Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bez attiecībām..

 
10 gadi
Reitings 333
Reģ: 14.08.2010
Sveikas!

Skatoties uz draudzeni,kurai ir sācies skaistais rozā periods ar jaunu puisi,neviļus piezogas skumjas.
Lieki piebilst,ka viņai tās jau ir otrās attiecības 2gadu laikā,kamēr man pa šo laiku nekas nopietns ne ar vienu nav izveidojies..
Jā,baltā skaudība ar naivu cerību,ka arī man kādreiz tā būs.
Kad izšķīros no 4gadus ilgajām attiecībām izbaudīju to uz pilnu klapi,nevēlējos puisi,dzīvoju sev un biju laimīga.Bet nu gribas kādu kam Tu interesē,kas vēlas Tevi iepazīt.Kā cilvēks,kā meitene,nevis tikai pārgulēt. Tiešām jāsāk domāt,ka visi normālie puiši ir izķerti :(

Jā,zinu-tas notiks,kad to vismazāk gaidīsi;dzīvo sev;labs nāk ar gaidīšanu;neiespringsti utt.
Bet dažkārt uznāk tās melnās domas"kas ar mani nav kārtībā?","vai tiešām esmu tik slikta?","vai man ir lemts palikt vienai?"

Tām,kas ilgstoši vienas.Kādēļ? Cik ilgi? Un kā jūs sevi sapurinat melnajās dienās?
23.07.2014 20:34 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Carolina - es lotui ilgu laiku biju ka Tava masa.Ik pa laikam paradijas mazas attiecibas,bet tas ari viss.Atri viss izbeidza.Jasaka gan,ka pie vainas bija mana aiznemta dzive.Isti apkart nestaigaju,skola,majas,darbs un tiksanas ar draugiem.Jauni cilveki tur neapgrozas.Ts ka dzivojos viena lidz bridim,kad nonacu cita valsti.Komplimenti,komplimenti.Sakam satikties ar vienu kolegi,pa draugam...Lidz vakaram,kad peksni...Hops!Tu man patic.
Ta ka iesaku Tev aizbraukt atvalinajuma uz citu valsti vai vienkarsi uz kadu laicinu kkur parvakties.Latviesi,diemzel ir izlepusi un doma ar kraninu...
27.07.2014 15:04 |
 
Reitings 193
Reģ: 29.01.2009
Piparene, kā tad Tava draudzene atgrūž vīriešus, kā tas izpaužas???
24.07.2014 20:20 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Piparene, man arī ir tāda draudzene, bet ar to jau nepietiks- pateikt, ka atgrūž vīriešus.. Tas ir kaut kā smalkāk. Daudzas jau atgrūž, bet tāpat džeki līp... Es pat nezinu- fluīds kaut kāds nav, kas piesaistītu tēviņu, prasti runājot...:) Vienkārši viņi nerodas, ceļi nekrustojas...
24.07.2014 20:15 |
 
Reitings 193
Reģ: 29.01.2009
Nesen līdzīga diskusija bija arī no manas puses, esmu tādā pašā situācijā kā autore. Staigāju uz randiņiem, ja puisim patīku un izrāda interesi vēl turpināt tikties, man viņš nesimpatizē..nupat iepatikās cits puisis,viņam atkal es ne...un tā vienmēr. :( sāk viss jau noriebties un likties bezcerīgi.
24.07.2014 20:11 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Puišiem patīk aktīvas un pozitīvas meitenes visās sfērās - lai var gan pasportot kopā, uzspēlēt futbolu, basketbolu, paslēpot, paslidot, gan nodoties interesantām sarunām ( ne tikai par modi un skaistumkopšanu ), un jā..arī aktīvas gultā

Emm... Es kaa reiz esmu taa neaktiivaa meitene... Aktiiva esmu tieshaam tikai sarunaas un sarkasmaa - par visu un jebko non-stopaa! :D Un man sex liidz kaazaam bija tabu. Bet taapat - puishi lipa klaat kaa traki, esmu sanjeemusi vairaak kaa vienu piedaavaajumu preceeties, katrs randinjsh ar jaunu simpaatiju parasti paarauga attieciibaas un visu attieciibu izbeigshanu iniciatore esmu bijusi es. Hmm... Jaa, es te nedaudz palieliijos tagad! :D

Vispaar gribu teikt, ka nav vienas pareizaas formulas kaa atrast savu muuzha miilestiibu. Es varu noveeleet tikai veiksmi taam, kuras veel to nav paspeejushas izdariit! Un ieteikt paaraak neiecikleeties uz kaut kaadu ideaalu!
24.07.2014 19:57 |
 
10 gadi
Reitings 333
Reģ: 14.08.2010
Piparene es zinu savu klupšanas akmeni,un strādāju pie tā.Pamazām iet uz priekšu :)
Nezinu kāda ir tava draudzene,bet es tikai priecājos ja pasaka viedokli no malas.Pat ja man tas īsti neiet pie sirds,bet apzinos,ka daļa taisnības tur noteikti ir :)
Man ir viena draudzene,kurai bieži saku "Tu nerunā kā man patīk",un tieši tādēļ viņu novērtēju un ceru nepazaudēt :)
24.07.2014 19:48 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Nevaru dot padomu, bet varu piedāvāt tiešām sakarīgu puisi atbilstošā vecumā :D ;)
24.07.2014 15:16 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Aizmirsu piebilst, ka atgrūž arī tā kategorija meitenes, kas ir pārāk uzbāzīgas, guļ ar visiem pēc kārtas, karās kaklā, skrien pakaļ, uzstāj uz precībām un bērniem jau pēc pirmajiem randiņiem, nevar ne mirkli nosēdēt bez kārtējās sms/zvana, paliek atkarīgas no vīriešiem, bez savām interesēm, un ar kompleksiem.
24.07.2014 14:30 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es arī ilgāku laiku biju viena.. problēma manī vai citos.. bet tiešām tie ''zelta gabaliņi'' nemētājas :D Tas ir tikai normāli, ka negribas lekt virsū pirmajam pretimnācējam .. :D
24.07.2014 14:27 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Nav man tā bijis, jo attiecībās esmu kopš 16 gadu vecuma, bet vērojot to, kas notiek apkārt, piekrītu tam, ko jau meitenes ir minējušas. Vai nu raksturā kaut kas atgrūž vai arī prasības par lielu. Tas gan nenozīmē, ka vajag nolaisties zem sava līmeņa un ņemt pirmo pretīmnācēju.

Ko vēl esmu novērojusi - daudzas meitenes ir ļoti ļoti neaktīvas. Puišiem patīk aktīvas un pozitīvas meitenes visās sfērās - lai var gan pasportot kopā, uzspēlēt futbolu, basketbolu, paslēpot, paslidot, gan nodoties interesantām sarunām ( ne tikai par modi un skaistumkopšanu ), un jā..arī aktīvas gultā :D
24.07.2014 14:26 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Piparene - kāpēc Tu to nevari korekti pateikt?
Carolina - varbūt tava draudzene ir aseksuāle vai lezbiete?
24.07.2014 14:17 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Retāk ir tie, kuri izveido ļoti veiksmīgas savienības, uzreiz arī precības bērni un no malas - happy ending.


Bet nav neiespējami. Šis ir tieši mans stāsts.
24.07.2014 14:16 |
 
Reitings 112
Reģ: 02.07.2014
Mani novērojumi pazīstamo lokā liecina par to,ka pēc ļoti ilgstošas vienatnes pastāv liels risks,ka nekādas attiecības vienkārsi nemaz nemācēs izveidot. Ja aŗī beidzot kaut kas uzpeld, nav nekādu iemaņu attiecību kopšanā un tās vnk nomirst dabīgā nāvē, samērā ātri. Retāk ir tie, kuri izveido ļoti veiksmīgas savienības, uzreiz arī precības bērni un no malas - happy ending.
24.07.2014 14:15 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Carolina, neapvainojies, bet vaina ir Tevī. To pati to kaut kādā veidā provocē.

man ir viena druška, kas ir gudra, glīta un visādi citādi laba, bet viņai vēl nekad nav bijis attiecību. Bet no malas ir ļoti labi redzams, kas par vainu-viņa vienkārši atgrūž džekus, bet es, piemēram, nevaru viņai to pateikt-noteikti apvainosies...

Ja viņa pati sapratsu, ka vaina ir viņā, aizietu pie gudra cilvēka, sakārtotu to liet un viss būtu super.
24.07.2014 14:12 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja Tev ir augstas prasības pret sevi, tas ir tikai pašsaprotami, ka tādas būs arī pret potenciālo līgavaini :)

Es uzskatu, ka nevajag samierināties ar mazumiņu.. un veidot attiecības tikai tāpēc, ka esi nogurusi meklēt vai arī ''nez, vai labāks būs.. samierināšos ar šo te..''

Attiecības ir daudziem cilvēkiem.. bet kādas tad daļai tās ir? Puisis nerēķinās, dzerstās, citām sēž iepazīšanās saitos, dusmās kliedz un apvaino, cits vēl iekausta, cits vienaldzīgs un nepievērš uzmanību..

Labs nāk ar gaidīšanu.. :)
24.07.2014 14:11 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Nelasīju meiteņu atbildes, bet mans viedoklis ir tāds, ka viss ir Tavā galvā.
Kamēr Tu nemīli sevi, tikmēr neviens cits nevar mīlēt Tevi un tad, kad būsi tikusi vaļā no domām, ka esi slikta, ka būsi viena utt., tad arī princis uzradīsies - gribi tici, gribi netici. :)
24.07.2014 14:08 |
 
Reitings 497
Reģ: 30.07.2013
Diāna-neuzskatu ka tas ir kas īpašs, tev tiešām liekas ka 23 gados jau vajadzētu par to uztraukties?? Nav jau 40.
24.07.2014 13:58 |
 
Reitings 385
Reģ: 15.01.2014
Meitenes, ko jūs sūdzaties, lūk man ir bēda, jo manai labākajai draudzenei kurai nu jau 23 gadi nekad neviens nav bijis. Viņa ir forša, gudra, ar labu humora izjūtu, glīta, kopj sevi, patīk ceļot un darīt trakas lietas, ir ļoti komunikabla, bet nekā. Lūk tur ir problēma nevis jums, kurām neviena nav gadu vai pusgadu un tagad domā, ka ir norakstāmas. Jums vismaz kaut kas ir bijis!
24.07.2014 07:45 |
 
10 gadi
Reitings 333
Reģ: 14.08.2010
Neons Tur jau tā lieta,ka vienmēr arī viņi man piesienas kā var man nebūt puisis un kad beidzot iegādāšos :D
24.07.2014 07:33 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Varbuut pajautaa saviem draugiem puishiem viedokli no malas, kaadus vinji saskata iemeslus tam, ka nevari atrast sev otru pusiiti? Atbildes gan buus stipri subjektiivas, bet varbuut tajaas atradiisies kaads graudinjsh patiesiibas, ko neesi pamaniijusi...
23.07.2014 23:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits