Roku griešana

 
Reitings 27
Reģ: 22.07.2014
Jā, te atkal es. Dažas te varbūt sāks domāt, ka man kaut kas ar psihi nav kārtībā un varbūt viņām taisnība. :)
Jautājums - vai esat kādreiz apzināti sev darījušas pāri, griežot rokās, kājās vai vēl nezkur?

Mana atbilde uz savu jautājumu - jā, esmu to darījusi, kad uznāca lielāki pārdzīvojumi vai sarežģījumi ar kuriem šķietami nevarēju tikt galā. Pirms sākat man uzklupt - esmu apmeklējusi psihologu, kas man palīdzēja tikt galā ar šo problēmu.

*Es NEATBALSTU roku graizīšanu vai citus veidus, kādos ir iespējams sev nodarīt pāri!*
22.07.2014 12:45 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
Un par to to ieteikumu (ko nodēvēju par novēlējumu), kāda starpība, tas liecina par to, ka tu uzskati, ka labāk būtu , ja tie cilvēki buutu miruši.
22.07.2014 16:16 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Mexico-Love, nē tas liecina, ka tie cilvēki ir vāji, vārguļi, kuriem jāiemācās cīnīties, ja ne, tad lai dara visu līdz galam, nevis moka savus tuvākos. Tu nekad laikam neesi iedomājusies kā ir vecākiem ko tādu redzēt!
22.07.2014 16:18 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Es arī esmu šausmīgi emocionāla, bet sevi pārāk mīlu, lai darītu pāri. Arī bijuši daudz pārdzīvojumi, bet vislabākais, tieši man, ir bijis nenormāla izraudāšanās. Tāda, kad spēka vairs nav, kad raudi, raudi un kaut kādā momentā vienkārši aizmiedz. Nedomāju, ka pārlieku liela emocionalitāte ir galvenais un vienīgais iemesls, lai graizītos.
22.07.2014 16:18 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nedomāju, ka pārlieku liela emocionalitāte ir galvenais un vienīgais iemesls, lai graizītos.
++++
Arī dažādas psihiatriskas diagnozes nereti sāk izpausties uz lielāka pārdzīvojuma pamata..
22.07.2014 16:20 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Tādas lietas kā graizīšanās ir tik jūtīga tēma, ka novēlēt kādam, kas to darījis vai dara, griezt dziļāk ir lielākajā mērā cūciski. Censties izprast, kā graizīšanās palīdz un kāpēc to dara - ne katrs to var, man pašai draugos ir daži tādi pozitivčiki, kas pat neizprot, kāpēc cilvēki raud. Katram ir savas robežas.
22.07.2014 16:21 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
Bet, ja tas nav bijis problēmu dēļ, bet cilveekam tas sagādā baudu. Ko tad?
22.07.2014 16:22 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Mexico-Love, te cilvēks saprot, ka tā darīt ir stulbi, bet nāk meklēt atbalstītājus tam, ka tā jādara, nevis jautā, pie kura ārsta labāk griezties.

Nē, nāvi gan es nevēlu nevienam tādam, tāpat jau dzīve viņām atspēlējas. Man bija divas klasesbiedrenes, kas šādi darīja. Abas joprojām bez attiecībām (tādas pat nav bijušas), jo tās rētas ne visām sadzīst tā, ka neredz un neviens vīrietis ar tādām, kas ar galvu nedraudzējas, attiecības negrib.

1. Meitene minēja, ka apmeklēja ārstu.
2. Tām meitenēm jārok dziļāk, kāpēc viņām nav attiecību. Man ar vīriešu atrašanu nekad problēmu nav bijis. :D
22.07.2014 16:23 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Bet, ja tas nav bijis problēmu dēļ, bet cilveekam tas sagādā baudu. Ko tad?
Citiem sagādā baudu arī izvarot sievietes, bērnus, dzīvniekus.. daudzveidība valda pār pasauli..
22.07.2014 16:23 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
Cormeum: tas ir citādi, tad tu fiziski iespaido citus, kas to nevēlas, tas ir ar likumu aizliegts
22.07.2014 16:26 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Cormeum: tas ir citādi, tad tu fiziski iespaido citus, kas to nevēlas, tas ir ar likumu aizliegts
Arī sevi fiziski iespaidot nav normāli.. galu galā.. ne velti pašnāvības mēģinātājus mēdz aizsūtīt uz psihiatrisko slimnīcu..
22.07.2014 16:27 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Tādas lietas kā graizīšanās ir tik jūtīga tēma, ka novēlēt kādam, kas to darījis vai dara, griezt dziļāk ir lielākajā mērā cūciski. Censties izprast, kā graizīšanās palīdz un kāpēc to dara - ne katrs to var, man pašai draugos ir daži tādi pozitivčiki, kas pat neizprot, kāpēc cilvēki raud. Katram ir savas robežas.


Novēlēt? Kādā formā ir novēlējums? Iemācies taču lasīt!

Cūciski nav vākt grupiņu, kas graizās vai graizījās un rādīt savu slikto piemēru citiem?

Tu esi iedomājusies kā jūtās mātes? Es esmu to redzējusi, kā māte sabrūk ieraugot savu dēlu ar tādām rokām un katru reizi vairāk un vairāk. Kāpēc netiek padomāts par apkārtējiem? Egoisti! Tikai jūtīgs tas objekts un viņam sāp, bet citiem? Gļēvuļi!

Bet, ja tas nav bijis problēmu dēļ, bet cilveekam tas sagādā baudu. Ko tad?


Uz psiheni ārstēties!


Cormeum: tas ir citādi, tad tu fiziski iespaido citus, kas to nevēlas, tas ir ar likumu aizliegts


Vecāku, mīļoti psihi neietekmē šādi skati? Tas nav normāli un nevajag sūtīt savus kaķa lāstus debesīs.
22.07.2014 16:30 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vecāku, mīļoti psihi neietekmē šādi skati?
Lasot diskusijas šajā forumā, reizēm nonāku pie secinājuma, ka liela daļa atrodas sabiedrībā, kurā vecāki, ģimene.. nav svēta..
22.07.2014 16:34 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
Tā sevis graizīšana attiecas tikai uz personu, kas sev iegriež, nevis vecākiem, vecvecākiem un citiem tuviniekiem.
Es nezinu kādas ir sajūtas ieraugot kādam sagraizītu ķermeni... Vienīgais žēlums, bet kāda citiem starpiiba, ja otram no griešanas kļuust vieglaak?!? ...
22.07.2014 16:35 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tā sevis graizīšana attiecas tikai uz personu, kas sev iegriež, nevis vecākiem, vecvecākiem un citiem tuviniekiem.
Jā.. tieši par to es iepriekš rakstīju..
22.07.2014 16:37 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
Cormeum: tur gan tev taisniiba, jūtu pret vecākiem, radiniekiem man nav vispār. Tas man bijis nebijis - vienalga.
22.07.2014 16:38 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
S80, cūciski ir kacināt ar saviem pretīgiem komentāriem un ieteikumiem, apsaukāt utt. cilvēkus, kam jau tā ir vāja psihe. Protams, tas ir forums, katram savas domas, taču tāda rīcība no malas izskatās tikpat zemiska, cik sist guļošo. Ja gribēji ieteikt autorei turpmāk nekad neatgriezties pie graizīšanās, varēji uzrakstīt kaut ko labu - kādu pozitīvu pieredzi par meiteni, kas pēc graizīšanās perioda pārtraukusi to darīt, tagad dzīvo labu dzīvi un nekad vairs neatgriezās pie graizīšanās vai jebko citu, kas, iespējams, sniegtu saules stariņu autores dzīvē. Tas, kas jau ir paveikts, to vairs neizmainīsi un pazemot cilvēku par to - kur jēga? Ja nu vienīgi uzspodrināt savu ego.. Bet nu katram sava morāle.
22.07.2014 16:38 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Lasot diskusijas šajā forumā, reizēm nonāku pie secinājuma, ka liela daļa atrodas sabiedrībā, kurā vecāki, ģimene.. nav svēta..
Pilnīgi vārdus no mutes izrāvi!

Tā sevis graizīšana attiecas tikai uz personu, kas sev iegriež, nevis vecākiem, vecvecākiem un citiem tuviniekiem.
Es nezinu kādas ir sajūtas ieraugot kādam sagraizītu ķermeni... Vienīgais žēlums, bet kāda citiem starpiiba, ja otram no griešanas kļuust vieglaak?!? ...


Redzu, ka Tev nav ne mazākās nojausmas par ko runā, raksti tikai rakstīšanas pēc.

Likšu sāpīgu piemēru, lai līdz Tevi dalec! Ja nomirst tuvs cilvēks, kas tas ietekmē tikai mirušo vai arī apkārtējos?
22.07.2014 16:38 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
Un visdrīzaak, tas ir tpc, ka nevienu tuvinieku nekad neesmu zaudeejusi, es nemaz nezinu kaa buutu bez viņiem?!?
Varbuut tad saprastu, ko noziimee, kad nav nekaa, bet tad man vajadzeetu zaudeet visu saakot ar maajaam, beidzot ar liodzcilveekim.
22.07.2014 16:41 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
S80, cūciski ir kacināt ar saviem pretīgiem komentāriem un ieteikumiem, apsaukāt utt. cilvēkus, kam jau tā ir vāja psihe. Protams, tas ir forums, katram savas domas, taču tāda rīcība no malas izskatās tikpat zemiska, cik sist guļošo. Ja gribēji ieteikt autorei turpmāk nekad neatgriezties pie graizīšanās, varēji uzrakstīt kaut ko labu - kādu pozitīvu pieredzi par meiteni, kas pēc graizīšanās perioda pārtraukusi to darīt, tagad dzīvo labu dzīvi un nekad vairs neatgriezās pie graizīšanās vai jebko citu, kas, iespējams, sniegtu saules stariņu autores dzīvē. Tas, kas jau ir paveikts, to vairs neizmainīsi un pazemot cilvēku par to - kur jēga? Ja nu vienīgi uzspodrināt savu ego.. Bet nu katram sava morāle.


Vai es tiku pārgājusi kādā brīdi uz konkrētu personību? Es rakstu vispārīgi! Iemācies taču lasīt, caur visai savai nepatikai!

Kādu saules stariņu? Kas es kāds Dievs, lai sauli varētu pienest?! Katram pašam ir jāveic savas dzīves izvērtējums. Nevienam ar karoti mutē navar ieliet kā vajadzētu.

Pasaulē ir tik daudz it kā nelaimīgu cilvēku, bet kas prot atrast skaistumu. akli, bez rokām, kājām, kurli, bet viņi cīnās! Visu cieņu šiem cilvēkiem! viņi iedvesmo mani un varu derēt, ka vēl pāris tūkstošus kā miniumums. Bet ko iemāca tādi griezēji, pašnāvnieki?
22.07.2014 16:42 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
S80: ari apkaarteejos, jo jaamaksaa nauda beerēm.
Stulbi, bet es nezinu, ko noziimee nāve, es to nespeeju aptvert...
22.07.2014 16:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!