveidojusies Otrā pasaules kara rezultātā, kura ir uzcelta, "pārdodot holokausta upurus". Tajā ir mūsdienu nacistu režīms, bet Latvijā dzīvojošajiem par to ir vienalga, jo viņi to nezina," norādīja aktīvists. Klimovičs ir pārliecināts, ka, ja sabiedrības informētības līmenis būtu augstāks, tad arī Latvijas iedzīvotāji nebūtu vienaldzīgi.

Viņaprāt, mūsu ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs danco pēc ASV, proti, Baraka Obamas stabules.
23.07.2014 22:59 |
 
Reitings 267
Reģ: 27.01.2014
tas kas notiek Gazas joslā ir murgs! Izraēla un USA jau gadiem ilgi veic okupāciju un genocīdu pret Palestīnu. Manuprāt jebkura atbilde ir godīga! Variet saukt par terorismu, bērnu noigalināšanu utt. Man nav žēl neviena terorakta upura USA. Tas ir svēts darbs!
Tiem suņiem neviens nepiedos, USA, Izraēla samaksās. ;)
24.07.2014 03:33 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Turklaat sho visu ir rakstiijis itaalis, nevis kaads no iesaistiitajaam puseem.
All of Hamas’ leaders, the politicians such as Ismail Haniyeh and the military such as Mohammed Deif, are probably hiding in a bunker under the Shifa hospital, the largest medical facility in Gaza, as they did during the last operation in Gaza in 2012.

Once again, the Islamists are deploying all their humanitarian arsenal against Israel and using their own children as human shields.

In Shuja’iya, the Muslim terrorists launch rockets, Iranian grad-type missiles, from the mosque of Abu Ayn, from the Wafa hospital and from a kindergarten. But UNICEF, the UN agency devoted to the rights and lives of children, has never raised its voice against the Palestinian leadership.

Does UNICEF believe that it is acceptable to teach Arab children to blow themselves up against Jews, pay them to run guns, or to throw stones at soldiers at the risk of their lives?

The philosophy behind the use of women, children and civilians has been explained clearly by Hamas’ former minister Fathi Hammad: “It is like saying to the Zionist enemy: ‘We desire death as you desire life’”.

A television spot from Hamas’ channel says: “Bombs are more precious than children”. Translation: you are a potential shaheed, martyr, so don’t abandon your homes despite Israeli warnings, but protect the bodies of the mujahideen with your own. The holy war is worth more than your life.

The tactic dates back to the withdrawal of Israel from Gaza. On 20 November 2006, the Israeli army ordered the evacuation of the house of terrorist leader Waal Rajeb to Shaqra. Hamas responded by forming a ring of women and children around the building.

When that occurred, there was only silence from UNICEF.

The UN agency also sees no problem in Hamas’ uses of UN schools to store weapons and rockets.


Jewish children learn math by counting how many of them are still at their desks.
But in the last few days, UNICEF has been very busy denouncing the “Israeli massacres of Palestinian children”. Western and Arab Newspapers and televisions are all dribbling for UNICEF’s numbers. It is a blood libel against the Israeli army because it gives the impression that Jews target Arab children.

Meanwhile, nobody at UNICEF is touched by the Israeli children, who have to go to schools protected by armed guards and who have to travel on buses fearing for their lives.

Where was UNICEF when Jewish children were murdered in their mothers’ arms?

Where was UNICEF when the Fogel children were slaughtered in their own beds?

Where was UNICEF when Jewish children had their faces burned or their hands rendered useless, some with their sight ruined forever?

Between 2000 and 2004, 128 Jewish children were killed, 9 of them less than a year old; 9 pregnant women were murdered; 886 children lost one parent and 31 lost both. The youngest victim of terror was just one day old.

UNICEF was silent about them. Are Palestinian Arab children more “innocent” than Jewish ones?

Sderot’s children—five thousand in the local area—live as prisoners in their own homes, unable to play outside, swim in a pool, ride a bike, or kick a football. In the Israeli elementary schools, Jewish children learn math by counting how many of them are still at their desks.

Jewish children in the south don’t eat well, have nightmares, don’t go outside alone, don’t want their mothers to go to work, don’t play, have lots of problems at school. Many of these children were born under Hamas fire. They have never known anything different.

80 percent of the children in the Negev show symptoms of trauma. Thousands of children also have physical disabilities from Palestinian bombs. There are children who don’t get out of bed anymore.

Where are all the organizations devoted to the rights of the children? Do they also believe, like Hamas and the Islamic Jihad, that Jewish children are a legitimate target? Do they believe that Jewish students deserve the fate they met in Maalot?

People around the world should protest against this shameful discimination. Because silence is telling. The world has always been deaf and blind to the subject of Jewish children's suffering.
24.07.2014 01:54 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Stella, kā tu izskaidrotu vārdu 'empātisks'? Vienkārši ieinteresēja, kādā kontekstā to tiki minējusi savā iepriekšējā komentārā.
24.07.2014 01:47 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Ēs nesaprotu, kādēļ "cepiens" par to ir tikai tagad, ja tamlīdzīgas lietas tur notiek jau gadiem? Tas tagad stilīgi skaitās, kā iepriekš ar Zolitūdi vai MH17?
24.07.2014 01:35 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
http://www.israelnationalnews.com/News/Section.aspx/25
Te var angliski palasiit otraas puses viedokli, jo lielaakajai daljai pasaules tiek viss pasniegts tikai un vieniigi no Palestiinas skatpunkta. Tur runaa par to, ka HAMAS apzinaati ieriiko postenjus skolaas un slimniicaas. Kas tad ir cietsirdiigaak - nogalinaat beernus, jo jaaizniicina pretinieks, kursh ir iemitinaajies skolaa, vai arii pakljaut riskam savu tautieshu atvases, ieriikojot staabu skolaa? Manupraat, abi vainiigi. Pirmie vareeja izveeleeties neshaut pa skolu, otrie vareeja riikot staabus citur, lai uzbrukuma gadiijumaa buutu vismaz beerni un ievainotie droshiibaa.
24.07.2014 01:33 |
 
Reitings 381
Reģ: 26.09.2013
cilvēks ir visnežēlīgākais zvērs

+
24.07.2014 01:18 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Stellaglmr, paldies par atvainošanos! Un arī es no savas puses atvainojos, ja liku noprast, ka uzskatu tevi par krievvalodīgo nīdēju. Tā noteikti es nebiju domājusi! Iespējams pārpratums vai arī muļķīga kļūda no manas puses. Piedod!
24.07.2014 01:16 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
frivolou, iepriekšējais komentārs nebija tev adresēts, ja kas...
Bet Tu, principaa, iesaki visiem par to mazaak intereseeties, vai vnk paud savu privaato nostaaju - izoleeties no notiekoshaa, kameer tas nav pashaa degungalaa ? Ar Tavu sashutumu par to, ka citi, tomeer, informeejas noprotu, ka par atbalstaamu Tu sho izzinjas procesu neuzskati.
Liela daļa gudro runātāju tieši nekā neinformējas, izņemot to, ka izlasa kādu no konteksta izrautu ziņu lapeli presē un jūtās baigi zinoši un objektīvi savos spriedumos. Ja gribās izglītoties, tad jāstudē pamatīgi konkrētais jautājums - no pašiem pirmsākumiem, visai šauri un detalizēti ( ja runājam par tādām tēmām kā politika, ekonomika). Tad viedoklis var tikt uzskatīts par kaut cik noderīgu un objektīvu, lai gan arī tad būs noteikti kāds personiskais piejaukums... Bet liela daļa tautas mīl vienkārši pašausmināties - palasīt kaut ko briesmīgu kā noskatīties šausmeni, pakutināt nervus. Un tas mani arī izbrīna. Kā var patikt šausmināties un sekot šīm šausmām, jo tā tomēr nav filma, bet reāli cilvēki un reāli notikumi. Normāla cilvēka reakcija ir novērsties, kad redzi, ka kādam pie galvas pieliek pistoli, nevis ar ieinteresētību vērot procesu...
24.07.2014 01:11 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Cormeum

Es arī sapratu, ko viņa vēlējās pateikt, jo arī es to bieži vien nepamatoto agresiju redzu un neatbalstu. Bet, ja jārunā par iepriekšējo diskusiju, tad viņa pilnīgi ārpus konteksta, neizprotot un neuztverot to ko rakstu, centās paziņot, ka esmu krievvalodīgo nīdēja (ok, ne tik skarbi).

Šajā gadījumā ir pilnīgi skaidrs, ka viņa vienkārši nav lasījusi ko rakstu atkārtoti. Saprotu, ka cilvēki ir dažādi un man nav problēmu to pieņemt. Bet, ja pats viedokļa paudējs atzīst, ka ir vāji informēts vai nav informēts vispār uzsverot, ka tajos "sūdos negrib mērcēt sevi", jo ir tāds kā "visa pasaule sadodas rokās un mīl viens otru" tipa cilvēks - nav pamata apvainoties par to, ka šo faktu es konstatēju saīsinātākā versijā. Būtībā viedoklis ir visiem par visu - un tas ir labi, ja daži super empātiski cilvēki izvēlas nesekot tam visam līdzi. Bet, ja viedoklim nav pamata, tad vismaz lasot cita cilvēka viedokli der aizdomāties par: tā saturu; tā saknēm.

Es vēlreiz atvainojos Neonam - taču arī atzīmēšu, ka šis pārpratums nenāk pēc manas iniciatīvas, bet paviršas komentāru lasīšanas un informācijas trūkuma reālajā telpā.
24.07.2014 01:08 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Manuprāt, nav aktīvi jāseko jaunākajām ziņām pasaulē, lai saprastu, ka bieži vien latvieši arī ir agresīvi noskaņoti pret krieviem.. Tas tā.. es vienkārši sapratu, ko Neons ar to visu iepriekšējā diskusijā gribēja pateikt :)
24.07.2014 01:00 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Neons, izcila taktika. Nav veerts ... ja sava riiciiba/izteikumi jaabrugjee ar kaadu argumentu ..
Jautaashu veelreiz -
Bet Tu, principaa, iesaki visiem par to mazaak intereseeties, vai vnk paud savu privaato nostaaju - izoleeties no notiekoshaa, kameer tas nav pashaa degungalaa ? Ar Tavu sashutumu par to, ka citi, tomeer, informeejas noprotu, ka par atbalstaamu Tu sho izzinjas procesu neuzskati.
24.07.2014 00:56 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Neons

Tev viss aizgāja galīgi šķērsām. Labi, atvaino - es gan neizjūtu lielu vainas sajūtu, bet jūtu, ka būs labāk, ja atvainošos. Tu pilnīgi visu esi pārpratusi. Bet labi - jauku vakaru.
24.07.2014 00:54 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ai, skatos, ka nav vērts... Tiešām! Es nogurstu tev mēģinot paskaidrot savu redzējumu. Atliek vien samierināties un piekrist, ka esmu jūtīga dvēsele, ar nespēju uztvert attālināti no sevis informāciju, ar ļoti vāju viedokli un man šeit forumā starp erudītām profesorēm vietas nav. Paldies, ka ierādīji man, necilai radībai, īsto vietu!
24.07.2014 00:50 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Neons - man ir viena taada draudzene, kas par to visu, liidziigi kaa Tu, neintereseejas. Tajaa pashaa laikaa - kkaadu viedokli par shiim teemaam, iipashi neizsaka .. atskjiriibaa no Tevis :D Es necepjos, neuztraucies :)
Bet Tu, principaa, iesaki visiem par to mazaak intereseeties, vai vnk paud savu privaato nostaaju - izoleeties no notiekoshaa, kameer tas nav pashaa degungalaa ? Ar Tavu sashutumu par to, ka citi, tomeer, informeejas noprotu, ka par atbalstaamu Tu sho procesu neuzskati.
24.07.2014 00:46 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Tas viss ir ļoti forši un labi, ka spēj atrast vietu savai labsajūtai uz šīs baismīgās pasaules. Bez sarkasma - tas tiešām ir labāk jutīgām dvēselēm.


Neviens Tev protams nevar atņemt tiesības uzsvērt savu, vāji iespējamo, viedokļa neesamību


Nekas personīgs, gribēju jau iepriekšējā diskusijā to pateikt, bet domāju - lai jau aizpeld. Bet atkal - kur apspriests tracis, tur Tu priekšā.


Ar pēdējo citātu nebiju tik daudz domājusi, ka šeit aktīvi uzstājies, bet - vienkārši tādēļ nolēmu uzrakstīt.
Un ar jūtīgu cilvēku es domāju, cilvēku, kurš nespēj uztvert no sevis attālināti šādu informāciju.

Nezinu, man nešķiet, ka es kaut ko pārspīlētu. :D Tu saki, ka dzīvo vakuumā, bet tajā pašā laikā izvirzi savādus apgalvojumus atsevišķās diskusijās. Un es jau teicu - neviens Tev to nevar liegt. Man vienkārši gribējās pateikt to, kas palika nepateikts.

Nestrādā divās dažādās frekvencēs, Tu vienkārši ļoti neuzmanīgi lasi.
24.07.2014 00:38 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Stellaglmr, vai tad es kaut ko komenteeju par pashu traci vai arii izteicu kaadu savu viedokli, kuram tajaa tracii ir taisniiba, kursh vainiigs un kurshee nee?
Vispaar shajaa forumaa esmu zemaak par zaali un klusaak par uudeni - gandriiz nekad neiesaistos biezhi vien tik populaaros un palshos foruma striidos un skaljaas diskusijaas. Bet pietika ar vienu reizi neatlaidiigaak pakaveet laiku, kad man jau tiek paarmests, ka es kaarteejaa tracii esmu pirmajaa rindaa. Bravo! Ljoti objektiivs viedoklis!
Zini, es tieshaam ar izbriinu peedeejaas dienaas lasu tavus tekstus.. Tu nenormaali paarspiilee un paarproti teju visu, ko saku! Vai nu mees dziivojam uz dazhaadaam planeetaam, vai nu runaajam dazhaadaas valodaas vai arii muusu smadzenes straadaa dazhaadaas frekvencees.
Es noteikti neesmu juutiigs cilveeks, taadaa izpratnee kaa tu traktee (ja pareizi esmu sapratusi). Tas vispaar nav par mani.

Tas, ka mans viedoklis nav balstiits uz veestures faktiem, likuma pantiem un masu meedijos pieejamo visai subjektiivo korumpeeto viedokli, nenoziimee, ka man viedoklja nav un nedriikst buut. Par to vai pareizs vai nee - var striideeties un ar to mees te arii nodarbojamies lielaakoties, bet esmu jau to uzsveerusi arii agraak, un atkaartoshos tagad, ka te nav vienas patiesiibas jebkuraa gadiijumaa, taapeec nav veerts paaraak piekasiities pie maniem vaardiem.
24.07.2014 00:28 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Par teemu runaajot, it kaa Izraeelas pilsonji tajaa karaa nemirtu. Taapat arii vinju beerni, sievietes ir nogalinaati. Tas ir karsh. Turklaat ir vienmeer bijis taa, ka stipraaka valsts uzbruuk vaajaakai, nevis otraadi. Karos uzvareetaaji ir tikai saujinja valdiibas viiru un oligarhu, kuriem no taa atlec labums, bet visi paareejie ir zaudeetaaji. Prieksh tautaam nepastaav taads jeedziens - uzvareets karsh, jo zaudeejumi ir vienmeer lielaaki kaa ieguvums. Nav taa, ka ebreji ir tie sliktie un palestiinieshi ir tie labie. Ciesh visi, atskaitot jau iepriekshmineeto eliti. Buutu labi, ja beidzot to cilveeks parastais apjeegtu un pasuutiitu varasviirus triis maajas taalaak pie kaarteejaas idejas kaut kam uzbrukt un vienkaarshi karaa neiesaistiitos, jo beigu beigaas, cilveekam parastajam savas intereses karos nav. Vinjsh kalpo tikai kaa lielgabalu galja, kurai ir izskalotas smadzenes itkaa patriotisma un dzimtenes miilestiibas vaardaa.
24.07.2014 00:23 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Neons

Tas viss ir ļoti forši un labi, ka spēj atrast vietu savai labsajūtai uz šīs baismīgās pasaules. Bez sarkasma - tas tiešām ir labāk jutīgām dvēselēm. Bet tas, kas man nešķiet īsti korekti ir paust viedokli (iepriekšējā diskusija) un uzsvērt cik visa pasaule ir slikta un šasusmīgi, ka kāds tam seko. Tu dzīvo dezinformācijā, tādēļ korektāk no Tavas puses būtu nepaust nekādu nostāju (neieņemt pozīciju diskusijās). Neviens Tev protams nevar atņemt tiesības uzsvērt savu, vāji iespējamo, viedokļa neesamību - taču, tas nesasaucas ar Tavām darbībām. Nu, nav smuks tonis teikt - es neinteresējos, tajā pašā laikā cenšoties pierādīt kādu savu taisnību. Arī hipiji ir politiskas figūras - viņiem ir visai radikāli uzskati.

Nekas personīgs, gribēju jau iepriekšējā diskusijā to pateikt, bet domāju - lai jau aizpeld. Bet atkal - kur apspriests tracis, tur Tu priekšā. :D
24.07.2014 00:08 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
frivolous, tak nenjem mani nopietni! Savaa praataa esmu kaut kas no mezha fejinju sugas - man nav svariigas cilveeces globaalaas probleemas, kari, politika, ekonomika u.tml. Man shermulji no visa shitaa metas, jo tas ir tiiraakais cilveeces vaajpraats... Protams, pilniibaa ignoreet es to visu nevaru, bet gribeetu gan, jo apzinos, ka neko es tajaa visaa mainiit nevaru un negribu arii, jo taapat noteikti buus variants no viena graavja - citaa. Taapeec pieturos pie neitraalas poziicijas, cik nu iespeejams.
23.07.2014 23:58 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.11.2012
Tikko skatījos BBC, kā Izraēlas aizsardzības ministrs attaisno tās mierīgo iedzīvotāju un mazu bērnu slepkavības. Izslēdzu ārā. Pretīgi klausīties.

- Kāpēc tika nogalināti ~10gadīgi bērni, kas pludmalē spēlējās savā nodabā?
- Jo tika noturēti par militārajiem darboņiem.
23.07.2014 23:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits